Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Rytlewski Michał | Śliwice | Polska | Start Biegu na 10 000m | Biegające Śliwice | opłacono on-line |
102 | KWAS ARLETA | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | opłacono on-line | |
103 | JASTRZEBSKA KATARZYNA | SUCHACZ | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | opłacono on-line | |
104 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 Pułk Logistyczny | opłacono on-line |
105 | Wewiórski Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
106 | JAKSZEWICZ Sławomir | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
107 | Wal Artur | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
108 | Słowiński Bartłomiej | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
109 | Tyburski Dawid | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
110 | Filipczyk Joanna | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
111 | Ewert Mariusz | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
112 | Bąk Kacper | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | II LO | opłacono on-line |
113 | Szczepański Artur | Błotnica | Polska | Start Biegu na 10 000m | WSP | opłacono on-line |
114 | Wójcicki Rafał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
115 | Płosiński Karol | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
116 | CARRINGTON Ced | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
117 | Adamczyk Ireneusz | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | SETA WARSZAWA | opłacono on-line |
118 | Różalska Aleksandra | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
119 | Lizak Włodzimierz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
120 | Łukaszewicz Leszek | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Urząd Miejski w Elblągu II | opłacono |
121 | Pielak Katarzyna | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Urząd Miejski w Elblągu I | opłacono |
122 | Trzos Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
123 | Żywuszko Wioletta | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Urząd Miejski w Elblągu I | opłacono |
124 | Kolpert Arkadiusz | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | opłacono on-line | |
125 | Demczuk Andrzej | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | opłacono | |
126 | Gwozdz Anna | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
127 | Bendyk Elżbieta | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
128 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
129 | Biniewicz Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
130 | Cegielski Przemysław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub Kibica Start Elbląg | opłacono on-line |
131 | Tulipan Jozsef | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
132 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
133 | Borzejewicz Michał | Jegłownik | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
134 | Łojeczko Wojtek | Jegłownik | Polska | Start Biegu na 10 000m | 43blp /4 W-MBOT | opłacono |
135 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Grupa Malbork | |
136 | Ocicki Wiktor | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | #ekipaMediaMarkt | opłacono on-line |
137 | Grynhagel Sylwester | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | #ekipaMediaMarkt | opłacono on-line |
138 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
139 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
140 | Tadejewski Paweł | Ostróda | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ostróda Runners | opłacono on-line |
141 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
142 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
143 | Olchowik Tomasz | Lidzbark Warmiński | Polska | Start Biegu na 10 000m | Klub Biegacza Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
144 | Mazurowska Patrycja | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Urząd Miejski w Elblągu I | opłacono on-line |
145 | Rogiewicz Andrzej | Grudziądz | Polska | Start Biegu na 10 000m | MKS Inowrocław | |
146 | Garbowski Krzysztof | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | LKS Zantyr Sztum/GarboTeam | opłacono |
147 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
148 | Grygo Radosław | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 pułk logistyczny | opłacono on-line |
149 | Nadachewicz Stanisław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
150 | Słupski Damian | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
151 | Schoenrock Tomasz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Start Biegu na 10 000m | Finisz Morąg/EuheFizjo | opłacono on-line |
152 | Gołębiewski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
153 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dąbrowski Team | |
154 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | biegowa rodzinka | opłacono on-line |
155 | Brzeziński Mateusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | brzooza Elbląg Team | opłacono on-line |
156 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | kram team Pasłęk | |
157 | Glaubert Weronika | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | KlugeTeam | opłacono on-line |
158 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | Start Biegu na 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono on-line |
159 | Gajewski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Taka Ryba | opłacono on-line |
160 | kapteina robert | gronowo górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
161 | ryźlewicz agata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
162 | Łukomski Andrzej | Sztum | Polska | Start Biegu na 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
163 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
164 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Open Balance Health Triathlon Team | opłacono on-line |
165 | Klapka Piotr | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | Kuj Formę Kujawski | |
166 | Trudnowski Marcin | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Grupa Wodna | opłacono on-line |
167 | Hulanicki Karol | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Szybciory | opłacono on-line |
168 | Nawrocki Mikołaj | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Szybciory | opłacono on-line |
169 | Hulanicka Patrycja | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | opłacono on-line | |
170 | Podsiadło Agnieszka | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
171 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | Start Biegu na 10 000m | Talex Borzytuchom | opłacono on-line |
172 | Kwas Mariusz | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
173 | Kaczmarek Maciej | Nowy Tomyśl | Polska | Start Biegu na 10 000m | TEAM BEROTU | |
174 | Pomorska Joanna | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dawaj Kalach Team | opłacono on-line |
175 | Pomorski Rafał | Warszawa | Polska | Start Biegu na 10 000m | Dawaj Kalach Team | opłacono on-line |
176 | Wiatrowski Krzysztof | Kowale | Polska | Start Biegu na 10 000m | TriWiatraki / CTS | opłacono on-line |
177 | Bachewicz Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
178 | Pasierowski Michał | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | 16 plog | opłacono on-line |
179 | Rosiński Krzysztof | Gronowo Górne | Polska | Start Biegu na 10 000m | ||
180 | Krupieńska Ewa | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line |
181 | Książek Patrycja | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line |
182 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line |
183 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | Team Nigdy się nie poddawaj | opłacono on-line |
184 | Sarnowski Piotr | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
185 | Kierska-Tomczyk Sylwia | Gdańsk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
186 | Ayan Yuksel | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
187 | Makarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start Biegu na 10 000m | KS. PIDRINA GDYNIA | opłacono on-line |
188 | Marek Daniel | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
189 | Zawisza Anna | Elbląg | Polska | Start szafety na 3 pętle po 3,333 m | Open Balance Health Triathlon Team | opłacono on-line |
190 | Krainski Karol | Elblag | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
191 | Kurkiewicz Dominik | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
192 | Zyzek Mariusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
193 | Klimowski Przemysław | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
194 | Stachórko Krzysztof | Pasłęk | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono | |
195 | Makowska Danuta | Jablonowo Pomorskie | Polska | Start Biegu na 10 000m | ABiC JABŁONOWO POMORSKIE | opłacono on-line |
196 | Krasowski Janusz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | SP11 Elbląg | opłacono on-line |
197 | WAŚKO Łukasz | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | MND-NE | opłacono on-line |
198 | Bartczak Jacek | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line | |
199 | Raszkowska Emilia | Gdansk | Polska | Start Biegu na 10 000m | Ślęzak Team | opłacono on-line |
200 | Witek Jędrzej | Elbląg | Polska | Start Biegu na 10 000m | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25185