IV Bieg Anioła - start wirtualny
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 230 Białek Agnieszka Drzewica Udział + wysyłka opłacono on-line
2 231 BIANGA DOROTA CHOCZEWO Udział + wysyłka Kreatywne Animacje opłacono
3 229 Bakuła Hanna Bakuła Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
4 232 HALMAN GABRIELA SULMIN Udział + wysyłka opłacono
5 233 Komorowska Sabina Gdańsk Udział + wysyłka opłacono
6 228 Zalewska Oliwia Sierosław Udział + wysyłka opłacono on-line
7 223 Giżewski Grzegorz Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
8 227 Zalewska Alina Sierosław Udział + wysyłka Diabelskie Pioruny opłacono on-line
9 221 Baranowska Dominika Gdansk Udział + wysyłka opłacono on-line
10 222 Długosz Lucyna KĘTRZYN Udział + wysyłka opłacono on-line
11 226 Śmiałek-Telega Małgorzata Sopot Udział + wysyłka opłacono on-line
12 225 Osińska-Krupa Magdalena Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
13 211 Grzybowski Mikołaj Elbląg Udział + wysyłka opłacono on-line
14 224 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Udział + wysyłka opłacono on-line
15 213 Kowalczyk Hanna Gdansk Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
16 214 Kuleczka Katarzyna Słupsk Udział + wysyłka Ananasy z 3 fal opłacono on-line
17 212 Korzeniowska Magdalena Zabrze Udział + wysyłka Opel Active Team opłacono on-line
18 220 Wójciszyn Mateusz Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
19 219 Milcarz Wojciech Warszawa Udział + wysyłka opłacono on-line
20 217 Markiewicz Kamil Stargard Udział + wysyłka opłacono
21 218 Michałowka-Lewińska Anita Pruszcz Gdański Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
22 216 Lewinski Krzysztof Pruszcz Gdański Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
23 199 Krawczyk Katarzyna Solna Udział + wysyłka opłacono on-line
24 202 Lehmann Ania Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
25 203 Lesiak Dorota Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
26 193 Bogalecki Marek Starogard Gdański Udział + wysyłka Safe Sport Team opłacono on-line
27 215 Kuźniar Dorota Zakopane 34-500 os.Szymony 9/9 Udział + wysyłka TEAM RUFARO opłacono on-line
28 201 Kuźma Łukasz Brzezinka Dolna Udział + wysyłka opłacono on-line
29 206 Połeć Filip Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
30 207 Połeć Robert Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
31 208 Ryta-Stamirowska Patrycja Grzybno Udział + wysyłka opłacono on-line
32 210 Zblewska Anna Grabówko Udział + wysyłka opłacono on-line
33 196 Gnyba Oskar Stężyca Udział + wysyłka Metrożercy , Koscierski klub morsów Forrest Gump opłacono
34 197 GRULKOWSKA JOANNA GRABOWO KOSCIERSKIE Udział + wysyłka opłacono on-line
35 204 Meyer Anna Kościerzyna Udział + wysyłka opłacono on-line
36 209 Ugowska Danuta Starogard Gdański Udział + wysyłka opłacono
37 182 Krzysiak Ewa Gdańsk Udział + wysyłka GKS Stoczniowiec opłacono on-line
38 194 Ciesielski Lukasz Ciesielski Mansfield Udział + wysyłka Project Discipline opłacono
39 188 PIETRUSZKA SŁAWOMIR SZCZECIN Udział + wysyłka RAZ Szczecin opłacono on-line
40 191 Weltrowska Alicja Słupsk Udział + wysyłka Ananasy z 3 fal opłacono on-line
41 183 Ligenza Zbigniew Pruszcz Gdański Udział + wysyłka Dream Tri Team/ Pruszcz biega opłacono on-line
42 175 Deluga Lidia Gdańsk Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
43 200 Kurzawski Dawid Wolverhampton Udział + wysyłka opłacono
44 195 Fietko Michal Tipton Udział + wysyłka IronTeam UK opłacono
45 186 Mawlichanów Izabela Pruszcz gdanski Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
46 174 Czapiewski Marcin Czarlin Udział + wysyłka Aspire Powerclub opłacono on-line
47 185 Łuczak Magdalena Gdansk Udział + wysyłka Aspire Powerclub opłacono on-line
48 187 Piankowski Maciej Niedamowo Udział + wysyłka Kościerski Klub Morsów opłacono on-line
49 177 Grząślewicz Łukasz Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
50 180 Knapp Marika Walsall Udział + wysyłka IronTeam UK opłacono on-line
51 181 Kropidłowska Justyna Nowy Barkoczyn Udział + wysyłka opłacono on-line
52 184 Lisek-Gazda Joanna Juszkowo Udział + wysyłka opłacono on-line
53 176 Dybowski Patryk Mansfield Udział + wysyłka opłacono
54 189 Pietrzyk Piotr Gdansk Udział + wysyłka opłacono on-line
55 179 Jurek Tomasz England, Mansfield Udział + wysyłka opłacono
56 168 Młynarczyk Marzena Gdansk Udział + wysyłka opłacono on-line
57 172 Skupień Krystian Jastrzębie-Zdrój Udział + wysyłka opłacono on-line
58 161 Chomicz Łukasz Chomicz Kozy Udział + wysyłka Klub Biegacza GLS opłacono on-line
59 169 Moskal Sabina Kraków Udział + wysyłka Zabierzów Biega opłacono on-line
60 171 Sikorska-Löwe Katarzyna Warszawa Udział + wysyłka opłacono on-line
61 165 Juszczak Łukasz Oława Udział + wysyłka Ścinawa Team opłacono on-line
62 164 Gregorczyk Beata Gnieżdżewo Udział + wysyłka opłacono on-line
63 Walicka Monika Birmingham Udział + wysyłka IronTeam UK
64 170 Rybka Czesław Szczecin Udział + wysyłka opłacono on-line
65 163 Gąsior Piotr Gąsior Susz Udział + wysyłka opłacono on-line
66 162 Dubiela Małgorzata Juszkowo Udział + wysyłka Pruszcz Biega opłacono on-line
67 173 Wojcińska Iwona Słupsk Udział + wysyłka Ananasy z 3Fal opłacono on-line
68 178 Jordan Rojas Dorota Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
69 Kwidzińska Elwira Łubiana Udział + wysyłka Forrest Gump Kościerzyna
70 167 Kowalska-Pasieka Bożena Kwidzyn Udział + wysyłka drużyna szpiku opłacono on-line
71 166 Juźwiak Adam Gdańsk Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
72 73 Królik Katarzyna Gdańsk Udział + wysyłka Iron Team opłacono on-line
73 192 Zielińska Ewa Carlisle Udział + wysyłka opłacono
74 85 Lisowska Emilia Lisowska Gdańsk Udział + wysyłka Fundacja Jeppesena opłacono
75 38 Góra Beata Gdańsk Udział + wysyłka WłóczyKije Gdynia opłacono on-line
76 59 Karulski Kamil Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
77 136 Suchodolski Marcin Oława Udział + wysyłka Biegnij Oławo/Dąbrowski Team opłacono on-line
78 70 Kowalska Marzena Gdansk Udział + wysyłka Fundacja Jeppesena opłacono
79 148 Wilamowski Mateusz Gdynia Udział + wysyłka Fundacja Jeppesena opłacono
80 50 Huzarewicz Henryk Radzionków Udział + wysyłka opłacono on-line
81 10 Boroch Natalia Gdańsk Udział + wysyłka Fundacja Jeppesena opłacono
82 134 Sobański Dawid Oława Udział + wysyłka opłacono on-line
83 34 Giera Marzena Carlisle Udział + wysyłka opłacono
84 80 Labuda Kacper Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
85 81 Labuda Pola Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
86 82 Labuda Wojciech Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
87 86 Machaj Katarzyna Gdańsk Udział + wysyłka Fundacja Jeppesena opłacono
88 79 Labuda Agnieszka Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
89 150 Witkowski Jakub Gdańsk Udział + wysyłka Fundacja Jeppesena opłacono
90 205 Pijewska Joanna Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
91 74 Krzebietke Piotr Miechucino Udział + wysyłka opłacono on-line
92 87 Mackiewicz Katarzyna Gdańsk Udział + wysyłka opłacono on-line
93 120 Pruciak Krzysztof Oława Udział + wysyłka AdRunaLine Team / Biegowy Patol opłacono on-line
94 9 Boczkowska Beata Warszawa Udział + wysyłka opłacono on-line
95 112 Paciej Anna Haugesund Udział + wysyłka #BBKTS opłacono
96 64 Korwin Piotrowska Paulina Debnica kaszubska Udział + wysyłka opłacono on-line
97 111 Nowicki Przemysław Oborniki Udział + wysyłka opłacono on-line
98 75 Kujawska Aleksandra Poznań Udział + wysyłka opłacono on-line
99 116 PILARSKA MONIKA CISIE Udział + wysyłka opłacono on-line
100 Wroński-Tusik Mateusz Limanowa Udział + wysyłka MKS LIMANOVIA


Wyświetleń: 5586

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ