Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Flow | |||||||||
1 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow | |||||
Active Flow/ SP7 Sopot | |||||||||
2 | Drewniak Oskar | Sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow/ SP7 Sopot | |||||
BEZ KLUBU | |||||||||
3 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | BEZ KLUBU | |||||
Belta Team Gdańsk | |||||||||
4 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Belta Team Gdańsk | |||||
Jaguar Gdańsk | |||||||||
5 | Cieślik Adam | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Jaguar Gdańsk | |||||
MMM-sy | |||||||||
6 | Andruszkiewicz Maja | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | MMM-sy | |||||
NIECKO | |||||||||
7 | Smołoński Marcel | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | NIECKO | |||||
8 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | NIECKO | |||||
SP1 Sopot | |||||||||
9 | Łangowska Zuzanna | SOPOT | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |||||
10 | Zalaszewska Hanna | Sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |||||
SP 1 w Sopocie | |||||||||
11 | Szerenos Kornelia | sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 1 w Sopocie | |||||
SP8 Gdańsk | |||||||||
12 | Przybyszewski Pawel | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP8 Gdańsk | |||||
SP 35 Gdańsk | |||||||||
13 | Torłop Kornelia | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 35 Gdańsk | |||||
SP Potęgowo | |||||||||
14 | Stefański Ksawery | Darżyno | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP Potęgowo | |||||
15 | Stefańska Eliza | Darżyno | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP Potęgowo | |||||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
16 | Bukowska Kornelia | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||
Sp 14 Gdynia | |||||||||
17 | Czarnecka Oliwia | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 14 Gdynia | |||||
Sp18 Elbląg | |||||||||
18 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp18 Elbląg | |||||
Sp 44 Gdynia | |||||||||
19 | Wolska Agata | Mosty | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |||||
20 | Boroch Agata | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |||||
Sp 60 Gdańsk | |||||||||
21 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |||||
22 | Szerenos Marcel | sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |||||
Sp 75 Gdańsk | |||||||||
23 | Bójko Martyna | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |||||
24 | Kuchta Antoni | Sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |||||
25 | Witosławska Weronika | Gdansk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |||||
26 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 75 Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk | |||||||||
27 | LOMPERTA Franciszek | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk | |||||
Szkoła Podstawowa nr 76 | |||||||||
28 | Krajewski Michał | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 76 | |||||
Szkoła podstawowa nr 28 | |||||||||
29 | Przewdziecka NADIA | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła podstawowa nr 28 | |||||
Szkoła w Liniewie | |||||||||
30 | Drewczyński Florian | LINIEWO | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła w Liniewie | |||||
Szp nr 35 w Gdańsku | |||||||||
31 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szp nr 35 w Gdańsku | |||||
Yourevitch Team | |||||||||
32 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Yourevitch Team | |||||
Znikające punkty | |||||||||
33 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Znikające punkty | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
34 | Diaz Borkowski Agustin | Sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
35 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
36 | Wit Filip | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
37 | Nilsen Filip | Raczki | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
38 | Nilsen Aleksander | Raczki | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
39 | Tarkowski Jakub | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
40 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
41 | Bogowski Jakub | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
42 | Pilarczyk Teodor | GDAŃSK | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
43 | Bojęć Maja | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
44 | Dragan Blanka | GDYNIA | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
45 | Kłosowicz Monika | Sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
46 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
47 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
48 | Rombel Hubert | Braniewo | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
49 | Łabuć Dominik | Rumia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
50 | MOSKAŁA Jakub | Kraków | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
51 | Muciłowicz Antek | Gdańsk | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||||||
52 | Fedorczyk Maria | Gdynia | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 |
Wyświetleń: 6469