XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 1/3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kowszewicz Agata Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
2 Grau Joanna Kwidzyn 9.6km Bieg Główny Kwidzyn Biega opłacono on-line
3 Znarowska Bożena Elbląg 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
4 godlewski łukasz malbork 9.6km Bieg Główny Godlewski Runners opłacono on-line
5 Czwerenko Alicja SZtum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum
6 KOLENKIEWICZ DARIUSZ ELBLĄG 4.8km Marsz Nordic Walking K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE opłacono on-line
7 Banasik-Zarańska Róża Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono
8 Górska WeR Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW Malbork opłacono
9 Pawlak Ignacy Tczew 4.8km Marsz Nordic Walking SORW Malbork opłacono
10 Grudziński Maksymilian Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW Malbork opłacono
11 Czarnecki Piotr Gdańsk 4.8km Bieg Open opłacono on-line
12 Zaworski Alex Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW Malbork opłacono
13 Górska Weronika Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW Malbork opłacono
14 Zaworska Justyna Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking SORW Malbork opłacono
15 Engler Zuzanna Kokoszkowy 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES Starogard Gdański opłacono on-line
16 Romanowski Tomasz Romanowski Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
17 FILA ANTONI SZTUM 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
18 Anaczkowska Krystyna Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
19 Giembicki Jan Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
20 Chudziński Andrzej Elbląg 4.8km Marsz Nordic Walking K.S.Elbląskie-Włóczykije opłacono on-line
21 Ulewski Tomasz Ryjewo 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
22 Kowalczyk Anna Ryjewo 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
23 Trochimczuk Milena Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
24 Wlizło Anna Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
25 Kalinowska Emilia Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
26 Leśniewska Małgorzata Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
27 Janiak Paweł Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
28 Rodziewicz Michał Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono
29 CHĘTNIK Rafał SZTUM 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum
30 Ołowski Kamil Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
31 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
32 Kwiatkowska Agata Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum KlugeTeam opłacono on-line
33 Wierzbicki Jakub Malbork 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
34 Łukomski Andrzej Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
35 Wiśniewska Kinga Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
36 Kwiatkowski Nikodem Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
37 Rygielska Antonia Sztum 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono
38 Stolarów Agnieszka Malbork 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
39 Klenowicz Piotr Brodnica 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
40 Pe Marek Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
41 Piwarska Helena Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
42 LUDWIK Anita SZTUM 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
43 Strzelecka Paulina Malbork 4.8km Marsz Nordic Walking
44 Zima Jan Minięta 9.6km Bieg Główny DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono on-line
45 Rycąbel Bogdan licze 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
46 Osiecki Grzegorz Kisielice 4.8km Bieg Open opłacono on-line
47 Łopiński Aleksy Piła 4.8km Marsz Nordic Walking Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
48 Borzyszkowska Jolanta Puck 4.8km Marsz Nordic Walking BEZ KIJA NIE PODCHODŹ opłacono on-line
49 korzec Anna Kwidzyn 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
50 Śrutkowski Sylwester Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
51 Ruchlewicz Natalia Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
52 Piotrowski Lech Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
53 Gdaniec Anna Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
54 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
55 Dukat Mirosław Brodnica 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
56 Dukat Bernadeta Brodnica 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
57 Kitowski Jaś starogard gdański 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES Starogard Gdański
58 Maltsev Artem Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum KlugeTeam opłacono on-line
59 Trukawka Piotr Rakowiec/Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
60 Langmesser Regina Kołoząb 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
61 Brodzik Kamila Kwidzyn 9.6km Bieg Główny Kwidzyn Biega opłacono on-line
62 Jabłońska Małgorzata Grudziądz 9.6km Bieg Główny Wtorkowy Trening opłacono on-line
63 Dmitrzak Piotr Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
64 Dziwosz Paweł Malbork 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
65 Kulczycki Jan GDAŃSK 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
66 Gapa-Jakubowska Anna Pszczółki 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
67 Jakubowski Marek Pszczółki 9.6km Bieg Główny SPRINT S.A. / KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
68 Treć Jakub Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
69 Waśniewska Martyna Elbląg 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum KlugeTeam opłacono on-line
70 Anaczkowski Mirosław Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
71 Kłos Zuzanna Barchnowy 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum SKL FILIPPIDES opłacono on-line
72 Mazerski Bartosz Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
73 Słonina Eugeniusz Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
74 Malinowska Monika Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
75 Malinowska Grażyna Sztum 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
76 Drzycimska Małgorzata Gdańsk 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
77 Śmigielski Mariusz Kwidzyn 9.6km Bieg Główny BBKTS opłacono on-line
78 Szot Dawid Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
79 Żabiński Michał Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
80 Gajdzis Wojciech Gdańsk 4.8km Marsz Nordic Walking opłacono on-line
81 Budziłek Martyna Paulina Kadzidło 9.6km Bieg Główny UKS 7 Ostrołęka opłacono on-line
82 Garbowski Krzysztof Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS ZANTYR Sztum/GARBOTEAM opłacono on-line
83 Leśniewski Jan Elbląg 9.6km Bieg Główny El-Aktywni opłacono on-line
84 Matlewska Marzena Elblag 9.6km Bieg Główny Drużyna Pierścienia opłacono on-line
85 Klonowski Marcin Sztum 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
86 Jurewicz Ewa Gośćiszewo 12c 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
87 Sidorowicz Anna Stogi 9.6km Bieg Główny
88 Kijewski Ireneusz Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
89 Olszański Paweł Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
90 Gąsiorowski Mariusz Grudziądz 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
91 Tobolska Grażyna Grudziądz 9.6km Bieg Główny Wtorkowy Trening opłacono on-line
92 Błaszków Piotr Kwidzyn 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
93 Złoch Aleksander Gdynia 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
94 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
95 Ruchlewicz Urszula Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
96 Rażewski Maciej Malbork 9.6km Bieg Główny Team Kalach / WSAiB Gdynia opłacono on-line
97 Petka Lucyna Starogard Gdański 9.6km Bieg Główny SKL FILIPPIDES opłacono on-line
98 Gołębiewski Janusz Rogóźno 9.6km Bieg Główny opłacono on-line
99 Kaźmierczak Szymon Sztum 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum opłacono on-line
100 Chamerski Bartosz Dzierzgoń 9.6km Bieg Główny opłacono on-line


Wyświetleń: 8402

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ