Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 Brygada Logistyczna | |||||||||
1 | Pałamasz Włodzimierz | Kruklanki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 1 Brygada Logistyczna | opłacono | ||||
11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
2 | Kozakiewicz Katarzyna | Węgorzewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||
12BLP Suwałki | |||||||||
3 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 12BLP Suwałki | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
4 | Frejtag Dawid | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
5 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
@najlepszyteamever | |||||||||
6 | Kopko Kamila | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | @najlepszyteamever | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
7 | Bukrejewski Dariusz | Augustów | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ATP Augustów | opłacono | ||||
8 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ATP Augustów | opłacono | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
9 | Jarzębiński Daniel | Elbląg | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | ||||
Aktywnie | |||||||||
10 | Słomiński Piotr | Olsztyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Aktywnie | opłacono | ||||
11 | Rogulska-Słomińska Agnieszka | Olsztyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Aktywnie | opłacono | ||||
BBL Wydminy | |||||||||
12 | Nowak-Łobrów Aleksandra | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
13 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
14 | Łukaszewicz Paweł | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
15 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
Bbl Wydminy | |||||||||
16 | Kuczyńska Kinga | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Bbl Wydminy | opłacono | ||||
CN Banana Divers | |||||||||
17 | Nowicki Michał | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | CN Banana Divers | opłacono | ||||
Fundacja Kierunek Ultra | |||||||||
18 | Litwin Anna | Warka | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Fundacja Kierunek Ultra | |||||
GOŚCINIEC BBL WYDMINY | |||||||||
19 | Kozdra Cezary | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | GOŚCINIEC BBL WYDMINY | opłacono | ||||
Husaria Gołdap | |||||||||
20 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Husaria Gołdap | opłacono | ||||
Incognito | |||||||||
21 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Incognito | |||||
KKB MOSIR KROSNO | |||||||||
22 | Frydrych Dariusz | Krosno | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | KKB MOSIR KROSNO | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
23 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Klub Morsów w Piszu | |||||
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
24 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||
LYSY 666 TEAM | |||||||||
25 | SZUMIŁO MICHAŁ | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | LYSY 666 TEAM | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
26 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
27 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
28 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
NATaktywni | |||||||||
29 | Chrulska Joanna | Augustów | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | NATaktywni | |||||
30 | Paszkowska Basia | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | NATaktywni | opłacono | ||||
31 | Es Kuba | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | NATaktywni | opłacono | ||||
Olecko Biega | |||||||||
32 | Rożek Gerard | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Olecko Biega | |||||
33 | Przemielewska Ewa | Stożne | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Olecko Biega | |||||
34 | Przemielewski Kamil | Stożne | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Olecko Biega | |||||
PersonalTriathlon.pl | |||||||||
35 | Orłowski Piotr | Dunajek/Olsztyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | PersonalTriathlon.pl | |||||
Run Team Tygrys Orzysz | |||||||||
36 | Sadura Anna | Orzysz | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Run Team Tygrys Orzysz | opłacono | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
37 | Ejsmont Grzegorz | Elk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
38 | Kijora Maja | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
39 | Lisowska Ewelina | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
40 | Krawczyk Adam | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
41 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
42 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Team Kopeć | opłacono | ||||
Ulson Team | |||||||||
43 | Kozłowska Maja | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
44 | Kozłowska Lena | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
45 | Kopko Zuzanna | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
46 | Góralczyk Kacper | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
47 | Jurowska Lidia | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
48 | Orzołek Maria | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
49 | Tworek Urszula | Kozin | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
50 | Gryżewski Maciej | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Vege Runners | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
51 | SPYŁA Daroslaw | Elk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
52 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
53 | Łaskowska Marzena | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
54 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
55 | Połubok Renata | Ełk,Barany | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
56 | Soliński Piotr | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
57 | Romotowska Emilia | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
58 | Romotowski Tomasz | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
59 | Sowul Norbert | Świętajno | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
60 | Kukulska Marta | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
61 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
62 | Chełkowska Marta | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
63 | Bogdański Krzysztof | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
64 | Pasławski Paweł | Ogródek | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
65 | Kruk Wojciech | Radzieje | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
66 | Jaworska Wiktoria | Warszawa | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
67 | Boruta Karol | Pietrasze | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
68 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
69 | Różański Krystian | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
70 | Dzięgielewski Zbigniew | Ryn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
71 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
72 | Wopińska Jolanta | Kraków | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
73 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
74 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
75 | Obrycki Paweł | Grajewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
76 | Herbszt Wojciech | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
77 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
78 | Zielińska Marcelina | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
79 | Krzywicka Paulina | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
80 | Nowicka Monika | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
obozybieganie.pl | |||||||||
81 | Gocłowski Cezary | Piaseczno | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono | ||||
82 | Wiecha Marcin | Stare Babice | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono | ||||
83 | Banasik-Urbanowska Katarzyna | Warszawa | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono |
Wyświetleń: 16583