Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łabuć Dominik Rumia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
2 Łabuć Oliwia Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
3 Ahmed Hana Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP12 Gdynia
4 Andruszkiewicz Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 MMM-sy
5 Andruszkiewicz Marcel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
6 Andruszkiewicz Mikołaj Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
7 Bakhovskyi Pavlo GDANSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
8 Barczak Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 39 Gdańsk
9 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 35 Gdańsk
10 Bogowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
11 Bogowski Wojciech Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
12 Bojęć Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
13 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
14 Boroch Agata Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 44 Gdynia
15 Bujarski Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
16 Buko Oskar Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole nr 2 w Sopocie
17 Buko Wiktor Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 9 SOPOT / Sopocka Akademia Piłkarska
18 Bukowska Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
19 Buniek Julia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Sp 44 Gdynia
20 Bzowski Emil Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
21 Bzowski Filip Gdansk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
22 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Gorillas OCR
23 Cieślik Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Jaguar Gdańsk
24 Cieślik Tomasz Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Belta Team Gdańsk
25 Ćwiklińska Aleksandra Zelgoszcz Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Zelgoszcz
26 Czarnecka Oliwia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 14 Gdynia
27 Czarnecki Norbert Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Sp 14 Gdynia
28 Dalidowski Bartosz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
29 Dalidowski Łukasz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
30 Dalidowski Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
31 Dalidowski Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
32 Dancewicz Amelka Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Podstawowa nr 31 Gdynia
33 Diaz Borkowski Agustin Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
34 Dragan Blanka GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
35 Drewczyński Florian LINIEWO Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła w Liniewie
36 Drewczyński Karol Liniewo Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła w Liniewie
37 Drewniak Oskar Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Active Flow/ SP7 Sopot
38 Dumańska-Fokt Marcelina Rumia Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
39 Dzikowski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
40 Elmanowska Joanna Reda Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp3 Reda
41 Elmanowska Natalia Reda Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Mapeciaki Reda
42 Elmanowski Nikodem Trąbki Wielkie Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
43 Fedorczyk Maria Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
44 Fedorczyk Zofia Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
45 Fruczek Radek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
46 Frydrychowicz Franek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
47 Frydrychowicz Rita Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
48 Gadaj Krzysztof Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
49 Gadaj Michał Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SSP3 Elbląg
50 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
51 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Active Flow
52 Grynis Krzysztof Elbląg Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Akademia Krasnoludków
53 Grynis Piotr Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 11 Elbląg
54 Hajduk Aleksandra Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 9 Rumia
55 Hulewski Aleksander Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp nr 7 Sopot
56 Hulewski Antoni Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 EU Kids Sopot
57 Janiszewska Kinga Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
58 Janiszewska Michalina Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
59 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
60 Jasiulewicz Zosia Elbląg Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
61 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 12 w Sopocie
62 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
63 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Yourevitch Team
64 Kaczyński Tymon Toruń Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
65 Kamińska Wiktoria Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 1 Elbląg
66 Kijanka Daniel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
67 Kończak Aleksander Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 XV LO Gdańsk
68 Kończak Borys Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 SP 38 Gdańsk
69 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 76
70 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
71 Kreft Szymon Pruszcz Gdański Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
72 Krzykwa Jakub Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole nr 2 w Sopocie
73 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
74 Kuchta Maria Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
75 Kunkel Celina Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk
76 Kunkel Mikołaj Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk
77 KWIATKOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 BEZ KLUBU
78 KWIATKOWSKI PAWEŁ GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 BEZ KLUBU
79 Kwietniewski Patryk Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
80 Kłosowicz Anna Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
81 Kłosowicz Monika Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
82 Lasok Tymoteusz Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
83 Lejk Jakub Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 43 w Gdyni
84 Leszkowski Franek Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
85 Lewandowska Lena Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
86 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
87 Lewandowski Tymoteusz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
88 LOMPERTA Franciszek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk
89 Lukaszewicz Aleksandra Gdansk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
90 Lukaszewicz Mateusz Gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
91 Majewski Igor Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 IV LO Gdańsk
92 Marchewka Artur Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
93 Michańska KAROLINA Kowale Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
94 Miotke Kornelia Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
95 Miotke Marcelina Gdynia Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Active Flow
96 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Znikające punkty
97 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Znikające punkty
98 MOSKAŁA Jakub Kraków Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
99 Mroch Victoria Żnin Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
100 Muciłowicz Antek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009


Wyświetleń: 1702

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ