Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samp Michał | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
2 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
3 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
4 | Wnuk Jakub | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
5 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||
6 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
7 | Sadowski Robert | Tczew | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
8 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
9 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
10 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | 9.6km Bieg Główny | ||
11 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
12 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
13 | Sikora Marcin | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
14 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
15 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||
16 | Gołębiewski Janusz | Rogóźno | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
17 | Gołębiewska Danuta | Rogóźno | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
18 | Dukat Bernadeta | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
19 | Dukat Mirosław | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
20 | Grocki Artur | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
21 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
22 | Olszański Paweł | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
23 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
24 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 4.8km Bieg Open | ||
25 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 4.8km Bieg Open | ||
26 | Bojanowska Wiktoria | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
27 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
28 | Piwarska Helena | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
29 | Pe Marek | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
30 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
31 | Młotkowska Alicja | Prabuty | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
32 | Romanowski Tomasz Romanowski | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
33 | Kordowska Aleksandra | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
34 | Rycąbel Bogdan | licze | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
35 | Korzec Anna | Licze | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
36 | Osiecki Grzegorz | Kisielice | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
37 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
38 | Malinowski Tadeusz | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
39 | Tyminski Krzysztof | GDAŃSK | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
40 | Tymińska Ewa | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
41 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono | |
42 | Klenowicz Piotr | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
43 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
44 | Szot Dawid | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
45 | Maślana Elżbieta | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
46 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
47 | Trukawka Tadeusz | Janowo12 | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
48 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
49 | fila dariusz | Lublewo Gdańskie | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
50 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
51 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
52 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
53 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
54 | Siecinski Emilian | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
55 | Korda Oliwia | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
56 | Zembrzuski Andrzej Zembrzuski | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
57 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
58 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
59 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
60 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
61 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
62 | FILA PIOTR | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
63 | Brodzińska Anna | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
64 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
65 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
66 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
67 | Mazerski Jarosław | Toruń | Polska | 9.6km Bieg Główny | ||
68 | Kasprowicz Miłosz | Iława | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
69 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Elblag-Elektromet | opłacono on-line |
70 | Sokół Paweł | Zduny | Polska | 4.8km Bieg Open | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
71 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | BBKTS | opłacono on-line |
72 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
73 | RYCHTER WIESŁAW | ELBLĄG | Polska | 9.6km Bieg Główny | Buchalter | opłacono on-line |
74 | Łopiński Aleksy | Piła | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
75 | Zima Jan | Minięta | Polska | 9.6km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
76 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
77 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
78 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
79 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | 9.6km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
80 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
81 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
82 | Znarowska Bożena | Elbląg | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line | |
83 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
84 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
85 | Suchomski Mateusz | Osieczna | Polska | 9.6km Bieg Główny | Ekonom | opłacono on-line |
86 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | 9.6km Bieg Główny | El-Aktywni | |
87 | Zientkiewicz Aga | Banino | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ESJA Team | |
88 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ESJA Team | |
89 | Panek Aneta | Kosakowo | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ESJA Team | |
90 | Gotowała Michał | Dębogórze | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fundacja Votum | opłacono on-line |
91 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
92 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
93 | Godlewski Łukasz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Godlewski Runners | opłacono on-line |
94 | Dąbrowski Stanisław | Prabuty | Polska | 9.6km Bieg Główny | Husaria Race Team | opłacono on-line |
95 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włócz-Kije | opłacono on-line |
96 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | MALBORK | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kijowy folk | |
97 | Wolak Paweł | Toruń | Polska | 9.6km Bieg Główny | Klub Biegacza T2/4 | opłacono on-line |
98 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | opłacono on-line |
99 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
100 | Olszewska Magdalena | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 13681