Międzynarodowy XXV Turniej Tenisa Stołowego im. Andrzeja Grubby z Asist - XV Memoriał
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Romańska Aleksandra Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
2 Traczyk-Kępa Beata Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK opłacono on-line
3 Bogdanowicz Natalia Lidzbark Warmiński kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
4 Gromek Artur Lidzbark Warmiński kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
5 Stefaniak Iga Kwidzyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MTS KWIDZYN opłacono on-line
6 Stefaniak Amelia Kwidzyn kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MTS KWIDZYN opłacono on-line
7 Zajul Maciej Lidzbark Warmiński kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
8 Czaja Julia Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK opłacono on-line
9 Januszewski Sławomir Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Krajna Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
10 Draws Anna Wyczechowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
11 Draws Ewa Wyczechowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
12 Alot Maksymilian Sopot kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) KS AZS AWFiS Gdańsk opłacono on-line
13 Dosz Sławomir Będargowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) GORZOVIA Gorzów Wielkopolski opłacono on-line
14 Jaszczerski Kamil Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
15 Kwiatkowski Patryk Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
16 Dosz Adam Będargowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Pogoń Lębork opłacono on-line
17 Ufnal Mateusz Bydgoszcz kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) IKTS Broń Radom opłacono on-line
18 Rschenek Andrzej Gdansk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
19 Stefanowicz Milena Lidzbark Warmiński kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
20 Stefanowicz Oleg Lidzbark Warmiński kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
21 Gołębiewski Paweł Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Elbląg opłacono on-line
22 Baranowski Jakub Lidzbark Warmiński kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
23 Teca Rajmund Borkowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) STSBORKOWO opłacono on-line
24 Felchner Agata STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
25 Mateja Jakub Trzcińsk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec)
26 Licbarska Adrianna Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK opłacono on-line
27 Runge Filip STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
28 Pietrzniak Zbigniew Pruszcz Gdanski kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
29 Zimnicka Marta Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
30 Wirkus Tomasz Pruszcz Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
31 Białk Szymon Gdynia kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS Orlik Gdynia opłacono on-line
32 Lunkowski Adrian Gdynia kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS Orlik Gdynia opłacono on-line
33 Połomska Aleksandra Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
34 Kubic Marcin Lidzbark Warminski kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) KSTS Warmia Lidzbark Warmiński opłacono on-line
35 Kamińska Marcelina Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) LUKS STRASZYN opłacono on-line
36 Trudnowski Janusz Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Elbląg opłacono on-line
37 Rybarska Kamila RUDNO kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) UKS TENISISTA RUDNO opłacono on-line
38 Majkowska Andżelika Lamk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS Juvenia Półczno opłacono on-line
39 Majkowski Dominik Lamk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS Juvenia Półczno opłacono on-line
40 Mikołajski Mirosław Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Elbląg opłacono on-line
41 Dudzicz Adam Gdynia kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
42 Geiger Andrzej Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Elbląg opłacono on-line
43 Gliniecki Sylwester Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Elbląg opłacono on-line
44 Grudzień Roman Elbląg kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Elbląg opłacono on-line
45 Szczutkowski Kacper Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
46 Pankowski Jakub Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
47 Wójcik Patryk Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
48 Nowak Wiktoria Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
49 Szczutkowska Amela Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
50 Kowalik Greta Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
51 Rudolf Natasza Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
52 Rogulska Julia Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
53 Rudolf Wiktor Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
54 Mateusz Jagodziński Chełmno kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) LUKS Chełmno opłacono
55 Pacholczak Łukasz Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Ubezpieczenia SPECTRUM opłacono on-line
56 Bendik Daria Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Ubezpieczenia SPECTRUM opłacono on-line
57 Durasiewicz Dominik STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
58 Sukurenko Karol Kołobrzeg kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KTS Kołobrzeg opłacono on-line
59 Rękas Krzysztof Rękas Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
60 Bahr Jan Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
61 Wietrzyński Igor Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
62 Firyn Mateusz Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
63 Dorotyn Tymoteusz Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
64 Dorotyn Mateusz Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
65 Żabiński Jan Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
66 Żabińska Maria Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
67 Wyczyński Czarek Starogard Gdanski kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) szkola podstawowa nr 1 Starogard Gdański opłacono on-line
68 Wyczyński Oskar Starogard Gdanski kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) szkola podstawowa nr 1 Starogard Gdański opłacono on-line
69 Mojka Piotr Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) Juvenia Półczno opłacono on-line
70 Zielińska Claudia STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
71 Tebecio Wojciech STG kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) ASIST B03 opłacono
72 Błański Maciej STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
73 Czapla Diego STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
74 Czapla Artur STG kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) ASIST B03 opłacono
75 Szurgot Piotr STG kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) ASIST B03 opłacono
76 Szurgot Agata STG kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
77 Szurgot Anna starogard gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
78 Peikowski Bartosz Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) ASIST B03 opłacono
79 Peikowski Fabian Starogard Gdański kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASIST B03 opłacono
80 Misztal Krzysztof Borkowo kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec)
81 Konieczna Aleksandra Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
82 Cieślewicz Klaudia Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
83 Słapka Kamil Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
84 Puczyński Jakub Gniew kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
85 Pręda Paulina Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK opłacono on-line
86 Żychliński Mateusz Chojnice kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) UKS 8 Chojnice opłacono on-line
87 Czajka Jarosław Starogard Gdański kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
88 Gregorczyk Michał Gregorczyk Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) MRKS GDAŃSK opłacono on-line
89 Gregorczyk Leszek Gregorczyk Gdańsk kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
90 Drejer Michał Chojniczki kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) opłacono on-line
91 Jędrzejewski Szymon gostynin kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) opłacono on-line
92 Jędrzekewski Szymon gostynin kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec)
93 Glanert Olaf Grudziądz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) Olimpia Unia Grudziądz opłacono on-line
94 Tarakan Michał Starogard Gdaski kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) 3Sts Starogard Gdański opłacono on-line
95 Jędrzejewski Oliwier Grudziądz kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) ASTS Olimpia Unia Grudziądz opłacono on-line
96 Kwieciński Hubert Lisiec Wielki kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) KTS Wicher Lisiec Wielki opłacono on-line
97 ZABROCKA KAROLINA GNIEW kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
98 ZABROCKI BARTOSZ GNIEW kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) UKS OLIMPIA GNIEW opłacono on-line
99 Lasota Nadia Łochowo kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) Gwiazda Bydgoszcz opłacono on-line
100 Wollschlaeger Liliana Gdańsk kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) GKTS Gdansk opłacono on-line


Wyświetleń: 4455

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ