Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szerenos Kornelia | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 1 w Sopocie | |
2 | Szerenos Marcel | sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 60 Gdańsk | |
3 | Szerenos Klara | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP 1 w Sopocie | |
4 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 17 GDYNIA | |
5 | Frydrychowicz Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | XTrack.com | |
6 | Frydrychowicz Rita | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | XTrack.com | |
7 | Buniek Julia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | Sp 44 Gdynia | |
8 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp18 Elbląg | |
9 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | II LO Elblag | |
10 | Talkowska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | Sp 44 Gdynia | |
11 | Boroch Agata | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |
12 | Sarnowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
13 | Sarnowska Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP 23 Gdańsk | |
14 | Elmanowska Natalia | Reda | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | Mapeciaki Reda | |
15 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Sp3 Reda | |
16 | Rogacewicz Bruno | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | Przedszkole nr 8 w Sopocie | |
17 | Rogacewicz Ignacy | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | BEZ KLUBU | |
18 | Wolska Agata | Mosty | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 44 Gdynia | |
19 | LOMPERTA Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk | |
20 | Łangowska Zuzanna | SOPOT | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |
21 | Łangowska Lena | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP1 Sopot | |
22 | Stukan Maja | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Sp 9 Sopot | |
23 | Tarkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
24 | Tarkowski Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
25 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Yourevitch Team | |
26 | Lukaszewicz Mateusz | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
27 | Lukaszewicz Aleksandra | Gdansk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
28 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Podstawowa nr 31 Gdynia | |
29 | Zalaszewski Krzysztof | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP1 Sopot | |
30 | Zalaszewska Hanna | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP1 Sopot | |
31 | Rzepkowska Gosia | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | Przedszkole 39 Gdańsk | |
32 | Rzepkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 35 Gdańsk | |
33 | Majewski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | IV LO Gdańsk | |
34 | Kończak Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | XV LO Gdańsk | |
35 | Kończak Borys | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | SP 38 Gdańsk | |
36 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | BEZ KLUBU | |
37 | KWIATKOWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | BEZ KLUBU | |
38 | Bogowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
39 | Bogowski Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
40 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Szp nr 35 w Gdańsku | |
41 | Pawłowska ALICJA | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szp nr 35 w Gdańsku | |
42 | Diaz Borkowski Agustin | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
43 | Bukowska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |
44 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
45 | Kaczyński Tymon | Toruń | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
46 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Przedszkole nr 12 w Sopocie | |
47 | Kłosowicz Monika | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
48 | Kłosowicz Anna | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
49 | Wijatkowska Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Taka RYBA | |
50 | Fruczek Radek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 35 Gdańsk | |
51 | wielewicki kacper. | . | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 35 Gdańsk | |
52 | Dzikowski Dominik | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 35 Gdańsk | |
53 | Hajduk Aleksandra | Rumia | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP 9 Rumia | |
54 | Kamińska Wiktoria | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP 1 Elbląg | |
55 | Drewczyński Karol | Liniewo | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Szkoła w Liniewie | |
56 | Drewczyński Florian | LINIEWO | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Szkoła w Liniewie | |
57 | Kunkel Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
58 | Kunkel Celina | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | UKS Dwójka Morena Gdańsk | |
59 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | Przedszkole 62 | |
60 | Sitarz Oskar | Wejherowo | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
61 | Sitarz Patrycja | Wejherowo | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
62 | Rapa Maria | Wrocław | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Sp 77 Wrocław | |
63 | Mroch Victoria | Żnin | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
64 | Czarnecki Norbert | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | Sp 14 Gdynia | |
65 | Czarnecka Oliwia | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Sp 14 Gdynia | |
66 | Łabuć Dominik | Rumia | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
67 | Łabuć Oliwia | Rumia | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
68 | Kijanka Daniel | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
69 | Bzowski Filip | Gdansk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
70 | Bzowski Emil | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
71 | Grynis Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | Akademia Krasnoludków | |
72 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SP 11 Elbląg | |
73 | Połczyński Franek | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 35 Gdańsk | |
74 | Vitek Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 | SP 35 Gdańsk | |
75 | Dumańska-Fokt Marcelina | Rumia | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
76 | Zeszutek Zawisza | Gdynia | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
77 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
78 | Gadaj Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
79 | Gadaj Michał | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | SSP3 Elbląg | |
80 | Woźniakowski Szymon | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
81 | Jurczak Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
82 | Elmanowski Nikodem | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
83 | MOSKAŁA Jakub | Kraków | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | ||
84 | Torłop Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | SP 35 Gdańsk | |
85 | Perzan Aleksander | gdansk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
86 | Dalidowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
87 | Dalidowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
88 | Dalidowski Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
89 | Dalidowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
90 | Marchewka Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
91 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Belta Team Gdańsk | |
92 | Cieślik Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Jaguar Gdańsk | |
93 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Zelgoszcz | |
94 | Lejk Jakub | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Przedszkole nr 43 w Gdyni | |
95 | Kuchta Maria | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | ||
96 | Zasada Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | ||
97 | Drewniak Oskar | Sopot | Polska | Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 | Active Flow/ SP7 Sopot | |
98 | Hulewski Antoni | Sopot | Polska | Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 | EU Kids Sopot | |
99 | Hulewski Aleksander | Sopot | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Sp nr 7 Sopot | |
100 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 | Przedszkole 62 |
Wyświetleń: 6481