Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Jaki dystans planujesz pokonać? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kuczkowski Aleksander | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 31.65 | opłacono BM |
2 | Stanowski Grzegorz Stanowski | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
3 | Karwowski Krzysztof | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
4 | Rataj Aleksandra | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM |
5 | Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska | Glinnik | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Pamso Run Team | 26.375 | opłacono BM |
6 | Jozwik sylwester Jozwik | Warszawa | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
7 | Rzepecki Krzysztof | Piotrków Tryb. | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
8 | Mikołajczyk-Sowa Monika | Justynów | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
9 | Pietrzyk Aneta | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | opłacono |
10 | Różańska Dorota | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 26.375 | opłacono BM | |
11 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | |
12 | Szwed Justyna | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | opłacono |
13 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | opłacono |
14 | Słoka Marcin | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | ||
15 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 26.375 | opłacono BM |
16 | Mazur Małgorzata | Zdunska Wola | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 21.1 | opłacono BM |
17 | Lerka Piotr | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
18 | Żyźniewska Danuta | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
19 | Łaski Krzysztof | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | ||
20 | Galant Magdalena | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
21 | Wyderka Dorota | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
22 | Banasik Wioletta | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
23 | Szymańska Aleksandra | Lódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | maszerujemyzNogamiWchmurach | 5.275 | opłacono BM |
24 | Ciechomska Beata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
25 | Sut Iwona | Głowno | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 31.65 | opłacono BM | |
26 | Frankenberg Małgorzata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
27 | Balicki Jacek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegacz Nowosolna | 42.2 | opłacono BM |
28 | Czechorowski Andrzej | Wieruszew | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Marathon Team Konin | 42.2 | opłacono BM |
29 | Stanowska Katarzyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
30 | Hajduk Małgorzata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | ||
31 | Kupisińska Elżbieta Kupisińska | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 10.55 | opłacono BM |
32 | Brząkała Beata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Slow Jogging Łódź | 10.55 | opłacono BM |
33 | Brząkała Karol | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
34 | Ratajczyk Katarzyna | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM |
35 | Białecki Zbyszek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
36 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
37 | Chojnacki Rafał | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | AGB TORFY | 42.2 | opłacono BM |
38 | Błaszczyk Iwona | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
39 | GOCAL MAREK | LODZ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | ||
40 | Rubacha Marek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Epoka Nordica Łódź | 10.55 | opłacono BM |
41 | Maleńczuk Tomasz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | CYBORKI | 21.1 | opłacono BM |
42 | Pawlak Jarosław | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
43 | Stasiewicz Marek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
44 | Kołodziejek Robert | Łódz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | RAJSPORT ACTIVE | 42.2 | opłacono BM |
45 | Borkowski Łukasz | Starowa Góra | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | CYBORKI | 21.1 | opłacono BM |
46 | Borkowska Monika | Starowa Góra | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | CYBORKI | 21.1 | opłacono BM |
47 | Fiszer Magda | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
48 | Piwońska Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
49 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.1 | |
50 | GLUCK WITOLD | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Kb Arturówek | 31.65 | opłacono BM |
51 | Szymański Tomasz | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
52 | ZDZICHOWSKA ELŻBIETA | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
53 | PRZYTUŁA KATARZYNA | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
54 | Szymańska Regina | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
55 | Kuminiak Izabela | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
56 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Forever Young Łódź | 42.2 | opłacono |
57 | Świderski Józef | Łódż | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | AQ Wiring Systems Team | 10.55 | opłacono BM |
58 | Bladowski Zdzisław | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING ŁÓDŹ | 21.1 | opłacono BM |
59 | Nowak Ewa | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ŁódźRunCrew/JAKOteam | 10.55 | opłacono BM |
60 | Iskra Arek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
61 | Średniak Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
62 | Nowak Mirosław | Konstantynów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
63 | Meissner Paweł | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Tigers Team | 42.2 | opłacono BM |
64 | Walewska Urszula | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 5.275 | opłacono BM |
65 | Kot Patrycja | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 21.1 | |
66 | Attiya Lidia | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
67 | Klimczuk Marta | Lodz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | LDZRunCrew/JAKOteam | 10.55 | opłacono BM |
68 | Tryngiel Paulina Tryngiel | ŁOWICZ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
69 | Malczewski Daniel | Rąbień | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | RAJSPORT ACTIVE | 42.2 | opłacono BM |
70 | Malczewski Tomasz | Rąbień | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | RAJSPORT ACTIVE | 42.2 | opłacono BM |
71 | Kamiński Piotr | Inowrocław | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
72 | Kwiecień-Lipińska Kamila | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
73 | Bobińska Monika | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Łódzka Szkoła Nordic Walking | 10.55 | opłacono BM |
74 | Marcinkiewicz Norbert | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
75 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Wieluń Biega | 42.2 | opłacono BM |
76 | Banasiak Dorota | Konstantynów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 10.55 | opłacono BM |
77 | Fisiak Magdalena | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
78 | Matusiak Grzegorz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 31.65 | ||
79 | Przybylska Grażyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 15.825 | opłacono BM |
80 | Pawlina Karolina | Konstantynów | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | MalichaTeam | 10.55 | opłacono BM |
81 | Błądek Jolanta | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 10.55 | opłacono |
82 | Błądek Witold | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Zawsze Młodzi Nordic Walking Łódź | 10.55 | opłacono |
83 | Radomska Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
84 | Dylik Ewa | Mysłaków | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
85 | Chmielecka Agnieszka | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
86 | Bracichowicz Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 26.375 | opłacono BM | |
87 | Grzegorek Katarzyna | Mysłaków | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
88 | Karolak Jolanta | Ozorków | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS GRUCHA | 21.1 | opłacono BM |
89 | Pietrzak Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Girlsy na chodzie! | 15.825 | opłacono BM |
90 | Olszewski Wiktor | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
91 | Sobczak Robert | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Jestem Borderline | 42.2 | opłacono BM |
92 | Kowalczyk-Chrzuszcz Katarzyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
93 | Olejniczak Bogna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 21.1 | opłacono BM |
94 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
95 | Gibczynska Małgorzata Gibczynska | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
96 | Stawski Dariusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegiem Po Piwo | 42.2 | opłacono BM |
97 | Walczak-Kurek Marcin | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM |
98 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 10.55 | opłacono BM |
99 | Kwintal Barbara | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 10.55 | opłacono BM |
100 | Zieliński Ryszard Zieliński | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | maszerujemyzNogamiWchmurach | 21.1 | opłacono BM |
Wyświetleń: 6198