Bieg 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Prędkość Kat M kat Czas/km start Czas netto
1 24 JEREMICZ KAMIL M 1 ŚRODA WIELKOPOLSKA KOCHAM ANTONINE Bieg 5 km 17.42 M 16-29 1 00:03:26 00:00:00.20 00:17:13.01
2 67 ZAJK MICHAŁ M 2 REDA Bieg 5 km 16.84 M 30-39 1 00:03:33 00:00:02.01 00:17:49.49
3 44 NOWICKI ARTUR M 3 MALCZYCE 1 BATALION ZMECHANIZOWANY LĘBORK Bieg 5 km 16.39 M 30-39 2 00:03:39 00:00:00.67 00:18:18.46
4 62 TERMAN DARIUSZ M 4 LUBOWIDZ 1BZ LEBORK Bieg 5 km 16.25 M 40-49 1 00:03:41 00:00:00.31 00:18:28.55
5 26 KANKOWSKI PAWEŁ M 5 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5 km 16.23 M 40-49 2 00:03:41 00:00:00.89 00:18:29.33
6 33 KOŚCIELSKI MARIUSZ M 6 RUMIA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5 km 16.23 M 50-59 1 00:03:41 00:00:00.39 00:18:29.35
7 23 JABŁONOWSKI WOJCIECH M 7 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 5 km 16.16 M 40-49 3 00:03:42 00:00:01.02 00:18:34.22
8 22 JABŁONOWSKI FRANCISZEK M 8 LĘBORK Bieg 5 km 16.11 M 16-29 2 00:03:43 00:00:00.81 00:18:37.92
9 28 KEPKA GRZEGORZ M 9 WEJHEROWO MAJA TEAM Bieg 5 km 16.07 M 30-39 3 00:03:44 00:18:40.56
10 47 ROGOCKI ARTUR M 10 ORLE ARTURO TEAM Bieg 5 km 15.76 M 40-49 4 00:03:48 00:00:00.83 00:19:02.17
11 6 DAMPC DARIUSZ M 11 WEJHEROWO Bieg 5 km 15.29 M 40-49 5 00:03:55 00:00:03.56 00:19:37.03
12 5 CIEŚLAK BARTOSZ M 12 ŻELISTRZEWO Bieg 5 km 15.06 M 40-49 6 00:03:59 00:00:00.43 00:19:55.54
13 57 SZCZEPKOWSKI SEBASTIAN M 13 KROKOWA Bieg 5 km 15.03 M 16-29 3 00:03:59 00:00:01.51 00:19:58.08
14 18 HALMANN MIREK M 14 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA Bieg 5 km 14.78 M 30-39 4 00:04:03 00:00:04.44 00:20:18.41
15 65 WASYLKA ŁUKASZ M 15 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5 km 14.56 M 30-39 5 00:04:07 00:00:01.25 00:20:36.59
16 56 SZCZEPKOWSKA PAULINA K 1 KROKOWA Bieg 5 km 14.49 K 16-29 1 00:04:08 00:00:01.27 00:20:42.66
17 7 DAWIDOWSKI ROMAN M 16 PUCK Bieg 5 km 14.41 M 50-59 2 00:04:09 00:00:02.46 00:20:49.55
18 27 KEPKA EWA K 2 WEJHEROWO MAJA TEAM Bieg 5 km 14.11 K 30-39 1 00:04:15 00:00:01.38 00:21:16.23
19 35 KOŻYCZKOWSKI MARCIN M 17 MOSTY KLUB 42,2 LĘBORK Bieg 5 km 14.11 M 30-39 6 00:04:15 00:00:03.26 00:21:16.98
20 20 HINTZKE LESZEK M 18 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU Bieg 5 km 14.04 M 40-49 7 00:04:16 00:00:05.84 00:21:22.22
21 42 NALEPKA KAROLINA K 3 WEJHEROWO Bieg 5 km 14.02 K 16-29 2 00:04:16 00:00:01.16 00:21:24.31
22 48 ROMAN KRZYSZTOF M 19 BOLSZEWO PRZECINAK77/SFORA BMK Bieg 5 km 13.6 M 40-49 8 00:04:24 00:00:05.59 00:22:04.22
23 126 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 20 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI Bieg 5 km 13.41 M 30-39 7 00:04:28 00:00:06.46 00:22:22.20
24 3 BERNACKI MATEUSZ M 21 NOWY DWÓR GDAŃSKI Bieg 5 km 12.76 M 16-29 4 00:04:42 00:00:03.84 00:23:31.96
25 21 HRECZUK MICHAŁ M 22 GOŚCICINO Bieg 5 km 12.52 M 16-29 5 00:04:47 00:00:00.68 00:23:58.00
26 64 URBANOWICZ BARTOSZ M 23 KĘBŁOWO Bieg 5 km 12.4 M 16-29 6 00:04:50 00:00:06.48 00:24:12.28
27 55 STRZEBRAKOWSKA EWELINA K 4 WEJHEROWO Bieg 5 km 12.4 K 30-39 2 00:04:50 00:00:02.52 00:24:12.52
28 43 NIEDBAŁA IRENEUSZ M 24 WEJHEROWO Bieg 5 km 12.37 M 50-59 3 00:04:51 00:00:04.30 00:24:15.33
29 25 KANKOWSKA JUSTYNA K 5 LUZINO KASZUBI LUZINO Bieg 5 km 12.33 K 30-39 3 00:04:52 00:00:05.00 00:24:20.12
30 1 ADRIANOWICZ BOŻENA K 6 BOLSZEWO Bieg 5 km 12.15 K 60+ 1 00:04:56 00:00:04.26 00:24:42.26
31 37 LADEMANN ARTUR M 25 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 12.1 M 40-49 9 00:04:57 00:00:03.33 00:24:48.88
32 49 RYCHERT ANNA K 7 GOWINO KASZUBI LUZINO Bieg 5 km 11.86 K 30-39 4 00:05:03 00:00:05.22 00:25:18.86
33 16 GAFFKE HENRYK M 26 ŻARNOWIEC KING OSCAR GNIEWINO Bieg 5 km 11.62 M 50-59 4 00:05:09 00:00:04.60 00:25:49.24
34 36 KRAUZA GRAŻYNA K 8 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 11.61 K 60+ 2 00:05:10 00:00:02.94 00:25:50.87
35 13 DROZDOWSKI ADAM M 27 BOLSZEWO Bieg 5 km 11.36 M 30-39 8 00:05:16 00:00:02.97 00:26:24.71
36 50 RZEPA KAZIMIERZ M 28 BOLSZEWO Bieg 5 km 11.34 M 70-79 1 00:05:17 00:00:01.84 00:26:27.25
37 68 ZBOROWSKI ARKADIUSZ M 29 RUMIA REWA 12:15 Bieg 5 km 11.24 M 60-69 1 00:05:20 00:00:02.50 00:26:42.83
38 4 BIESZK GRZEGORZ M 30 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO Bieg 5 km 11.17 M 40-49 10 00:05:22 00:00:08.49 00:26:51.30
39 2 BARTYZEL WIOLETTA K 9 BOLSZEWO Bieg 5 km 11.15 K 50-59 1 00:05:22 00:00:08.22 00:26:54.65
40 39 LEPA-ROMAN MAGDALENA K 10 BOLSZEWO Bieg 5 km 10.57 K 40-49 1 00:05:40 00:00:05.57 00:28:23.36
41 14 FERRA-KLAS MONIKA K 11 BOLSZEWO Bieg 5 km 10.53 K 30-39 5 00:05:42 00:00:05.96 00:28:30.87
42 31 KONKOL BEATA K 12 BOLSZEWO Bieg 5 km 10.52 K 30-39 6 00:05:42 00:00:05.69 00:28:31.16
43 38 LADEMANN GABRIELA K 13 BOLSZEWO RUN BABYS Bieg 5 km 10.3 K 40-49 2 00:05:49 00:00:03.17 00:29:07.69
44 125 HALMAN MIROSŁAWA K 14 LUZINO Bieg 5 km 10.27 K 40-49 3 00:05:50 00:00:03.81 00:29:12.51
45 46 POCIASK KRZYSZTOF M 31 RUMIA KONTENER FORMY Bieg 5 km 10.26 M 40-49 11 00:05:51 00:00:09.66 00:29:15.97
46 12 DOBKOWSKA AGNIESZKA K 15 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA Bieg 5 km 10.01 K 40-49 4 00:05:59 00:00:04.20 00:29:58.68
47 15 FURTAK LESZEK M 32 WEJHEROWO NIEZRZESZONY Bieg 5 km 9.57 M 60-69 2 00:06:16 00:00:05.33 00:31:20.67
48 40 MALINOWSKA MAGDALENA K 16 GOWINO ĆWICZZKASIĄ Bieg 5 km 9.24 K 30-39 7 00:06:29 00:00:02.73 00:32:28.01
49 60 SZYMAŃSKA KATARZYNA K 17 WEJHEROWO ĆWICZZKASIĄ Bieg 5 km 9.24 K 16-29 3 00:06:29 00:00:02.48 00:32:28.13
50 53 SKOWRONEK-KUŁAKOWSKA KATARZYNA K 18 LUZINO Bieg 5 km 9.24 K 30-39 8 00:06:29 00:00:01.90 00:32:28.72
51 58 SZTYGIEL JOANNA K 19 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM Bieg 5 km 9.03 K 30-39 9 00:06:38 00:00:08.64 00:33:13.01
52 59 SZTYGIEL MACIEJ M 33 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM Bieg 5 km 9.03 M 40-49 12 00:06:38 00:00:08.43 00:33:13.20
53 45 PADIAS PAWEŁ M 34 GDYNIA Bieg 5 km 8.7 M 60-69 3 00:06:54 00:00:06.74 00:34:30.75
54 54 SKRZYNECKA ANNA K 20 BOLSZEWO Bieg 5 km 8.63 K 30-39 10 00:06:57 00:00:07.04 00:34:45.11
55 69 ZWOLIŃSKI SEBASTIAN M 35 BYDGOSZCZ Bieg 5 km 8.57 M 40-49 13 00:07:00 00:00:07.49 00:35:01.94
56 61 ŚMIGAJ MIROSŁAW M 36 GDYNIA Bieg 5 km 8.56 M 60-69 4 00:07:00 00:00:04.03 00:35:02.59

NW 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Ostrzeżenia Prędkość Czas/km start Czas netto
1 117 BRZOZOWSKI PIOTR M 1 SŁAWNO AKTYWNI POSTOMINO NW 5 km M 30-39 1 9.56 00:06:16 00:00:04.82 00:31:22.31
2 79 GROBELNIAK RAFAŁ M 2 ŻUKOWO NW 5 km M 40-49 1 9.4 00:06:22 00:00:04.31 00:31:54.71
3 104 RYCĄBEL BOGDAN M 3 LICZE NW 5 km M 50-59 1 9.18 00:06:32 00:00:02.88 00:32:41.50
4 84 HRYCYK KRZYSZTOF M 4 LĘBORK NW 5 km M 50-59 2 9.14 00:06:34 00:00:03.44 00:32:50.67
5 109 STEMPNIK DARIUSZ M 5 GDYNIA GDYNIA MOJE MIASTO NW 5 km M 50-59 3 9.03 00:06:38 00:00:01.89 00:33:14.88
6 86 KONKOL ANDRZEJ M 6 LĘBORK KREATIVSPORT NW 5 km M 60-69 1 9 00:06:39 00:00:02.43 00:33:19.60
7 108 SMEJA PRZEMYSLAW M 7 NADOLE NW 5 km M 30-39 2 8.78 00:06:50 00:00:04.82 00:34:11.66
8 92 LERKA PIOTR M 8 ŁÓDŹ LERKI NW 5 km M 40-49 2 8.75 00:06:51 00:00:29.66 00:34:18.63
9 100 PLEWIŃSKI RAFAŁ M 9 BANINO CHABROWE WILKI NW 5 km M 30-39 3 8.68 00:06:54 00:00:03.05 00:34:33.66
10 107 SMARSZCZ WIESŁAW M 10 LĘBORK LĘBORSKIE LWY NW 5 km M 60-69 2 8.65 00:06:56 00:00:01.33 00:34:40.90
11 101 PŁOTKA-WASYLKA JUSTYNA K 1 LUZINO KASZUBI LUZINO NW 5 km K 30-39 1 8.38 00:07:09 00:00:06.38 00:35:47.59
12 83 HRYCYK IZABELA K 2 LĘBORK NW 5 km K 16-29 1 8.32 00:07:12 00:36:04.51
13 110 SZEREMENT KATARZYNA K 3 USTKA NW 5 km K 40-49 1 8.25 00:07:16 00:00:12.68 00:36:22.54
14 105 SAWICKI PATRYK M 11 KNIEWO OSP KNIEWO NW 5 km M 16-29 1 8.24 00:07:17 00:00:02.93 00:36:25.88
15 88 KORZEB DOROTA K 4 GDAŃSK NW 5 km K 40-49 2 8.22 00:07:17 00:00:01.97 00:36:29.75
16 85 IMIELSKA JUSTYNA K 5 RUMIA KONTENER FORMY NW 5 km K 40-49 3 8.14 00:07:22 00:00:10.72 00:36:50.71
17 99 PIERZCHAŁA MAREK M 12 LUZINO MORSY Z ZAWIATU NW 5 km M 60-69 3 8.13 00:07:23 00:36:55.55
18 94 ŁĘCKI JAN M 13 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA NW 5 km M 30-39 4 8.05 00:07:27 00:00:03.83 00:37:16.95
19 70 BIAŁK ROMAN M 14 GDAŃSK NW 5 km M 70+ 1 8.01 00:07:29 00:00:01.45 00:37:27.16
20 90 KRAUZA JERZY M 15 BOLSZEWO RUN BABYS NW 5 km M 60-69 4 7.97 00:07:31 00:00:01.95 00:37:39.49
21 98 PAWŁOWSKA JOLANTA K 6 DĘBOGÓRZE PIWO TO MOJE PALIWO NW 5 km K 40-49 4 7.96 00:07:32 00:00:10.06 00:37:42.57
22 77 DEPCZYŃSKI RAFAŁ M 16 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK NW 5 km M 50-59 4 7.91 00:07:35 00:00:02.02 00:37:56.84
23 116 ZWIERZ ANDRZEJ M 17 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK NW 5 km M 60-69 5 7.91 00:07:35 00:00:01.99 00:37:57.66
24 78 GAJDZIS WOJCIECH M 18 GDAŃSK NW 5 km M 40-49 3 7.9 00:07:35 00:00:11.24 00:37:59.42
25 95 MEGER PAWEŁ M 19 GRANICZNA WIEŚ UL. GDAŃSKA 9 NW 5 km M 30-39 5 7.88 00:07:36 00:00:04.43 00:38:03.17
26 93 LERKA WERONIKA K 7 ŁÓDŹ LERKI NW 5 km K 0-15 1 Ostrzeżenie 7.87 00:07:37 00:00:16.78 00:38:07.13
27 76 DĄBKOWSKA ZOFIA K 8 GDAŃSK TAKA RYBA NW 5 km K 0-15 2 Ostrzeżenie 7.84 00:07:39 00:00:06.44 00:38:17.17
28 75 DĄBKOWSKA ALEKSANDRA K 9 GDAŃSK TAKA RYBA NW 5 km K 40-49 5 7.83 00:07:39 00:00:06.23 00:38:19.15
29 73 BUCZYŃSKI PIOTR M 20 ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE NW 5 km M 60-69 6 7.78 00:07:42 00:00:09.38 00:38:34.79
30 124 STRZELECKA PAULINA K 10 MALBORK NW 5 km K 30-39 2 7.77 00:07:43 00:00:04.08 00:38:37.49
31 106 SELIB IZABELA K 11 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA NW 5 km K 50-59 1 7.71 00:07:46 00:00:05.24 00:38:54.79
32 102 PUCKOWSKA - POCIASK ILONA K 12 RUMIA NW - RUMIA NW 5 km K 40-49 6 7.55 00:07:56 00:00:10.42 00:39:43.49
33 87 KONKOL KRYSTYNA K 13 LĘBORK KREATIVSPORT NW 5 km K 50-59 2 7.49 00:08:00 00:00:11.45 00:40:04.63
34 96 MUSIAŁKOWSKA-HINTZKE MAGDALENA K 14 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU NW 5 km K 30-39 3 7.48 00:08:01 00:00:15.08 00:40:06.91
35 115 WAJS-BUCZYŃSKA JOANNA K 15 ZAKOPANE TG SOKÓŁ ZAKOPANE NW 5 km K 60+ 1 7.4 00:08:06 00:00:09.22 00:40:31.17
36 97 NERC DOROTA K 16 RUMIA NW 5 km K 60+ 2 7.21 00:08:19 00:00:06.90 00:41:36.99
37 114 SZUSTAKIEWICZ GRAŻYNA K 17 GDYNIA WŁÓCZYKIJE GDYNIA NW 5 km K 60+ 3 7.14 00:08:24 00:00:05.84 00:42:00.59
38 74 CIUPAK GRAŻYNA K 18 BOŻEPOLE WIELKIE NW 5 km K 50-59 3 7.12 00:08:25 00:00:09.21 00:42:07.39
39 72 BRZUCHALSKA DANUTA K 19 RUMIA NW 5 km K 60+ 4 6.97 00:08:36 00:00:13.06 00:43:02.23
40 80 HINTZKE MARTYNA K 20 LEŚNIEWO PRZYJACIELE W BIEGU NW 5 km K 0-15 3 6.84 00:08:46 00:00:14.91 00:43:51.17
41 113 SZMIGIELSKA MARZENA K 21 GOSCICINO NW 5 km K 50-59 4 6.82 00:08:47 00:00:07.51 00:43:58.54
42 89 KORZEC ANNA K 22 LICZE NW 5 km K 40-49 7 6.65 00:09:01 00:00:03.63 00:45:05.61
43 91 LERKA MONIKA K 23 ŁÓDŹ LERKI NW 5 km K 40-49 8 6.61 00:09:04 00:01:14.00 00:45:23.33
44 103 ROGOCKA LUIZA K 24 ORLE ARTURO TEAM NW 5 km K 30-39 4 6.48 00:09:15 00:00:14.60 00:46:18.81
45 81 HOŁOWIECKA DANUTA K 25 REDA NW 5 km K 60+ 5 6.12 00:09:47 00:00:08.26 00:48:59.96
46 111 SZLAS BRYGIDA K 26 WEJHEROWO NW 5 km K 60+ 6 6.12 00:09:48 00:00:08.15 00:49:02.27
47 112 SZLAS LAURA K 27 WEJHEROWO NW 5 km K 30-39 5 6.12 00:09:48 00:00:08.44 00:49:03.30
48 120 OWCZAREK MIKOŁAJ M 21 PETKOWICE NW 5 km M 0-15 1 5.73 00:10:28 00:00:11.94 00:52:22.00
49 119 OWCZAREK MARTA K 28 PETKOWICE NW 5 km K 0-15 4 5.73 00:10:28 00:00:12.01 00:52:22.66
50 123 OWCZAREK SYLWIA K 29 PETKOWICE NW 5 km K 40-49 9 5.72 00:10:29 00:00:13.22 00:52:29.68
51 118 OWCZAREK TERESA K 30 BOLSZEWO NW 5 km K 60+ 7 5.71 00:10:30 00:00:11.56 00:52:31.06
52 121 OWCZAREK RYSZARD M 22 PETKOWICE NW 5 km M 70+ 2 5.3 00:11:19 00:00:13.87 00:56:37.84
53 122 OWCZAREK SŁAWEK M 23 PETKOWICE NW 5 km M 40-49 4 5.3 00:11:19 00:00:13.93 00:56:38.23

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ