Bieg główny 6,4 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Kat M kat Miejscowość Klub Dystans Czas netto Czas brutto Prędkość Czas/km
1 55 GRUSZKA GRACJAN M 1 m 20-29 BYDGOSZCZ CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SL Bieg główny 6,4 km 00:22:09.35 00:22:09.35 17.34 00:03:27
2 186 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 2 m 16-19 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:22:35.67 00:22:35.67 17 00:03:31
3 52 GÓRALSKI MARCIN M 3 m 40-49 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:22:52.28 00:22:52.28 16.79 00:03:34
4 131 PIJANOWSKI WOJCIECH M 4 m 20-29 1 GDAŃSK BASE GROUP Bieg główny 6,4 km 00:23:03.75 00:23:03.75 16.66 00:03:36
5 117 MOSKA DAWID M 5 m 30-39 1 WEJHEROWO UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO Bieg główny 6,4 km 00:23:23.00 00:23:23.00 16.42 00:03:39
6 163 TRZASKALSKI KAMIL M 6 m 30-39 2 GDAŃSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW Bieg główny 6,4 km 00:23:29.27 00:23:29.27 16.35 00:03:40
7 119 NAWROCKI DARIUSZ M 7 m 30-39 3 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:24:04.74 00:24:06.19 15.96 00:03:45
8 177 WITKOWSKI BARTOSZ M 8 m 30-39 4 KIELNO Bieg główny 6,4 km 00:24:06.46 00:24:07.23 15.93 00:03:46
9 65 HORBACZEWSKI GRZEGORZ M 9 m 16-19 1 GDAŃSK UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:24:46.16 00:24:47.10 15.5 00:03:52
10 60 HAPKE TOMASZ M 10 m 40-49 1 WILKOWO Bieg główny 6,4 km 00:25:03.37 00:25:03.37 15.33 00:03:54
11 108 MALTSEV ARTEM M 11 m 16-19 2 ELBLĄG KLUGETEAM Bieg główny 6,4 km 00:25:20.09 00:25:20.09 15.16 00:03:57
12 171 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 1 k 16-19 ELBLĄG KLUGETEAM Bieg główny 6,4 km 00:25:41.94 00:25:41.94 14.95 00:04:00
13 98 LEJK SEBASTIAN M 12 m 20-29 2 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:25:56.50 00:25:56.50 14.81 00:04:03
14 96 KWIATKOWSKA AGATA K 2 k 16-19 ELBLĄG KLUGETEAM Bieg główny 6,4 km 00:26:03.89 00:26:03.89 14.74 00:04:04
15 176 WILCZYŃSKI MICHAŁ M 13 m 30-39 5 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:26:12.46 00:26:13.98 14.66 00:04:05
16 139 RAIKOWSKI MICHAŁ M 14 m 30-39 6 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:26:12.96 00:26:14.46 14.66 00:04:05
17 72 JANKOWSKI SEBASTIAN M 15 m 30-39 7 KĘBŁOWO WIKĘD LUZINO Bieg główny 6,4 km 00:26:15.69 00:26:15.69 14.63 00:04:06
18 154 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 16 m 50-59 1 ELBLĄG Bieg główny 6,4 km 00:26:20.66 00:26:21.54 14.58 00:04:06
19 62 HEYKA JAROSŁAW M 17 m 50-59 2 LĘBORK MJR Bieg główny 6,4 km 00:26:46.00 00:26:46.00 14.35 00:04:10
20 127 PASIERBSKA EWA K 3 k 20-29 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:26:58.62 00:26:59.64 14.24 00:04:12
21 91 KUNKEL TYMOTEUSZ M 18 m 16-19 3 GDAŃSK UKS DWÓJKA MORENA GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:27:03.74 00:27:05.78 14.2 00:04:13
22 168 URBANIAK BARTOSZ M 19 m 20-29 3 GRZEGORZEW Bieg główny 6,4 km 00:27:07.09 00:27:07.82 14.16 00:04:14
23 83 KOŁTONOWSKI KRZYSZTOF M 20 m 40-49 2 GDYNIA KOLTI TEAM Bieg główny 6,4 km 00:27:19.44 00:27:19.44 14.06 00:04:16
24 144 ROKITA MARIUSZ M 21 m 40-49 3 GDYNIA ROCKYRUN Bieg główny 6,4 km 00:27:45.05 00:27:46.01 13.84 00:04:20
25 123 OLESZEK JERZY M 22 m 50-59 3 GRABNO SZKOŁA PODOFICERSKA MARYNARKI WOJENNEJ Bieg główny 6,4 km 00:27:57.78 00:27:57.79 13.74 00:04:22
26 150 SKOPCZYŃSKI JAN M 23 m 16-19 4 GDAŃSK BIEGOWY ŚWIAT/VLO GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:28:15.44 00:28:16.64 13.59 00:04:24
27 57 GRYNIS PAWEŁ M 24 m 30-39 8 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG Bieg główny 6,4 km 00:28:19.53 00:28:22.24 13.56 00:04:25
28 170 WARCZAK MACIEJ WARCZAK M 25 m 30-39 9 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:28:21.77 00:28:29.85 13.54 00:04:25
29 184 ZARĘBSKI KRZYSZTOF M 26 m 30-39 10 KRASNYSTAW Bieg główny 6,4 km 00:28:31.99 00:28:38.61 13.47 00:04:27
30 54 GROCHOWSKI PATRYK M 27 m 20-29 4 GDYNIA BUBU Bieg główny 6,4 km 00:28:34.59 00:28:36.31 13.44 00:04:27
31 15 BORZYSZKOWSKI BARTOSZ M 28 m 20-29 5 KWIDZYN Bieg główny 6,4 km 00:28:42.11 00:29:32.22 13.38 00:04:29
32 102 ŁAKOMSKI MATEUSZ M 29 m 30-39 11 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:28:59.94 00:29:00.60 13.25 00:04:31
33 118 NACZK WIKTORIA K 4 k 16-19 1 LĘBORK LKB IM. BRACI PETK Bieg główny 6,4 km 00:29:00.20 00:29:00.72 13.24 00:04:31
34 120 NIETUPSKI MARCIN M 30 m 40-49 4 SOPOT JAMES Bieg główny 6,4 km 00:29:13.89 00:29:19.99 13.14 00:04:34
35 156 SZAREJKO MACIEJ M 31 m 30-39 12 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:29:15.17 00:29:16.43 13.13 00:04:34
36 129 PELC MAREK M 32 m 30-39 13 SZCZECIN 12 BRYGADA ZMECHANIZOWANA Bieg główny 6,4 km 00:29:18.72 00:29:22.86 13.11 00:04:34
37 143 ROKITA MAJA K 5 k 16-19 2 GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:29:20.36 00:29:20.36 13.09 00:04:35
38 106 MAĆKOWSKA KATARZYNA K 6 k 20-29 1 ŻNIN Bieg główny 6,4 km 00:29:22.80 00:29:22.91 13.08 00:04:35
39 11 BIEDRAWA MICHAŁ M 33 m 40-49 5 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:29:23.10 00:29:27.67 13.07 00:04:35
40 153 SMOLAK MAGDALENA K 7 k 30-39 1 PRUSZCZ GDAŃSKI STAJNIA ANICETKI Bieg główny 6,4 km 00:29:25.30 00:29:30.65 13.05 00:04:35
41 90 KUNKEL MARIUSZ M 34 m 40-49 6 GDAŃSK SMARUJ NA TRENING Bieg główny 6,4 km 00:29:26.41 00:29:34.97 13.05 00:04:36
42 34 DREWNIAK ARTUR M 35 m 40-49 7 KIELNO Bieg główny 6,4 km 00:29:27.07 00:29:27.61 13.04 00:04:36
43 113 MATYSZEWSKI JAROSŁAW M 36 m 50-59 4 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:29:27.51 00:29:28.86 13.04 00:04:36
44 94 KUZAWIŃSKI KRZYSZTOF M 37 m 30-39 14 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:29:30.22 00:29:37.13 13.02 00:04:36
45 42 FOKT DARIUSZ M 38 m 30-39 15 RUMIA Bieg główny 6,4 km 00:29:30.42 00:29:35.02 13.02 00:04:36
46 68 JABŁOŃSKI MARCIN M 39 m 30-39 16 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:29:40.10 00:29:40.12 12.94 00:04:38
47 88 KUJAWSKI CEZARY M 40 m 20-29 6 GDANSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW Bieg główny 6,4 km 00:29:54.73 00:30:01.97 12.84 00:04:40
48 188 ŻARSKI ADAM M 41 m 40-49 8 GOŚLINOWO ZASŁUŻONY EMERYT WP Bieg główny 6,4 km 00:30:04.13 00:30:07.64 12.77 00:04:41
49 78 KAROLEWSKA ANNA K 8 k 40-49 1 WEJHEROWO Bieg główny 6,4 km 00:30:04.82 00:30:04.91 12.77 00:04:42
50 56 GRYNIS KAMILA K 9 k 30-39 2 ELBLĄG SP 14 ELBLĄG Bieg główny 6,4 km 00:30:07.11 00:30:10.12 12.75 00:04:42
51 124 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 42 m 70-79 1 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:30:17.59 00:30:27.96 12.68 00:04:43
52 105 MACIEJEWSKI RAFAŁ M 43 m 40-49 9 STRZEPCZ WIKĘD LUZINO Bieg główny 6,4 km 00:30:32.54 00:30:33.35 12.58 00:04:46
53 1 ADAMOWICZ AGNIESZKA K 10 k 50-59 1 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:30:33.67 00:30:35.30 12.57 00:04:46
54 69 JAKUBOWSKI PAWEŁ M 44 m 40-49 10 GDAŃSK SOLWITTEAM/ BBL GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:30:38.10 00:30:41.32 12.54 00:04:47
55 43 FONAŁ FILIP M 45 m 20-29 7 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:30:42.07 00:30:45.03 12.51 00:04:47
56 167 URBANIAK MAREK M 46 m 40-49 11 GDAŃSK SP NR 35 W GDAŃSKU OLIWIE Bieg główny 6,4 km 00:30:44.33 00:30:50.60 12.49 00:04:48
57 35 DULJAS KAMIL M 47 m 30-39 17 GDAŃSK SOLWITTEAM Bieg główny 6,4 km 00:30:45.26 00:30:47.70 12.49 00:04:48
58 95 KUZBORSKI KRZYSZTOF M 48 m 30-39 18 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:30:46.62 00:30:51.65 12.48 00:04:48
59 155 SZABLEWSKI PIOTR M 49 m 30-39 19 MALBORK Bieg główny 6,4 km 00:30:49.97 00:30:57.73 12.46 00:04:49
60 18 BUKO PAWEŁ M 50 m 30-39 20 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:30:51.83 00:31:03.18 12.45 00:04:49
61 175 WIĘCEK KRZYSZTOF M 51 m 20-29 8 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:30:56.66 00:31:09.02 12.41 00:04:50
62 141 ROBLES JOSÉ M 52 m 30-39 21 GDANSK Bieg główny 6,4 km 00:30:59.16 00:31:00.70 12.39 00:04:50
63 89 KUNKEL ANNA K 11 k 40-49 2 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA Bieg główny 6,4 km 00:31:06.79 00:31:14.48 12.35 00:04:51
64 112 MATEJA BOŻENA K 12 k 60-69 1 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:31:09.90 00:31:10.99 12.33 00:04:52
65 38 DYRO ARTUR M 53 m 50-59 5 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:31:15.38 00:31:23.08 12.29 00:04:53
66 51 GORNOWICZ KAMIL M 54 m 30-39 22 BORKOWO Bieg główny 6,4 km 00:31:16.93 00:31:25.33 12.28 00:04:53
67 165 TUSZYNSKA BARBARA K 13 k 30-39 3 SOPOT BIEGAMY Bieg główny 6,4 km 00:31:19.74 00:31:20.17 12.26 00:04:53
68 82 KOCHANEK AGATA K 14 k 30-39 4 DĘBOGÓRZE KONTENER FORMY Bieg główny 6,4 km 00:31:20.13 00:31:22.88 12.26 00:04:53
69 76 KACZYŃSKI RAFAŁ M 55 m 30-39 23 TORUŃ Bieg główny 6,4 km 00:31:25.52 00:31:29.86 12.22 00:04:54
70 159 SZOSTKOWSKI ARTUR M 56 m 30-39 24 GDANSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW Bieg główny 6,4 km 00:31:29.62 00:31:36.62 12.2 00:04:55
71 146 RYCHTER MAGDALENA K 15 k 30-39 5 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:31:35.34 00:31:39.32 12.16 00:04:56
72 81 KLARKOWSKI JAKUB M 57 m 20-29 9 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:31:36.06 00:31:37.06 12.15 00:04:56
73 174 WICZLINSKI ADAM M 58 m 30-39 25 GDANSK HAPAG-LLOYD RUNNING CREW Bieg główny 6,4 km 00:31:49.39 00:31:56.03 12.07 00:04:58
74 173 WERYK MATEUSZ M 59 m 40-49 12 GDAŃSK BIEGUN OCR TEAM Bieg główny 6,4 km 00:31:51.55 00:32:02.45 12.06 00:04:58
75 122 OLEJARCZYK PIOTR M 60 m 60-69 1 ELBLĄG GMINA ELBLAG-ELEKTROMET Bieg główny 6,4 km 00:31:52.24 00:31:55.03 12.05 00:04:58
76 21 BUZAŁA DANIEL M 61 m 30-39 26 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:32:04.06 00:32:08.36 11.98 00:05:00
77 31 DEPTULA ROBERT DEPTULA M 62 m 50-59 6 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:32:07.93 00:32:13.68 11.96 00:05:01
78 145 RUCIŃSKA OLGA K 16 k 20-29 2 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:32:09.78 00:32:15.78 11.94 00:05:01
79 138 POPÓW-SZCZYPIOROWSKA MONIKA K 17 k 40-49 3 GDAŃSK BBL AWFIS GDAŃSK DANFOSS Bieg główny 6,4 km 00:32:11.14 00:32:12.73 11.93 00:05:01
80 181 WYSOTA KARINA K 18 k 30-39 6 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:32:13.99 00:32:19.60 11.92 00:05:02
81 101 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 19 k 50-59 2 GDAŃSK FIGHTING RUNNERS Bieg główny 6,4 km 00:32:20.05 00:32:20.98 11.88 00:05:03
82 32 DOMARADZKI MAREK M 63 m 40-49 13 GDANSK FOCHA TEAM Bieg główny 6,4 km 00:32:22.93 00:32:30.31 11.86 00:05:03
83 152 SKRZYPECKI JACEK M 64 m 40-49 14 ELBLĄG GREEN ARROW Bieg główny 6,4 km 00:32:39.41 00:32:40.39 11.76 00:05:06
84 74 JAWORSKI MARIUSZ M 65 m 30-39 27 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:32:40.84 00:32:50.51 11.76 00:05:06
85 151 SKRZYPECKA WIKTORIA K 20 k 16-19 3 ELBLĄG GREEN ARROW Bieg główny 6,4 km 00:32:41.23 00:32:41.75 11.75 00:05:06
86 178 WITT GRAŻYNA K 21 k 60-69 2 SOPOT MARATONYPOLSKIE.PL TEAM Bieg główny 6,4 km 00:32:58.58 00:32:59.54 11.65 00:05:09
87 149 SIKORSKI JANUSZ M 66 m 70-79 2 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:32:58.85 00:33:06.90 11.65 00:05:09
88 61 HĄCEL ADAM M 67 m 50-59 7 KĘPNO KS LENIWIEC Bieg główny 6,4 km 00:33:06.09 00:33:09.92 11.6 00:05:10
89 10 BIEDRAWA ANNA K 22 k 40-49 4 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:33:11.56 00:33:15.78 11.57 00:05:11
90 36 DYR DOROTA K 23 k 40-49 5 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:33:12.15 00:33:21.26 11.57 00:05:11
91 23 CHEŁKOWSKI DANIEL M 68 m 30-39 28 ROTMANKA KUTI TEAM Bieg główny 6,4 km 00:33:21.60 00:33:32.14 11.51 00:05:12
92 100 LESZCZYSZYN JACEK M 69 m 30-39 29 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:33:23.82 00:33:35.99 11.5 00:05:13
93 70 JANECZEK ANICETA K 24 k 30-39 7 GDANSK STAJNIA ANICETKI Bieg główny 6,4 km 00:33:26.48 00:33:31.98 11.49 00:05:13
94 116 MOCZYŃSKI LESZEK M 70 m 70-79 3 BYDGOSZCZ BIEGAM DLA BYDGOSZCZY Bieg główny 6,4 km 00:33:44.80 00:33:54.63 11.38 00:05:16
95 182 ZAKRZEWSKA MARLENA K 25 k 30-39 8 GDAŃSK JAMES CLUB Bieg główny 6,4 km 00:33:47.50 00:33:50.20 11.37 00:05:16
96 2 ADAMOWICZ HUBERT M 71 m 40-49 15 PIASECZNO Bieg główny 6,4 km 00:33:54.33 00:33:59.33 11.33 00:05:17
97 147 SCHUTZ TOMASZ M 72 m 40-49 16 SOPOT BROWAR GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:33:55.58 00:34:09.13 11.32 00:05:18
98 22 CHAT MARCIN M 73 m 40-49 17 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:33:59.69 00:34:01.90 11.3 00:05:18
99 44 GALEŃSKA DOROTA K 26 k 20-29 3 BORUCINO Bieg główny 6,4 km 00:34:00.93 00:34:10.49 11.29 00:05:18
100 5 BASIŃSKA-AHMED OLGA K 27 k 40-49 6 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:34:05.38 00:34:15.74 11.27 00:05:19
101 33 DREWCZYŃSKI DANIEL M 74 m 30-39 30 LINIEWO PGB SPORTOWA PACZKA Bieg główny 6,4 km 00:34:15.17 00:34:25.37 11.21 00:05:21
102 114 MAZURYK KAMILA K 28 k 20-29 4 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:34:30.59 00:34:33.51 11.13 00:05:23
103 140 RESZCZYŃSKA MONIKA K 29 k 40-49 7 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:34:31.75 00:34:42.13 11.13 00:05:23
104 158 SZNAJDER BEATA K 30 k 50-59 3 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU Bieg główny 6,4 km 00:34:33.69 00:34:36.99 11.11 00:05:24
105 4 BAŁDYGA PAWEŁ M 75 m 40-49 18 PISZ KLUB MORSÓW W PISZU Bieg główny 6,4 km 00:34:34.13 00:34:37.02 11.11 00:05:24
106 79 KARPENKO LILIA K 31 k 50-59 4 GDANSK LILA Bieg główny 6,4 km 00:34:43.90 00:34:45.84 11.06 00:05:25
107 9 BIAŁA BEATA K 32 k 50-59 5 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:34:46.98 00:34:49.29 11.05 00:05:26
108 63 HINC ALDONA K 33 k 30-39 9 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Bieg główny 6,4 km 00:35:00.96 00:35:09.20 10.97 00:05:28
109 73 JAWORSKA NATALIA K 34 k 30-39 10 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:35:01.08 00:35:12.35 10.97 00:05:28
110 64 HINC STANISŁAW M 76 m 40-49 19 GDAŃSK ŻARTA WATAHA Bieg główny 6,4 km 00:35:01.32 00:35:09.05 10.97 00:05:28
111 41 FEDORCZYK PIOTR M 77 m 40-49 20 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:35:16.09 00:35:24.92 10.89 00:05:30
112 50 GNYP DANIEL M 78 m 50-59 8 RÓŻYNY WKURW_TEAM Bieg główny 6,4 km 00:35:16.16 00:35:28.00 10.89 00:05:30
113 185 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 79 m 60-69 2 RUMIA REWA 12:15 Bieg główny 6,4 km 00:35:22.06 00:35:34.37 10.86 00:05:31
114 20 BUZAŁA ALICJA K 35 k 16-19 4 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:35:29.49 00:35:33.79 10.82 00:05:32
115 13 BŁASZCZYK BOGDAN M 80 m 60-69 3 GDYNIA ACTIVE FLOW GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:35:45.70 00:35:49.43 10.74 00:05:35
116 183 ZALASZEWSKI BARTOSZ M 81 m 40-49 21 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:35:46.96 00:35:48.58 10.74 00:05:35
117 14 BŁASZCZYK HANNA K 36 k 60-69 3 GDYNIA ACTIVE FLOW GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:35:47.68 00:35:51.23 10.73 00:05:35
118 87 KREPS VIOLETTA K 37 k 50-59 6 GDAŃSK STAJNIA ANICETKI Bieg główny 6,4 km 00:35:57.84 00:35:57.84 10.68 00:05:37
119 180 WOLSKA ALEKSANDRA K 38 k 40-49 8 MOSTY Bieg główny 6,4 km 00:36:23.07 00:36:27.28 10.55 00:05:41
120 47 GAZARKIEWICZ ANTONI M 82 m 60-69 4 GDAŃSK BHMW_GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:36:36.12 00:36:45.50 10.49 00:05:43
121 179 WŁASÓW OLGA K 39 k 20-29 5 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:37:01.65 00:37:05.98 10.37 00:05:47
122 86 KOSTRZEWA-CEMBOR URSZULA K 40 k 60-69 4 GDANSK UKS ŻABIANKA GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:37:09.86 00:37:11.87 10.34 00:05:48
123 27 DASZKIEWICZ ARTUR M 83 m 40-49 22 TCZEW Bieg główny 6,4 km 00:37:13.81 00:37:22.84 10.32 00:05:49
124 37 DYR JERZY M 84 m 40-49 23 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:37:19.22 00:37:28.06 10.29 00:05:49
125 142 ROK-SERKOWSKA KAROLINA ROK-SERKOWSKA K 41 k 30-39 11 GDAŃSK MYTOMAMY Bieg główny 6,4 km 00:37:28.94 00:37:32.26 10.25 00:05:51
126 148 SIDOROWICZ ANNA K 42 k 60-69 5 STOGI Bieg główny 6,4 km 00:37:33.25 00:37:39.55 10.23 00:05:52
127 137 POLINCEUSZ MAŁGORZATA K 43 k 60-69 6 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:37:35.79 00:37:37.46 10.22 00:05:52
128 109 MAŁKIŃSKA-BIĘGA DOROTA K 44 k 30-39 12 TRZECIEWIEC Bieg główny 6,4 km 00:37:38.79 00:37:50.67 10.2 00:05:52
129 6 BĄKOWSKI DAWID M 85 m 30-39 31 BYDGOSZCZ Bieg główny 6,4 km 00:37:39.07 00:37:51.03 10.2 00:05:52
130 110 MAMCARZ DOMINIK M 86 m 30-39 32 KRAKÓW Bieg główny 6,4 km 00:37:46.24 00:38:00.15 10.17 00:05:54
131 3 ANGER DONATA K 45 k 20-29 6 LIDZBARK Bieg główny 6,4 km 00:37:48.15 00:37:56.79 10.16 00:05:54
132 132 PIK PAWEŁ M 87 m 40-49 24 SOPOT Bieg główny 6,4 km 00:38:01.29 00:38:06.49 10.1 00:05:56
133 53 GROCHOWSKA-MEJER PATRYCJA K 46 k 20-29 7 GDYNIA BUBU Bieg główny 6,4 km 00:38:42.19 00:38:42.19 9.92 00:06:02
134 99 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 88 m 60-69 5 BĄDKI PIĘKNY Bieg główny 6,4 km 00:38:50.22 00:38:53.99 9.89 00:06:04
135 133 POCIASK KRZYSZTOF M 89 m 40-49 25 RUMIA KONTENER FORMY Bieg główny 6,4 km 00:39:14.18 00:39:27.27 9.79 00:06:07
136 39 ELMANOWSKA NATALIA K 47 k 30-39 13 TRĄBKI WIELKIE Bieg główny 6,4 km 00:39:29.27 00:39:36.74 9.73 00:06:10
137 49 GIERCZYCKI TOMASZ M 90 m 30-39 33 CZĘSTOCHOWA Bieg główny 6,4 km 00:39:33.86 00:39:48.24 9.71 00:06:10
138 16 BRZEZIŃSKA EWA K 48 k 50-59 7 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:39:59.62 00:40:06.63 9.6 00:06:14
139 46 GAWRYŚ-NOCH WIOLETTA K 49 k 40-49 9 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:40:12.56 00:40:13.76 9.55 00:06:16
140 30 DEPTULA BERNADETA K 50 k 50-59 8 GDANSK Bieg główny 6,4 km 00:40:13.89 00:40:20.93 9.55 00:06:17
141 40 FEDEK ADAM M 91 m 40-49 26 GDAŃSK FEDEK TEAM Bieg główny 6,4 km 00:40:32.75 00:41:41.98 9.47 00:06:20
142 66 IMIELSKA JUSTYNA K 51 k 40-49 10 RUMIA KONTENER FORMY Bieg główny 6,4 km 00:40:44.30 00:40:57.95 9.43 00:06:21
143 166 TYMINSKI KRZYSZTOF M 92 m 70-79 4 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:41:10.56 00:41:22.09 9.33 00:06:26
144 59 GRZESZAK WERONIKA K 52 k 30-39 14 MOGILNO Bieg główny 6,4 km 00:41:45.26 00:41:51.46 9.2 00:06:31
145 58 GRZESZAK DANUTA K 53 k 60-69 7 MOGILNO Bieg główny 6,4 km 00:41:45.94 00:41:51.41 9.2 00:06:31
146 25 CHWALISZ SABINA K 54 k 70-79 1 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg główny 6,4 km 00:41:52.91 00:42:03.06 9.17 00:06:32
147 134 POLAKIEWICZ MOSKALA SYLWIA K 55 k 40-49 11 KRAKÓW Bieg główny 6,4 km 00:42:28.75 00:42:35.88 9.04 00:06:38
148 24 CHWALISZ LESZEK M 93 m 70-79 5 RUMIA PARKRUN RUMIA Bieg główny 6,4 km 00:42:36.70 00:42:47.09 9.01 00:06:39
149 17 BUDZIAREK ADAM M 94 m 40-49 27 GDAŃSK #BBKTS Bieg główny 6,4 km 00:42:36.95 00:42:44.53 9.01 00:06:39
150 93 KURAJK MARIAN M 95 m 60-69 6 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:42:40.54 00:42:48.60 9 00:06:40
151 136 POLINCEUSZ ADAM M 96 m 60-69 7 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:44:51.06 00:44:54.84 8.56 00:07:00
152 7 BEJROWSKA EWA K 56 k 30-39 15 GDAŃSK TAKA RYBA Bieg główny 6,4 km 00:45:09.79 00:45:13.01 8.5 00:07:03
153 160 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 97 m 60-69 8 GDYNIA Bieg główny 6,4 km 00:45:37.34 00:45:50.15 8.42 00:07:07
154 29 DEIK ELŻBIETA K 57 k 70-79 2 PRZYJAŹŃ Bieg główny 6,4 km 00:47:11.60 00:47:11.77 8.14 00:07:22
155 28 DĄBROWICZ AGNIESZKA K 58 k 30-39 16 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:47:47.72 00:47:59.27 8.04 00:07:28
156 75 KACZYKOWSKA AGNIESZKA K 59 k 40-49 12 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:47:52.97 00:47:59.69 8.02 00:07:28
157 19 BUTKIEWICZ ANNA K 60 k 30-39 17 SOPOT NIE MAM Bieg główny 6,4 km 00:50:07.70 00:50:07.70 7.66 00:07:49
158 92 KURAJK EWA K 61 k 60-69 8 GDAŃSK Bieg główny 6,4 km 00:54:33.66 00:54:36.28 7.04 00:08:31
159 126 PAŁASZ EDMUND M 98 m 70-79 6 RUMIA Bieg główny 6,4 km 01:02:12.31 01:02:12.95 6.17 00:09:43

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ