Borecka Łękuk Trail 2021
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#białymiśsuwalski
1 Perkowski Jarosław Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) #białymiśsuwalski opłacono
***** ***
2 Kuskowski Marek Gołdap Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ***** *** opłacono
1 Brygada Logistyczna
3 Pałamasz Włodzimierz Kruklanki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) 1 Brygada Logistyczna opłacono
9 batalion dowodzenia Olsztyn
4 Zubrycki Łukasz Stawiguda Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) 9 batalion dowodzenia Olsztyn
11 Mazurski Pułk Altylerii
5 Kozakiewicz Katarzyna Węgorzewo Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) 11 Mazurski Pułk Altylerii
12BLP Suwałki
6 Walendykiewicz Tadeusz Suwalki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) 12BLP Suwałki opłacono
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
7 Frejtag Dawid Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
8 Iwaszko Urszula Wydminy Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
24 WOG Giżycko
9 Popławski Artur Kolonia Rybacka Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) 24 WOG Giżycko
41 blp/ Super Drużyna Ełk
10 Czaplejewicz Marta Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) 41 blp/ Super Drużyna Ełk
@najlepszyteamever
11 Kopko Kamila Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) @najlepszyteamever opłacono
A+K
12 Krawczyk Katarzyna Mrągowo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) A+K opłacono
13 KASICA ADAM Grójec Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) A+K opłacono
AGROBROS
14 Ołowski Jakub Wydminy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) AGROBROS opłacono
ATP Augustów
15 Bukrejewski Dariusz Augustów Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) ATP Augustów opłacono
16 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) ATP Augustów opłacono
17 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ATP Augustów opłacono
18 Sierocki Jan Augustów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ATP Augustów opłacono
19 Dawidejt Dariusz Augustów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) ATP Augustów opłacono
AikiRunners
20 Wacewicz Rafał Białystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) AikiRunners opłacono
Akademia Marynarki Wojennej
21 Kamiński Daniel Olsztyn Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Akademia Marynarki Wojennej opłacono
22 Jarzębiński Daniel Elbląg Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Akademia Marynarki Wojennej opłacono
23 Kościński Patryk Pozezdrze Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Akademia Marynarki Wojennej
Aktywnie
24 Słomiński Piotr Olsztyn Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Aktywnie opłacono
25 Rogulska-Słomińska Agnieszka Olsztyn Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Aktywnie opłacono
BBL GIŻYCKO
26 BOROWIAK EMILIA GRAJWO Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) BBL GIŻYCKO opłacono
27 MACIEJEWSKI GRZEGORZ GIŻYCKO Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) BBL GIŻYCKO opłacono
28 Rogulski Rafał Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) BBL GIŻYCKO opłacono
BBL Wydminy
29 Nowak-Łobrów Aleksandra Wydminy Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) BBL Wydminy opłacono
30 SAMBORSKI WALDEMAR WYDMINY Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) BBL Wydminy opłacono
31 Łukaszewicz Paweł Wydminy Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) BBL Wydminy opłacono
32 Kazaniecki Wieslaw Wydminy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) BBL Wydminy opłacono
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny
33 Ogonowska Agnieszka BARTOSZYCE Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
34 Jakacki Sylwester Bartoszyce Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny opłacono
Bbl Wydminy
35 Giedo Grażyna Wydminy Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Bbl Wydminy opłacono
36 Piłat Jerzy Wydminy Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Bbl Wydminy opłacono
37 Kozak Monika Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Bbl Wydminy opłacono
38 Kuczyńska Kinga Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Bbl Wydminy opłacono
Bestie OCR Legionowo
39 Jarocka Agata Legionowo Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Bestie OCR Legionowo opłacono
CN Banana Divers
40 Nowicki Michał Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) CN Banana Divers opłacono
Drużyna ML
41 Bartko Dariusz Kętrzyn Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Drużyna ML
42 Bartczak Marcin Bisztynek Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Drużyna ML opłacono
Drużyna Wilka
43 Meller Wojciech Dywity Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Drużyna Wilka opłacono
44 Meller Joanna Dywity Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Drużyna Wilka opłacono
Dąbrowski TEAM
45 Popowska Monika Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Dąbrowski TEAM opłacono
EGGER Biega
46 Klejzerowicz Roman Ełk Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) EGGER Biega opłacono
Etex Team
47 Słotwiński Adam Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Etex Team opłacono
Fundacja Kierunek Ultra
48 Andruszkiewicz Szymon Giżcyko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Fundacja Kierunek Ultra
49 Litwin Anna Warka Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Fundacja Kierunek Ultra
50 Łobasiuk Iwona Suwałki Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Fundacja Kierunek Ultra opłacono
51 frybes agnieszka Giżycko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Fundacja Kierunek Ultra opłacono
GOŚCINIEC BBL WYDMINY
52 Kozdra Cezary Wydminy Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) GOŚCINIEC BBL WYDMINY opłacono
Geomap
53 Prądzyński Jarosław Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Geomap opłacono
Grupa Malbork
54 Kmieć Jacek Malbork Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Grupa Malbork opłacono
Góral z Mazur Running Team
55 Kot Rafał Szczytno Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Góral z Mazur Running Team opłacono
HirołSromy
56 Jaworowska Magdalena Olecko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) HirołSromy opłacono
57 Święczkowska Marzanna Olecko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) HirołSromy opłacono
Husaria Gołdap
58 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Husaria Gołdap opłacono
Incognito
59 Fiedorczyk Anna Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Incognito
Irracjonalnie Maszerujący
60 Piórkowski Michał Warszawa Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Irracjonalnie Maszerujący opłacono
Juvenia Białystok
61 Dziekoński Tadeusz Białystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Juvenia Białystok opłacono
KKB MOSIR KROSNO
62 Frydrych Dariusz Krosno Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) KKB MOSIR KROSNO opłacono
Kampinos Run
63 Dalgiewicz Dariusz Łomianki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Kampinos Run opłacono
64 Cabańska Dorota Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Kampinos Run opłacono
Klub Biegacza Jurund
65 Wilczek Rafał Szczytno Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Klub Biegacza Jurund opłacono
Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team
66 Nestorowicz Monika Kętrzyn Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team opłacono
67 Nestorowicz Marek Kętrzyn Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team opłacono
Klub Morsów w Piszu
68 Kurpiewska Dorota Pisz Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Klub Morsów w Piszu
Kyokushin Węgorzewo
69 Rymszewicz Tomasz Trygort Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Kyokushin Węgorzewo
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
70 Kuleszka Anna Węgorzewo Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
LOTOS Running Team
71 Łosiński Damian Gdańsk Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) LOTOS Running Team opłacono
LYSY 666 TEAM
72 SZUMIŁO MICHAŁ Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) LYSY 666 TEAM
Maratonka Grajewo
73 Jerulank Wiesław Grajewo Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Maratonka Grajewo opłacono
Maratonka Grajewo
74 Turowski Robert Sojczyn Borowy Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Maratonka Grajewo opłacono
75 Nieciecki Jarek Grajewo Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Maratonka Grajewo opłacono
76 Myszka Marcin Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo opłacono
77 Kiluk Beata Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo opłacono
78 Staniszewski Krzysztof Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo opłacono
79 Guzowski Radosław Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo opłacono
80 Guzowska Sylwia Grajewo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Maratonka Grajewo opłacono
Mazurski Widok
81 Matyszkiel Mateusz Szczybały Orłowskie Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Mazurski Widok opłacono
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo
82 Kościelski Patryk Legionowo Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo opłacono
Mount Blanc Team
83 Klach Andrzej Olsztyn Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Mount Blanc Team opłacono
NATaktywni
84 Chrulska Joanna Augustów Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) NATaktywni
85 Paszkowska Basia Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) NATaktywni opłacono
86 Es Kuba Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) NATaktywni opłacono
Na, pagauk!
87 Pranaitis Sigitas Vilnius Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Na, pagauk! opłacono
88 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Na, pagauk! opłacono
Naprzód Młociny
89 Stańczak Łukasz Warszawa Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Naprzód Młociny
Olecko Biega
90 Rożek Gerard Olecko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Olecko Biega
91 Przemielewska Ewa Stożne Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Olecko Biega
92 Przemielewski Kamil Stożne Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Olecko Biega
Osada Boczki
93 Skomorowski Dominik Goldap Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Osada Boczki opłacono
PZU Sport Team
94 Dzięgielewski Marcin Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) PZU Sport Team opłacono
Pepperteam
95 Sowa Iwona Gołdap Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Pepperteam opłacono
PersonalTriathlon.pl
96 Orłowski Piotr Dunajek/Olsztyn Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) PersonalTriathlon.pl
Pióropusz Olecko
97 Ptaszyński Michał Olecko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Pióropusz Olecko opłacono
Psiejak Team
98 Bober Grzegorz Warszawa Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Psiejak Team opłacono
99 Chmielewski Tomasz Nowogród Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Psiejak Team opłacono
Psiejak Team / LOTOS Running Team
100 Załęcki Michał Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Psiejak Team / LOTOS Running Team opłacono
Run Team Tygrys Orzysz
101 Sadura Anna Orzysz Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Run Team Tygrys Orzysz opłacono
102 WASZKIEWICZ Ariel MROZY WIELKIE Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Run Team Tygrys Orzysz
103 Gacioch Jarosław Orzysz Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Run Team Tygrys Orzysz opłacono
104 Siergiej Elzbieta Odoje Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Run Team Tygrys Orzysz opłacono
Run Team Tygrysy Orzysz
105 Szajdek Bogumiła Orzysz Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Run Team Tygrysy Orzysz opłacono
Samotny wilk
106 Pędziwiatr Krzysztof Siedlisko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Samotny wilk opłacono
Smashing Pąpkins
107 Bogdańska Katarzyna Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Smashing Pąpkins opłacono
Sokólska Grupa Biegowa
108 Grabowicz Mirosław Sokółka Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Sokólska Grupa Biegowa opłacono
Super Drużyna Ełk
109 Zorczykowski Grzegorz Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk opłacono
110 Ejsmont Grzegorz Elk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Super Drużyna Ełk opłacono
111 Kijora Maja Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Super Drużyna Ełk opłacono
112 Lisowska Ewelina Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Super Drużyna Ełk opłacono
113 Piwońska Julita Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk opłacono
114 Opoński Artur EŁK - BARANY Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk opłacono
115 Prawdzik Renata Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk opłacono
116 Parafiniuk Adam Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk opłacono
117 Maciejewski Krzysztof Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Super Drużyna Ełk opłacono
Szybciej chodzę niż biegam
118 Przybyłowska Renata Rozogi Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Szybciej chodzę niż biegam opłacono
Są Wolniejsi
119 Krawczyk Adam Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Są Wolniejsi opłacono
120 Szczepaniak Piotr Olsztyn Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Są Wolniejsi opłacono
Są Wolniejsi / CSiR Susz
121 Cygański Tomasz Olsztyn Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Są Wolniejsi / CSiR Susz opłacono
TEAM Biegam bo chcę.
122 Bałulis Rajmund Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) TEAM Biegam bo chcę. opłacono
TEAM Biegam bo chcę.
123 Bałulis Daiwa Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) TEAM Biegam bo chcę. opłacono
Team Kopeć
124 Kibitlewska Emilia Suwalki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Team Kopeć opłacono
125 Sznurkowski Dawid SUWAŁKI Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Team Kopeć opłacono
126 Sznurkowska Sylwia Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Team Kopeć opłacono
Team Parszczyńskich
127 Parszczyńska Izabela Giżycko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Team Parszczyńskich opłacono
Tracikowscy Team
128 Tracikowska Dorota ŁAPY Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Tracikowscy Team opłacono
129 Tracikowski Dariusz Łapy Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Tracikowscy Team opłacono
Ulson Team
130 Kozłowska Maja Sterławki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
131 Kozłowska Lena Sterławki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
132 Kopko Zuzanna Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
133 Góralczyk Kacper Sterławki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
134 Jurowska Lidia Sterławki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
135 Orzołek Maria Sterławki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
136 Tworek Urszula Kozin Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Ulson Team opłacono
UmBongo
137 Dubinskas Arūnas Vilnius Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) UmBongo opłacono
Vege Runners
138 Gryżewski Maciej Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) Vege Runners opłacono
139 Majer Bogusława Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Vege Runners opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej
140 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Wilki Puszczy Rominckiej
Wilki Puszczy Rominckiej
141 Truchan Wiesław Żytkiejmy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Wilki Puszczy Rominckiej opłacono
Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy
142 Hucik Kamil Żytkiejmy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy opłacono
Zahartowani Ełk
143 Gabruś Dariusz EŁK Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Zahartowani Ełk opłacono
Załoga G
144 Gierszewski Czarek Olecko Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) Załoga G opłacono
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego
145 Strychalski Darek 18-100 Łapy ul. Wąska 7 Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego opłacono
_BRAK NAZWY_
146 SPYŁA Daroslaw Elk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
147 Bobrowski Jan Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
148 Kujawa Cezary Białystok Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna)
149 Staszkun Patryk Kruklanki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
150 Josiewicz Krzysztof Ryn Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona)
151 Łaskowska Marzena Olecko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
152 Łaskowski Tomasz Olecko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
153 Feltowicz Jacek Białystok Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
154 Kaczorek Jarosław Ryn Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
155 Wołyniec Mirosław Ełk Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
156 Połubok Renata Ełk,Barany Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
157 Andrulewicz Dominik Orlinek Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
158 Wróbel Pawel Łochow Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
159 Sapierzyński Adam Łochów Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
160 Jankowska Barbara Poznań Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna)
161 Koral Jakub Warszawa Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
162 Soliński Piotr Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
163 Jaszkowski Tomasz Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
164 Trakhimchyk Aliaksei GOLDAP Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
165 Romotowska Emilia Olecko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
166 Romotowski Tomasz Olecko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
167 Krukowski Andrzej Białystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
168 Sowul Norbert Świętajno Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
169 Pałyska Krzysztof Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
170 Kukulska Marta Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
171 Ignatowicz Radosław Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
172 Chełkowska Marta Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
173 Masalska Anna Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
174 Wolański Tomasz Wydminy Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
175 Szczypiński Tomasz Olsztyn Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
176 Pikus Jakub Sztynort Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
177 Bogdański Krzysztof Giżycko Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
178 Sznejder Anita Suwałki Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
179 Pasławski Paweł Ogródek Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
180 Kruk Wojciech Radzieje Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
181 Jaworska Wiktoria Warszawa Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
182 Mikrut Remigiusz Chełmno Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
183 Getek Marcin Ełk Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
184 Grochowski Piotr Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
185 Boruta Karol Pietrasze Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
186 Wszeborowska Magdalena Wszeborowska Ełk Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
187 Bochenko Daniel Brzozowa Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
188 Wojtanowska Aneta Galiny Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
189 Urynowicz Piotrek Celestynów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
190 Nikonowicz Grzegorz Lipowo Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
191 Różański Krystian Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
192 Dzięgielewski Zbigniew Ryn Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
193 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
194 Dąbkowski Andrzej Wojciechy Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
195 Majer Jakub Warszawa Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
196 Wopińska Jolanta Kraków Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska)
197 Grześkowicz Dorota Wydmin Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
198 Fiedorczyk Janusz Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
199 piekarski wojciech augustów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
200 Przekop Przemysław Suwałki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
201 Wierzbowski Krzysztof Bartoszyce Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
202 Bobrowski Łukasz Bobrowski BECEJŁY Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna)
203 Obrycki Paweł Grajewo Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
204 Woźniak Maciej Ełk Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
205 Herbszt Wojciech Ełk Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
206 Kaczmarski Piotr Celestynów Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
207 Leończuk Adam Bialystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
208 Leończuk Andrzej Bialystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona)
209 Stocka Joanna Rumejki Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
210 Soliwoda Jacek Kętrzyn Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
211 Zielińska Marcelina Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
212 Hyjek Łukasz Giżycko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) opłacono
213 Hyjek Karol Giżycko Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna)
214 Krzywicka Paulina Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
215 ADAMSKI WOJCIECH GIŻYCKO Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
216 Nowicka Monika Suwałki Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) opłacono
217 Weka KRZYSZTOF Białystok Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) opłacono
obozybieganie.pl
218 Gocłowski Cezary Piaseczno Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) obozybieganie.pl opłacono
219 Wiecha Marcin Stare Babice Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) obozybieganie.pl opłacono
220 Banasik-Urbanowska Katarzyna Warszawa Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) obozybieganie.pl opłacono
Łochowska Grupa Biegowa
221 Snopkiewicz Łukasz Snopkiewicz Łochów Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) Łochowska Grupa Biegowa opłacono


Wyświetleń: 13429

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ