Dziewczęta do 5 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1012 ELMANOWSKA NATALIA K REDA MAPECIAKI REDA Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
2 1011 DUMAŃSKA-FOKT MARCELINA K RUMIA Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
3 1017 KŁOSOWICZ ANNA K SOPOT Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
4 1038 SITARZ PATRYCJA K WEJHEROWO Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
5 1022 LUKASZEWICZ ALEKSANDRA K GDANSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
6 1030 POBIARZYN IZABELA POBIARZYN K GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
7 1026 MROCH VICTORIA K ŻNIN Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
8 1029 PŁATKOWSKA NELA K GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
9 1036 RZEPKOWSKA GOSIA K GDAŃSK PRZEDSZKOLE 39 GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
10 1016 JASIULEWICZ ZOSIA K ELBLĄG Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l k do 5
PK 1102 ROMPCZYK CASSIDY K KAMIEN SZKOŁA PODSTAWOWA SZEMUD Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
PK 1018 KOŃCZAK BORYS M GDAŃSK SP 38 GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5

Chłopcy do 5 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1014 GRYNIS KRZYSZTOF M ELBLĄG AKADEMIA KRASNOLUDKÓW Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
2 1006 BZOWSKI EMIL M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
3 1008 CHOJNACKI MIKOŁAJ M SOPOT GORILLAS OCR Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
4 1015 HULEWSKI ANTONI M SOPOT EU KIDS SOPOT Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
5 1037 SARNOWSKI WOJCIECH M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
6 1021 LEWANDOWSKI TYMOTEUSZ M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
7 1004 BUJARSKI ADAM M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
8 1005 BUKO OSKAR M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 2 W SOPOCIE Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
9 1013 ELMANOWSKI NIKODEM M TRĄBKI WIELKIE Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
10 1041 TARKOWSKI JAN M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
11 1035 RYBACKI KUBA M REDA Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
12 1001 BAKHOVSKYI PAVLO M GDANSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
13 1007 BZOWSKI FILIP M GDANSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
14 1033 ROGACEWICZ BRUNO M SOPOT PRZEDSZKOLE NR 8 W SOPOCIE Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
15 1039 SONDEJ FILIP M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5
16 1024 MARCHEWKA ARTUR M GDAŃSK Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5

Dziewczęta 6-8

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1100 RAPA MARIA K WROCŁAW SP 77 WROCŁAW Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
2 1065 HAJDUK ALEKSANDRA K RUMIA SP 9 RUMIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
3 1098 PRZEŹDZIECKA JULIA K GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
4 1108 SZERENOS KLARA K SOPOT SP 1 W SOPOCIE Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
5 1075 KRAWCZYK NIKOLA K GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
6 1055 DANCEWICZ AMELKA K GDYNIA PODSTAWOWA NR 31 GDYNIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
7 1057 ELMANOWSKA JOANNA K REDA SP3 REDA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
8 1060 FRYDRYCHOWICZ RITA K GDAŃSK XTRACK.COM Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
9 1092 PAWELCZYK JULIA K GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
10 1084 ŁANGOWSKA LENA K SOPOT SP1 SOPOT Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
11 1083 ŁABUĆ OLIWIA K RUMIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
12 1104 SARNOWSKA POLA K GDAŃSK SP 23 GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
13 1099 PYTEL JULIA K PRUSZCZ GDAŃSKI Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
14 1107 STUKAN MAJA K SOPOT SP 9 SOPOT Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
15 1114 WYSOCKA ŁUCJA K GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
16 1047 AHMED HANA K GDYNIA SP12 GDYNIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
17 1105 SONDEJ RITA K GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
18 1073 KAMIŃSKA WIKTORIA K ELBLĄG SP 1 ELBLĄG Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
19 1058 FEDORCZYK ZOFIA K GDYNIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
20 1102 ROMPCZYK CASSIDY K KAMIEN SZKOŁA PODSTAWOWA SZEMUD Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
21 1070 JASKULSKA OLIWIA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 12 W SOPOCIE Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]

Chłopcy 6-8 lat

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1062 GADAJ MICHAŁ M ELBLĄG SSP3 ELBLĄG Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
2 1064 GRYNIS PIOTR M ELBLĄG SP 11 ELBLĄG Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
3 1095 PIETRZAK IGOR M SOPOT Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
4 1051 BUKO WIKTOR M SOPOT SP 9 SOPOT / SOPOCKA AKADEMIA PIŁKARSKA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
5 1059 FRYDRYCHOWICZ FRANEK M GDAŃSK XTRACK.COM Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
6 1115 ZALASZEWSKI KRZYSZTOF M SOPOT SP1 SOPOT Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
7 1096 POBIARZYN JAKUB POBIARZYN M GDAŃKS Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
8 1090 PASZKA BARTOSZ M GDYNIA SP17 GDYNIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
9 1061 GADAJ KRZYSZTOF M ELBLĄG Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
10 1103 RYBACKI KACPER M REDA SP 4 REDA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
11 1082 LUKASZEWICZ MATEUSZ M GDANSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
12 1066 HULEWSKI ALEKSANDER M SOPOT SP NR 7 SOPOT Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
13 1079 LEJK JAKUB M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 43 W GDYNI Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
14 1101 ROGACEWICZ IGNACY M SOPOT BEZ KLUBU Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
15 1091 PAWELCZYK JAKUB M GDAŃSK Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
16 1080 LESZKOWSKI FRANEK M GDYNIA Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
17 1069 JASIULEWICZ FRANCISZEK M ELBLĄG Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
18 1078 LASOK TYMOTEUSZ M SOPOT Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l m 6-8 [6 - 8]
PK 1070 JASKULSKA OLIWIA K SOPOT PRZEDSZKOLE NR 12 W SOPOCIE Bieg Malucha - rocznik 2015-2013 6-8l k 6-8 [6 - 8]
PK 1013 ELMANOWSKI NIKODEM M TRĄBKI WIELKIE Bieg Mini-Malucha - rocznik 2018-2016 3-5l m do 5

Dziewczęta 9-12

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1122 BÓJKO MARTYNA K GDAŃSK SP 75 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
2 1162 TROCHIMCZUK MICHALINA K ELBLĄG SP18 ELBLĄG Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
3 1165 WITOSŁAWSKA WERONIKA K GDANSK SP 75 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
4 1167 WOLSKA AGATA K MOSTY SP 44 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
5 1123 BUKOWSKA KORNELIA K GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
6 1134 KŁOSOWICZ MONIKA K SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
7 1126 CZARNECKA OLIWIA K GDYNIA SP 14 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
8 1128 DRAGAN BLANKA K GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
9 1121 BOROCH AGATA K GDYNIA SP 44 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
10 1169 ZALASZEWSKA HANNA K SOPOT SP1 SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
11 1141 ŁANGOWSKA ZUZANNA K SOPOT SP1 SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
12 1161 TORŁOP KORNELIA K GDAŃSK SP 35 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]
13 1131 FEDORCZYK MARIA K GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l k 9-12 [9 - 12]

Chłopcy 9-12

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1124 CIEŚLIK ADAM M GDAŃSK JAGUAR GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
2 1163 WALAS DANIEL M GDAŃSK SP 75 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
3 1136 KUCHTA ANTONI M SOPOT SP 75 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
4 1125 CIEŚLIK TOMASZ M GDANSK BELTA TEAM GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
5 1154 SMOŁOŃSKI IGNACY M GDAŃSK NIECKO Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
6 1130 DREWNIAK OSKAR M SOPOT ACTIVE FLOW/ SP7 SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
7 1155 SMOŁOŃSKI MARCEL M GDAŃSK NIECKO Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
8 1127 DIAZ BORKOWSKI AGUSTIN M SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
9 1143 MOSKAŁA JAKUB M KRAKÓW Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
10 1153 SITARZ OSKAR M WEJHEROWO Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
11 1137 KWIATKOWSKI PAWEŁ M GDYNIA BEZ KLUBU Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
12 1119 BOGOWSKI JAKUB M GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
13 1168 WYSOCKI WIKTOR M GDAŃSK SP 60 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
14 1160 TARKOWSKI JAKUB M GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]
15 1139 LOMPERTA FRANCISZEK M GDAŃSK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 35 ,GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2012-2009 9-12l m 9-12 [9 - 12]

Dziewczęta 13-15

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1188 TROCHIMCZUK MILENA K ELBLĄG II LO ELBLAG Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]
2 1180 PIETRZAK HANNA K SOPOT Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]
3 1170 BUNIEK JULIA K GDYNIA SP 44 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]
4 1185 TALKOWSKA NIKOLA K GDYNIA SP 44 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]
5 1179 PASZKA NATALIA K GDYNIA SP12 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]
6 1184 RZEPKOWSKA MAJA K GDAŃSK SP 35 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]
7 1192 WLAZŁOWSKA NADIA K GDYNIA SP 17 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l k 13-15 [13 - 16]

Chłopcy 13-15

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans Kategoria
1 1171 CZARNECKI NORBERT M GDYNIA SP 14 GDYNIA Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
2 1181 POŁCZYŃSKI FRANEK M GDAŃSK SP 35 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
3 1189 VITEK JAKUB M GDAŃSK SP 35 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
4 1172 DZIKOWSKI DOMINIK M GDAŃSK SP 35 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
5 1177 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M GDYNIA BEZ KLUBU Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
6 1173 FRUCZEK RADEK M GDAŃSK SP 35 GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
7 1174 KOŃCZAK ALEKSANDER M GDAŃSK XV LO GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]
8 1178 MAJEWSKI IGOR M GDAŃSK IV LO GDAŃSK Bieg Młodzieżowy - rocznik 2008-2005 13-15l m 13-15 [13 - 16]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ