Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
2 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
3 Wrona Julia Łomża Młodzik
4 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
5 Wrona Alicja Łomża Orlik
6 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
7 Święcki Piotr Łomża Open
8 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
9 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
10 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
11 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
12 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
13 Miara Marcelina Maldanin Mini
14 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
15 Borawska Dominika Łomża Młodzik
16 Borawski Oleg Łomża Orlik
17 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
18 Dziedzik Patrycja Białystok Open
19 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
20 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
21 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
22 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
23 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
24 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
25 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
26 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
27 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
28 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
29 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
30 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
31 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
32 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
33 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
34 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
35 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
36 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
37 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
38 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
39 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
40 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
41 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża
42 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
43 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
44 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
45 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża
46 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
47 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
48 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
49 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża
50 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
51 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
52 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
53 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku
54 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
55 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
56 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
57 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
58 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
59 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
60 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
61 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
62 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
63 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
64 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
65 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
66 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
67 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
68 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
69 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
70 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
71 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
72 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
73 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
74 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
75 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
76 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
77 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
78 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
79 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
80 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
81 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
82 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
83 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
84 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
85 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
86 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
87 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
88 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
89 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
90 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy


Wyświetleń: 1273

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ