IV Bieg Anioła - start wirtualny

start wirtualny

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub Dyplom
1 ADAMCZEWSKI BARTŁOMIEJ GDAŃSK AMCARY TRÓJMIASTO PDF PNG
2 ADAMKOWSKA ANNA STAROGARD GDAŃSKI MAMA AMIGOS PDF PNG
3 ANDRZEJCZYK EWELINA SŁUPSK ANANASY Z 3FAL PDF PNG
4 ASIA RYBACKA ASIA GDAŃSK PDF PNG
5 BAK KATARZYNA KINGSTON UPON HULL IRONTEAM UK PDF PNG
6 BARANOWSKI PRZEMEK GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
7 BĄKOWSKA DOMINIKA GDAŃSK JEPPESEN PDF PNG
8 BISEWSKI ROBERT GDAŃSK PDF PNG
9 BOCZKOWSKA BEATA WARSZAWA PDF PNG
10 BOROCH NATALIA GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
11 BOŻYK DARIA GDAŃSK PDF PNG
12 BRANICKA JULIA GDAŃSK PDF PNG
13 BURMAN TOMASZ SŁUPSK PDF PNG
14 BURY DOROTA BURY STAROGARD GD. ŻEBY CI SIĘ CHCIAŁO PDF PNG
15 CHRZĄSZCZ ANIA PRUSZCZ GDAŃSKI PDF PNG
16 CHYŁA IWONA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
17 CHYŁA MATEUSZ GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
18 CICHOŃ JOANNA GDAŃSK PDF PNG
19 CIECIÓRSKI RAFAŁ WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
20 CZAPIEWSKA MARTYNA WIELE WHITE MOUNTAIN CLUB PDF PNG
21 CZECH JULIA PARYŻ PDF PNG
22 DALECKA KATARZYNA PSZCZÓŁKI PDF PNG
23 DĄBROWSKA MARTA GDAŃSK PDF PNG
24 DEC JACEK KRAKÓW PDF PNG
25 DOBRZENIECKI RAFAŁ GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
26 DOMAŃSKA PATRYCJA GDAŃSK PDF PNG
27 DWORAKOWSKI JANUSZ GDAŃSK AKADEMIA AIKIDO KYOUCHOU PDF PNG
28 EWERT PRZEMYSLAW GDAŃSK SP 27 TEAM PDF PNG
29 FALKIEWICZ PIOTR WALSAL IRON TEAM UK PDF PNG
30 FIJOŁ MAGDA GDAŃSK PDF PNG
31 GAST MONIKA GDYNIA GALOPUJĄCE SAFANDUŁY PDF PNG
32 GAWRONSKI ARTUR KINGSTON UPON HULL IRONTEAM UK PDF PNG
33 GAWRONSKI MACIEJ KINGSTON UPON HULL IRONTEAM UK PDF PNG
34 GIERA MARZENA CARLISLE PDF PNG
35 GOLICZ MARZENA KATOWICE PDF PNG
36 GORNOWICZ DANIELA STAROGARD GDANSKI PDF PNG
37 GOSTKOWSKA ALICJA GOSTKOWSKA KOŚCIERZYNA MORSY KOŚCIERZYNA PDF PNG
38 GÓRA BEATA GDAŃSK WŁÓCZYKIJE GDYNIA PDF PNG
39 GÓRECKA ROKSANA GDYNIA PDF PNG
40 GÓRECKA MITORAJ JUSTYNA CHOJNICE PDF PNG
41 GRABARZ AGNIESZKA STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
42 GRAGOWSKA SYLWIA GDYNIA VECTOR AKTYWNIE PDF PNG
43 GRĄDZKA AGATA WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
44 GRĄDZKI KAMIL WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
45 GRUSZKA DANUTA GDAŃSK PDF PNG
46 GRUSZKA MAREK GDAŃSK PDF PNG
47 HEŁMINIAK MAGDALENA BORKOWO PDF PNG
48 HERMAN OLGA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE RUN BYDGOSZCZ PDF PNG
49 HIRT MARTA GDANSK IRON TEAM PDF PNG
50 HUZAREWICZ HENRYK RADZIONKÓW PDF PNG
51 IWANOW BARBARA GDAŃSK PDF PNG
52 JANKOWSKA SYLWIA KLESZCZEWO PDF PNG
53 JANKOWSKI MICHAŁ GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
54 JARCZEWSKA RENATA GOLENIÓW PDF PNG
55 JAROŃSKA ANETA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
56 JAŻDŻEWSKI DARIUSZ PRUSZCZ GDANSKI IRON TEAM PDF PNG
57 JEŻYK KRZYSZTOF GLIWICE PDF PNG
58 KAMIŃSKA KAMILA GDANSK PDF PNG
59 KARULSKI KAMIL GDAŃSK PDF PNG
60 KAŹMIERSKI MARCIN CHODZIEŻ PCH_RUN PDF PNG
61 KLEIN KAMIL KLEIN STAROGARD GDANSKI PDF PNG
62 KOCIEMSKI PRZEMYSŁAW GDAŃSK JEPPESEN PDF PNG
63 KODLEWICZ BOGUSŁAW GDAŃSK PDF PNG
64 KORWIN PIOTROWSKA PAULINA DEBNICA KASZUBSKA PDF PNG
65 KOSIOREK ADAM GDAŃSK JAGUAR FIT PDF PNG
66 KOSIOREK PATRYCJA GDAŃSK JAGUAR FIT PDF PNG
67 KOSIOREK ROBERT GDAŃSK JAGUAR FIT PDF PNG
68 KOSIOREK SEBASTIAN GDAŃSK JAGUAR FIT PDF PNG
69 KOŚMIDER KATARZYNA LESZNO PDF PNG
70 KOWALSKA MARZENA GDANSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
71 KOŻYCZKOWSKA KRYSTYNA KOŚCIERZYNA MORSY KOŚCIERZYNA PDF PNG
72 KREBES ANDREAS FEUCHT MAILO CLUB PDF PNG
73 KRÓLIK KATARZYNA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
74 KRZEBIETKE PIOTR MIECHUCINO PDF PNG
75 KUJAWSKA ALEKSANDRA POZNAŃ PDF PNG
76 KULESZA LIDIA GDAŃSK PDF PNG
77 KULIS KRZYSZTOF BORKOWO PDF PNG
78 KUREK MONIKA GDYNIA VECTOR AKTYWNIE PDF PNG
79 LABUDA AGNIESZKA GDAŃSK PDF PNG
80 LABUDA KACPER GDAŃSK PDF PNG
81 LABUDA POLA GDAŃSK PDF PNG
82 LABUDA WOJCIECH GDAŃSK PDF PNG
83 LANGE KATARZYNA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
84 LEŚNIEWSKA AGATA GDAŃSK MORZE ANIOŁÓW PDF PNG
85 LISOWSKA EMILIA LISOWSKA GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
86 MACHAJ KATARZYNA GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
87 MACKIEWICZ KATARZYNA GDAŃSK PDF PNG
88 MALIK KLAUDIA WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
89 MALIK PIOTR WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
90 MALIWIECKA MAŁGORZATA ŁĘGOWO PDF PNG
91 MANN PATRYCJA RUDA ŚLĄSKA PDF PNG
92 MASŁYK KATARZYNA GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
93 MASZKA BEATA OSIECZNA PDF PNG
94 MAWLICHANÓW MACIEJ WARSZAWA WIATRAK 207 PDF PNG
95 MEGGER IWONA KŁODAWA IRON TEAM PDF PNG
96 MELER BENIA WAGENINGEN IRON TEAM PDF PNG
97 MELER ULA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
98 MICHALCZYK MIROSŁAWA PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA KOBIETA W BIEGU PDF PNG
99 MIELEWSKA BRYGIDA GDAŃSK PDF PNG
100 MIJAS MAŁGORZATA SZCZECIN PDF PNG
101 MISZCZAK KATARZYNA RUDA ŚLĄSKA MIRAZ RACE TEAM PDF PNG
102 MISZEWSKA MAŁGORZATA STAROGARD GDAŃSKI MAMA AMIGOS PDF PNG
103 MIZEREK WOJCIECH GDAŃSK KRIOTERAPIA PDF PNG
104 MŁODZIK ANNA TORUŃ PDF PNG
105 MOCZYDŁOWSKI MARIUSZ EŁK PDF PNG
106 NALIWAJSKA NATALIA ŻNIN PDF PNG
107 NAWROT GRZEGORZ SKĄPE PDF PNG
108 NITKA MONIKA STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
109 NITYCHORUK PATRYK MAŁASZEWICZE PDF PNG
110 NOWICKA MARZENA JONKOWO PDF PNG
111 NOWICKI PRZEMYSŁAW OBORNIKI PDF PNG
112 PACIEJ ANNA HAUGESUND #BBKTS PDF PNG
113 PIANKOWSKA JOANNA NIEDAMOWO KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW PDF PNG
114 PIETRAS DARIUSZ CANNOCK IRONTEAM UK PDF PNG
115 PIETRAS JOANNA CANNOCK IRONTEAM UK PDF PNG
116 PILARSKA MONIKA CISIE PDF PNG
117 PLAGO WOJCIECH FELTHAM PDF PNG
118 POBOŻAN AGNIESZKA INOWROCŁAW BIEGANKO TRUCHTANKO SPACER JAZDA ROWEREM PDF PNG
119 POTRAC KRZYSZTOF WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
120 PRUCIAK KRZYSZTOF OŁAWA ADRUNALINE TEAM / BIEGOWY PATOL PDF PNG
121 PRZYTARSKA ANNA TCZEW PDF PNG
122 REDZIMSKI WOJCIECH PĘPOWO PDF PNG
123 ROGALSKA MAŁGORZATA KOLINCZ PDF PNG
124 RORENBERG MONIKA WIELICZKA PDF PNG
125 ROSIŃSKA KAROLINA GDAŃSK KRIOTERAPIA PDF PNG
126 RZOSIŃSKI PAWEŁ PIECKI KRWIODAWCY W MUNDURACH BARTOSZYCE PDF PNG
127 SAGAŁA PATRYCJA SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL PDF PNG
128 SIEDLECKA JOANNA GDAŃSK PDF PNG
129 SIEKLIŃSKA KATARZYNA KRAKÓW PDF PNG
130 SIĘBOR ANDRZEJ BYDGOSZCZ PDF PNG
131 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK PDF PNG
132 SMĘTEK MALWINA GDYNIA PDF PNG
133 SMOLIŃSKA KATARZYNA GDAŃSK JEPPESEN PDF PNG
134 SOBAŃSKI DAWID OŁAWA PDF PNG
135 STEPKO KATARZYNA GDYNIA JEPPESEN PDF PNG
136 SUCHODOLSKI MARCIN OŁAWA BIEGNIJ OŁAWO/DĄBROWSKI TEAM PDF PNG
137 SZALKOWSKA EWA GIZYCKO PDF PNG
138 SZYSZŁO ALEKSANDRA GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
139 ŚNIEG ALEKSANDRA GDAŃSK PDF PNG
140 ŚWISTOWSKA MARIOLA CHOCZEWO PDF PNG
141 TATARA PAULINA WARSZAWA PDF PNG
142 TRAWINSKA TERESA WARSZAWA KOLIBER TEAM PDF PNG
143 TUTAJEWICZ ALEKSANDRA GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
144 URBAN EWELINA DĘBNICA KASZUBSKA GMIA SŁUPSK PDF PNG
145 WAŻNA BARBARA KOLBUDY PDF PNG
146 WĄSIK SYLWIA PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM PDF PNG
147 WIERZCHOWSKA KAROLINA GDAŃSK PDF PNG
148 WILAMOWSKI MATEUSZ GDYNIA FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
149 WILK DARIUSZ MARKI PDF PNG
150 WITKOWSKI JAKUB GDAŃSK FUNDACJA JEPPESENA PDF PNG
151 WŁODARCZYK-PISZCZ AGATA CZERWIONKA-LESZCZYNY PDF PNG
152 WOLFRAM DAWID GDYNIA PDF PNG
153 WOLNIAK KASIA KONIN PDF PNG
154 WOŹNIAK ALINA BYDGOSZCZ BIOLOGIA MEDYCZNA CM UMK PDF PNG
155 WRZOSEK NINA GDAŃSK PDF PNG
156 WRZOSEK SYLWIA GDAŃSK PDF PNG
157 WYSZECKA ANNA SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL PDF PNG
158 ZIELENIEWSKA MONIKA GRIMSTAD IRON TEAM PDF PNG
159 ZIELNIK DARIUSZ ZIELNIK GDAŃSK PDF PNG
160 ŻELEWSKI DARIUSZ RUMIA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE PDF PNG
161 CHOMICZ ŁUKASZ CHOMICZ KOZY KLUB BIEGACZA GLS PDF PNG
162 DUBIELA MAŁGORZATA JUSZKOWO PRUSZCZ BIEGA PDF PNG
163 GĄSIOR PIOTR GĄSIOR SUSZ PDF PNG
164 GREGORCZYK BEATA GNIEŻDŻEWO PDF PNG
165 JUSZCZAK ŁUKASZ OŁAWA ŚCINAWA TEAM PDF PNG
166 JUŹWIAK ADAM GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
167 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU PDF PNG
168 MŁYNARCZYK MARZENA GDANSK PDF PNG
169 MOSKAL SABINA KRAKÓW ZABIERZÓW BIEGA PDF PNG
170 RYBKA CZESŁAW SZCZECIN PDF PNG
171 SIKORSKA-LÖWE KATARZYNA WARSZAWA PDF PNG
172 SKUPIEŃ KRYSTIAN JASTRZĘBIE-ZDRÓJ PDF PNG
173 WOJCIŃSKA IWONA SŁUPSK ANANASY Z 3FAL PDF PNG
174 CZAPIEWSKI MARCIN CZARLIN ASPIRE POWERCLUB PDF PNG
175 DELUGA LIDIA GDAŃSK IRON TEAM PDF PNG
176 DYBOWSKI PATRYK MANSFIELD PDF PNG
177 GRZĄŚLEWICZ ŁUKASZ GDAŃSK PDF PNG
178 JORDAN ROJAS DOROTA GDAŃSK PDF PNG
179 JUREK TOMASZ ENGLAND, MANSFIELD PDF PNG
180 KNAPP MARIKA WALSALL IRONTEAM UK PDF PNG
181 KROPIDŁOWSKA JUSTYNA NOWY BARKOCZYN PDF PNG
182 KRZYSIAK EWA GDAŃSK GKS STOCZNIOWIEC PDF PNG
183 LIGENZA ZBIGNIEW PRUSZCZ GDAŃSKI DREAM TRI TEAM/ PRUSZCZ BIEGA PDF PNG
184 LISEK-GAZDA JOANNA JUSZKOWO PDF PNG
185 ŁUCZAK MAGDALENA GDANSK ASPIRE POWERCLUB PDF PNG
186 MAWLICHANÓW IZABELA PRUSZCZ GDANSKI IRON TEAM PDF PNG
187 PIANKOWSKI MACIEJ NIEDAMOWO KOŚCIERSKI KLUB MORSÓW PDF PNG
188 PIETRUSZKA SŁAWOMIR SZCZECIN RAZ SZCZECIN PDF PNG
189 PIETRZYK PIOTR GDANSK PDF PNG
190 SZYMAŃSKA MONIKA GDYNIA VECTOR AKTYWNIE PDF PNG
191 WELTROWSKA ALICJA SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL PDF PNG
192 ZIELIŃSKA EWA CARLISLE PDF PNG
193 BOGALECKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI SAFE SPORT TEAM PDF PNG
194 CIESIELSKI LUKASZ CIESIELSKI MANSFIELD PROJECT DISCIPLINE PDF PNG
195 FIETKO MICHAL TIPTON IRONTEAM UK PDF PNG
196 GNYBA OSKAR STĘŻYCA METROŻERCY , KOSCIERSKI KLUB MORSÓW FORREST GUMP PDF PNG
197 GRULKOWSKA JOANNA GRABOWO KOSCIERSKIE PDF PNG
198 KARITA KATARZYNA GDANSK MORSJANKI PDF PNG
199 KRAWCZYK KATARZYNA SOLNA PDF PNG
200 KURZAWSKI DAWID WOLVERHAMPTON PDF PNG
201 KUŹMA ŁUKASZ BRZEZINKA DOLNA PDF PNG
202 LEHMANN ANIA GDAŃSK PDF PNG
203 LESIAK DOROTA GDAŃSK PDF PNG
204 MEYER ANNA KOŚCIERZYNA PDF PNG
205 PIJEWSKA JOANNA GDAŃSK PDF PNG
206 POŁEĆ FILIP GDAŃSK PDF PNG
207 POŁEĆ ROBERT GDAŃSK PDF PNG
208 RYTA-STAMIROWSKA PATRYCJA GRZYBNO PDF PNG
209 UGOWSKA DANUTA STAROGARD GDAŃSKI PDF PNG
210 ZBLEWSKA ANNA GRABÓWKO PDF PNG
211 GRZYBOWSKI MIKOŁAJ ELBLĄG PDF PNG
212 KORZENIOWSKA MAGDALENA ZABRZE OPEL ACTIVE TEAM PDF PNG
213 KOWALCZYK HANNA GDANSK IRON TEAM PDF PNG
214 KULECZKA KATARZYNA SŁUPSK ANANASY Z 3 FAL PDF PNG
215 KUŹNIAR DOROTA ZAKOPANE 34-500 OS.SZYMONY 9/9 TEAM RUFARO PDF PNG
216 LEWINSKI KRZYSZTOF PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM PDF PNG
217 MARKIEWICZ KAMIL STARGARD PDF PNG
218 MICHAŁOWKA-LEWIŃSKA ANITA PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM PDF PNG
219 MILCARZ WOJCIECH WARSZAWA PDF PNG
220 WÓJCISZYN MATEUSZ GDAŃSK PDF PNG

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ