Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18 plog | |||||||||
1 | Baczewski Adam | Łomża | Mundurowy | 18 plog | |||||
2 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | Mundurowy | 18 plog | |||||
3 | Kaczkowski Karol | Łomża | Mundurowy | 18 plog | |||||
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
4 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | Mundurowy | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | |||||
AP Lider | |||||||||
5 | Święcki Szymon | Łomża | Mini | AP Lider | |||||
Akademia Sportu Medyk | |||||||||
6 | Staniurska Ewa | Łomża | Open | Akademia Sportu Medyk | |||||
BBT | |||||||||
7 | Iwanow Aleksander | Biaĺystok | Open | BBT | |||||
8 | Iwanowa Alena | Bialystok | Open | BBT | |||||
Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka | |||||||||
9 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | Open | Biegamy dla Zdrowia/ PGB Sportowa Paczka | |||||
Biegamy dla zdrowia | |||||||||
10 | Szok Marek | Czarnocin | Open | Biegamy dla zdrowia | |||||
Kolno Biega | |||||||||
11 | Chutkowska Agnieszka | Kolno | Open | Kolno Biega | |||||
12 | Nogal Ines | Kolno | Mini | Kolno Biega | |||||
Maratona klubs | |||||||||
13 | Abolins Markuss | TALSI | Orlik | Maratona klubs | |||||
14 | Abolins Martins | TALSI | Mini | Maratona klubs | |||||
Prefbet Sonarol Łomża | |||||||||
15 | Ferenc Amelia | Łomża | Junior | Prefbet Sonarol Łomża | |||||
Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży | |||||||||
16 | Klimaszewska OLIWIA | Łomża | Mini | Przedszkole Publiczne nr 8 w Łomży | |||||
Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży | |||||||||
17 | Brzęk Zosia | Łomża | Mini | Przedszkole Publiczne nr 14 w Łomży | |||||
SP 1 Łomża | |||||||||
18 | Bajno Ida | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
19 | Kłosek Magdalena | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
20 | Rybicka Martyna | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
21 | Ulińska Lena | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
22 | Uliński Filip | Łomża | Mini | SP 1 Łomża | |||||
23 | Wolińska Victoria | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
24 | Zajkowska Olga | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
SP 1 Łomża | |||||||||
25 | Sołogub Nikola | Łomża | Orlik | SP 1 Łomża | |||||
SP 10 Łomża | |||||||||
26 | Kaczkowski Jan | Łomża | Mini | SP 10 Łomża | |||||
Skarpetki | |||||||||
27 | Pończocha Franciszek | Białystok | Mini | Skarpetki | |||||
28 | Pończocha Piotr | Białystok | Mini | Skarpetki | |||||
Street Workout Łomża | |||||||||
29 | Grużewski Przemysław | Wygrane | Open | Street Workout Łomża | |||||
30 | Pieńkowski Kamil | Łomża | Open | Street Workout Łomża | |||||
Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży | |||||||||
31 | Domoradzka Wiktoria | Łomża | Orlik | Szkola Podstawowa nr 10 w Łomży | |||||
Szkola Podstawowa w Jedwabnem | |||||||||
32 | Jarmuchowska Wiktoria | Jedwabne | Orlik | Szkola Podstawowa w Jedwabnem | |||||
Szkola podstawowa w Jeziorku | |||||||||
33 | Bzura Lena | Jeziorko | Mini | Szkola podstawowa w Jeziorku | |||||
34 | Bzura Maja | Jeziorko | Młodzik | Szkola podstawowa w Jeziorku | |||||
35 | Bzura Olga | Jeziorko | Mini | Szkola podstawowa w Jeziorku | |||||
36 | Ferenc Amelia | Jeziorko | Orlik | Szkola podstawowa w Jeziorku | |||||
37 | Ferenc Gabriela | Jeziorko | Mini | Szkola podstawowa w Jeziorku | |||||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży | |||||||||
38 | Składanek Natalia | Łomża | Mini | Szkoła Podstawowa nr 1 w Łomży | |||||
Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży | |||||||||
39 | Ferenc Jan | Łomża | Junior | Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży | |||||
40 | Klimaszewska POLA | Łomża | Mini | Szkoła Podstawowa nr 5 w Łomży | |||||
Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |||||||||
41 | Sadowska Klaudia | Drozdowo | Junior | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |||||
42 | Sokalska Aleksandra | Truszki | Młodzik | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |||||
43 | Sokalska Lena | Truszki | Orlik | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |||||
44 | Sokalska Maja | Truszki | Orlik | Szkoła Podstawowa w Drozdowie | |||||
Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||||||
45 | Bzura Maja | Jeziorko | Młodzik | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||
46 | Ciotrowska Julia | Nowy Cydzyn | Junior | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||
47 | Grzymkowska Natalia | Jeziorko | Młodzik | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||
48 | Lewański Bartosz | Poniat | Junior | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||
49 | Lubiejewski Piotr | Nowy Cydzyn | Junior | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||
50 | Tułowiecka Oliwia | Nowy Cydzyn | Junior | Szkoła Podstawowa w Jeziorku | |||||
Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||||||
51 | Bagińska Sandra | Pieńki Borowe | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
52 | Kamiński Jakub | Dobrzyjałowo | Junior | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
53 | Konopka Jakub | Dobrzyjałowo | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
54 | Konopka Julia | Dobrzyjałowo | Orlik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
55 | Kopańczyk Anna | Dobrzyjałowo | Junior | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
56 | Lipińska Anna | Dobrzyjałowo | Orlik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
57 | Lipińska Karolina | Dobrzyjałowo | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
58 | Lipiński Krystian | Dobrzyjałowo | Mini | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
59 | Pieńkowska Julia | Dobrzyjałowo | Orlik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
60 | Pieńkowski Kacper | Dobrzyjałowo | Junior | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
61 | Ptak Michalina | Dobrzyjałowo | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
62 | Sikora Ewelina | Kobylin | Orlik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
63 | Sokołowska Julia | Kobylin | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
64 | Szczytkowska Nikola | Dobrzyjałowo | Orlik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
65 | Szczytkowska Oliwia | Dobrzyjałowo | Orlik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
66 | Szumowska Weronika | Dobrzyjałowo | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
67 | Szumowski Wiktor | Dobrzyjałowo | Młodzik | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
68 | Wojewoda Wiktoria | Dobrzyjałowo | Junior | Szkoła podstawowa w Dobrzyjałowie | |||||
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |||||||||
69 | Baczewska Iga | Piątnica Poduchowna | Mini | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |||||
70 | Baczewski Mikołaj | Piątnica Poduchowna | Junior | Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piątnicy | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
71 | Azarewicz Dawid | Suwałki | Mini | ||||||
72 | Borawska Dominika | Łomża | Młodzik | ||||||
73 | Borawski Oleg | Łomża | Orlik | ||||||
74 | BUKOWSKI ANDRZEJ | ŁOMŻA | Open | ||||||
75 | CHOJNICKA JOANNA | Łomża | Open | ||||||
76 | Dziedzik Patrycja | Białystok | Open | ||||||
77 | Ferenc Franciszek | Jeziorko | Mini | ||||||
78 | Jarmuchowska Wioleta | Jedwabne | Open | ||||||
79 | Jarmuchowski Mikołaj | Jedwabne | Mini | ||||||
80 | KOROLCZUK HENRYK | ŁOMŻA | Open | ||||||
81 | Miara Marcelina | Maldanin | Mini | ||||||
82 | Polewaczyk Tomasz | Łyse | Open | ||||||
83 | Sienicki Leszek | Łomża | Mundurowy | ||||||
84 | Święcki Piotr | Łomża | Open | ||||||
85 | Szczytkowski MIŁOSZ | Dobrzyjałowo | Mini | ||||||
86 | Tarnacka Aleksandra | Dobrzyjałowo | Orlik | ||||||
87 | Wrona Alicja | Łomża | Orlik | ||||||
88 | Wrona Julia | Łomża | Młodzik | ||||||
89 | Zabielski Karol | Piątnica Włościańska | Open | ||||||
Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń" | |||||||||
90 | Januć Klaudia | Łomża | Orlik | Łomżyński Klub Płetwonurków "Podwodny Jeleń" |
Wyświetleń: 6708