Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kłos Zuzanna | Barchnowy | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
2 | Dukat Bernadeta | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
3 | Dukat Mirosław | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
4 | Klenowicz Piotr | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
5 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
6 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | 9.6km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
7 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
8 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
9 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
10 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
11 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
12 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
13 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
14 | Grocki Artur | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
15 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line |
16 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 9.6km Bieg Główny | El-Aktywni | opłacono on-line |
17 | Waśniewska Martyna | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | KlugeTeam | opłacono on-line |
18 | Maltsev Artem | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | KlugeTeam | opłacono on-line |
19 | Kwiatkowska Agata | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | KlugeTeam | opłacono on-line |
20 | Rodziewicz Michał | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
21 | Janiak Paweł | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
22 | Leśniewska Małgorzata | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
23 | Kalinowska Emilia | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
24 | Wlizło Anna | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
25 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
26 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | K.S.Elbląskie-Włóczykije | opłacono on-line |
27 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | K.S. ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line |
28 | Znarowska Bożena | Elbląg | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
29 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
30 | Wasiłowicz Natalia | Gdańsk | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
31 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
32 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
33 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
34 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
35 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
36 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | 9.6km Bieg Główny | KUJAWCY RUNNERS/ ALIOR BANK / GOOD-TIME | |
37 | Rejmak Marek | Gdynia | Polska | 9.6km Bieg Główny | WłóczyKije Gdynia | |
38 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | WłóczyKije Gdynia | |
39 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
40 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
41 | Jurewicz Ewa | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
42 | Okoński Piotr | Grudziadz | Polska | 9.6km Bieg Główny | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
43 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Parkrun Grudziądz | opłacono on-line |
44 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
45 | Gąsiorowski Mariusz | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
46 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
47 | TRUKAWKA STANISŁAWA | JANOWO | Polska | 9.6km Bieg Główny | RAKOWIEC | |
48 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
49 | Budziłek Martyna Paulina | Kadzidło | Polska | 9.6km Bieg Główny | UKS 7 Ostrołęka | opłacono on-line |
50 | Kawski Bartłomiej | Kisielice | Polska | 9.6km Bieg Główny | EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ | |
51 | Osiecki Grzegorz | Kisielice | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
52 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | opłacono on-line |
53 | Langmesser Regina | Kołoząb | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
54 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono |
55 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
56 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
57 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
58 | Zmorzyńska Marta | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
59 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
60 | Przybyła Dawid | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | |
61 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
62 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
63 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
64 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
65 | Olszański Paweł | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
66 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
67 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | BBKTS | opłacono on-line |
68 | Brodzik Kamila | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
69 | korzec Anna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
70 | Romanowski Tomasz Romanowski | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
71 | Grau Joanna | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
72 | Rycąbel Bogdan | licze | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
73 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
74 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||
75 | Tur Marcin | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiemj z Bartkiem | opłacono on-line |
76 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | niezrzeszony | opłacono on-line |
77 | Zakrzewska Agnieszka | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | kijowy folk | opłacono on-line |
78 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Active Malbork | opłacono on-line |
79 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
80 | Rażewski Maciej | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Team Kalach / WSAiB Gdynia | opłacono on-line |
81 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
82 | Strzelecka Paulina | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||
83 | Piwarska Helena | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
84 | Pe Marek | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
85 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
86 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
87 | Zaworska Justyna | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW Malbork | opłacono |
88 | Górska Weronika | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW Malbork | opłacono |
89 | Zaworski Alex | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW Malbork | opłacono |
90 | Grudziński Maksymilian | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW Malbork | opłacono |
91 | Górska WeR | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW Malbork | opłacono |
92 | godlewski łukasz | malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Godlewski Runners | opłacono on-line |
93 | Zima Jan | Minięta | Polska | 9.6km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
94 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Żuławy | opłacono on-line |
95 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
96 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
97 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
98 | Skrajda Szymon | Pawlice | Polska | 9.6km Bieg Główny | Niezrzeszony | opłacono on-line |
99 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
100 | Dąbrowski Stanisław | Prabuty | Polska | 9.6km Bieg Główny | Husaria Race Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16201