Start 7 km
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 74 Jaworski Mariusz Gdańsk Start 7 km opłacono BM
2 73 Jaworska Natalia Gdańsk Start 7 km opłacono BM
3 45 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Start 7 km opłacono BM
4 140 Reszczyńska Monika Gdańsk Start 7 km opłacono BM
5 68 Jabłoński Marcin Gdańsk Start 7 km opłacono BM
6 172 Wąsik Krzysztof Malbork Start 7 km Dąbrowski Team opłacono BM
7 118 Naczk Wiktoria Lębork Start 7 km LKB im. Braci Petk opłacono BM
8 52 Góralski Marcin Gdynia Start 7 km opłacono BM
9 142 Rok-Serkowska Karolina Rok-Serkowska Gdańsk Start 7 km Mytomamy opłacono BM
10 2 Adamowicz Hubert Piaseczno Start 7 km opłacono BM
11 38 Dyro Artur Sopot Start 7 km opłacono BM
12 34 Drewniak Artur Kielno Start 7 km opłacono BM
13 105 Maciejewski Rafał Strzepcz Start 7 km Wikęd Luzino opłacono BM
14 182 Zakrzewska Marlena Gdańsk Start 7 km James club opłacono BM
15 72 Jankowski Sebastian Kębłowo Start 7 km Wikęd Luzino opłacono BM
16 87 Kreps Violetta Gdańsk Start 7 km Stajnia Anicetki opłacono BM
17 70 Janeczek Aniceta Gdansk Start 7 km Stajnia Anicetki opłacono BM
18 123 Oleszek Jerzy Grabno Start 7 km Szkoła Podoficerska Marynarki Wojennej opłacono BM
19 37 Dyr Jerzy Gdańsk Start 7 km opłacono BM
20 36 Dyr Dorota Gdańsk Start 7 km opłacono BM
21 180 Wolska Aleksandra Mosty Start 7 km opłacono BM
22 138 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Start 7 km BBL AWFiS Gdańsk Danfoss opłacono BM
23 75 Kaczykowska Agnieszka Gdańsk Start 7 km opłacono BM
24 173 Weryk Mateusz Gdańsk Start 7 km Biegun OCR Team opłacono BM
25 44 Galeńska Dorota Borucino Start 7 km opłacono BM
26 153 Smolak Magdalena Pruszcz Gdański Start 7 km Stajnia Anicetki opłacono BM
27 184 Zarębski Krzysztof Krasnystaw Start 7 km opłacono BM
28 101 Lewandowska Justyna Gdańsk Start 7 km Fighting Runners opłacono BM
29 21 Buzała Daniel Gdynia Start 7 km opłacono BM
30 20 Buzała Alicja Gdynia Start 7 km opłacono BM
31 150 Skopczyński Jan Gdańsk Start 7 km Biegowy Świat/VLO Gdańsk opłacono BM
32 169 Waks Krzysztof Gdańsk Start 7 km opłacono BM
33 148 Sidorowicz Anna Stogi Start 7 km opłacono BM
34 32 DOMARADZKI MAREK Gdansk Start 7 km FOCHA team opłacono BM
35 46 Gawryś-Noch Wioletta Gdynia Start 7 km opłacono BM
36 117 Moska Dawid Wejherowo Start 7 km UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO opłacono BM
37 23 Chełkowski Daniel Rotmanka Start 7 km KUTI TEAM opłacono BM
38 27 Daszkiewicz Artur Tczew Start 7 km opłacono BM
39 76 Kaczyński Rafał Toruń Start 7 km opłacono BM
40 78 Karolewska Anna Wejherowo Start 7 km opłacono BM
41 83 Kołtonowski Krzysztof Gdynia Start 7 km Kolti Team opłacono BM
42 49 Gierczycki Tomasz Częstochowa Start 7 km opłacono BM
43 61 Hącel Adam Kępno Start 7 km KS Leniwiec opłacono BM
44 177 Witkowski Bartosz Kielno Start 7 km opłacono BM
45 122 Olejarczyk Piotr Elbląg Start 7 km Gmina Elblag-Elektromet opłacono BM
46 33 Drewczyński Daniel Liniewo Start 7 km PGB Sportowa Paczka opłacono BM
47 91 Kunkel Tymoteusz Gdańsk Start 7 km UKS Dwójka Morena Gdańsk opłacono BM
48 90 Kunkel Mariusz Gdańsk Start 7 km Smaruj na Trening opłacono BM
49 89 Kunkel Anna Gdańsk Start 7 km PGB Sportowa Paczka opłacono BM
50 108 Maltsev Artem Elbląg Start 7 km KlugeTeam opłacono BM
51 50 Gnyp Daniel Różyny Start 7 km wkurw_team opłacono BM
52 176 Wilczyński Michał Gdańsk Start 7 km opłacono BM
53 28 Dąbrowicz Agnieszka Gdańsk Start 7 km opłacono BM
54 171 Waśniewska Martyna Elbląg Start 7 km KlugeTeam opłacono BM
55 131 Pijanowski Wojciech Gdańsk Start 7 km Base Group opłacono BM
56 106 Maćkowska Katarzyna Żnin Start 7 km opłacono BM
57 155 Szablewski Piotr Malbork Start 7 km opłacono BM
58 WILLMA ANDRZEJ KWIDZYN Start 7 km Traktor Team
59 154 Stefański Andrzej Elbląg Start 7 km opłacono BM
60 Ossowski Marcin Skarszewy Start 7 km
61 15 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Start 7 km opłacono BM
62 80 Kijanka Dariusz Sopot Start 7 km opłacono BM
63 Beszczyński Michał Gdynia Start 7 km
64 65 Horbaczewski Grzegorz Gdańsk Start 7 km UKS Dwójka Morena Gdańsk opłacono BM
65 26 Cyman Robert Sierakowice Start 7 km opłacono BM
66 56 Grynis Kamila Elbląg Start 7 km SP 14 Elbląg opłacono BM
67 57 Grynis Paweł Elbląg Start 7 km SP 14 Elbląg opłacono BM
68 129 Pelc Marek Szczecin Start 7 km 12 Brygada Zmechanizowana opłacono BM
69 22 Chat Marcin Gdańsk Start 7 km opłacono BM
70 Hreczuk Michał Gościcino Start 7 km
71 110 Mamcarz Dominik Kraków Start 7 km opłacono BM
72 167 Urbaniak Bartosz Grzegorzew Start 7 km opłacono BM
73 Banasiak Joanna Lodz Start 7 km
74 59 Grzeszak Weronika Mogilno Start 7 km opłacono BM
75 96 Kwiatkowska Agata Elbląg Start 7 km KlugeTeam opłacono BM
76 Rybacki Patryk Gdańsk Start 7 km
77 Riabukha Oleksandr Krzemieńczuk Start 7 km
78 Rinc Małgorzata Gdynia Start 7 km
79 42 Fokt Dariusz Rumia Start 7 km opłacono BM
80 135 Polan Łukasz Gdańsk Start 7 km opłacono BM
81 85 Kontek Patrycja Gdansk Start 7 km opłacono BM
82 66 Imielska Justyna Rumia Start 7 km Kontener Formy opłacono BM
83 112 Mateja Bożena Gdańsk Start 7 km opłacono BM
84 114 Mazuryk Kamila Gdańsk Start 7 km opłacono BM
85 79 Karpenko Lilia Gdansk Start 7 km Lila opłacono BM
86 54 Grochowski Patryk Gdynia Start 7 km BUBU opłacono BM
87 39 Elmanowska Natalia Trąbki Wielkie Start 7 km opłacono BM
88 134 Polakiewicz Moskala Sylwia Kraków Start 7 km opłacono BM
89 151 Skrzypecka Wiktoria Elbląg Start 7 km Green Arrow opłacono BM
90 152 Skrzypecki Jacek Elbląg Start 7 km Green Arrow opłacono BM
91 175 Więcek Krzysztof Gdańsk Start 7 km opłacono BM
92 157 Szczęsny Leszek Gdansk Start 7 km opłacono BM
93 132 Pik Paweł Sopot Start 7 km opłacono BM
94 Shaposhnikov Denys Gdańsk Start 7 km
95 Kwiatkowska Iwona Elbląg Start 7 km
96 Kwiatkowski Krzysztof Elbląg Start 7 km
97 63 Hinc Aldona Gdańsk Start 7 km Żarta Wataha opłacono BM
98 64 Hinc Stanisław Gdańsk Start 7 km Żarta Wataha opłacono BM
99 181 Wysota Karina Gdynia Start 7 km opłacono BM
100 111 Marchewka Emil Gdańsk Start 7 km Zantyr Sztum opłacono BM


Wyświetleń: 4564

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ