Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mazerski Ryszard | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
2 | Salewski Jan | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Open | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
3 | Naumczyk Tomasz | Malbork | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
4 | Machnikowska Agata | Sztumskie Pole | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
5 | Wiśniewski Nikodem | SZtum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
6 | Kwiatkowski Tymon | SZtum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
7 | Kopczyńska Anna | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
8 | Lewalski Mateusz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fast KUZL | opłacono on-line |
9 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | 4.8km Bieg Open | LATIF TEAM | opłacono on-line |
10 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
11 | Kucharski Mirosław | Sztumska Wieś | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
12 | Gibas Kacper | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
13 | Górska Weronika | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
14 | Plutowska -Kapusta Katarzyna | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
15 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | GKS Olimpia Grudziądz | |
16 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
17 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | |
18 | markowicz piotr markowicz | sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Niezrzeszony | opłacono on-line |
19 | Dąbrowska Angelika | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | ||
20 | Jurewicz Ewa | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
21 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
22 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
23 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
24 | Serocki Adam | Elblag | Polska | 9.6km Bieg Główny | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
25 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
26 | FILA PIOTR | GDAŃSK | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
27 | FILA DARIUSZ | Lublewo Gdańskie | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
28 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
29 | Treć Jakub | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
30 | Tengowski Mateusz | Dankowo | Polska | 9.6km Bieg Główny | Lider-Sztum | opłacono on-line |
31 | Tengowski Jerzy | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Cyklo-Kwidzyn | opłacono on-line |
32 | Kubach Julita | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
33 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
34 | Anaczkowska Krystyna | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
35 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
36 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
37 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line |
38 | Ulewski Tomasz | Ryjewo | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
39 | Kowalczyk Anna | Ryjewo | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
40 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
41 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
42 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
43 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 9.6km Bieg Główny | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
44 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
45 | Zaworski Alex | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
46 | Banasik-Zarańska Róża | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
47 | Kalinowska Emilia | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
48 | Trochimczuk Milena | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
49 | Leśniewska Małgorzata | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
50 | Janiak Paweł | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
51 | Zawisza Bogusz | Farnborough | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
52 | GRAJEWSKI Teodor | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | Misiuliny | opłacono on-line |
53 | Pacyga-Grajewska Joanna | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Misiuliny | opłacono on-line |
54 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | OSP POGRODZIE | |
55 | BIESZKE ARTUR | MALBORK | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
56 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK / FAST KUZL | opłacono on-line |
57 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | 9.6km Bieg Główny | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
58 | Malinowska Grażyna | Sztum | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
59 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
60 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
61 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | Safe Sport Team | opłacono on-line |
62 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono on-line |
63 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
64 | Dubiela Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
65 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
66 | Treć Paweł | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
67 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | VALDANO | opłacono on-line |
68 | Walendziak Alicja | Gościszewo | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
69 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Żuławy | opłacono on-line |
70 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fast KUZL/ Biegający Tczew | opłacono on-line |
71 | Pokojska Maria | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
72 | Śmigielski Mariusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | BBKTS | |
73 | Rybczyński Andrzej | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
74 | Klenowicz Piotr | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
75 | Ryk Marta | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
76 | Romanowski Tomasz Romanowski | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
77 | Bławat Michał | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
78 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
79 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
80 | Kordowska Aleksandra | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
81 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
82 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
83 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
84 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
85 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
86 | Pepliński Grzegorz | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
87 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
88 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
89 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
90 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
91 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
92 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
93 | Dmitrzak Agnieszka | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
94 | Czerwiński Krzysztof | Ośno | Polska | 9.6km Bieg Główny | polkrys team | opłacono on-line |
95 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
96 | Brodzińska Anna | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
97 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
98 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
99 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | niezrzeszony | opłacono on-line |
100 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14830