Bieg Pamięci Września o Puchar Wójta Gminy Piątnica
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
18 plog
1 Fabiszewski Krzysztof Łomża Mundurowy 18 plog
2 Baczewski Adam Łomża Mundurowy 18 plog
3 Kaczkowski Karol Łomża Mundurowy 18 plog
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
4 Jachna Dariusz Bartoszyce Mundurowy 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana
AP Lider
5 Święcki Szymon Łomża Mini AP Lider
Akademia Sportu Medyk
6 Staniurska Ewa Łomża Open Akademia Sportu Medyk
BBT
7 Iwanow Aleksander Biaĺystok Open BBT
8 Iwanowa Alena Bialystok Open BBT
Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
9 Wyrwas Tadeusz Łomża Open Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka
Biegamy dla zdrowia
10 Szok Marek Czarnocin Open Biegamy dla zdrowia
Kolno Biega
11 Nogal Ines Kolno Mini Kolno Biega
12 Chutkowska Agnieszka Kolno Open Kolno Biega
Maratona klubs
13 Abolins Markuss TALSI Orlik Maratona klubs
14 Abolins Martins TALSI Mini Maratona klubs
Prefbet Sonarol Łomża
15 Ferenc Amelia Łomża Junior Prefbet Sonarol Łomża
Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
16 Klimaszewska OLIWIA Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży
Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
17 Brzęk Zosia Łomża Mini Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży
SP 1 Łomża
18 Kłosek Magdalena Łomża Orlik SP 1 Łomża
19 Bajno Ida Łomża Orlik SP 1 Łomża
20 Rybicka Martyna Łomża Orlik SP 1 Łomża
21 Zajkowska Olga Łomża Orlik SP 1 Łomża
22 Uliński Filip Łomża Mini SP 1 Łomża
23 Ulińska Lena Łomża Orlik SP 1 Łomża
24 Wolińska Victoria Łomża Orlik SP 1 Łomża
SP 1 Łomża
25 Sołogub Nikola Łomża Orlik SP 1 Łomża
SP 10 Łomża
26 Kaczkowski Jan Łomża Mini SP 10 Łomża
Skarpetki
27 Pończocha Piotr Białystok Mini Skarpetki
28 Pończocha Franciszek Białystok Mini Skarpetki
Street Workout Łomża
29 Grużewski Przemysław Wygrane Open Street Workout Łomża
30 Pieńkowski Kamil Łomża Open Street Workout Łomża
Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
31 Domoradzka Wiktoria Łomża Orlik Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży
Szkola Podstawowa w Jedwabnem
32 Jarmuchowska Wiktoria Jedwabne Orlik Szkola Podstawowa w Jedwabnem
Szkola podstawowa w Jeziorku
33 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkola podstawowa w Jeziorku
34 Bzura Olga Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
35 Bzura Lena Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
36 Ferenc Gabriela Jeziorko Mini Szkola podstawowa w Jeziorku
37 Ferenc Amelia Jeziorko Orlik Szkola podstawowa w Jeziorku
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
38 Składanek Natalia Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży
Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
39 Ferenc Jan Łomża Junior Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
40 Klimaszewska POLA Łomża Mini Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży
Szkoła Podstawowa w Drozdowie
41 Sadowska Klaudia Drozdowo Junior Szkoła Podstawowa w Drozdowie
42 Sokalska Maja Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
43 Sokalska Lena Truszki Orlik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
44 Sokalska Aleksandra Truszki Młodzik Szkoła Podstawowa w Drozdowie
Szkoła Podstawowa w Jeziorku
45 Bzura Maja Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
46 Tułowiecka Oliwia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
47 Grzymkowska Natalia Jeziorko Młodzik Szkoła Podstawowa w Jeziorku
48 Ciotrowska Julia Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
49 Lewański Bartosz Poniat Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
50 Lubiejewski Piotr Nowy Cydzyn Junior Szkoła Podstawowa w Jeziorku
Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
51 Konopka Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
52 Szumowska Weronika Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
53 Szumowski Wiktor Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
54 Konopka Jakub Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
55 Sokołowska Julia Kobylin Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
56 Lipiński Krystian Dobrzyjałowo Mini Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
57 Lipińska Anna Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
58 Lipińska Karolina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
59 Ptak Michalina Dobrzyjałowo Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
60 Sikora Ewelina Kobylin Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
61 Kopańczyk Anna Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
62 Bagińska Sandra Pieńki Borowe Młodzik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
63 Wojewoda Wiktoria Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
64 Kamiński Jakub Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
65 Pieńkowska Julia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
66 Pieńkowski Kacper Dobrzyjałowo Junior Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
67 Szczytkowska Oliwia Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
68 Szczytkowska Nikola Dobrzyjałowo Orlik Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
69 Baczewski Mikołaj Piątnica Poduchowna Junior Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
70 Baczewska Iga Piątnica Poduchowna Mini Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy
_BRAK NAZWY_
71 Miara Marcelina Maldanin Mini
72 Sienicki Leszek Łomża Mundurowy
73 Tarnacka Aleksandra Dobrzyjałowo Orlik
74 CHOJNICKA JOANNA Łomża Open
75 Zabielski Karol Piątnica Włościańska Open
76 Dziedzik Patrycja Białystok Open
77 Borawski Oleg Łomża Orlik
78 Borawska Dominika Łomża Młodzik
79 Wrona Alicja Łomża Orlik
80 Wrona Julia Łomża Młodzik
81 Szczytkowski MIŁOSZ Dobrzyjałowo Mini
82 Święcki Piotr Łomża Open
83 KOROLCZUK HENRYK ŁOMŻA Open
84 Azarewicz Dawid Suwałki Mini
85 Polewaczyk Tomasz Łyse Open
86 Jarmuchowski Mikołaj Jedwabne Mini
87 Jarmuchowska Wioleta Jedwabne Open
88 BUKOWSKI ANDRZEJ ŁOMŻA Open
89 Ferenc Franciszek Jeziorko Mini
Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"
90 Januć Klaudia Łomża Orlik Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń"


Wyświetleń: 1274

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ