Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szerenos Kornelia | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 1 w Sopocie | |
2 | Szerenos Marcel | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |
3 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp18 Elbląg | |
4 | Boroch Agata | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |
5 | Wolska Agata | Mosty | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |
6 | LOMPERTA Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk | |
7 | Łangowska Zuzanna | SOPOT | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |
8 | Tarkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
9 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Yourevitch Team | |
10 | Zalaszewska Hanna | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |
11 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | BEZ KLUBU | |
12 | Bogowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
13 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szp nr 35 w Gdańsku | |
14 | Diaz Borkowski Agustin | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
15 | Bukowska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |
16 | Kłosowicz Monika | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
17 | Drewczyński Florian | LINIEWO | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła w Liniewie | |
18 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
19 | Czarnecka Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 14 Gdynia | |
20 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
21 | MOSKAŁA Jakub | Kraków | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
22 | Torłop Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 35 Gdańsk | |
23 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Belta Team Gdańsk | |
24 | Cieślik Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Jaguar Gdańsk | |
25 | Drewniak Oskar | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow/ SP7 Sopot | |
26 | Przybyszewski Pawel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP8 Gdańsk | |
27 | Bojęć Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
28 | Bójko Martyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
29 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
30 | Przewdziecka NADIA | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła podstawowa nr 28 | |
31 | Fedorczyk Maria | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
32 | Witosławska Weronika | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
33 | Krajewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 76 | |
34 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP Potęgowo | |
35 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP Potęgowo | |
36 | Muciłowicz Antek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
37 | Rombel Hubert | Braniewo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
38 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
39 | Dragan Blanka | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
40 | Pilarczyk Teodor | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
41 | Andruszkiewicz Maja | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | MMM-sy | |
42 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |
43 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
44 | Nilsen Aleksander | Raczki | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
45 | Nilsen Filip | Raczki | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
46 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | NIECKO | |
47 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | NIECKO | |
48 | Walas Daniel | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |
49 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow | |
50 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
51 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | |||
52 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Znikające punkty |
Wyświetleń: 6486