Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
Active Flow
1 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
2 Gałuszyńska Nina Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Active Flow
3 Wolańska Lena Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
4 Miotke Marcelina Gdynia Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Active Flow
5 Miotke Kornelia Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
6 Teska Martyna Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Active Flow
Active Flow/ SP7 Sopot
7 Drewniak Oskar Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Active Flow/ SP7 Sopot
Akademia Krasnoludków
8 Grynis Krzysztof Elbląg Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Akademia Krasnoludków
BEZ KLUBU
9 Rogacewicz Ignacy Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 BEZ KLUBU
10 KWIATKOWSKI PAWEŁ GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 BEZ KLUBU
11 KWIATKOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 BEZ KLUBU
Belta Team Gdańsk
12 Cieślik Tomasz Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Belta Team Gdańsk
Biegun OCR Team
13 Teska Patrycja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Biegun OCR Team
EU Kids Sopot
14 Hulewski Antoni Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 EU Kids Sopot
Gorillas OCR
15 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Gorillas OCR
II LO Elblag
16 Trochimczuk Milena Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 II LO Elblag
IV LO Gdańsk
17 Majewski Igor Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 IV LO Gdańsk
Jaguar Gdańsk
18 Cieślik Adam Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Jaguar Gdańsk
MMM-sy
19 Andruszkiewicz Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 MMM-sy
20 Andruszkiewicz Mikołaj Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
21 Andruszkiewicz Marcel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 MMM-sy
Mapeciaki Reda
22 Elmanowska Natalia Reda Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Mapeciaki Reda
NIECKO
23 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 NIECKO
24 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 NIECKO
Podstawowa nr 31 Gdynia
25 Dancewicz Amelka Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Podstawowa nr 31 Gdynia
Przedszkole 39 Gdańsk
26 Rzepkowska Gosia Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 39 Gdańsk
27 Barczak Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 39 Gdańsk
Przedszkole 62
28 Stachowiak Marianna Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 62
29 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole 62
Przedszkole 75
30 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole 75
31 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 75
Przedszkole 82
32 Oryńczak Hania Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole 82
Przedszkole na 5 w Sopocie
33 Pancikiewicz Pola Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole na 5 w Sopocie
Przedszkole nr 2 w Sopocie
34 Buko Oskar Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole nr 2 w Sopocie
35 Krzykwa Jakub Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole nr 2 w Sopocie
Przedszkole nr 5 w Sopocie
36 Yasnova Yeva Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole nr 5 w Sopocie
Przedszkole nr 8 w Sopocie
37 Rogacewicz Bruno Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 Przedszkole nr 8 w Sopocie
Przedszkole nr 12 w Sopocie
38 Jaskulska Oliwia Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 12 w Sopocie
Przedszkole nr 43 w Gdyni
39 Lejk Jakub Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Przedszkole nr 43 w Gdyni
SP 1 Elbląg
40 Kamińska Wiktoria Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 1 Elbląg
SP1 Sopot
41 Łangowska Zuzanna SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP1 Sopot
42 Łangowska Lena Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP1 Sopot
43 Zalaszewski Krzysztof Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP1 Sopot
44 Zalaszewska Hanna Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP1 Sopot
SP 1 w Sopocie
45 Szerenos Kornelia sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP 1 w Sopocie
46 Szerenos Klara Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 1 w Sopocie
SP8 Gdańsk
47 Przybyszewski Pawel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP8 Gdańsk
SP 9 Rumia
48 Hajduk Aleksandra Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 9 Rumia
SP 9 SOPOT / Sopocka Akademia Piłkarska
49 Buko Wiktor Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 9 SOPOT / Sopocka Akademia Piłkarska
SP 11 Elbląg
50 Grynis Piotr Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 11 Elbląg
SP12 Gdynia
51 Paszka Natalia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP12 Gdynia
52 Ahmed Hana Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP12 Gdynia
SP 17 GDYNIA
53 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 17 GDYNIA
SP 23 Gdańsk
54 Sarnowska Pola Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 23 Gdańsk
SP 35 Gdańsk
55 Rzepkowska Maja Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
56 Fruczek Radek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
57 wielewicki kacper. . Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
58 Dzikowski Dominik Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
59 Połczyński Franek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
60 Vitek Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 SP 35 Gdańsk
61 Torłop Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP 35 Gdańsk
62 Barczak Michał Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 35 Gdańsk
SP 38 Gdańsk
63 Kończak Borys Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 SP 38 Gdańsk
SP 85
64 Oryńczak Olek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SP 85
SP Potęgowo
65 Stefański Ksawery Darżyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP Potęgowo
66 Stefańska Eliza Darżyno Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP Potęgowo
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
67 Bukowska Kornelia Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 SP nr 35 w Gdańsku Oliwie
SSP3 Elbląg
68 Gadaj Michał Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 SSP3 Elbląg
Sp3 Reda
69 Elmanowska Joanna Reda Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp3 Reda
Sp 4 Reda
70 Rybacki Kacper Reda Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp 4 Reda
Sp 9 Sopot
71 Stukan Maja Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp 9 Sopot
Sp 14 Gdynia
72 Czarnecki Norbert Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Sp 14 Gdynia
73 Czarnecka Oliwia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 14 Gdynia
Sp17 Gdynia
74 Paszka Bartosz Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp17 Gdynia
Sp18 Elbląg
75 Trochimczuk Michalina Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp18 Elbląg
Sp 44 Gdynia
76 Buniek Julia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Sp 44 Gdynia
77 Talkowska Nikola Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 Sp 44 Gdynia
78 Boroch Agata Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 44 Gdynia
79 Wolska Agata Mosty Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 44 Gdynia
Sp 60 Gdańsk
80 Szerenos Marcel sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 60 Gdańsk
81 Wysocki Wiktor Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 60 Gdańsk
Sp 75 Gdańsk
82 Bójko Martyna Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
83 Kuchta Antoni Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
84 Witosławska Weronika Gdansk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
85 Walas Daniel Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Sp 75 Gdańsk
Sp 77 Wrocław
86 Rapa Maria Wrocław Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp 77 Wrocław
Sp nr 7 Sopot
87 Hulewski Aleksander Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Sp nr 7 Sopot
Szkoła Podstawowa Szemud
88 Rompczyk Cassidy Kamien Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła Podstawowa Szemud
Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk
89 LOMPERTA Franciszek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 35 ,Gdańsk
Szkoła Podstawowa nr 76
90 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła Podstawowa nr 76
Szkoła podstawowa nr 24
91 Potaszkin Jan Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła podstawowa nr 24
Szkoła podstawowa nr 28
92 Przewdziecka NADIA Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła podstawowa nr 28
Szkoła w Liniewie
93 Drewczyński Karol Liniewo Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szkoła w Liniewie
94 Drewczyński Florian LINIEWO Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szkoła w Liniewie
Szp nr 35 w Gdańsku
95 Pawłowska Aleksandra Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Szp nr 35 w Gdańsku
96 Pawłowska ALICJA Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Szp nr 35 w Gdańsku
Taka RYBA
97 Wijatkowska Oliwia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Taka RYBA
UKS Dwójka Morena Gdańsk
98 Kunkel Mikołaj Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk
99 Kunkel Celina Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 UKS Dwójka Morena Gdańsk
XTrack.com
100 Frydrychowicz Franek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
101 Frydrychowicz Rita Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 XTrack.com
XV LO Gdańsk
102 Kończak Aleksander Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 XV LO Gdańsk
Yourevitch Team
103 Jurewicz Błażej Elbląg Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Yourevitch Team
Zelgoszcz
104 Ćwiklińska Aleksandra Zelgoszcz Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Zelgoszcz
Znikające punkty
105 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 Znikające punkty
106 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 Znikające punkty
_BRAK NAZWY_
107 Sarnowski Wojciech Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
108 Tarkowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
109 Tarkowski Jan Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
110 Lukaszewicz Mateusz Gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
111 Lukaszewicz Aleksandra Gdansk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
112 Bogowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
113 Bogowski Wojciech Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
114 Diaz Borkowski Agustin Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
115 Kwietniewski Patryk Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
116 Kaczyński Tymon Toruń Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
117 Kłosowicz Monika Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
118 Kłosowicz Anna Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
119 Sitarz Oskar Wejherowo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
120 Sitarz Patrycja Wejherowo Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
121 Mroch Victoria Żnin Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
122 Łabuć Dominik Rumia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
123 Łabuć Oliwia Rumia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
124 Kijanka Daniel Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
125 Bzowski Filip Gdansk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
126 Bzowski Emil Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
127 Dumańska-Fokt Marcelina Rumia Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
128 Zeszutek Zawisza Gdynia Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
129 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
130 Gadaj Krzysztof Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
131 Woźniakowski Szymon Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
132 Jurczak Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
133 Elmanowski Nikodem Trąbki Wielkie Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
134 MOSKAŁA Jakub Kraków Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
135 Perzan Aleksander gdansk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
136 Dalidowski Bartosz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
137 Dalidowski Łukasz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
138 Dalidowski Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
139 Dalidowski Mikołaj Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
140 Marchewka Artur Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
141 Kuchta Maria Sopot Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
142 Zasada Nadia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
143 Przeździecka Julia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
144 Pawelczyk Julia Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
145 Pawelczyk Jakub Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
146 Przybyszewski Kuba Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
147 Kreft Szymon Pruszcz Gdański Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
148 Bojęć Maja Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
149 Bakhovskyi Pavlo GDANSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
150 Fedorczyk Zofia Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
151 Fedorczyk Maria Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
152 Janiszewska Michalina Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
153 Janiszewska Kinga Banino Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
154 Rybacki Kuba Reda Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
155 Wiśnicka Wiktoria Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
156 Podskok Laura Pruszcz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
157 Pietrzak Igor Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
158 Pietrzak Hanna Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005
159 Leszkowski Franek Gdynia Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
160 Treder Nina Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
161 Jasiulewicz Franciszek Elbląg Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
162 Jasiulewicz Zosia Elbląg Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
163 Lasok Tymoteusz Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
164 Lewandowski Tymoteusz Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
165 Wronka Estera Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
166 Muciłowicz Antek Gdańsk Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
167 Pobiarzyn Izabela Pobiarzyn Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
168 SONDEJ FILIP GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
169 SONDEJ RITA GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
170 Bujarski Adam Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
171 Tokarska Laura Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005
172 Pytel Julia Pruszcz Gdański Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
173 Rombel Igor Braniewo Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
174 Rombel Hubert Braniewo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
175 Rombel Dagmara Braniewo Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005
176 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
177 Lewandowska Lena Sopot Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
178 Dragan Blanka GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
179 Pilarczyk Teodor GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
180 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
181 Michańska KAROLINA Kowale Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
182 Podskok Amelia Pruszcz Gdański Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
183 Nilsen Aleksander Raczki Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
184 Nilsen Filip Raczki Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
185 Krawczyk Nikola GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
186 Płatkowska Nela Gdańsk Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
187 Pobiarzyn Jakub Pobiarzyn Gdańks Bieg Malucha - rocznik 2015-2013
188 Wit Kuba Gdynia Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016
189 Wit Filip Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
190 Wolańska Julia Rumia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009
191 Witkowiak Natalia Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005
192 Radtke Liliana Gdynia Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005


Wyświetleń: 1701

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ