Cookie Run 2021 z Drukarnią
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łyko Damian Łódź bieg główny opłacono BM
2 Cielecka Marta Łódź bieg główny opłacono BM
3 Banaszczak Ada Koluszki bieg dziecięcy opłacono BM
4 Studzińska Karina Koluszki bieg główny opłacono BM
5 Grabarczyk Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
6 Grobelkiewicz Julia Konstantynów Łódzki bieg główny SP44 opłacono BM
7 Stasiak Maciej Łódź bieg główny opłacono BM
8 Ślązak Michał Łódź bieg główny opłacono BM
9 Obracaj Agnieszka Łódź bieg główny opłacono
10 Pasieka Beniamin Łódź bieg główny SP nr 38 opłacono
11 Wysocki Adam Łódź bieg główny opłacono BM
12 Marcinkowska Marta Marcinkowska Justynów bieg główny opłacono BM
13 Krajewski Michał Łódź bieg główny opłacono BM
14 Kiciak Marcin Emilia bieg główny opłacono BM
15 Witczak Amelia Łęczyca bieg dziecięcy opłacono BM
16 Dębski Michał Łódź bieg główny opłacono BM
17 Gałązka Kamil Łódź bieg główny opłacono BM
18 Jóźwiak Mikołaj Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
19 Kowalczyk Katarzyna Łódź bieg główny opłacono
20 Krysiak Martyna Łódź bieg główny opłacono
21 Niedziałkowski Szymon Łódź bieg główny opłacono BM
22 Pisarek Amelia Łódź bieg dziecięcy Akademia Lekkoatletyki Łódź opłacono BM
23 Nowak Ewa Łódź bieg główny ŁódźRunCrew/JAKOteam opłacono BM
24 Bernacki Sebastian Bernacki Piotrków Trybunalski bieg główny Piotrkowski klub biegacza endorfina opłacono BM
25 Siemińska Amelka Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
26 Siemińska Natalka Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
27 Żulińska Iga Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
28 Domalążek Piotr Zgierz bieg główny opłacono BM
29 Rogut Katarzyna Łódź bieg główny opłacono
30 Rogut Weronika Łódź bieg główny opłacono
31 Komorowski Aleksander Łódź bieg główny opłacono
32 Zimińska Kinga Łódź bieg główny opłacono
33 Zimińska Joanna Łódź bieg główny opłacono
34 Gołota Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
35 Zielińska Ada Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
36 Wójciak-Zielińska Marta Bełchatów bieg główny opłacono BM
37 Zielińska Iga Bełchatów bieg dziecięcy opłacono BM
38 Polaszczyk Bartłomiej Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
39 Polaszczyk Dawid Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
40 Kubiak Bartłomiej Łódź bieg główny opłacono
41 Kubiak Maja Łódź bieg dziecięcy opłacono
42 Osiecka Sandra Łódź bieg dziecięcy opłacono
43 Osiecki Tomasz Łódź bieg główny opłacono
44 Gebel Hugo Łódź bieg dziecięcy opłacono
45 Boczkowski Marcin Łódź bieg główny opłacono
46 Rosiński Sebastian Łódź bieg główny 25.00 PLN
47 Niewolska Kinga Łęczna bieg główny opłacono BM
48 Pawlak Katarzyna Koluszki bieg główny opłacono BM
49 Pożarlik Wojciech Stryków bieg główny LUKS Dwójka Stryków opłacono BM
50 Pielas Marcin Łódź bieg główny opłacono
51 Wężyk Katarzyna Łódź bieg dziecięcy opłacono
52 Wężyk Anna Łódź bieg główny opłacono
53 Drewnowska Monika Łódź bieg główny opłacono BM
54 Wielec Amelia Łódź bieg główny LUZAKI NA FANTAZJI opłacono BM
55 Rapa Maria Wrocław bieg dziecięcy Sp 77 Wrocław opłacono BM
56 Jędrzejczak Ula Łódź bieg główny opłacono BM
57 Bajerski Robert Łódź bieg główny opłacono BM
58 Chodorowska Marta Chodorowska Łódź bieg główny opłacono BM
59 Nowicki Adrian Łódź bieg główny opłacono BM
60 Nowicka Katarzyna Łódź bieg główny opłacono BM
61 Jeżak Konrad Piotrków Trybunalski bieg główny opłacono BM
62 Cielecka Maja Łódź bieg dziecięcy opłacono
63 Pawłowska Julia Pabianice bieg główny opłacono BM
64 Mrowicki Kuba Łódź bieg dziecięcy LUZAKI na Fantazji opłacono
65 Mrowicka Zuzia Łódź bieg dziecięcy LUZAKI na Fantazji opłacono
66 Mrowicka Zofia Łódź bieg dziecięcy LUZAKI na Fantazji opłacono
67 Pabjanek Sandra Łódź bieg główny LUZAKI na Fantazji opłacono
68 Mrowicki Grzegorz Łódź bieg główny LUZAKI na Fantazji opłacono
69 Rozwens Jakub Łódź bieg główny opłacono
70 Kwaśniewski Henryk Łódź bieg główny opłacono BM
71 Dziekańska Lena Łódź bieg dziecięcy SiebieWarte opłacono BM
72 Bielecka-Dziekańska Anna Łódź bieg główny SiebieWarte opłacono BM
73 Galant Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
74 Nowak Arkadiusz Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
75 Grabski Aleksander Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
76 Grabski Adrian Łódź bieg główny opłacono BM
77 Helios Bartosz Koluszki bieg główny opłacono BM
78 Kuchta Monika Łódź bieg główny Biegnięte Laski opłacono BM
79 Iwańczyk Rafał Łódź bieg główny opłacono BM
80 Klimkiewicz Michał Łagiewniki Nowe bieg główny opłacono BM
81 Płachta Daniel Tuszyn bieg główny SHARK ŁÓDŹ opłacono BM
82 Kuchta Anna Ruda Śląska bieg główny Kneipp Team opłacono BM
83 Urbankiewicz Jagoda Łódź bieg dziecięcy opłacono
84 Sobieraj Sara Łódź bieg dziecięcy opłacono
85 Nawrot Bruno Łódź bieg dziecięcy opłacono
86 Nawrot Amelia Łódź bieg dziecięcy opłacono
87 Im Julia Łódź bieg dziecięcy Imedia Road Runners opłacono BM
88 Stoliński Adrian Łódź bieg główny opłacono
89 Fabianowska Maja Łódź bieg główny opłacono
90 Jabłonka Wojtek Łódź bieg główny opłacono BM
91 Jabłonka Bartosz Łódź bieg główny opłacono BM
92 Orłowski Szymon Łódź bieg dziecięcy opłacono
93 Kabziński Łukasz Łódź bieg główny opłacono BM
94 Śliwińska Aleksandra Łódź bieg główny opłacono BM
95 Siemaszko Katarzyna Łódź bieg główny Dzikie Morsy opłacono BM
96 Kiełbik Jan Łódź bieg dziecięcy opłacono
97 Jarosz Dawid Łódź bieg główny Fizjoświrki opłacono BM
98 Marciniak Angelika Marciniak Łódź bieg główny opłacono BM
99 Marciniak Zuzanna Łódź bieg dziecięcy opłacono BM
100 Adamski Adam Łódź bieg dziecięcy opłacono BM


Wyświetleń: 4737

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ