Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#białymiśsuwalski | |||||||||
1 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | #białymiśsuwalski | opłacono | ||||
***** *** | |||||||||
2 | Kuskowski Marek | Gołdap | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | ***** *** | opłacono | ||||
1 Brygada Logistyczna | |||||||||
3 | Pałamasz Włodzimierz | Kruklanki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 1 Brygada Logistyczna | opłacono | ||||
9 batalion dowodzenia Olsztyn | |||||||||
4 | Zubrycki Łukasz | Stawiguda | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | 9 batalion dowodzenia Olsztyn | |||||
11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
5 | Kozakiewicz Katarzyna | Węgorzewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||
12BLP Suwałki | |||||||||
6 | Walendykiewicz Tadeusz | Suwalki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 12BLP Suwałki | opłacono | ||||
15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
7 | Frejtag Dawid | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
8 | Iwaszko Urszula | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |||||
24 WOG Giżycko | |||||||||
9 | Popławski Artur | Kolonia Rybacka | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | 24 WOG Giżycko | |||||
41 blp/ Super Drużyna Ełk | |||||||||
10 | Czaplejewicz Marta | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | 41 blp/ Super Drużyna Ełk | |||||
@najlepszyteamever | |||||||||
11 | Kopko Kamila | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | @najlepszyteamever | opłacono | ||||
A+K | |||||||||
12 | Krawczyk Katarzyna | Mrągowo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | A+K | opłacono | ||||
13 | KASICA ADAM | Grójec | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | A+K | opłacono | ||||
AGROBROS | |||||||||
14 | Ołowski Jakub | Wydminy | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | AGROBROS | opłacono | ||||
ATP Augustów | |||||||||
15 | Bukrejewski Dariusz | Augustów | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ATP Augustów | opłacono | ||||
16 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ATP Augustów | opłacono | ||||
17 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | ATP Augustów | opłacono | ||||
18 | Sierocki Jan | Augustów | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | ATP Augustów | opłacono | ||||
19 | Dawidejt Dariusz | Augustów | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | ATP Augustów | opłacono | ||||
AikiRunners | |||||||||
20 | Wacewicz Rafał | Białystok | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | AikiRunners | opłacono | ||||
Akademia Marynarki Wojennej | |||||||||
21 | Kamiński Daniel | Olsztyn | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | ||||
22 | Jarzębiński Daniel | Elbląg | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Akademia Marynarki Wojennej | opłacono | ||||
23 | Kościński Patryk | Pozezdrze | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Akademia Marynarki Wojennej | |||||
Aktywnie | |||||||||
24 | Słomiński Piotr | Olsztyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Aktywnie | opłacono | ||||
25 | Rogulska-Słomińska Agnieszka | Olsztyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Aktywnie | opłacono | ||||
BBL GIŻYCKO | |||||||||
26 | BOROWIAK EMILIA | GRAJWO | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | BBL GIŻYCKO | opłacono | ||||
27 | MACIEJEWSKI GRZEGORZ | GIŻYCKO | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | BBL GIŻYCKO | opłacono | ||||
28 | Rogulski Rafał | Giżycko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | BBL GIŻYCKO | opłacono | ||||
BBL Wydminy | |||||||||
29 | Nowak-Łobrów Aleksandra | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
30 | SAMBORSKI WALDEMAR | WYDMINY | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
31 | Łukaszewicz Paweł | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
32 | Kazaniecki Wieslaw | Wydminy | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | BBL Wydminy | opłacono | ||||
Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |||||||||
33 | Ogonowska Agnieszka | BARTOSZYCE | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
34 | Jakacki Sylwester | Bartoszyce | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono | ||||
Bbl Wydminy | |||||||||
35 | Giedo Grażyna | Wydminy | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Bbl Wydminy | opłacono | ||||
36 | Piłat Jerzy | Wydminy | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Bbl Wydminy | opłacono | ||||
37 | Kozak Monika | Giżycko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Bbl Wydminy | opłacono | ||||
38 | Kuczyńska Kinga | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Bbl Wydminy | opłacono | ||||
Bestie OCR Legionowo | |||||||||
39 | Jarocka Agata | Legionowo | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Bestie OCR Legionowo | opłacono | ||||
CN Banana Divers | |||||||||
40 | Nowicki Michał | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | CN Banana Divers | opłacono | ||||
Drużyna ML | |||||||||
41 | Bartko Dariusz | Kętrzyn | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Drużyna ML | |||||
42 | Bartczak Marcin | Bisztynek | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Drużyna ML | opłacono | ||||
Drużyna Wilka | |||||||||
43 | Meller Wojciech | Dywity | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Drużyna Wilka | opłacono | ||||
44 | Meller Joanna | Dywity | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Drużyna Wilka | opłacono | ||||
Dąbrowski TEAM | |||||||||
45 | Popowska Monika | Suwałki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Dąbrowski TEAM | opłacono | ||||
EGGER Biega | |||||||||
46 | Klejzerowicz Roman | Ełk | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | EGGER Biega | opłacono | ||||
Etex Team | |||||||||
47 | Słotwiński Adam | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Etex Team | opłacono | ||||
Fundacja Kierunek Ultra | |||||||||
48 | Andruszkiewicz Szymon | Giżcyko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Fundacja Kierunek Ultra | |||||
49 | Litwin Anna | Warka | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Fundacja Kierunek Ultra | |||||
50 | Łobasiuk Iwona | Suwałki | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono | ||||
51 | frybes agnieszka | Giżycko | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Fundacja Kierunek Ultra | opłacono | ||||
GOŚCINIEC BBL WYDMINY | |||||||||
52 | Kozdra Cezary | Wydminy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | GOŚCINIEC BBL WYDMINY | opłacono | ||||
Geomap | |||||||||
53 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Geomap | opłacono | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
54 | Kmieć Jacek | Malbork | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Grupa Malbork | opłacono | ||||
Góral z Mazur Running Team | |||||||||
55 | Kot Rafał | Szczytno | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
HirołSromy | |||||||||
56 | Jaworowska Magdalena | Olecko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | HirołSromy | opłacono | ||||
57 | Święczkowska Marzanna | Olecko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | HirołSromy | opłacono | ||||
Husaria Gołdap | |||||||||
58 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Husaria Gołdap | opłacono | ||||
Incognito | |||||||||
59 | Fiedorczyk Anna | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Incognito | |||||
Irracjonalnie Maszerujący | |||||||||
60 | Piórkowski Michał | Warszawa | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Irracjonalnie Maszerujący | opłacono | ||||
Juvenia Białystok | |||||||||
61 | Dziekoński Tadeusz | Białystok | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Juvenia Białystok | opłacono | ||||
KKB MOSIR KROSNO | |||||||||
62 | Frydrych Dariusz | Krosno | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | KKB MOSIR KROSNO | opłacono | ||||
Kampinos Run | |||||||||
63 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Kampinos Run | opłacono | ||||
64 | Cabańska Dorota | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Kampinos Run | opłacono | ||||
Klub Biegacza Jurund | |||||||||
65 | Wilczek Rafał | Szczytno | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Klub Biegacza Jurund | opłacono | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team | |||||||||
66 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
67 | Nestorowicz Marek | Kętrzyn | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Klub Biegacza Jurund Szczytno / Góral z Mazur Running Team | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
68 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Klub Morsów w Piszu | |||||
Kyokushin Węgorzewo | |||||||||
69 | Rymszewicz Tomasz | Trygort | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Kyokushin Węgorzewo | |||||
Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||||||
70 | Kuleszka Anna | Węgorzewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii | |||||
LOTOS Running Team | |||||||||
71 | Łosiński Damian | Gdańsk | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | LOTOS Running Team | opłacono | ||||
LYSY 666 TEAM | |||||||||
72 | SZUMIŁO MICHAŁ | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | LYSY 666 TEAM | |||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
73 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Maratonka Grajewo | |||||||||
74 | Turowski Robert | Sojczyn Borowy | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
75 | Nieciecki Jarek | Grajewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
76 | Myszka Marcin | Grajewo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
77 | Kiluk Beata | Grajewo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
78 | Staniszewski Krzysztof | Grajewo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
79 | Guzowski Radosław | Grajewo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
80 | Guzowska Sylwia | Grajewo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Maratonka Grajewo | opłacono | ||||
Mazurski Widok | |||||||||
81 | Matyszkiel Mateusz | Szczybały Orłowskie | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Mazurski Widok | opłacono | ||||
Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | |||||||||
82 | Kościelski Patryk | Legionowo | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Ministerstwo Głupich Kroków Legionowo | opłacono | ||||
Mount Blanc Team | |||||||||
83 | Klach Andrzej | Olsztyn | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Mount Blanc Team | opłacono | ||||
NATaktywni | |||||||||
84 | Chrulska Joanna | Augustów | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | NATaktywni | |||||
85 | Paszkowska Basia | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | NATaktywni | opłacono | ||||
86 | Es Kuba | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | NATaktywni | opłacono | ||||
Na, pagauk! | |||||||||
87 | Pranaitis Sigitas | Vilnius | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Na, pagauk! | opłacono | ||||
88 | Pranckunas Petras | Vilnius, Litwa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Na, pagauk! | opłacono | ||||
Naprzód Młociny | |||||||||
89 | Stańczak Łukasz | Warszawa | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Naprzód Młociny | |||||
Olecko Biega | |||||||||
90 | Rożek Gerard | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Olecko Biega | |||||
91 | Przemielewska Ewa | Stożne | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Olecko Biega | |||||
92 | Przemielewski Kamil | Stożne | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Olecko Biega | |||||
Osada Boczki | |||||||||
93 | Skomorowski Dominik | Goldap | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Osada Boczki | opłacono | ||||
PZU Sport Team | |||||||||
94 | Dzięgielewski Marcin | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | PZU Sport Team | opłacono | ||||
Pepperteam | |||||||||
95 | Sowa Iwona | Gołdap | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Pepperteam | opłacono | ||||
PersonalTriathlon.pl | |||||||||
96 | Orłowski Piotr | Dunajek/Olsztyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | PersonalTriathlon.pl | |||||
Pióropusz Olecko | |||||||||
97 | Ptaszyński Michał | Olecko | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Pióropusz Olecko | opłacono | ||||
Psiejak Team | |||||||||
98 | Bober Grzegorz | Warszawa | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Psiejak Team | opłacono | ||||
99 | Chmielewski Tomasz | Nowogród | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Psiejak Team | opłacono | ||||
Psiejak Team / LOTOS Running Team | |||||||||
100 | Załęcki Michał | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Psiejak Team / LOTOS Running Team | opłacono | ||||
Run Team Tygrys Orzysz | |||||||||
101 | Sadura Anna | Orzysz | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Run Team Tygrys Orzysz | opłacono | ||||
102 | WASZKIEWICZ Ariel | MROZY WIELKIE | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Run Team Tygrys Orzysz | |||||
103 | Gacioch Jarosław | Orzysz | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Run Team Tygrys Orzysz | opłacono | ||||
104 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Run Team Tygrys Orzysz | opłacono | ||||
Run Team Tygrysy Orzysz | |||||||||
105 | Szajdek Bogumiła | Orzysz | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Run Team Tygrysy Orzysz | opłacono | ||||
Samotny wilk | |||||||||
106 | Pędziwiatr Krzysztof | Siedlisko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Samotny wilk | opłacono | ||||
Smashing Pąpkins | |||||||||
107 | Bogdańska Katarzyna | Giżycko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Smashing Pąpkins | opłacono | ||||
Sokólska Grupa Biegowa | |||||||||
108 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Sokólska Grupa Biegowa | opłacono | ||||
Super Drużyna Ełk | |||||||||
109 | Zorczykowski Grzegorz | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
110 | Ejsmont Grzegorz | Elk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
111 | Kijora Maja | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
112 | Lisowska Ewelina | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
113 | Piwońska Julita | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
114 | Opoński Artur | EŁK - BARANY | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
115 | Prawdzik Renata | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
116 | Parafiniuk Adam | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
117 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Super Drużyna Ełk | opłacono | ||||
Szybciej chodzę niż biegam | |||||||||
118 | Przybyłowska Renata | Rozogi | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Szybciej chodzę niż biegam | opłacono | ||||
Są Wolniejsi | |||||||||
119 | Krawczyk Adam | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
120 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Są Wolniejsi | opłacono | ||||
Są Wolniejsi / CSiR Susz | |||||||||
121 | Cygański Tomasz | Olsztyn | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Są Wolniejsi / CSiR Susz | opłacono | ||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
122 | Bałulis Rajmund | Suwałki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
TEAM Biegam bo chcę. | |||||||||
123 | Bałulis Daiwa | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | TEAM Biegam bo chcę. | opłacono | ||||
Team Kopeć | |||||||||
124 | Kibitlewska Emilia | Suwalki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Team Kopeć | opłacono | ||||
125 | Sznurkowski Dawid | SUWAŁKI | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Team Kopeć | opłacono | ||||
126 | Sznurkowska Sylwia | Suwałki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Team Kopeć | opłacono | ||||
Team Parszczyńskich | |||||||||
127 | Parszczyńska Izabela | Giżycko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Team Parszczyńskich | opłacono | ||||
Tracikowscy Team | |||||||||
128 | Tracikowska Dorota | ŁAPY | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Tracikowscy Team | opłacono | ||||
129 | Tracikowski Dariusz | Łapy | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Tracikowscy Team | opłacono | ||||
Ulson Team | |||||||||
130 | Kozłowska Maja | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
131 | Kozłowska Lena | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
132 | Kopko Zuzanna | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
133 | Góralczyk Kacper | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
134 | Jurowska Lidia | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
135 | Orzołek Maria | Sterławki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
136 | Tworek Urszula | Kozin | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Ulson Team | opłacono | ||||
UmBongo | |||||||||
137 | Dubinskas Arūnas | Vilnius | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | UmBongo | opłacono | ||||
Vege Runners | |||||||||
138 | Gryżewski Maciej | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | Vege Runners | opłacono | ||||
139 | Majer Bogusława | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Vege Runners | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
140 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Wilki Puszczy Rominckiej | |||||
Wilki Puszczy Rominckiej | |||||||||
141 | Truchan Wiesław | Żytkiejmy | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Wilki Puszczy Rominckiej | opłacono | ||||
Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | |||||||||
142 | Hucik Kamil | Żytkiejmy | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Wilki Puszczy Rominckiej Żytkiejmy | opłacono | ||||
Zahartowani Ełk | |||||||||
143 | Gabruś Dariusz | EŁK | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Zahartowani Ełk | opłacono | ||||
Załoga G | |||||||||
144 | Gierszewski Czarek | Olecko | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | Załoga G | opłacono | ||||
Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | |||||||||
145 | Strychalski Darek | 18-100 Łapy ul. Wąska 7 | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Zwycięzca Fundacja Darka Strychalskiego | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
146 | SPYŁA Daroslaw | Elk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
147 | Bobrowski Jan | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
148 | Kujawa Cezary | Białystok | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | ||||||
149 | Staszkun Patryk | Kruklanki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
150 | Josiewicz Krzysztof | Ryn | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | ||||||
151 | Łaskowska Marzena | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
152 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
153 | Feltowicz Jacek | Białystok | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
154 | Kaczorek Jarosław | Ryn | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
155 | Wołyniec Mirosław | Ełk | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
156 | Połubok Renata | Ełk,Barany | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
157 | Andrulewicz Dominik | Orlinek | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
158 | Wróbel Pawel | Łochow | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
159 | Sapierzyński Adam | Łochów | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
160 | Jankowska Barbara | Poznań | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | ||||||
161 | Koral Jakub | Warszawa | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
162 | Soliński Piotr | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
163 | Jaszkowski Tomasz | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
164 | Trakhimchyk Aliaksei | GOLDAP | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
165 | Romotowska Emilia | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
166 | Romotowski Tomasz | Olecko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
167 | Krukowski Andrzej | Białystok | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
168 | Sowul Norbert | Świętajno | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
169 | Pałyska Krzysztof | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
170 | Kukulska Marta | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
171 | Ignatowicz Radosław | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
172 | Chełkowska Marta | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
173 | Masalska Anna | Suwałki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
174 | Wolański Tomasz | Wydminy | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
175 | Szczypiński Tomasz | Olsztyn | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
176 | Pikus Jakub | Sztynort | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
177 | Bogdański Krzysztof | Giżycko | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
178 | Sznejder Anita | Suwałki | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
179 | Pasławski Paweł | Ogródek | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
180 | Kruk Wojciech | Radzieje | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
181 | Jaworska Wiktoria | Warszawa | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
182 | Mikrut Remigiusz | Chełmno | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
183 | Getek Marcin | Ełk | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
184 | Grochowski Piotr | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
185 | Boruta Karol | Pietrasze | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
186 | Wszeborowska Magdalena Wszeborowska | Ełk | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
187 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
188 | Wojtanowska Aneta | Galiny | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
189 | Urynowicz Piotrek | Celestynów | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
190 | Nikonowicz Grzegorz | Lipowo | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
191 | Różański Krystian | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
192 | Dzięgielewski Zbigniew | Ryn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
193 | Przyłucki Krzysztof | Łękuk Mały | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
194 | Dąbkowski Andrzej | Wojciechy | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
195 | Majer Jakub | Warszawa | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
196 | Wopińska Jolanta | Kraków | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | ||||||
197 | Grześkowicz Dorota | Wydmin | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
198 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
199 | piekarski wojciech | augustów | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
200 | Przekop Przemysław | Suwałki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
201 | Wierzbowski Krzysztof | Bartoszyce | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
202 | Bobrowski Łukasz Bobrowski | BECEJŁY | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | ||||||
203 | Obrycki Paweł | Grajewo | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
204 | Woźniak Maciej | Ełk | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
205 | Herbszt Wojciech | Ełk | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
206 | Kaczmarski Piotr | Celestynów | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
207 | Leończuk Adam | Bialystok | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
208 | Leończuk Andrzej | Bialystok | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | ||||||
209 | Stocka Joanna | Rumejki | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
210 | Soliwoda Jacek | Kętrzyn | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
211 | Zielińska Marcelina | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
212 | Hyjek Łukasz | Giżycko | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | opłacono | |||||
213 | Hyjek Karol | Giżycko | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | ||||||
214 | Krzywicka Paulina | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
215 | ADAMSKI WOJCIECH | GIŻYCKO | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
216 | Nowicka Monika | Suwałki | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | opłacono | |||||
217 | Weka KRZYSZTOF | Białystok | Wolisko 21km (w pakiecie: ocieplacz na ramiona) | opłacono | |||||
obozybieganie.pl | |||||||||
218 | Gocłowski Cezary | Piaseczno | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono | ||||
219 | Wiecha Marcin | Stare Babice | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono | ||||
220 | Banasik-Urbanowska Katarzyna | Warszawa | Dubinek 13.5km (w pakiecie: opaska) | obozybieganie.pl | opłacono | ||||
Łochowska Grupa Biegowa | |||||||||
221 | Snopkiewicz Łukasz Snopkiewicz | Łochów | Litygajno 50km (w pakiecie: koszulka techniczna) | Łochowska Grupa Biegowa | opłacono |
Wyświetleń: 16639