Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Jaki dystans planujesz pokonać? | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żyźniewska Danuta | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
2 | Zieliński Ryszard Zieliński | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | maszerujemyzNogamiWchmurach | 21.1 | opłacono BM |
3 | ZDZICHOWSKA ELŻBIETA | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
4 | Zajączkowska Bożena | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Łódzka Szkoła Nordic Walking | 21.1 | opłacono BM |
5 | Wyderka Dorota | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
6 | Więckowski Janusz | Sułocin Towarzystwo | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | 15.825 | opłacono BM |
7 | Watarski Mariusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
8 | Walewska Urszula | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 5.275 | opłacono BM |
9 | Walczak-Kurek Marcin | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM |
10 | UCIŃSKI GRZEGORZ UCIŃSKI | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
11 | Trzewikowska Paulina | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
12 | Tryngiel Paulina Tryngiel | ŁOWICZ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
13 | Tomczyk Sylwia | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | |
14 | Tkacz Aleksandra | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
15 | Świderski Józef | Łódż | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | AQ Wiring Systems Team | 10.55 | opłacono BM |
16 | Średniak Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
17 | Szymański Tomasz | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
18 | Szymańska Regina | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
19 | Szymańska Aleksandra | Lódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | maszerujemyzNogamiWchmurach | 5.275 | opłacono BM |
20 | Szwed Justyna | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | opłacono |
21 | Sut Iwona | Głowno | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 31.65 | opłacono BM | |
22 | Stawski Dariusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Biegiem Po Piwo | 42.2 | opłacono BM |
23 | Stasiewicz Marek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
24 | Stanowski Grzegorz Stanowski | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
25 | Stanowska Katarzyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
26 | Sobczak Robert | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Jestem Borderline | 42.2 | opłacono BM |
27 | Słoka Marcin | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | ||
28 | Rzepecki Krzysztof | Piotrków Tryb. | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
29 | Rubacha Marek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Epoka Nordica Łódź | 10.55 | opłacono BM |
30 | Różańska Dorota | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 26.375 | opłacono BM | |
31 | Rózga Iwona | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | maszerujemyzNogamiWchmurach | 10.55 | opłacono |
32 | Ratajczyk Katarzyna | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM |
33 | Rataj Aleksandra | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 21.1 | opłacono BM |
34 | Rafaląt Gośka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
35 | Radomska Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
36 | PRZYTUŁA KATARZYNA | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
37 | Przybylska Grażyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 15.825 | opłacono BM |
38 | Piwońska Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
39 | Pietrzyk Aneta | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | opłacono |
40 | Pietrzak Maria | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 26.375 | opłacono BM |
41 | Pietrzak Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Girlsy na chodzie! | 15.825 | opłacono BM |
42 | Pietrzak Anna | Aleksandrów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
43 | PIEPRZOWSKI ROBERT | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
44 | Pawlina Karolina | Konstantynów | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | MalichaTeam | 10.55 | opłacono BM |
45 | Pawlak Jarosław | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
46 | Paszkiewicz-Kęsiak Anita | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Forever Young Łódź | 21.1 | opłacono BM |
47 | Paciorkowski Paweł | Płock | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NW CZŁAPSKI TEAM | 21.1 | |
48 | Orlińska Anna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Łódzka Szkoła Nordic Walking | 21.1 | opłacono BM |
49 | Olszewski Wiktor | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
50 | Olejniczak Bogna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 21.1 | opłacono BM |
51 | Nowiński Jakub | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Grupa Jednoosobowa Ozdrowieńcy | 31.65 | opłacono BM |
52 | Nowak Mirosław | Konstantynów Łódzki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
53 | Nowak Ewa | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ŁódźRunCrew/JAKOteam | 10.55 | opłacono BM |
54 | Noskiewicz Dotota | Płock | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NW CZŁAPSKI TEAM | 10.55 | opłacono BM |
55 | Mikołajczyk-Sowa Monika | Justynów | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
56 | Meissner Paweł | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Tigers Team | 42.2 | opłacono BM |
57 | Mazur Małgorzata | Zdunska Wola | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 21.1 | opłacono BM |
58 | Matusiak Grzegorz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 31.65 | ||
59 | Marczak Tomasz | Aleksandria I | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
60 | Marcinkiewicz Norbert | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
61 | Maleńczuk Tomasz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | CYBORKI | 21.1 | opłacono BM |
62 | Malczewski Tomasz | Rąbień | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | RAJSPORT ACTIVE | 42.2 | opłacono BM |
63 | Malczewski Daniel | Rąbień | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | RAJSPORT ACTIVE | 42.2 | opłacono BM |
64 | Łaski Krzysztof | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | ||
65 | Lerka Piotr | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
66 | Lenartowicz Barbara | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
67 | Kwintal Barbara | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 10.55 | opłacono BM |
68 | Kwiecień-Lipińska Kamila | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
69 | Kupisińska Elżbieta Kupisińska | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 10.55 | opłacono BM |
70 | Kuminiak Izabela | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
71 | Kumidaj Krystyna | Niesułków Kolonia | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
72 | Kumidaj Jacek | Niesułków Kolonia | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS ULTRA TEAM ŁÓDŹ | 42.2 | opłacono BM |
73 | Kudeń Agnieszka | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
74 | Kuczkowski Aleksander | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | SNG WILD DUCKS | 31.65 | opłacono BM |
75 | Kowalczyk-Chrzuszcz Katarzyna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
76 | Kot Patrycja | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Maszerujemy z Nogami w ChmurachŁódzka Szkoła Nordic Walking, | 21.1 | |
77 | Kołodziejek Robert | Łódz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | RAJSPORT ACTIVE | 42.2 | opłacono BM |
78 | Klimczuk Marta | Lodz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | LDZRunCrew/JAKOteam | 10.55 | opłacono BM |
79 | KLIMCZEWSKI ANDRZEJ | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Forever Young Łódź | 42.2 | opłacono |
80 | Karwowski Krzysztof | Zgierz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
81 | Karolak Ryszard | Ozorków | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
82 | Karolak Jolanta | Ozorków | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | KS GRUCHA | 21.1 | opłacono BM |
83 | Kamiński Piotr | Inowrocław | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
84 | Kaczmarek Anita | Sieradz | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | NWPL Garrosa Team | 5.275 | opłacono |
85 | Jóźwiak Dorota | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
86 | Jozwik sylwester Jozwik | Warszawa | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | opłacono BM | |
87 | Jeziorny Ryszard | Wieluń | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Wieluń Biega | 42.2 | opłacono BM |
88 | Jarynicz Tadeusz | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
89 | Iskra Arek | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Szakale Bałut Łódź | 42.2 | opłacono BM |
90 | Herkt-Chlebicz Iwona | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 15.825 | opłacono BM | |
91 | Hawryś Erwin | Mińsk Mazowiecki | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | opłacono BM | |
92 | Hara Joanna | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | MaszerujemyZnogamiWchmurach | 15.825 | opłacono |
93 | Hajduk Małgorzata | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 21.1 | ||
94 | Grzegorek Katarzyna | Mysłaków | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM | |
95 | Gołębiowski Krzysztof | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | 42.2 | opłacono BM |
96 | GOCAL MAREK | LODZ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 42.2 | ||
97 | GLUCK WITOLD | ŁÓDŹ | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | Kb Arturówek | 31.65 | opłacono BM |
98 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | 5.275 | opłacono BM |
99 | Gibczynska Małgorzata Gibczynska | Łódź | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 10.55 | opłacono BM | |
100 | Galant Magdalena | Łęczyca | Polska | od 5.275 do 42.2 km BIEG i NW | 5.275 | opłacono BM |
Wyświetleń: 6183