Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
2 | Anaczkowska Krystyna | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
3 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
4 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | GKS Olimpia Grudziądz | |
5 | Balzam Kamil | Żory | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fluentic | opłacono on-line |
6 | Banasik-Zarańska Róża | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
7 | Białkowska Maria | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
8 | BIESZKE ARTUR | MALBORK | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
9 | Biniszkiewicz Marcin | Tczew | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
10 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | Safe Sport Team | opłacono on-line |
11 | Bojanowska Wiktoria | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
12 | Brodzik Kamila | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
13 | Brodzińska Anna | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
14 | Błaszków Piotr | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
15 | Bławat Michał | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
16 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
17 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Sztum Biega | opłacono on-line |
18 | Chamerski Bartosz | Dzierzgoń | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
19 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
20 | Chudziński Andrzej | Elbląg | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | K S Elbląskie Włóczy-Kije | opłacono on-line |
21 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
22 | Czarnecki Piotr | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
23 | Czerwiński Krzysztof | Ośno | Polska | 9.6km Bieg Główny | polkrys team | opłacono on-line |
24 | Dąbrowska Angelika | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | ||
25 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | 9.6km Bieg Główny | Husaria Race Team | opłacono on-line |
26 | Deik Elżbieta | Przyjaźń | Polska | 4.8km Bieg Open | ||
27 | Dmitrzak Agnieszka | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
28 | Dmitrzak Piotr | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
29 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
30 | Dubiela Patrycja | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
31 | Dukat Bernadeta | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
32 | Dukat Mirosław | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
33 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
34 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
35 | Falkowski Patryk | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | Fast KUZL | opłacono on-line |
36 | FILA ANTONI | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
37 | FILA DARIUSZ | Lublewo Gdańskie | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
38 | FILA PIOTR | GDAŃSK | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
39 | Frąckowiak Maciej | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
40 | Gajdzis Wojciech | Gdańsk | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
41 | Gapa-Jakubowska Anna | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
42 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
43 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
44 | Gibas Kacper | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | SORW dla Dziei i Młodzieży z Autyzmem w Malborku | opłacono |
45 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
46 | Golombek Piotr | Grudziądz | Polska | 4.8km Bieg Open | opłacono on-line | |
47 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||
48 | Górska Weronika | Malbork | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono | |
49 | Grabowska Bożena | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
50 | Grabowski Jacek | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
51 | GRAJEWSKI Teodor | Gdańsk | Polska | 4.8km Bieg Open | Misiuliny | opłacono on-line |
52 | Gretkowska Zuzanna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
53 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
54 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | 9.6km Bieg Główny | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
55 | Grocki Artur | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Open | Druzyna Pierscienia | opłacono on-line |
56 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
57 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | 9.6km Bieg Główny | Traktor team gm kwidzyn | opłacono on-line |
58 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
59 | Jabłońska Laura | Dzierzgoń | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
60 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | Wtorkowy Trening | opłacono on-line |
61 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 9.6km Bieg Główny | SPRINT S.A./KUJAWSCY RUNNERS | opłacono on-line |
62 | Janiak Paweł | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
63 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | niezrzeszony | opłacono on-line |
64 | Jurczyk Mateusz | Otłówko | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
65 | Jurewicz Ewa | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
66 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
67 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | 9.6km Bieg Główny | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
68 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono |
69 | Kalinowska Emilia | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | MKS Truso Elbląg | opłacono on-line |
70 | Kargól Lucjan | Tczew | Polska | 4.8km Bieg Open | LATIF TEAM | opłacono on-line |
71 | Kasprowicz Miłosz | Iława | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
72 | Kijewski Ireneusz | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
73 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | SKL FILIPPIDES Starogard Gdański | |
74 | Klenowicz Piotr | Brodnica | Polska | 9.6km Bieg Główny | opłacono on-line | |
75 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
76 | KOLENKIEWICZ DARIUSZ | ELBLĄG | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
77 | Kopczyńska Anna | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
78 | Korda Oliwia | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
79 | Kordowska Aleksandra | Sztum | Polska | 9.6km Bieg Główny - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | opłacono on-line | |
80 | Korzec Anna | Kwidzyn | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | opłacono on-line | |
81 | Kowalczyk Anna | Ryjewo | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
82 | Kowalczyk Łukasz | Gardeja | Polska | 9.6km Bieg Główny | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
83 | Kowszewicz Agata | Sztum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
84 | Kołpak Irena | SZtum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
85 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | ZANTYR LKS | opłacono on-line |
86 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Polska | 9.6km Bieg Główny | ||
87 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
88 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
89 | KRAWIEC MARZENA | SZTUM | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Gminy i Miasta Sztum | Sztum biega | opłacono on-line |
90 | Krzyżykowski Mariusz | Grudziądz | Polska | 9.6km Bieg Główny | Piaski | opłacono on-line |
91 | Kubach Julita | Starogard Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
92 | Kucharski Mirosław | Sztumska Wieś | Polska | 9.6km Bieg Główny - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
93 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | |
94 | Kulczyk Izabela | Kwidzyn | Polska | 9.6km Bieg Główny | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
95 | Kuśnierek Zuzanna | Nowy Dwór Gdański | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Żuławy | opłacono on-line |
96 | Kwiatkowski Tymon | SZtum | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono | |
97 | Kwidzińska Karolina | Gdynia | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking | ||
98 | Langmesser Regina | Sztum | Polska | 4.8km Marsz Nordic Walking - Członkowie LKS Zantyr Sztum | LKS Zantyr | opłacono on-line |
99 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | 9.6km Bieg Główny | Team MX Skórcz | opłacono on-line |
100 | Leśniewska Małgorzata | Elbląg | Polska | 4.8km Bieg Junior, Junior Mł., Młodzik, Open - Członkowie LKS Zantyr Sztum | opłacono |
Wyświetleń: 14888