Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pranaitis Sigitas | Vilnius | Litwa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Na, pagauk! | opłacono |
2 | Wilczek Rafał | Szczytno | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Klub Biegacza Jurund | opłacono |
3 | Bobrowski Jan | Ełk | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
4 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | Litwa | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | UmBongo | opłacono |
5 | Klejzerowicz Roman | Ełk | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | EGGER Biega | opłacono |
6 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Litwa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Na, pagauk! | opłacono |
7 | Strychalski Darek | 18-100 Łapy ul. Wąska 7 | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono |
8 | Sowa Iwona | Gołdap | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Pepperteam | opłacono |
9 | Skomorowski Dominik | Goldap | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Osada Boczki | opłacono |
10 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
11 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | HirołSromy | opłacono |
12 | Kamiński Daniel | Olsztyn | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono |
13 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | HirołSromy | opłacono |
14 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
15 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
16 | Feltowicz Jacek | Białystok | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
17 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | #białymiśsuwalski | opłacono |
18 | Kaczorek Jarosław | Ryn | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
19 | Wołyniec Mirosław | Ełk | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
20 | Nowak-Łobrów Aleksandra | Wydminy | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono |
21 | Połubok Renata | Ełk,Barany | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
22 | Snopkiewicz Łukasz Snopkiewicz | Łochów | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Łochowska Grupa Biegowa | opłacono |
23 | Andrulewicz Dominik | Orlinek | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
24 | Krawczyk Adam | Giżycko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Są Wolniejsi | opłacono |
25 | Wróbel Pawel | Łochow | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
26 | Sapierzyński Adam | Łochów | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
27 | Pałamasz Włodzimierz | Kruklanki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 1 Brygada Logistyczna | opłacono |
28 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 12BLP Suwałki | opłacono |
29 | Koral Jakub | Warszawa | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
30 | Soliński Piotr | Ełk | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
31 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
32 | Gryżewski Maciej | Ełk | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Vege Runners | opłacono |
33 | Trakhimchyk Aliaksei | GOLDAP | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
34 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono |
35 | Krukowski Andrzej | Białystok | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
36 | Gierszewski Czarek | Olecko | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Załoga G | opłacono |
37 | Sowul Norbert | Świętajno | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
38 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Mazurski Widok | opłacono |
39 | Kozdra Cezary | Wydminy | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | GOŚCINIEC BBL WYDMINY | opłacono |
40 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono |
41 | Gocłowski Cezary | Piaseczno | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono |
42 | Wiecha Marcin | Stare Babice | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono |
43 | Meller Wojciech | Dywity | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Drużyna Wilka | opłacono |
44 | Meller Joanna | Dywity | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Drużyna Wilka | opłacono |
45 | Banasik-Urbanowska Katarzyna | Warszawa | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono |
46 | Pałyska Krzysztof | Warszawa | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
47 | Frydrych Dariusz | Krosno | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | KKB MOSIR KROSNO | opłacono |
48 | Kukulska Marta | Giżycko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
49 | Chełkowska Marta | Giżycko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
50 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
51 | Jarzębiński Daniel | Elbląg | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono |
52 | Wolański Tomasz | Wydminy | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
53 | Dzięgielewski Marcin | Warszawa | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | PZU Sport Team | opłacono |
54 | Szczypiński Tomasz | Olsztyn | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
55 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Są Wolniejsi / CSiR Susz | opłacono |
56 | BOROWIAK EMILIA | GRAJWO | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | BBL GIŻYCKO | opłacono |
57 | Pikus Jakub | Sztynort | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
58 | Krawczyk Katarzyna | Mrągowo | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | A+K | opłacono |
59 | Bogdańska Katarzyna | Giżycko | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Smashing Pąpkins | opłacono |
60 | KASICA ADAM | Grójec | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | A+K | opłacono |
61 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Są Wolniejsi | opłacono |
62 | Sznejder Anita | Suwałki | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
63 | Pasławski Paweł | Ogródek | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
64 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono |
65 | Kruk Wojciech | Radzieje | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
66 | Łobasiuk Iwona | Suwałki | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono |
67 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team | opłacono |
68 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team | opłacono |
69 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono |
70 | Łukaszewicz Paweł | Wydminy | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono |
71 | Kot Rafał | Szczytno | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Góral z Mazur Running Team | opłacono |
72 | Piórkowski Michał | Warszawa | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Irracjonalnie Maszerujący | opłacono |
73 | Jarocka Agata | Legionowo | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Bestie OCR Legionowo | opłacono |
74 | Mikrut Remigiusz | Chełmno | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |
75 | Getek Marcin | Ełk | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
76 | Kozłowska Maja | Sterławki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
77 | Kozłowska Lena | Sterławki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
78 | Grochowski Piotr | Warszawa | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
79 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
80 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |
81 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Team Kopeć | opłacono |
82 | Ołowski Jakub | Wydminy | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | AGROBROS | opłacono |
83 | Kościelski Patryk | Legionowo | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | opłacono |
84 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
85 | Szajdek Bogumiła | Orzysz | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono |
86 | Popowska Monika | Suwałki | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Dąbrowski TEAM | opłacono |
87 | Sadura Anna | Orzysz | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Run Team Tygrys Orzysz | opłacono |
88 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |
89 | Giedo Grażyna | Wydminy | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Bbl Wydminy | opłacono |
90 | Kopko Zuzanna | Giżycko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
91 | Góralczyk Kacper | Sterławki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
92 | Jurowska Lidia | Sterławki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
93 | Orzołek Maria | Sterławki | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
94 | Tworek Urszula | Kozin | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono |
95 | Kopko Kamila | Giżycko | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | @najlepszyteamever | opłacono |
96 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Polska | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono |
97 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Juvenia Białystok | opłacono |
98 | Myszka Marcin | Grajewo | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Maratonka Grajewo | opłacono |
99 | Piłat Jerzy | Wydminy | Polska | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Bbl Wydminy | opłacono |
100 | Hucik Kamil | Żytkiejmy | Polska | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | opłacono |
Wyświetleń: 16590