Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bladowska Katarzyna | Reda | Polska | 10 km | Runeda | opłacono on-line |
2 | Adach Krzysztof | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
3 | Adach Mateusz | Gdynia | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||
4 | Adamczyk Piotr | Koszalin | Polska | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line |
5 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Kolarz-Pol | |
6 | Andrzejczak Zbigniew | Rewa | Polska | 10 km | WKB Śledziowe Wzgórze | opłacono on-line |
7 | Anger Donata | Lidzbark | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
8 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | Polska | 10 km | Żarta Wataha | opłacono on-line |
9 | Arendt Michał | Gdynia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
10 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Motywatornia Team | opłacono on-line |
11 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | 10 km | Mamy To / Zwinni | opłacono on-line |
12 | Balcer Tadeusz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
13 | BANACH Bartosz | Gdansk | Polska | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line |
14 | Banach Michalina | Gdansk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
15 | Barskiy Pavlo | Gdynia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | TREC TEAM | opłacono on-line |
16 | Bartkowiak Emilia | Kosakowo | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||
17 | Bałka Kazimierz | Kraków | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Drób/Oberżyna | |
18 | Bałka Radosław | Kraków | Polska | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty |
19 | Bałka Stanisław | Kraków | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty |
20 | Bałka Urszula | Kraków | Polska | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty |
21 | Bałka Wojciech | Kraków | Polska | 10 km | Drób/Oberżyna | opłacono on-line |
22 | Beczak Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
23 | Beczak Sebastian | Reda | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
24 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
25 | Benert Jan | Otomin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
26 | Benert-Branicka Agnieszka | Otomin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
27 | Bętkowski Piotr | Warszawa | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | CITY TRAIL Team | opłacono on-line |
28 | Bianga Krystian | Rumia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Fc Barcelona | opłacono on-line |
29 | Białecki Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
30 | Bichta Hubert | Gdynia | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Przedszkole nr 48 w Gdynia | |
31 | Biel Marcin | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
32 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Fregata Ujeścisko | limit osiągnięty |
33 | Biernacki Sebastian | GDAŃSK | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
34 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
35 | Bieszke Izabela | Mosty | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Wymiatacze | opłacono on-line |
36 | BOCHNAK MACIEJ | RABA WYŻNA | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | MOK MSZANA DOLNA | opłacono on-line |
37 | Bogdańśki Piotr | Elbląg | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
38 | Bogusz Tomasz | Gdynia | Polska | 10 km | Biegająca Gdynia/ARTURKOZŁOWSKITEAM | opłacono on-line |
39 | Bojan Adam | Rumia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
40 | Bork Łukasz | Żuława | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Grupa Druha Borucha | |
41 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
42 | Borowik Krzysztof | Rumia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
43 | Borska Helena | Reda | Polska | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty |
44 | Borycki Marcin | Kosakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
45 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
46 | Branicka Maja | Otomin | Polska | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |
47 | Branicki Antoni | Otomin | Polska | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |
48 | Branicki Bartosz | Otomin | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
49 | Bróździński Stanisław | Pogórze | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | SP Pogórze | |
50 | Brożek Kacper | Bolszewo | Polska | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |
51 | Brożek Marta | Bolszewo | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||
52 | Brucki Robert | Gdynia | Polska | 10 km | Chylońskie Dziki | opłacono on-line |
53 | Brzeski Marcel | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |
54 | Brzeski Marcin | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
55 | Brzeski Tymon | Gdynia | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||
56 | Brzezicki Maciej | Gdynia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | TREC TEAM | opłacono on-line |
57 | Brzezińska ewa | Gdynia | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
58 | Brzeziński Ryszard | Pogórze | Polska | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |
59 | Brzozowicz Anna Brzozowicz | Mosty | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Maja Team | opłacono on-line |
60 | Buczkowski Damian | Władysławowo | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line |
61 | Budzisz Igor | Gdynia | Polska | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |
62 | BUJAKIEWICZ ANDRZEJ | BOLSZEWO | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
63 | Burek Juliusz | Gdynia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
64 | Bury Marcin | Kosakowo | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
65 | Bury Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
66 | Canchaya Joanna | Suchy Dwór | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
67 | cejrowski piotr | gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
68 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | Polska | 10 km | MKrawczyńska Team | opłacono on-line |
69 | Chruścińska Marika | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||
70 | Chruścińska Nastia | Kosakowo | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||
71 | Chruścińska Nicola | Kosakowo | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
72 | Chrzanowski Jan | Gdańsk | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
73 | Cichoszewski Mariusz | Niestępowo | Polska | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono |
74 | Ciechanowski Karol | Toruń | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | CHMIELARZ TEAM | |
75 | Ciskowska Aleksandra | Minkowice | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |
76 | Cwalina Magdalena | Gdynia | Polska | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono |
77 | Ćwiklak Bartosz | Gdynia | Polska | 10 km | Oliwka Team | opłacono on-line |
78 | Ćwiklak Oliwia | Gdynia | Polska | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | Oliwka Team | limit osiągnięty |
79 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Danfoss Tuchom | opłacono on-line |
80 | Cychylik Janek | Gdynia | Polska | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Sztorm Kosakowo 2012 | limit osiągnięty |
81 | Czajkowska Julia | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | BCT TEAM GDYNIA | limit osiągnięty |
82 | Czajkowska Pola | Gdynia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | BCT TEAM GDYNIA | limit osiągnięty |
83 | Czajkowski Paweł | Gdynia | Polska | 10 km | BCT TEAM GDYNIA | opłacono on-line |
84 | CZAPIEWSKI JAROSŁAW | GDYNIA | Polska | 10 km | JJKM | opłacono on-line |
85 | CZAPIEWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | Polska | 10 km | JJKM | opłacono on-line |
86 | Czapiński Michał | Reda | Polska | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Lion Brokers-Bike U Up | opłacono on-line |
87 | Czarnowska Zuzanna | Reda | Polska | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | INTER DOOR | limit osiągnięty |
88 | Czarnowski Krzysztof | Reda | Polska | 10 km | INTER DOOR | opłacono on-line |
89 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | Polska | 10 km | Grupa Druha Borucha / Mamy To | opłacono on-line |
90 | Czereba Cezary | Pogórze | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||
91 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | Polska | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono |
92 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | RKS Rumia | limit osiągnięty |
93 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | RKS Rumia | |
94 | Czerwiec Michał | Rumia | Polska | 10 km | opłacono on-line | |
95 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | Polska | 10 km | UKS Ekoludek Szczenurze | opłacono on-line |
96 | Czoska Fabian | Pogórze | Polska | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty |
97 | Czoska Filip | Pogórze | Polska | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Przedszkole Morska Przygoda | |
98 | Czoska Przemysław | Pogórze | Polska | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | JARBUD | opłacono on-line |
99 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line |
100 | Dąbkowski Julian | Suchy Dwór | Polska | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 29399