Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Steinke Szymon | Suchy dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty |
2 | Krakus Zofia | Pogòrze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
3 | Fiet Lena | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
4 | Knap Karol | Kosakowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS Skoczek | limit osiągnięty |
5 | Piernicka Martyna | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
6 | Dąbkowski Julian | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
7 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | NIECKO | limit osiągnięty |
8 | Maciąg Zuzanna | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
9 | Gawin Maria | Kosakowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
10 | Gronek Antoni | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty |
11 | Pestka Mateusz | Suchy Dwor | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
12 | Fabisz Helena | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
13 | KASZUBA KSAWERY | REWA | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty |
14 | Olszewski Wojciech | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
15 | Siemienowicz Alicja | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
16 | Pączek Rafał | Gdańsk | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Olivia Business Centre | limit osiągnięty |
17 | Drwal Dorota | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
18 | Kolodziejska Weronika | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
19 | Włoch Lila | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
20 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS Skoczek | limit osiągnięty |
21 | kurek ksawery | suchy dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty |
22 | Marszałkowski Kajetan | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
23 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
24 | Olszewska Natasza | Mirachowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | AMS | limit osiągnięty |
25 | Olszewska Nadia | Mirachowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | AMS | limit osiągnięty |
26 | Młynik Alicja | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
27 | Młynik Emilia | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
28 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Aktywni Borowiacy Czersk | limit osiągnięty |
29 | Bałka Stanisław | Kraków | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty |
30 | Gotowski Tymoteusz | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
31 | Starko Aaron | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
32 | Torchslska Maja | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
33 | Leusz Nina | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
34 | Weserling Martyna | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
35 | Piechocinska Julia | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
36 | Kolasa Lea | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
37 | Kuts Polina | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
38 | Shmidt Paulina | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
39 | Kreft Piotr | Kobysewo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | olas84pl | limit osiągnięty |
40 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | BCT TEAM GDYNIA | limit osiągnięty |
41 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | BCT TEAM GDYNIA | limit osiągnięty |
42 | Kamin Zuzanna | Kosakowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS Skoczek | limit osiągnięty |
43 | Karpiński Tymon | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
44 | Waligóra Jan | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty |
45 | Górska Sandra | Władysławowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
46 | Kruszyński Jakub | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
47 | Kruszyński Jan | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
48 | Brzeski Marcel | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
49 | Kłosin Nadia | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
50 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Sp 60 Gdańsk | limit osiągnięty |
51 | Furmańska Alicja | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Gorillas OCR/ SP 16 Gdynia | limit osiągnięty |
52 | Kreft Paulina | Reda | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Taem Kreft | limit osiągnięty |
53 | Lewandowska Karolina | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
54 | RÓŻYC Martyna | KOSAKOWO | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
55 | Kubica Piotr | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
56 | Kubica Anna | Pogórze | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
57 | Dalecki Ignacy | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Mostach | limit osiągnięty |
58 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | RKS Rumia | limit osiągnięty |
59 | Naczk Natan | Kosakowo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
60 | Mitura Zuzanna | Rumia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | limit osiągnięty |
61 | Przewdziecka Nadia | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Babie Doły | limit osiągnięty |
62 | Konkol Maja | Bolszewo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Bolszewo | limit osiągnięty |
63 | Klas Gabriel | Bolszewo | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Bolszewo | limit osiągnięty |
64 | Lesner Igor | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
65 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Gorillas OCR | limit osiągnięty |
66 | Daniluk Filip | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP 6 Gdynia | limit osiągnięty |
67 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
68 | Wolańska Julia | Rumia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | ||
69 | Wowk Konrad | Mosty | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
70 | Hartyn-Leszczynska Maja | szemud | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
71 | Hartyn-Leszczynska Zuzanna | szemud | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 29407