Giżycki Bieg Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Ziółkowski Tomasz Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
2 Weryk Sebastian Warszawa Bieg Ułanów - 5 km 10 Warszawski Pułk Samochodowy
3 Ziółkowska-Kisiel Julia Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
4 Imbierski Tobiasz Koszalin Bieg Patriotów - 10 km opłacono
5 Połom Patryk Giżycko Bieg Patriotów - 10 km 182. krt opłacono
6 JuszkiewicZ Aleksandra Giżycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
7 Baryga Dariusz Gizycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
8 Biegański Adrian Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
9 Adasiewicz Julia Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
10 Ożga Wiesław Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
11 Kurpiewska Dorota Pisz Bieg Ułanów - 5 km Klub Morsów Piszu opłacono
12 Makowska Nastka Giżycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
13 Kuczyńska Kinga Giżycko Bieg Ułanów - 5 km Bbl Wydminy opłacono
14 Mech Patryk Łochów Bieg Patriotów - 10 km
15 Białas Paweł Giżycko Bieg Ułanów - 5 km opłacono
16 Bartnik Michał Giżycko Bieg Ułanów - 5 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
17 Górska-Bartnik Maria Giżycko Polowy Patrol - NW 5 km opłacono
18 Staszkun Patryk Kruklanki Bieg Patriotów - 10 km opłacono
19 Jaksina Dariusz Ruciane-nida Polowy Patrol - NW 5 km Na rolkach przez mazury opłacono
20 Rymszewicz Tomasz Węgorzewo Bieg Patriotów - 10 km Węgorzewski Klub Karate Kyokushin
21 Poniatowski Marek Bełda Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
22 Poniatowski Adam Bełda Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
23 Wilamowski Jacek LIDZBARK WARMIŃSKI Bieg Ułanów - 5 km Team Kopeć opłacono
24 Stańczak Anna Białystok Bieg Ułanów - 5 km
25 Sekreta Anna Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
26 Dziekoński Tadeusz Białystok Bieg Patriotów - 10 km Juvenia Białystok opłacono
27 Wiśniewska-Duda Anna Warszawa Bieg Patriotów - 10 km opłacono
28 Brewczynska Milena Łyse Polowy Patrol - NW 5 km #Morsy Łyse opłacono
29 Kościński Patryk Pozezdrze Bieg Patriotów - 10 km Akademia Marynarki Wojennej
30 Krysiuk Mariola Starożyńce Bieg Ułanów - 5 km
31 Wielgat Artur Netta Folwark Bieg Ułanów - 5 km Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne
32 Turowski Robert Sojczyn Borowy Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
33 Kuleszka Anna Węgorzewo Bieg Ułanów - 5 km Kyokushin Węgorzewo/11 Mazurski Pułk Altylerii
34 BREWCZYŃSKI MARCIN BREWCZYŃSKI ŁYSE Polowy Patrol - NW 5 km #Morsy Łyse opłacono
35 KASIŃSKA DANUTA GIŻYCKO Bieg Ułanów - 5 km BBL GIŻYCKO
36 Kozak Monika Giżycko Bieg Ułanów - 5 km Bbl Wydminy opłacono
37 Deptuła Piotr Ełk Bieg Ułanów - 5 km OSPWL Bemowo Piskie opłacono
38 Kimbor Sylwia Giżycko Bieg Patriotów - 10 km opłacono
39 Staniszewski Krzysztof Grajewo Bieg Patriotów - 10 km Maratonka Grajewo
40 Tomczyk Anna Olsztyn Bieg Patriotów - 10 km opłacono
41 Opoński Artur EŁK Bieg Patriotów - 10 km Super Drużyna Ełk
42 Szczepaniak Piotr Olsztyn Polowy Patrol - NW 5 km Są Wolniejsi opłacono
43 Bielak Roman Mikołajki Bieg Patriotów - 10 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
44 Ambroziak Marcin Ryn Bieg Ułanów - 5 km
45 Długosz Lucyna KĘTRZYN Bieg Patriotów - 10 km Drużyna ML
46 Karwowski Krzysztof Miłki Bieg Patriotów - 10 km opłacono
47 Czerep Piotr Giżycko Bieg Patriotów - 10 km BBL GIŻYCKO
48 Chojnowska Katarzyna Grajewo Bieg Patriotów - 10 km
49 Maciejewski Grzegorz GIŻYCKO Bieg Patriotów - 10 km BBL Giżycko
50 rogulski rafał GIŻYCKO Bieg Patriotów - 10 km BBL GIŻYCKO opłacono


Wyświetleń: 3023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ