Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4Fiter | |||||||||
1 | Jaroni Hubert | Ludwikowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | 4Fiter | opłacono on-line | ||||
7 PBOT | |||||||||
2 | ZAWISZEWSKI PIOTR | GDAŃSK | 10 km | 7 PBOT | opłacono on-line | ||||
7 pbot | |||||||||
3 | stasiukiewicz rafal | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | 7 pbot | opłacono on-line | ||||
7.PBOT | |||||||||
4 | Kowalewski Adam | Gdańsk | 10 km | 7.PBOT | opłacono on-line | ||||
7PBOT | |||||||||
5 | Miłowicka Justyna Miłowicka | Gdańsk | 10 km | 7PBOT | opłacono on-line | ||||
42,2 Lębork | |||||||||
6 | Durzyński Michał | Lębork | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | 42,2 Lębork | limit osiągnięty | ||||
7 | Durzyński Tomasz | Lębork | 10 km | 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
43.bsap FOW | |||||||||
8 | Hapka Paweł | Strzelno | 10 km | 43.bsap FOW | opłacono on-line | ||||
9 | Kowalik Adam | Jastarnia | 10 km | 43.bsap FOW | opłacono on-line | ||||
273 | |||||||||
10 | Kryża Arkadiusz | Włdayslawowo | 10 km | 273 | opłacono on-line | ||||
ACTIVE FLOW TEAM | |||||||||
11 | Majewska Konstancja | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | ACTIVE FLOW TEAM | limit osiągnięty | ||||
AD Team | |||||||||
12 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | 10 km | AD Team | opłacono on-line | ||||
AMS | |||||||||
13 | Olszewska Maja | Mirachowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | AMS | limit osiągnięty | ||||
14 | Olszewska Natasza | Mirachowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | AMS | limit osiągnięty | ||||
15 | Olszewska Nadia | Mirachowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | AMS | limit osiągnięty | ||||
Active Flow | |||||||||
16 | Miotke Kornelia | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Active Flow | |||||
17 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Active Flow | |||||
18 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
19 | Teska Martyna | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
20 | Wolańska Lena | Rumia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Active Flow | limit osiągnięty | ||||
Adam Borkowski Team | |||||||||
21 | Sałak Monika | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Adam Borkowski Team | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegania Kościerzyna | |||||||||
22 | Gralak Jacek | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegania Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kościerzyna | |||||||||
23 | Sowa Joanna | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
24 | Sowa Krzysztof | Koscierzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
25 | Gruchała Radosław | Kościerzyna | 10 km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line | ||||
Akademia Leszka Blanika | |||||||||
26 | Wysocka Łucja | Gdańsk | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Akademia Leszka Blanika | |||||
Aktywni Borowiacy Czersk | |||||||||
27 | Ufnowski Bruno | Czersk | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | Aktywni Borowiacy Czersk | limit osiągnięty | ||||
28 | Ufnowska Maja | Czersk | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Aktywni Borowiacy Czersk | limit osiągnięty | ||||
29 | Ufnowski Sebastian | Czersk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
30 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | ||||
BCT TEAM GDYNIA | |||||||||
31 | Czajkowska Pola | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | BCT TEAM GDYNIA | limit osiągnięty | ||||
32 | Czajkowska Julia | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | BCT TEAM GDYNIA | limit osiągnięty | ||||
33 | Czajkowski Paweł | Gdynia | 10 km | BCT TEAM GDYNIA | opłacono on-line | ||||
BHMW_GDYNIA | |||||||||
34 | GAZARKIEWICZ ANTONI | GDAŃSK | 10 km | BHMW_GDYNIA | opłacono on-line | ||||
BROWAR GDYNIA | |||||||||
35 | schutz tomasz | Sopot | 10 km | BROWAR GDYNIA | opłacono on-line | ||||
BW1117 | |||||||||
36 | Kurczyńska-Kamińska Anna | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | BW1117 | opłacono on-line | ||||
Babie Doły | |||||||||
37 | Przewdziecka Nadia | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Babie Doły | limit osiągnięty | ||||
38 | Przewdziecki KAROL | Gdynia | 10 km | Babie Doły | opłacono on-line | ||||
Base Group | |||||||||
39 | Pijanowski Wojciech | Gdańsk | 10 km | Base Group | opłacono on-line | ||||
Bażant Team / Projekt1000up | |||||||||
40 | Kuropatwa Łukasz | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Bażant Team / Projekt1000up | |||||
Bez klubu | |||||||||
41 | Sikorska Agnieszką | Pogórze | 10 km | Bez klubu | opłacono on-line | ||||
Beztlenowi Malbork | |||||||||
42 | Dziwosz Paweł | Malbork | 10 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line | ||||
BiegaMy | |||||||||
43 | Tuszyńska Barbara | Sopot | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | BiegaMy | opłacono on-line | ||||
44 | Felon Michal | Gdynia | 10 km | BiegaMy | opłacono on-line | ||||
Biegająca Gdynia/ARTURKOZŁOWSKITEAM | |||||||||
45 | Bogusz Tomasz | Gdynia | 10 km | Biegająca Gdynia/ARTURKOZŁOWSKITEAM | opłacono on-line | ||||
Biegający Tczew | |||||||||
46 | Tobiańska Hanna | Tczew | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Biegający Tczew | opłacono | ||||
Biegam bo lubię ;-) | |||||||||
47 | Fierka Tomasz | Lębork | 10 km | Biegam bo lubię ;-) | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
48 | Górska-Stucka Anna | Władysławowo | 10 km | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamy Razem Władysławowo | |||||||||
49 | Buczkowski Damian | Władysławowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Biegamy Razem Władysławowo | opłacono on-line | ||||
Biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki | |||||||||
50 | Kruszyńska Magdalena | Gdynia | 10 km | Biegamyrazem.pl / Chylońskie Dziki | opłacono on-line | ||||
Biegun OCR Team | |||||||||
51 | Teska Patrycja | Gdynia | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | Biegun OCR Team | limit osiągnięty | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
52 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line | ||||
Big Yelow Food Adventure Team | |||||||||
53 | jamróz renata | gdynia | 10 km | Big Yelow Food Adventure Team | opłacono on-line | ||||
BlueApart Team | |||||||||
54 | Jeka Michał | Mechelinki | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | BlueApart Team | opłacono on-line | ||||
Bracia Kapucyni | |||||||||
55 | Marszałkowski Grzegorz | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Bracia Kapucyni | opłacono on-line | ||||
Bright Inventions | |||||||||
56 | Adamczyk Piotr | Koszalin | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line | ||||
57 | Jabłonski Filip | Rumia | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line | ||||
58 | BANACH Bartosz | Gdansk | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line | ||||
59 | Szafran Bartosz | Gdańsk | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line | ||||
60 | Łukasiewicz Michał | Gdansk | 10 km | Bright Inventions | opłacono on-line | ||||
CHMIELARZ TEAM | |||||||||
61 | Ciechanowski Karol | Toruń | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | CHMIELARZ TEAM | |||||
CITY TRAIL Team | |||||||||
62 | Bętkowski Piotr | Warszawa | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | CITY TRAIL Team | opłacono on-line | ||||
CTS | |||||||||
63 | Pawlak Dezyderia | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | CTS | opłacono on-line | ||||
Chabrowe Wilki | |||||||||
64 | Plewiński Rafał | Banino | 10 km | Chabrowe Wilki | opłacono on-line | ||||
Chwarzno | |||||||||
65 | Mrzygłód Kacper | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Chwarzno | limit osiągnięty | ||||
Chylońskie Dziki | |||||||||
66 | Brucki Robert | Gdynia | 10 km | Chylońskie Dziki | opłacono on-line | ||||
DR Team | |||||||||
67 | Kołodziejski Paweł Kołodziejski | Robakowo | 10 km | DR Team | opłacono on-line | ||||
DUDYCZ RUN | |||||||||
68 | Marczuk Joanna | GDAŃSK | 10 km | DUDYCZ RUN | opłacono on-line | ||||
69 | Wasilewski Marcin | Gdańsk | 10 km | DUDYCZ RUN | opłacono on-line | ||||
70 | Gościński Andrzej | Gdańsk | 10 km | DUDYCZ RUN | opłacono on-line | ||||
DUDYCZ run | |||||||||
71 | Dudycz Radosław | Gdańsk | 10 km | DUDYCZ run | opłacono on-line | ||||
72 | Sporek Zosia | Borkowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | DUDYCZ run | limit osiągnięty | ||||
73 | Dudycz Jan | Borkowo | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | DUDYCZ run | limit osiągnięty | ||||
74 | Stępień Anna | Borkowo | 10 km | DUDYCZ run | opłacono on-line | ||||
Daleko jeszcze | |||||||||
75 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | 10 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line | ||||
76 | SOKOŁOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | 10 km | Daleko jeszcze | opłacono on-line | ||||
Danfoss Tuchom | |||||||||
77 | Cybula Paweł | Kazimierz | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Danfoss Tuchom | opłacono on-line | ||||
Delfin Gdynia/ VI LO Gdynia | |||||||||
78 | Dzięgielewska Katarzyna | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Delfin Gdynia/ VI LO Gdynia | opłacono on-line | ||||
Dream Run | |||||||||
79 | Kozłowski Sobiesław | Grodzisk Mazowiecki | 10 km | Dream Run | opłacono on-line | ||||
Drób/Oberżyna | |||||||||
80 | Bałka Kazimierz | Kraków | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Drób/Oberżyna | |||||
81 | Bałka Urszula | Kraków | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty | ||||
82 | Bałka Radosław | Kraków | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty | ||||
83 | Bałka Stanisław | Kraków | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Drób/Oberżyna | limit osiągnięty | ||||
84 | Bałka Wojciech | Kraków | 10 km | Drób/Oberżyna | opłacono on-line | ||||
EZA | |||||||||
85 | Młynarczyk Filip | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | EZA | |||||
Endure Team | |||||||||
86 | Sosnowski Łukasz | Więcbork | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Endure Team | |||||
Esja Team | |||||||||
87 | Owczarek Jacek | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Esja Team | opłacono on-line | ||||
88 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Esja Team | opłacono on-line | ||||
Evo Team | |||||||||
89 | Flisikowski Szymon | Sopot | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Evo Team | opłacono | ||||
FOX | |||||||||
90 | Treder Małgorzata | Mechelinki | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | FOX | opłacono on-line | ||||
91 | Treder Daniel | Mechelinki | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | FOX | opłacono on-line | ||||
92 | Tymiński Jarosław | Reda | 10 km | FOX | opłacono on-line | ||||
Fc Barcelona | |||||||||
93 | Bianga Krystian | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Fc Barcelona | opłacono on-line | ||||
Forest Run Gdynia | |||||||||
94 | DARGACZ Artur | GDYNIA | 10 km | Forest Run Gdynia | opłacono on-line | ||||
Fregata Ujeścisko | |||||||||
95 | Biernacka Iga | GDAŃSK | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Fregata Ujeścisko | limit osiągnięty | ||||
GIWK biega | |||||||||
96 | Gembrowicz-Zajączkowska Izabela | Juszkowo | 10 km | GIWK biega | opłacono on-line | ||||
97 | Zajączkowski Łukasz | Juszkowo | 10 km | GIWK biega | opłacono on-line | ||||
GKS Żukowo | |||||||||
98 | Serkowski Wojciech | Dzierżążno | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | GKS Żukowo | |||||
Gdynia Sport Team | |||||||||
99 | Dalecki Przemysław | Gdynia | 10 km | Gdynia Sport Team | opłacono on-line | ||||
Go Buba | |||||||||
100 | Rogowska Monika | Gdynia | 10 km | Go Buba | opłacono on-line | ||||
Gorillas OCR | |||||||||
101 | Lis Zuzanna | Rumia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Gorillas OCR | |||||
102 | Miłoś Lila | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | Gorillas OCR | limit osiągnięty | ||||
103 | Miłoś Michał | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Gorillas OCR | |||||
104 | Miłoś Karol | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Gorillas OCR | limit osiągnięty | ||||
105 | Miłoś Iza | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Gorillas OCR | limit osiągnięty | ||||
Gorillas OCR/ SP 16 Gdynia | |||||||||
106 | Furmańska Alicja | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Gorillas OCR/ SP 16 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
Grabowski Mariusz Sp. z o.o. - TEAM | |||||||||
107 | Grabowski Mariusz | Gdynia | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Grabowski Mariusz Sp. z o.o. - TEAM | opłacono on-line | ||||
Grupa Druha Borucha | |||||||||
108 | Bork Łukasz | Żuława | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Grupa Druha Borucha | |||||
Grupa Druha Borucha / Mamy To | |||||||||
109 | Czaykowski Wojciech | Gdynia | 10 km | Grupa Druha Borucha / Mamy To | opłacono on-line | ||||
HERMES | |||||||||
110 | Wasilka Sławomir | Wejherowo | 10 km | HERMES | opłacono on-line | ||||
INTER DOOR | |||||||||
111 | Czarnowski Krzysztof | Reda | 10 km | INTER DOOR | opłacono on-line | ||||
112 | Czarnowska Zuzanna | Reda | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | INTER DOOR | limit osiągnięty | ||||
Invictus 3City | |||||||||
113 | Ostrowski Maciej | Gdynia | 10 km | Invictus 3City | opłacono on-line | ||||
Invictus 3City | |||||||||
114 | Kwiecień Małgorzata | Gdańsk | 10 km | Invictus 3City | opłacono on-line | ||||
Invictus 3City / INDUSTRIA Team | |||||||||
115 | Ostrowski Łukasz | Gdynia | 10 km | Invictus 3City / INDUSTRIA Team | opłacono on-line | ||||
Invictus 3City/ YnoTrener | |||||||||
116 | Kuśka Adam | Gdańsk | 10 km | Invictus 3City/ YnoTrener | opłacono on-line | ||||
Iron Team | |||||||||
117 | Łęgowski Michal | Pruszcz Gdański | 10 km | Iron Team | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
118 | Küchler Małgorzata | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | JARBUD | opłacono on-line | ||||
119 | Küchler Paweł | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | JARBUD | opłacono on-line | ||||
JARBUD | |||||||||
120 | Czoska Przemysław | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | JARBUD | opłacono on-line | ||||
JJKM | |||||||||
121 | CZAPIEWSKI KRZYSZTOF | GDYNIA | 10 km | JJKM | opłacono on-line | ||||
122 | CZAPIEWSKI JAROSŁAW | GDYNIA | 10 km | JJKM | opłacono on-line | ||||
Jekusy dzikusy | |||||||||
123 | Jeka Aniela | Mechelinki | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Jekusy dzikusy | limit osiągnięty | ||||
KASZUBI LUZINO | |||||||||
124 | Kankowski Paweł | Luzino | 10 km | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
125 | Kankowska Justyna | Luzino | 10 km | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
126 | Halman Mirosława | Luzino | 10 km | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
127 | Płotka Adam | Luzino | 10 km | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
128 | Wasylka Łukasz | Luzino | 10 km | KASZUBI LUZINO | opłacono on-line | ||||
KOMANDO FLAKI | |||||||||
129 | Kubuszewski Radosław | Kębłowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line | ||||
130 | Kubuszewski Michał | Wejherowo | 10 km | KOMANDO FLAKI | opłacono on-line | ||||
KP PSP Puck | OSP Władysławowo | |||||||||
131 | Humanowski Maciej | Władysławowo | 10 km | KP PSP Puck | OSP Władysławowo | opłacono on-line | ||||
KS NIEMANIEMOGĘ Sportowy Jeż Poranny | |||||||||
132 | Dietrich Krzysztof | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | KS NIEMANIEMOGĘ Sportowy Jeż Poranny | opłacono on-line | ||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
133 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line | ||||
Karomet Team | |||||||||
134 | Kałdowski Łukasz | Grudziądz | 10 km | Karomet Team | opłacono on-line | ||||
Kaszëbë Łebcz | |||||||||
135 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | 10 km | Kaszëbë Łebcz | opłacono on-line | ||||
Katolicka Szkola Podstawowa | |||||||||
136 | Szornak Tymoteusz | REWA | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | Katolicka Szkola Podstawowa | limit osiągnięty | ||||
Klub 42,2 Lębork | |||||||||
137 | Kożyczkowski Marcin | Mosty | 10 km | Klub 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
138 | Kalinowska Joanna Kalinowska | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line | ||||
Kolarz-Pol | |||||||||
139 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Kolarz-Pol | |||||
Kolti Team | |||||||||
140 | Koltonowski Krzysztof | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Kolti Team | opłacono on-line | ||||
Komando Flaki | |||||||||
141 | Musiał Michał | Rumia | 10 km | Komando Flaki | opłacono on-line | ||||
Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening | |||||||||
142 | Wiloch Radoslaw | Gdansk | 10 km | Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
143 | Pociask Krzysztof | Rumia | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
144 | Kochanek Agata | Dębogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Kontener Formy | |||||||||
145 | Pionk Tadeusz | Rumia | 10 km | Kontener Formy | opłacono on-line | ||||
Korona Żelistrzewo Biega | |||||||||
146 | Kaczykowski Karol | Żelistrzewo | 10 km | Korona Żelistrzewo Biega | opłacono on-line | ||||
Kosakowski Klub HDK | |||||||||
147 | Karwowska Danuta | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line | ||||
Kuj Formę Kujawski | |||||||||
148 | Karolewska Anna | Kościerzyna | 10 km | Kuj Formę Kujawski | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
149 | Półrola Robert | Banino | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
150 | Mierska Elżbieta | Żukowo | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
151 | Kujawski Łukasz | Żukowo | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
152 | Prątnicki Mariusz | Gdynia | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
153 | Mierzwa Krzysztof | Banino | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
154 | NOWAK KAMIL | GDYNIA | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
155 | Sieciński Marcin | Żukowo | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
156 | Szybowska Paulina | Kościerzyna | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Kujawscy Runners | |||||
157 | Deka Przemysław | Gdynia | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
158 | Zagajewski Przemek | Pierwoszyno | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
159 | Kościelski Mariusz | Rumia | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
160 | Lang Paweł | Gdańsk | 10 km | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LIVESTRONG | |||||||||
161 | Lunk Krzysztof | Puck | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | LIVESTRONG | opłacono on-line | ||||
LKS PUCK / Darzlubskie Dziki | |||||||||
162 | Jednachowski Krzysztof | Puck | 10 km | LKS PUCK / Darzlubskie Dziki | opłacono on-line | ||||
LKS ZANTYR Sztum/GARBOTEAM | |||||||||
163 | Garbowski Krzysztof | Sztum | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | LKS ZANTYR Sztum/GARBOTEAM | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
164 | Drzycimska Małgorzata | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
LKS Ziemi Puckiej Puck | |||||||||
165 | Kujawski Grzegorz | Puck | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | LKS Ziemi Puckiej Puck | opłacono on-line | ||||
LKS Zorza Gdynia | |||||||||
166 | Zieliński Krzysztof Zieliński | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | LKS Zorza Gdynia | |||||
LZS/OSP Gnieżdżewo | |||||||||
167 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | 10 km | LZS/OSP Gnieżdżewo | opłacono on-line | ||||
Leśna Pętelka | |||||||||
168 | Walczak Konrad | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Leśna Pętelka | limit osiągnięty | ||||
169 | Walczak Ignacy | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Leśna Pętelka | limit osiągnięty | ||||
Leśne czwartki ;) | |||||||||
170 | Pudełko Rafał Pudełko | Gdynia | 10 km | Leśne czwartki ;) | opłacono on-line | ||||
Lion Brokers-Bike U Up | |||||||||
171 | Czapiński Michał | Reda | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Lion Brokers-Bike U Up | opłacono on-line | ||||
MJR | |||||||||
172 | Heyka Jarosław | Lębork | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | MJR | |||||
MKrawczyńska Team | |||||||||
173 | Drawc Marek | Gdańsk | 10 km | MKrawczyńska Team | opłacono | ||||
174 | Chronowski Waldemar | Gdańsk | 10 km | MKrawczyńska Team | opłacono on-line | ||||
175 | Pieszko Magda | Gdynia | 10 km | MKrawczyńska Team | opłacono on-line | ||||
MLKS Nadwiślanin Chełmno | |||||||||
176 | Ossowski Mateusz | GDYNIA | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | MLKS Nadwiślanin Chełmno | opłacono on-line | ||||
MODULO | |||||||||
177 | Luniak Ewa | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | MODULO | opłacono on-line | ||||
MOK MSZANA DOLNA | |||||||||
178 | BOCHNAK MACIEJ | RABA WYŻNA | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | MOK MSZANA DOLNA | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
179 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
180 | Brzozowicz Anna Brzozowicz | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
Mamy To | |||||||||
181 | Maliszewski Adrian | Gdynia | 10 km | Mamy To | opłacono on-line | ||||
182 | Dunia Wojciech | Gdynia | 10 km | Mamy To | opłacono on-line | ||||
183 | Mikołajczyk Kasia | Gdynia | 10 km | Mamy To | opłacono on-line | ||||
Mamy To / Zwinni | |||||||||
184 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | 10 km | Mamy To / Zwinni | opłacono on-line | ||||
Mazovia ProActiv | |||||||||
185 | Grządkowski Seweryn | Władysławowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Mazovia ProActiv | opłacono on-line | ||||
Merano Garage Party Team | |||||||||
186 | Jankowski Marcin | Gdynia | 10 km | Merano Garage Party Team | opłacono on-line | ||||
Morsy Gdyńskie / Chylońskie Dziki / biegamyrazem.pl | |||||||||
187 | Górecki Roman | Gdynia | 10 km | Morsy Gdyńskie / Chylońskie Dziki / biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
Motywatornia Team | |||||||||
188 | Armatyńska Małgorzata | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
189 | Jaroch-Lidzbarska Magdalena | Chwaszczyno | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
190 | Laskowski ADAM | Gdynia | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
191 | Dokrzewska Katarzyna | Gdynia | 10 km | Motywatornia Team | opłacono on-line | ||||
MŁODE DZIKI | |||||||||
192 | mardzińska sylwia | Wejherowo | 10 km | MŁODE DZIKI | opłacono on-line | ||||
NIECKO | |||||||||
193 | Smołoński Marcel | Gdańsk | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | NIECKO | limit osiągnięty | ||||
194 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | NIECKO | limit osiągnięty | ||||
NO WORRIES | |||||||||
195 | Rybaczek Pawel | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | NO WORRIES | opłacono on-line | ||||
Następny Krok Team | |||||||||
196 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | 10 km | Następny Krok Team | opłacono on-line | ||||
Norda Active Team | |||||||||
197 | Habaj Piotr | Gdynia | 10 km | Norda Active Team | opłacono on-line | ||||
North Runners | |||||||||
198 | Pecz Igor | Żelistrzewo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | North Runners | opłacono on-line | ||||
199 | Pecz Piotr | Żelistrzewo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | North Runners | opłacono on-line | ||||
OS LOGISTICS TEAM | |||||||||
200 | Zmuda-Trzebiatowski Jędrzej | BYTÓW | 10 km | OS LOGISTICS TEAM | opłacono on-line | ||||
Oksywie | |||||||||
201 | Dąbrowski Tadeusz | Gdynia | 10 km | Oksywie | opłacono on-line | ||||
Olej Running Team | |||||||||
202 | Łapuć Krzysztof | Gdańsk | 10 km | Olej Running Team | opłacono on-line | ||||
Olivia Business Centre | |||||||||
203 | Pączek Michał | Gdańsk | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | Olivia Business Centre | limit osiągnięty | ||||
204 | Pączek Rafał | Gdańsk | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Olivia Business Centre | limit osiągnięty | ||||
205 | Piskorski Brunon | Gdańsk | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Olivia Business Centre | |||||
206 | Piskorska Adela | Gdańsk | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Olivia Business Centre | limit osiągnięty | ||||
Olivia Business Centre / Bieganie OBC | |||||||||
207 | Czerepaniak Ewa | Gdańsk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
208 | Cichoszewski Mariusz | Niestępowo | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
209 | Hennig Marcin | Gdańsk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
210 | Piskorska Magdalena | Gdańsk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
211 | Stramska Beata | Gdańsk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
212 | Kawa Marek | Gdansk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
213 | Ignerowicz Sylwia | Gdynia | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
214 | Kozak Michalina | Gdańsk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
215 | Goździewicz Paweł | Gdynia | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
216 | Cwalina Magdalena | Gdynia | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
217 | Pączek Wojtek | Gdańsk | 10 km | Olivia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
Oliwka Team | |||||||||
218 | Ćwiklak Bartosz | Gdynia | 10 km | Oliwka Team | opłacono on-line | ||||
219 | Ćwiklak Oliwia | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | Oliwka Team | limit osiągnięty | ||||
Osp Kosakowo | |||||||||
220 | Maliszewski Szymon | Dębogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Osp Kosakowo | |||||
Osp kosakowo | |||||||||
221 | szefs Błażej | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Osp kosakowo | opłacono on-line | ||||
PAKULA Team | |||||||||
222 | PAKULA ANIA | GDYNIA ORŁOWO | 10 km | PAKULA Team | opłacono on-line | ||||
223 | PAKULA MARCIN | GDYNIA ORLOWO | 10 km | PAKULA Team | opłacono on-line | ||||
PKO BANK POLSKI SA | |||||||||
224 | Robaczewski Marcin | Szembekowo | 10 km | PKO BANK POLSKI SA | opłacono on-line | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
225 | Siekierzyński Rafał | Skarszewy | 10 km | PZU Sport Team | opłacono on-line | ||||
Paprykarz Barceloński | |||||||||
226 | Pacak Piotr | Rumia | 10 km | Paprykarz Barceloński | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia | |||||||||
227 | Słowiński Roman | GDYNIA | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
228 | Wojciechowska-Brzezińska Barbara | Gdynia | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
229 | Hudzik Marek | Gdynia | 10 km | Parkrun Gdynia | opłacono on-line | ||||
Parkrun Gdynia - Biegam bo lubię | |||||||||
230 | Wrzosek Alicja | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Parkrun Gdynia - Biegam bo lubię | opłacono on-line | ||||
Parkrun Rumia | |||||||||
231 | Skocka Ania | Gdynia | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
232 | Krasińska-Mitura Ewa | Rumia | 10 km | Parkrun Rumia | opłacono on-line | ||||
Piwo to moje paliwo | |||||||||
233 | Pawłowska Jolanta | Dębogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
234 | Bieszk Grzegorz | Dębogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line | ||||
Porta Active Team | |||||||||
235 | sztygiel Maciej | Wejherowo | 10 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
236 | sztygiel Joanna | Wejherowo | 10 km | Porta Active Team | opłacono on-line | ||||
Poszurana | |||||||||
237 | Paruszewska Katarzyna | Gdynia | 10 km | Poszurana | opłacono on-line | ||||
Projekt1000up | |||||||||
238 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line | ||||
239 | Marszałek Sebastian | Gdynia | 10 km | Projekt1000up | opłacono on-line | ||||
Prolube Masters | |||||||||
240 | Mazurek Wiesław | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Prolube Masters | opłacono on-line | ||||
Pruszcz biega | |||||||||
241 | Robaczewski Tomasz | Pruszcz Gdański | 10 km | Pruszcz biega | opłacono on-line | ||||
Przecinak77/Sfora BMK | |||||||||
242 | Roman Krzysztof | Bolszewo | 10 km | Przecinak77/Sfora BMK | opłacono on-line | ||||
243 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | 10 km | Przecinak77/Sfora BMK | opłacono on-line | ||||
Przedszkole | |||||||||
244 | Tkachenko Igor | Suchy Dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Przedszkole | |||||
Przedszkole Morska Przygoda | |||||||||
245 | Czoska Filip | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Przedszkole Morska Przygoda | |||||
Przedszkole nr 29 Gdynia | |||||||||
246 | Szynwelska Pola | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Przedszkole nr 29 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 43 w Gdyni | |||||||||
247 | Lejk Jakub | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Przedszkole nr 43 w Gdyni | |||||
Przedszkole nr 48 w Gdynia | |||||||||
248 | Bichta Hubert | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Przedszkole nr 48 w Gdynia | |||||
Przedszkole nr 60 w Gdyni | |||||||||
249 | Steinke Tomasz | Suchy dwór | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | Przedszkole nr 60 w Gdyni | limit osiągnięty | ||||
Pędzące Ślimaki | |||||||||
250 | Gąska Maciej | Gdynia | 10 km | Pędzące Ślimaki | opłacono on-line | ||||
R@nersi | |||||||||
251 | Schur Krzysztof | Gdansk | 10 km | R@nersi | opłacono on-line | ||||
REWA 12:15 | |||||||||
252 | Zborowski Arkadiusz | Rumia | 10 km | REWA 12:15 | opłacono on-line | ||||
RKS Rumia | |||||||||
253 | Czerwiec Liliana | Rumia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | RKS Rumia | |||||
254 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | RKS Rumia | limit osiągnięty | ||||
Rada Gminy Kosakowo | |||||||||
255 | Przysiecki Michał | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Rada Gminy Kosakowo | opłacono on-line | ||||
Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | |||||||||
256 | Śliwiński Andrzej | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Rada Gminy Kosakowo / Kosakowski Klub HDK | opłacono on-line | ||||
Rebels Legion Team | |||||||||
257 | Hewelt Mateusz | Puck | 10 km | Rebels Legion Team | opłacono on-line | ||||
Run-Passion Team | |||||||||
258 | Mularczyk Jacek | Borkowo | 10 km | Run-Passion Team | opłacono on-line | ||||
Run-log.com | |||||||||
259 | Pietrzak Jacek | Gdynia | 10 km | Run-log.com | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
260 | Szopa Marek | Gdynia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
261 | Bladowska Katarzyna | Reda | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
262 | Szopa Małgorzata | Gdynia | 10 km | Runeda | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl Team | |||||||||
263 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
264 | Krzyśko Krzysztof | Banino | 10 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
265 | Suchenia Piotr | Reda | 10 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
266 | Klopotek Claudia | Gdynia | 10 km | Runpassion.pl Team | opłacono on-line | ||||
Różowa Wieża | |||||||||
267 | Kamińska Malina | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Różowa Wieża | |||||
SI Arka Gdynia | |||||||||
268 | Szynkowski Mikołaj | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | SI Arka Gdynia | |||||
SP 6 Gdynia | |||||||||
269 | Daniluk Maja | Mosty | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP 6 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
270 | Daniluk Filip | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP 6 Gdynia | limit osiągnięty | ||||
SP 44 Gdynia | |||||||||
271 | Witza Agata | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | SP 44 Gdynia | |||||
SP Mosty | |||||||||
272 | Kałaska Jakub | Rewa | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | SP Mosty | limit osiągnięty | ||||
SP Pogórze | |||||||||
273 | Bróździński Stanisław | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | SP Pogórze | |||||
274 | Krakus Zofia | Pogòrze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
275 | Fiet Lena | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
276 | Piernicka Martyna | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
277 | Maciąg Natalia | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
278 | Maciąg Zuzanna | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
279 | Olszewski Wojciech | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
280 | Siemienowicz Alicja | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
281 | Siemienowicz Hanna | Suchy Dwór | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
282 | Kolodziejska Weronika | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
283 | Kolodziejski Mateusz | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
284 | Marszałkowski Kajetan | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
285 | Karpiński Tymon | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
286 | Karpiński Antoni | Suchy Dwór | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
287 | Waligóra Jan | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
288 | Kończal Marcel | Kosakowo | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
289 | Pietrzak Anna | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
290 | Pietrzak Zuzanna | Pogórze | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | SP Pogórze | limit osiągnięty | ||||
SP Pogórze/ KOSAKOWSKI KLUB SPORTOWY NEPTUN | |||||||||
291 | Prokaziuk Bernard | Suchy Dwór | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | SP Pogórze/ KOSAKOWSKI KLUB SPORTOWY NEPTUN | limit osiągnięty | ||||
SP nr 43 w Gdyni | |||||||||
292 | ENGLERT Szymon | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SP nr 43 w Gdyni | limit osiągnięty | ||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
293 | Stalka Jakub | Kościerzyna | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | STALSPEED SPEDYCJA | limit osiągnięty | ||||
ST RUNNERS | |||||||||
294 | Oberzig Tomasz | Reda | 10 km | ST RUNNERS | opłacono on-line | ||||
SZKOŁA PODSTAWOWA KOSAKOWO | |||||||||
295 | Warenycia Jan | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | SZKOŁA PODSTAWOWA KOSAKOWO | |||||
296 | Tatrocka Kamila | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | SZKOŁA PODSTAWOWA KOSAKOWO | |||||
297 | Tatrocka Julia | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | SZKOŁA PODSTAWOWA KOSAKOWO | limit osiągnięty | ||||
Saint-Gobain Squad | |||||||||
298 | Labuda Łukasz | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Saint-Gobain Squad | opłacono on-line | ||||
Solwit S.A. | |||||||||
299 | Witkowiak Michał | Gdynia | 10 km | Solwit S.A. | opłacono | ||||
300 | Kępka Dominik | Gdańsk | 10 km | Solwit S.A. | opłacono | ||||
Sp. Orle | |||||||||
301 | Zakrzewski Mateusz | Warszkowo | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | Sp. Orle | limit osiągnięty | ||||
302 | Zakrzewska Agnieszka | Warszkowo | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | Sp. Orle | limit osiągnięty | ||||
Sp 60 Gdańsk | |||||||||
303 | Wysocki Wiktor | Gdańsk | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Sp 60 Gdańsk | limit osiągnięty | ||||
Straszyn Biega | |||||||||
304 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | 10 km | Straszyn Biega | opłacono on-line | ||||
Strong Family | |||||||||
305 | Łączyński Aleksander | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Strong Family | limit osiągnięty | ||||
306 | Łączyńska Jolanta | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Strong Family | limit osiągnięty | ||||
307 | Lipska Urszula | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | Strong Family | opłacono on-line | ||||
Szczecineccy Biegacze | |||||||||
308 | Kumorowski Rafał | Gdynia | 10 km | Szczecineccy Biegacze | opłacono on-line | ||||
Szkoła Bolszewo | |||||||||
309 | Konkol Maja | Bolszewo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Bolszewo | limit osiągnięty | ||||
310 | Klas Natan | Bolszewo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Bolszewo | |||||
311 | Klas Gabriel | Bolszewo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Bolszewo | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | |||||||||
312 | Mitura Zuzanna | Rumia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | limit osiągnięty | ||||
313 | Mitura Jakub | Rumia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa w Mostach | |||||||||
314 | Dalecki Ignacy | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Mostach | limit osiągnięty | ||||
315 | Dalecka Milena | Mosty | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Podstawowa w Mostach | |||||
316 | Wiśniewski Wojciech | Kosakowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Podstawowa w Mostach | |||||
317 | Wiśniewska Alicja | Kosakowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Podstawowa w Mostach | limit osiągnięty | ||||
Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||||||
318 | Tkachenko Borys | Suchy Dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||
319 | Steinke Szymon | Suchy dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
320 | Małecki Dominik | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
321 | Gawin Alicja | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||
322 | Gronek Antoni | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
323 | KASZUBA KSAWERY | REWA | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
324 | kurek ksawery | suchy dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
325 | Kłosin Eliza | Suchy Dwór | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
326 | Czoska Fabian | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | limit osiągnięty | ||||
327 | Chruścińska Nicola | Kosakowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||
328 | Rękawek Iga | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |||||
329 | Juszczyk Rafał | Gdynia | 10 km | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | opłacono on-line | ||||
Szkoła Wejherowo | |||||||||
330 | Prabucki Nikodem | wejherowo | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | Szkoła Wejherowo | limit osiągnięty | ||||
331 | Prabucka Ada | wejherowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Szkoła Wejherowo | limit osiągnięty | ||||
Sztorm Kosakowo 2012 | |||||||||
332 | Cychylik Janek | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | Sztorm Kosakowo 2012 | limit osiągnięty | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
333 | Jędrzejak Magdalena | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Są Wolniejsi | opłacono on-line | ||||
TREC TEAM | |||||||||
334 | Barskiy Pavlo | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | TREC TEAM | opłacono on-line | ||||
TREC TEAM | |||||||||
335 | Wojciechowska Weronika | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | TREC TEAM | opłacono on-line | ||||
336 | Zakaszewski Kamil | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | TREC TEAM | opłacono on-line | ||||
337 | Brzezicki Maciej | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | TREC TEAM | opłacono on-line | ||||
TRIcity_TRI | |||||||||
338 | Kur Daniel | Gdynia | 10 km | TRIcity_TRI | opłacono on-line | ||||
Taem Kreft | |||||||||
339 | Kreft Paulina | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | Taem Kreft | limit osiągnięty | ||||
340 | Kreft Michał | Reda | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | Taem Kreft | limit osiągnięty | ||||
341 | Kreft Agata | Reda | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | Taem Kreft | |||||
342 | Kreft Łukasz | Reda | 10 km | Taem Kreft | opłacono on-line | ||||
Taka RYBA | |||||||||
343 | Dąbkowska Aleksandra | Gdańsk | 10 km | Taka RYBA | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
344 | Okrój Arkadiusz | Reda | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
345 | Kreft Krzysztof | Reda | 10 km | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Team Kreft | |||||||||
346 | Kreft Bogumił | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Team Kreft | opłacono on-line | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
347 | Legaszewski Roman | Skórcz | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Team MX Skórcz | |||||
UKS Ekoludek Szczenurze | |||||||||
348 | Czerwionka Jakub | Charbrowski Bór | 10 km | UKS Ekoludek Szczenurze | opłacono on-line | ||||
UKS Ekonomik - Maratończyk Lębork | |||||||||
349 | Lewna Adam | Gdynia | 10 km | UKS Ekonomik - Maratończyk Lębork | opłacono on-line | ||||
UKS Jedynka Reda | |||||||||
350 | Firlus Eryk | Reda | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | UKS Jedynka Reda | |||||
351 | Młynik Alicja | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
352 | Młynik Emilia | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
353 | Borska Helena | Reda | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
354 | Kowalski Dariusz | Reda | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
355 | Kowalski Tomasz | Reda | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
356 | Starko Aaron | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
357 | Torchslska Maja | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
358 | Leusz Nina | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
359 | Weserling Martyna | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
360 | Piechocinska Julia | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
361 | Kolasa Lea | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
362 | Kuts Polina | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
363 | Shmidt Paulina | Reda | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | UKS Jedynka Reda | limit osiągnięty | ||||
UKS Neptun Gdańsk | |||||||||
364 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | UKS Neptun Gdańsk | limit osiągnięty | ||||
ULKS SKOCZEK POGÓRZE | |||||||||
365 | Dąbkowski Julian | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
366 | Gawin Maria | Kosakowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
367 | PILARSKA OLIWIA | POGÓRZE | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
368 | PILARSKA JULIA | POGÓRZE | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
369 | Fabisz Helena | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
370 | Kłosin Nadia | Suchy Dwór | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
371 | Kubica Piotr | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
372 | Kubica Anna | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
373 | PIOTROWSKI Krystian | Kosakowo | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | limit osiągnięty | ||||
ULKS Skoczek | |||||||||
374 | Knap Karol | Kosakowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS Skoczek | limit osiągnięty | ||||
375 | KARBOWNIK AGATA | SUCHY DWÓR | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS Skoczek | limit osiągnięty | ||||
376 | Kamin Zuzanna | Kosakowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | ULKS Skoczek | limit osiągnięty | ||||
UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | |||||||||
377 | Miszke Zygmunt | Darżewo | 10 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | opłacono on-line | ||||
378 | Połeć Adran | Ruda Śląska | 10 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | opłacono on-line | ||||
379 | Miszke Patryk | Wejherowo | 10 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | opłacono on-line | ||||
380 | Moska Dawid | Wejherowo | 10 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | opłacono on-line | ||||
381 | Młyński Karol | Zdrzewno | 10 km | UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO | opłacono on-line | ||||
Ultra Way Team | |||||||||
382 | Żydkiewicz-Dopka Magdalena | Rumia | 10 km | Ultra Way Team | opłacono on-line | ||||
Unique HAIR TEAM Wejherowo | |||||||||
383 | Połeć Arkadiusz | Rumia | 10 km | Unique HAIR TEAM Wejherowo | opłacono on-line | ||||
Ustaw się na bieganie w Gdańsku | |||||||||
384 | Kucharska Anna | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
385 | Pomagruk Łukasz | Gdańsk | 10 km | Ustaw się na bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
Ustaw się za bieganie w Gdańsku | |||||||||
386 | Żuchowski Sebastian | Gdańsk | 10 km | Ustaw się za bieganie w Gdańsku | opłacono on-line | ||||
WKB Śledziowe Wzgórze | |||||||||
387 | Andrzejczak Zbigniew | Rewa | 10 km | WKB Śledziowe Wzgórze | opłacono on-line | ||||
WYMIATACZE | |||||||||
388 | Gromadzka Natalia | Gdynia | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | WYMIATACZE | opłacono on-line | ||||
Wejherowska Akademia Biegania | |||||||||
389 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | 10 km | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line | ||||
Witomino | |||||||||
390 | Sioma Grzegorz | Gdynia | 10 km | Witomino | opłacono on-line | ||||
Wymiatacze | |||||||||
391 | Flanczewska Maja | GDYNIA | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
392 | Rawska Aleksandra | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
393 | Bieszke Izabela | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | Wymiatacze | opłacono on-line | ||||
ZSP nr 3 Wejherowo | |||||||||
394 | Dzięgielewska Justyna | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ZSP nr 3 Wejherowo | opłacono on-line | ||||
Za Linią Mety | |||||||||
395 | Kożyczkowski Krzysztof | Banino | 10 km | Za Linią Mety | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
396 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
397 | Canchaya Joanna | Suchy Dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
398 | Arendt Michał | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
399 | Szymanek Michał | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
400 | Suchorz Justyna | Pierwoszyno | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
401 | Zyziuk Piotr | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
402 | Beczak Sebastian | Reda | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
403 | Szubowski Lukasz | Tczew | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
404 | suchocki janusz | suchy dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
405 | Borowik Krzysztof | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
406 | milkowski mariusz | gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
407 | Zyguła Michał | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
408 | Urbański Dariusz | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
409 | Tomaszewski Jarosław | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
410 | Łuchniak Tamara | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
411 | Bojan Adam | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
412 | Biel Marcin | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
413 | Sowa Ireneusz | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
414 | Pilachowska Anna | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
415 | Robakowski Dariusz | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
416 | Gawęda Bożena | Gościcino | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
417 | Strzelecki Patryk | Toruń | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
418 | Łuchniak Zbigniew | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
419 | Dutkowski Daniel | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
420 | Hołowacz Paweł | Dębogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
421 | Pufund Arkadiusz | Reda | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
422 | Michnowicz Piotr | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
423 | Łada Marcin Łada | Żukowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
424 | Lipiński Kamil | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
425 | Brzezińska ewa | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
426 | Wyszomierski Mateusz | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
427 | Oleszczuk Monika | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
428 | Muchewicz Mateusz | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
429 | Żabiński Sebastian | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
430 | Dywelski Krzysztof | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
431 | Pogorzelski Damian | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
432 | Kowalska Iwona | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
433 | Śnieg Aleksandra | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
434 | Szczepkowski Sebastian | Krokowa | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
435 | Kosiński Marcin | Gdańsk | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
436 | Białecki Wojciech | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
437 | Pawelczyk Marcin | Gdynia/Pruszków | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
438 | Krefft Bartosz | Pogorze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
439 | Dziegielewski Grzegorz Dziegielewski | Rumia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
440 | Ciskowska Aleksandra | Minkowice | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
441 | Pawelczyk Adam Pawelczyk | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
442 | Folwarski Grzegorz | Raba Wyżna | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
443 | Karwowski Krystian | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
444 | Mikołajczak Mateusz | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
445 | Szafran Michał | Nowy Dwór Gdański | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
446 | Żuralska Nadia | Kosakowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
447 | Latos Aleksandra | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
448 | Maciąg Małgorzata | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
449 | Gwiazdowski Cezary | Malbork | 10 km | opłacono on-line | |||||
450 | Knap Dominik | Kosakowo | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
451 | Wolańska Jolanta | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
452 | Pestka Mateusz | Suchy Dwor | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
453 | Jereczek Anna | Parchowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
454 | Olszewska Milena | Suchy Dwór | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
455 | Drwal Dorota | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
456 | Włoch Lila | Pogórze | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
457 | Pawłowska Anna | Lębork | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
458 | Borkała Marcin | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
459 | Grzyb Łukasz | Gdynia | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
460 | Bogdańśki Piotr | Elbląg | 10 km | opłacono on-line | |||||
461 | Dudzik Anna | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
462 | Szynkowski Karol | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
463 | Lica Szymon | Rewa | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
464 | Wnuk Jakub | Sztum | 10 km | opłacono on-line | |||||
465 | Jankowicz Katarzyna | Toruń | 10 km | opłacono on-line | |||||
466 | Kujawa Krystian | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
467 | Gotowski Franciszek | Mosty | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
468 | Gotowski Kacper | Mosty | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
469 | Gotowski Tymoteusz | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
470 | Gawlik Danuta | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
471 | Gawlik Mariusz | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
472 | Zakrzewski Mateusz | Gdańsk | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
473 | wydrowski sławomir wydrowski | orle | 10 km | opłacono on-line | |||||
474 | Benert-Branicka Agnieszka | Otomin | 10 km | opłacono on-line | |||||
475 | Benert Jan | Otomin | 10 km | opłacono on-line | |||||
476 | Branicki Bartosz | Otomin | 10 km | opłacono on-line | |||||
477 | Sawicki Janek | Kniewo | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
478 | gałuszka piotr | gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
479 | BUJAKIEWICZ ANDRZEJ | BOLSZEWO | 10 km | opłacono on-line | |||||
480 | Lidzbarski Janusz | Chwaszczyno | 10 km | opłacono on-line | |||||
481 | Szubartowicz Marek | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
482 | Jeka Katarzyna | Mechelinki | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
483 | Piotrowska Helenka | Pierwoszyno | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
484 | Piotrowska Antonina | Pierwoszyno | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
485 | Piotrowska Krystyna | Pierwoszyno | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
486 | Waligóra Marcin | Suchy Dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
487 | Pakulska-Barańska Agnieszka | Łodź | 10 km | opłacono on-line | |||||
488 | Pakulski Piotr | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
489 | Pakulski Paweł | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
490 | Grabowski Grzegorz | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
491 | Sawicki Krzysztof | Gdansk | 10 km | opłacono on-line | |||||
492 | Ghizzi Fabio | Stare Babice | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
493 | Wnuk Olga | Płock | 10 km | opłacono on-line | |||||
494 | Wojdyła Anna | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
495 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
496 | Orłowski Franciszek | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
497 | Orłowski Piotr | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
498 | Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
499 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | 10 km | opłacono on-line | |||||
500 | Trojanowski Dawid | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
501 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
502 | Górska Sandra | Władysławowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
503 | Piotrowicz Łukasz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
504 | Nikołajuk Bartosz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
505 | Kujawa Amelia Kujawa | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
506 | Jakubiec Aleksandra | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
507 | Krużycki Bartosz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
508 | Krużycka Żaneta | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
509 | Zając Łukasz | Bydgoszcz | 10 km | opłacono on-line | |||||
510 | Kruszyński Jakub | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
511 | Kruszyński Jan | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
512 | Żurawski Marcin | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
513 | Branicka Maja | Otomin | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
514 | Branicki Antoni | Otomin | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
515 | Ignerowicz Adam | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
516 | Brożek Marta | Bolszewo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
517 | Komorowska Marysia | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
518 | Banach Michalina | Gdansk | 10 km | opłacono on-line | |||||
519 | Piskorowski Pawel | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
520 | KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW | BOJANO | 10 km | opłacono on-line | |||||
521 | Woźniczka Adam | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
522 | Tybuś Łukasz | Malbork | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
523 | Tybuś Wojciech | Starogard Gdański | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | opłacono on-line | |||||
524 | Szumilak Paweł | Mosty | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
525 | Brożek Kacper | Bolszewo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
526 | Wodynski Jan | Gdansk | 10 km | opłacono on-line | |||||
527 | Żeglen Sławomir | Mechelinki | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
528 | Łukasiewicz Adam | Gdańsk | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
529 | Łukasiewicz Jan | Gdańsk | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
530 | Wojciechowicz Tomasz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
531 | Kozłowski Krzesimir | Grodzisk Mazowiecki | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
532 | Kozłowski Dobromir | Grodzisk Mazowiecki | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
533 | Brzeski Tymon | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
534 | Brzeski Marcel | Gdynia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
535 | Rynkiewicz Dariusz | Dębogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
536 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | 10 km | opłacono on-line | |||||
537 | Borzyszkowski Bartosz | Kwidzyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
538 | Łepek Małgorzata | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
539 | Przysiecki Kacper | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
540 | Przysiecki Julian | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
541 | Przysiecki Ignacy | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
542 | Przysiecka Liliana | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
543 | Prabucki Piotr | Starogard Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
544 | Bury Marcin | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
545 | Geliński Karol | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
546 | Biernacki Sebastian | GDAŃSK | 10 km | opłacono on-line | |||||
547 | Onoszko Wojciech | Kożyczkowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
548 | Żeglen Agata | Mechelinki | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
549 | Kankowski Jakub | Luzino | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
550 | Kankowski Kordian | Luzino | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
551 | MELZER SZYMON | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
552 | Melzer Arkadiusz | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
553 | Mateja Józef | Janowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
554 | Siekierzyńska Dorota | Skarszewy | 10 km | opłacono on-line | |||||
555 | Labun Zenon | Mrzezino | 10 km | opłacono on-line | |||||
556 | Maksyś Ryszard | Pierwoszyno | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
557 | Budzisz Igor | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
558 | Procelli-Szynwelska Izabela | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
559 | Fajtek Zofia | Rumia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
560 | Jantowska Magorzata | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
561 | wikarjak tomasz wikarjak | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
562 | Nibus Michał | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
563 | Izydorczyk Edyta | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
564 | Stasiak Ignacy | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
565 | Stasiak Anna | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
566 | Beczek Aleksandra | Suchy Dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
567 | Kobylarczyk Krzysztof | Mosty, Gmina Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
568 | Krefft Natalia | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
569 | Ryczek Szymon | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
570 | STEFAŃSKI Jan | Pruszcz Gdański | 10 km | opłacono on-line | |||||
571 | Podsiadła Julia | Krępkowice 4/1 | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
572 | Tyl Katarzyna | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
573 | Tyl Paweł | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
574 | Kąkol Sławomir | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
575 | Lewandowska Karolina | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
576 | Lewandowski Julian | MOSTY | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
577 | Tatrocki Bartłomiej | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
578 | Elmanowska Natalia | Reda | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
579 | Elmanowska Joanna | Reda | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
580 | Lis Janusz Lis | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
581 | Żebrowski Artur | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
582 | Pęśko Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
583 | Jankowski Paweł | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
584 | Nibus Jacek | Straszyn | 10 km | opłacono on-line | |||||
585 | Fajtek Laura | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
586 | Maslikiewicz Jan | Rumia | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
587 | Maslikiewicz Dorota | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
588 | Szajerka Krzysztof | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
589 | SZELIGA Janusz | Suchy Dwór | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
590 | Korycki Marek | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
591 | Traczykowska Angelika | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
592 | Orzechowski Krzysztof | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
593 | Nowak Sebastian | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
594 | Jasionowska Sandra | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
595 | Dudziak Tomasz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
596 | Uszacki Paweł Uszacki | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
597 | Tomkiel Wojciech | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
598 | Parzuchowski Jędrzej | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
599 | Heland Grzegorz | Gdańsk | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
600 | Górny Wojciech | Kosakowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
601 | Górny Mikołaj | Kosakowo | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
602 | Burek Juliusz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
603 | Toma Tymek | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
604 | Toma Kamil | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
605 | Olczyk Łukasz | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
606 | Zalewski Konrad Zalewski | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
607 | Czereba Cezary | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
608 | Gryczka Wojciech | Kisielice | 10 km | opłacono on-line | |||||
609 | Ryduchowska Agnieszka | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
610 | Wysiecka Magdalena | LUBAŃ | 10 km | opłacono on-line | |||||
611 | Wysiecki Arkadiusz | Lubań | 10 km | opłacono on-line | |||||
612 | Lewandowski Konstanty | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
613 | Lewandowski Michał | Mrągowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
614 | Bartkowiak Emilia | Kosakowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
615 | Sikora Anna | Bojano | 10 km | opłacono on-line | |||||
616 | Brzeski Marcin | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
617 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
618 | Sierszyński Franciszek | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
619 | Wielgos Joanna | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
620 | Konrad Justyna | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
621 | Gruba Tymoteusz | Linia | 10 km | opłacono on-line | |||||
622 | RÓŻYC Martyna | KOSAKOWO | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
623 | RÓŻYC JAROSŁAW | KOSAKOWO | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
624 | KOŃCZAL Artur | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
625 | Balcer Tadeusz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
626 | Witanowski Adam | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
627 | Zwoliński Tomasz | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
628 | Podgórska Alicja | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
629 | Czerwiec Michał | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
630 | DALECKA KAROLINA | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
631 | Adach Mateusz | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
632 | Adach Krzysztof | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
633 | Chrzanowski Jan | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
634 | Jaguś Stanisław | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
635 | Jaguś Helena | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
636 | Jaguś Łukasz Jaguś | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
637 | Świtońska Aleksandra | Gdynia | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
638 | Schröder Adam | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
639 | Stepka Zofia | KOSAKOWO | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
640 | Stepka Dawid | Kosakowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
641 | Górniak Zuzanna | Pogórze | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
642 | Górniak Jarosław | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
643 | Łoboda Stanisław | Kosakowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
644 | Tempski Szymon | Łebcz | 10 km | opłacono on-line | |||||
645 | Chruścińska Nastia | Kosakowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
646 | Naczk Nicolas | Kosakowo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
647 | Naczk Natan | Kosakowo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
648 | Chruścińska Marika | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
649 | Naczk Milena | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
650 | Beczak Marcin | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
651 | Woźniak Martyna | Pogórze | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
652 | Wozniak Pawel | Pogorze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
653 | Okroy Sylwester | Puck | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
654 | Okroy Kamil | Puck | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
655 | Konkol Agata | Bolszewo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
656 | Roczniok Piotr | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
657 | Kałaska Radosław | Rewa | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
658 | Borycki Marcin | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
659 | Szulc Kamila | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
660 | Lesner Igor | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
661 | Lesner Nadia | Mosty | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
662 | Wit Kuba | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
663 | Wit Filip | Gdynia | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
664 | Brzeziński Ryszard | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (samodzielnie) | limit osiągnięty | |||||
665 | Stucki Oliwier | Władysławowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
666 | Zaborowski Kacper | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
667 | Miotke Marcelina | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
668 | Rząd Krzysztof | Bożepole Wielkie | 10 km | opłacono on-line | |||||
669 | Rękawek Łukasz | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
670 | Teska Robert | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
671 | Rusoń Oskar | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
672 | Rejkowska Natalia | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
673 | Anger Donata | Lidzbark | 10 km | opłacono on-line | |||||
674 | Ławicki Łukasz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
675 | Kąkol Zuzanna | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
676 | Podolak Paweł | Kosakowo | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
677 | Żuralska Nikola | Kosakowo | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
678 | Sielakow Aleksander | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
679 | Sielakow Szymon | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
680 | Kratiuk Oskar | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
681 | Kratiuk Maja | Pogórze | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
682 | Narloch Kaja | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
683 | Narloch Gabriela | Gdynia | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
684 | Gurzęda Kacper | Rumia | biegi dzieci 13-15 lat (roczniki 2008-2006) | limit osiągnięty | |||||
685 | Gurzęda Eryk | Rumia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
686 | Wowk Adam | Mosty | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
687 | Wasilke Paulina | Reda | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
688 | Wasilke Julia | Reda | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
689 | Rudnicki Dariusz | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
690 | Kamińska Jagna | Pogórze | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
691 | Skurtys Amelia | REDA | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
692 | Skurtys Kornelia | REDA | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
693 | Skurtys Cezary | REDA | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
694 | Wolańska Julia | Rumia | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
695 | Wowk Konrad | Mosty | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
696 | Hartyn-Leszczynska Maja | szemud | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
697 | Hartyn-Leszczynska Zuzanna | szemud | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | limit osiągnięty | |||||
698 | Hirt Karolina | szemud | bieg dzieci 5-7 lat (roczniki 2016-2014) | ||||||
699 | Hirt Karol | szemud | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | limit osiągnięty | |||||
700 | Przybyło Olek | Mosty | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | limit osiągnięty | |||||
701 | Przybyło Monika | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
702 | Kubiak Grzegorz | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
703 | Mielczarska Monika | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
704 | Lewicki Grzegorz | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
705 | Jantowski Zbigniew | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
706 | Lesner Małgorzata | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
707 | Lesner Krzysztof | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
708 | Kapłan Piotr Kapłan | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
709 | Narloch Łukasz | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
710 | Narloch Daria | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
711 | cejrowski piotr | gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
712 | MROZIŃSKI Edward Mroziński | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | ||||||
713 | Sobków Adam | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
714 | Nalepa Sławomir | Gdynia | 10 km | opłacono on-line | |||||
715 | Nawała Michał | Gdańsk | 10 km | opłacono on-line | |||||
716 | Dmowski Robert | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
717 | Dmowska Agnieszka | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
718 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | 10 km | opłacono on-line | |||||
719 | Dydymska Monika | Rumia | 10 km | opłacono on-line | |||||
720 | Piotrowska Marianna | Pierwoszyno | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
721 | Piotrowska Monika | Pierwoszyno | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | opłacono on-line | |||||
722 | Szmigielska Marzena | Gościcino | 10 km | opłacono on-line | |||||
723 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | 10 km | opłacono on-line | |||||
724 | Walczak Michał | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
725 | Lewinski Ireneusz | Reda | 10 km | opłacono on-line | |||||
biegamyrazem.pl | |||||||||
726 | Dejnarowicz Piotr | Pogórze | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
727 | Kubilus Robert | Łapalice | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
728 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
729 | Imianowski Jerzy | Gdynia | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
730 | Dąbrowski Piotr | Gdynia | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
731 | Masłowski Andrzej | Mosty | 10 km - mieszkańcy Gminy Kosakowo | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
732 | Bury Paweł | Gdynia | 10 km | biegamyrazem.pl | opłacono on-line | ||||
biegamyrazem.pl Gdynia | |||||||||
733 | Kazyaka Katarzyna | Gdynia | 10 km | biegamyrazem.pl Gdynia | opłacono on-line | ||||
livia Business Centre / Bieganie OBC | |||||||||
734 | Woźniak Tomasz | Gdańsk | 10 km | livia Business Centre / Bieganie OBC | opłacono | ||||
olas84pl | |||||||||
735 | Kreft Antoni | Kobysewo | biegi dzieci 8-9 lat (roczniki 2013-2012) | olas84pl | limit osiągnięty | ||||
736 | Kreft Piotr | Kobysewo | biegi dzieci 10-12 lat (roczniki 2011-2009) | olas84pl | limit osiągnięty | ||||
737 | Kreft Aleksander | Kobysewo | 10 km (wysyłka pakietu około 2 tygodnie po imprezie) | olas84pl | |||||
run vegan team | |||||||||
738 | Romanowska Beata | Rumia | 10 km | run vegan team | opłacono on-line | ||||
Żarta Wataha | |||||||||
739 | Arendt Agnieszka | Gdańsk | 10 km | Żarta Wataha | opłacono on-line | ||||
Żłobek Niezapominajka 3 | |||||||||
740 | Lejk Pola | Gdynia | bieg dzieci do lat 4 (bieg z rodzicem) | Żłobek Niezapominajka 3 | limit osiągnięty |
Wyświetleń: 29778