Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szerenos Kornelia sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP 1 w Sopocie
2 Szerenos Marcel sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 60 Gdańsk
3 Trochimczuk Michalina Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp18 Elbląg
4 Boroch Agata Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 44 Gdynia
5 Wolska Agata Mosty Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 44 Gdynia
6 LOMPERTA Franciszek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk
7 Łangowska Zuzanna SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP1 Sopot
8 Tarkowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
9 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Yourevitch Team
10 Zalaszewska Hanna Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP1 Sopot
11 KWIATKOWSKI PAWEŁ GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 BEZ KLUBU
12 Bogowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
13 Pawłowska ALICJA Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szp nr 35 w Gdańsku
14 Diaz Borkowski Agustin Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
15 Bukowska Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
16 Kłosowicz Monika Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
17 Drewczyński Florian LINIEWO Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła w Liniewie
18 Sitarz Oskar Wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
19 Czarnecka Oliwia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 14 Gdynia
20 Łabuć Dominik Rumia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
21 MOSKAŁA Jakub Kraków Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
22 Torłop Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP 35 Gdańsk
23 Cieślik Tomasz Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Belta Team Gdańsk
24 Cieślik Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Jaguar Gdańsk
25 Drewniak Oskar Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Active Flow/ SP7 Sopot
26 Przybyszewski Pawel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP8 Gdańsk
27 Bojęć Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
28 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
29 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
30 Przewdziecka NADIA Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła podstawowa nr 28
31 Fedorczyk Maria Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
32 Witosławska Weronika Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
33 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 76
34 Stefański Ksawery Darżyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP Potęgowo
35 Stefańska Eliza Darżyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP Potęgowo
36 Muciłowicz Antek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
37 Rombel Hubert Braniewo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
38 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
39 Dragan Blanka GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
40 Pilarczyk Teodor GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
41 Andruszkiewicz Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 MMM-sy
42 Wysocki Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 60 Gdańsk
43 Podskok Amelia Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
44 Nilsen Aleksander Raczki Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
45 Nilsen Filip Raczki Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
46 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 NIECKO
47 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 NIECKO
48 Walas Daniel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
49 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Active Flow
50 Wit Filip Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
51 Wolańska Julia Rumia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
52 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Znikające punkty


Wyświetleń: 3560

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ