Cookie Run 2021 - VR
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Duś Cezary Turek Medal opłacono BM
2 Kalisz Dagmara Łódź Medal opłacono BM
3 Zakrzewska Amelia Lutomiersk Medal + Opaska opłacono BM
4 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Medal opłacono BM
5 Ambroziak Sebastian Ambroziak Łódź Medal + Opaska opłacono
6 Rychlik Monika Aleksandrów Łódzki Medal opłacono BM
7 Grabicka Sara Łódź Medal + Opaska opłacono BM
8 Grabicki Rafał Łódź Medal opłacono BM
9 Klotowska-Lesiak Ewa Łódź Medal opłacono BM
10 Ferszowicz Kamil Łódź Medal opłacono BM
11 Stala Marta Częstochowa Medal opłacono BM
12 Ossowska Małgorzata Gdańsk Medal opłacono BM
13 Wasilewska Ilona Poznań Medal opłacono BM
14 Kosak Daniel Sollentuna Medal opłacono BM
15 Krawczyk Katarzyna Spånga Medal + Komin + Opaska opłacono BM
16 Skonieczny Dawid Kutno Medal Kutno Biega opłacono BM
17 Łaski Kamil PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Medal opłacono BM
18 Dajczer Jakub Łódź Medal + Opaska opłacono
19 Laskowska Iwona Dąbrowa Górnicza Medal Orzeszki Team opłacono
20 Mroczek Magdalena Warszawa Medal + Komin opłacono
21 Lubelska Dominika Zgierz Medal opłacono BM
22 Witkowska Liliana Poznań Medal Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 opłacono BM
23 Witkowski Maciej Poznań Medal CHMIELARZ TEAM opłacono BM
24 Stawiszyński Maciej Łódź Medal + Opaska opłacono BM
25 Zduńczyk Hanna Legionowo Medal + Komin + Opaska opłacono BM
26 wiśniewski bartosz wiśniewski łódź Medal opłacono BM
27 Przybylska Katarzyna Plewiska Medal opłacono BM
28 Sztombka Mateusz Łódź Medal opłacono BM
29 Zduńczyk Krzysztof Legionowo Medal opłacono BM
30 Zduńczyk Piotr Legionowo Medal + Komin + Opaska opłacono BM
31 Łoszajć Justyna Sosnowiec Medal opłacono BM
32 Walczak Halina ŁÓDŹ Medal opłacono BM
33 Olejniczak Sławka Poznań Medal Ciastki.pz opłacono
34 Sośnicka Agnieszka Brzeziny Medal opłacono BM
35 Ślubowska Katarzyna Płock Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
36 Kopczyński Tomasz Łódź Medal Car Łódź opłacono BM
37 Wyrwiński Mirosław Toruń Medal opłacono BM
38 Paszka Natalia Gdynia Medal + Komin + Opaska Sp17 Gdynia opłacono
39 Michalski Marcin Łódź Medal opłacono BM
40 Mordzak Karol Zgierz Medal opłacono BM
41 Mordzak Anna Zgierz Medal opłacono BM
42 Nadrowski Maksymilian Warszawa Medal Wilk Trenuje Family opłacono BM
43 Żyśko Marta Warszawa Medal + Komin Wilk Trenuje Family opłacono BM
44 Korczak Łukasz Łódź Medal + Opaska opłacono BM
45 Adamek Agnieszka Łódź Medal opłacono BM
46 Podlasin Agnieszka Kutno Medal Kutno Biega opłacono BM
47 Makowska Izabela Władysławowo Medal opłacono BM
48 Wojtanis Magdalena Toruń Medal SPC opłacono BM
49 Schmidt Agnieszka Puck Medal opłacono
50 Paszka Bartosz Gdynia Medal Sp17 Gdynia opłacono
51 Konopa Agnieszka Gdynia Medal opłacono
52 Chryplewicz Anita Wrocław Medal opłacono BM
53 Wlazło Martyna Łódź Medal + Opaska opłacono BM
54 Mertyn Łukasz Łódź Medal opłacono BM
55 Jędrzejczyk Karolina Łódź Medal opłacono BM
56 Mrozowska Monika Kraków Medal + Komin opłacono BM
57 Osyra Marcin Łódź Medal opłacono BM
58 reda alicja warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
59 Kludzinski Adam Leszczynek Medal Kutno Biega opłacono BM
60 Bodasińska Marta Bełchatów Medal opłacono BM
61 Gryszanowicz Zuzanna Łódź Medal opłacono BM
62 Lomber Joanna Kraków Medal opłacono BM
63 Mielnik Agata Mielnik Grzybno Medal opłacono
64 Kukielska Karolina Kukielska Warszawa Medal + Komin + Opaska opłacono BM
65 NOWOSIELSKA MONIKA PŁOCK Medal #RutkowskaTEAM opłacono BM
66 Bajerski Kamil Łódź Medal opłacono BM
67 Potęga-Hreszczuk Barbara Łódź Medal opłacono BM
68 Balcer Agnieszka Bydgoszcz Medal opłacono BM
69 Marczak Ola Jelcz-Laskowice Medal opłacono BM
70 Karolak Oliwia Łask Medal PączkoŻercy opłacono BM
71 Koperek Dominik pabianice Medal PączkoŻercy opłacono BM
72 Bednarek Kamila Łódź Medal opłacono BM
73 Czempiel Mateusz Piekary Śląskie Medal + Komin + Opaska Lecymy Durś opłacono BM
74 Kaźmierczak Barbara Zgierz Medal opłacono BM
75 Nowakowski Przemysław Łódź Medal opłacono BM
76 Kamińska Dominika Łódź Medal opłacono BM
77 Rogala Piotr Wołów Medal Fc Wołów opłacono BM
78 Pacholska Małgorzata Leszno Medal opłacono BM
79 Olesińska Agnieszka Kutno Medal opłacono BM
80 Kowalczyk Klaudia Warszawa Medal + Opaska Team ZabieganeDni opłacono BM
81 Kwiatkowski Michał Góra Kalwaria Medal opłacono BM
82 ROSIŃSKA KATARZYNA ZABRZE Medal + Opaska opłacono BM
83 Skorek Marta Boguchwałów Medal Dar-Bud Team opłacono
84 Gaj Monika Kietrz Medal Dar-Bud Team opłacono
85 Sobczak Piotr Sobczak Łódź Medal opłacono BM
86 Janik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM
87 Mazurek Adrian Pabianice Medal opłacono BM
88 Świerko Zofia Rąbień AB Medal opłacono
89 Wasielewski Mateusz Kutno Medal + Komin + Opaska opłacono BM
90 Sterna Krystian Brzeźnio Medal Złoczew Team opłacono BM
91 Pogorzelski Kamil Białystok Medal + Komin + Opaska opłacono BM
92 Korc Anna Aleksandrów Łódzki Medal + Komin + Opaska opłacono BM
93 Wasiak Agata Dębogórze Medal Seksi Czikk Team opłacono BM
94 Furman Sylwia Sosnowiec Medal opłacono
95 Michalska Marta Łódź Medal opłacono BM
96 Damaz Jakub Łódź Medal opłacono BM
97 Dzik Barbara Gorlice Medal + Komin + Opaska opłacono
98 Damaz Żaneta Łódź Medal opłacono BM
99 Bednarek Kamila Legionowo Medal + Komin opłacono
100 Wlaźlik Aleksandra Łódź Medal opłacono BM


Wyświetleń: 1025

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ