Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 30 | RECLAW LIDIA | SIERAKOWICE | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
2 | 8 | Freda Dominika | Kościerzyna | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
3 | 5 | Budnarowski Piotr | Kościerzyna | Polska | 5 km | UKS Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
4 | 24 | Lubecki Maciej | Kościerzyna | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
5 | 28 | Marchewka Mateusz | Wielki Klincz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
6 | 21 | Kozłowska Monika | Lubań | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
7 | 4 | Brzezik Jarosław | Wejherowo | 5 km | opłacono on-line | ||
8 | 3 | Brzezik Ilona | Wejherowo | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
9 | 36 | Sowa Joanna | Kościerzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
10 | 29 | Plewiński Rafał | Banino | Polska | 5 km | Chabrowe Wilki | opłacono on-line |
11 | Moltzan Agnieszka | gmina Nowa Karczma | Polska | 5 km | |||
12 | Wiśniewski Damian | Grudziądz | Polska | 5 km | GKS Olimpia Grudziądz | ||
13 | 13 | Grobelny Tomasz | Starogard Gdański | Polska | 5 km | Starogardzki Klub Lekkoatletyczny Filippides | opłacono on-line |
14 | 1 | Arendt Kacper | Grudziądz | Polska | 5 km | GKS Olimpia Grudziądz | opłacono on-line |
15 | 40 | Zima Jan | Minięta | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
16 | 19 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | 5 km | Krioterapia GDANSK | opłacono on-line |
17 | 34 | Smoter Anna | Kościerzyna | Polska | 5 km | Outoorlife Kaszuby-Regatta Sports Kościerzyna | opłacono on-line |
18 | 54 | Słomiński Leszek | Kościerzyna | Polska | 5 km | ||
19 | 35 | Smoter Mariusz | Kościerzyna | Polska | 5 km | Outoorlife Kaszuby-Regatta Sports Kościerzyna | opłacono on-line |
20 | 32 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
21 | 38 | Steinka Marian | Kościerzyna | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
22 | 17 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
23 | 18 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
24 | 26 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
25 | 27 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono on-line |
26 | 16 | Jaszewski Kacper | Kościerzyna | Polska | 5 km | Olimpijczyk Skorzewo | opłacono on-line |
27 | 10 | Gnyba Mariusz | STĘŻYCA | Polska | 5 km | Metrożercy | opłacono on-line |
28 | 11 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
29 | 22 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | 5 km | Metrożercy | opłacono on-line |
30 | 7 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
31 | 37 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
32 | 50 | Cichowska Joanna | Ostróda | Polska | 5 km | Ostróda Runners | |
33 | 47 | Bandurski Jacek | SOPOT | Polska | 5 km | ||
34 | 15 | Gutmański Łukasz | Kościerzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
35 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | 5 km | Sztum biega | ||
36 | 6 | Czech Dariusz | Płotowo | Polska | 5 km | Ścigał Team | opłacono on-line |
37 | 9 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | 5 km | Ścigał Team | opłacono on-line |
38 | 31 | Repinski Jarek | Koscierzyna | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
39 | Sztejter Jakub | Pruszcz Gdański | Polska | 5 km | AWFIS GDAŃSK | ||
40 | Kuczkowski Miłosz | Koscierzyna | Polska | 5 km | KUKS Remus Kościerzyna | ||
41 | 39 | Tyszecki Arkadiusz | Kołobrzeg | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
42 | 14 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
43 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | 5 km | Eaton Running Team/Biegajacy Tczew | ||
44 | 2 | Breska Daniel | Bytow | Polska | 5 km | Ścigał Team | opłacono on-line |
45 | 56 | Lizakowska Weronika Lizakowska | Kościerzyna | Polska | 5 km | KUKS Remus Kościerzyna | |
46 | 41 | Zwolski Andrzej | Bytów | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
47 | 20 | Kowalski Michał | Kościerzyna | Polska | 5 km | KSR Team | opłacono on-line |
48 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | 5 km | niezrzeszony | ||
49 | 61 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | Polska | 5 km | GKS Żukowo | |
50 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | 5 km | Active Malbork | ||
51 | 51 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | 5 km | OSP POGRODZIE | |
52 | 46 | Zieliński Andrzej | Kościerzyna | Polska | 5 km | ||
53 | 23 | Lizakowski Patryk | Wielki Klincz | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
54 | 33 | Słomińska Kinga | Kościerzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
55 | 25 | Łabieniec Magdalena | Kościerzyna | Polska | 5 km | opłacono on-line | |
56 | 12 | Gralak Jacek | Kościerzyna | Polska | 5 km | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line |
57 | Czapiewski Paweł | Osówko | Polska | 5 km | |||
58 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km | ElektroniczneZapisy.pl Team |
Wyświetleń: 4393