Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 wielewicki kacper. . Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
2 Janiszewska Kinga Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
3 Janiszewska Michalina Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
4 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005
5 Rombel Hubert Braniewo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
6 Rombel Igor Braniewo Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
7 Stefańska Eliza Darżyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP Potęgowo
8 Stefański Ksawery Darżyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP Potęgowo
9 Trochimczuk Milena Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 II LO Elblag
10 Trochimczuk Michalina Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp18 Elbląg
11 Grynis Piotr Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 11 Elbląg
12 Grynis Krzysztof Elbląg Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Akademia Krasnoludków
13 Jasiulewicz Zosia Elbląg Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
14 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
15 Woźniakowski Szymon Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
16 Gadaj Michał Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SSP3 Elbląg
17 Gadaj Krzysztof Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
18 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Yourevitch Team
19 Kamińska Wiktoria Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 1 Elbląg
20 Bakhovskyi Pavlo GDANSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
21 Cieślik Tomasz Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Belta Team Gdańsk
22 Perzan Aleksander gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
23 Bzowski Filip Gdansk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
24 Witosławska Weronika Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
25 Lukaszewicz Aleksandra Gdansk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
26 Lukaszewicz Mateusz Gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
27 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańks Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
28 Wijatkowska Oliwia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Taka RYBA
29 Pawelczyk Jakub Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
30 Pawelczyk Julia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
31 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
32 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
33 Wysocki Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 60 Gdańsk
34 Bogowski Wojciech Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
35 Bogowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
36 Dalidowski Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
37 Dalidowski Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
38 Dalidowski Łukasz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
39 Dalidowski Bartosz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
40 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole 62
41 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
42 Bukowska Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
43 Frydrychowicz Rita Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
44 Oryńczak Olek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 85
45 Frydrychowicz Franek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
46 Oryńczak Hania Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 82
47 Kończak Borys Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 SP 38 Gdańsk
48 Kończak Aleksander Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 XV LO Gdańsk
49 Majewski Igor Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 IV LO Gdańsk
50 Marchewka Artur Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
51 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
52 Wronka Estera Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
53 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
54 Cieślik Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Jaguar Gdańsk
55 Pilarczyk Teodor GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
56 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 35 Gdańsk
57 Barczak Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 39 Gdańsk
58 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 76
59 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła podstawowa nr 24
60 Torłop Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP 35 Gdańsk
61 LOMPERTA Franciszek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk
62 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 62
63 Rzepkowska Maja Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
64 Rzepkowska Gosia Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 39 Gdańsk
65 Walas Daniel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
66 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
67 SONDEJ RITA GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
68 SONDEJ FILIP GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
69 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 NIECKO
70 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 NIECKO
71 Bzowski Emil Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
72 Treder Nina Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
73 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 75
74 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole 75
75 Sarnowska Pola Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 23 Gdańsk
76 Pobiarzyn Izabela Pobiarzyn Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
77 Sarnowski Wojciech Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
78 Vitek Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
79 Kunkel Celina Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk
80 Kunkel Mikołaj Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk
81 Bujarski Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
82 Kwietniewski Patryk Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
83 Tarkowski Jan Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
84 Tarkowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
85 Połczyński Franek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
86 Dzikowski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
87 Lewandowski Tymoteusz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
88 Płatkowska Nela Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
89 Fruczek Radek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
90 Przybyszewski Pawel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP8 Gdańsk
91 Przybyszewski Kuba Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
92 Pawłowska ALICJA Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szp nr 35 w Gdańsku
93 Pawłowska Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szp nr 35 w Gdańsku
94 Muciłowicz Antek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
95 Talkowska Nikola Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Sp 44 Gdynia
96 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
97 Andruszkiewicz Marcel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
98 Andruszkiewicz Mikołaj Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
99 Andruszkiewicz Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 MMM-sy
100 KWIATKOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 BEZ KLUBU


Wyświetleń: 1703

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ