Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alot Maksymilian | Sopot | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KS AZS AWFiS Gdańsk | opłacono on-line |
2 | Bahr Jan | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
3 | Baranowski Jakub | Lidzbark Warmiński | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
4 | Barszcz Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||
5 | Bendik Daria | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Ubezpieczenia SPECTRUM | opłacono on-line |
6 | Białk Szymon | Gdynia | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Orlik Gdynia | opłacono on-line |
7 | Bogdanowicz Natalia | Lidzbark Warmiński | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
8 | Breszka Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
9 | brieger michał | chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
10 | Błański Maciej | STG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
11 | Cieślewicz Klaudia | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
12 | Czaja Julia | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line |
13 | Czajka Jarosław | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
14 | Czapla Artur | STG | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | opłacono |
15 | Czapla Diego | STG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
16 | Czapski Marek | Śliwice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
17 | Dorotyn Mateusz | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
18 | Dorotyn Tymoteusz | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
19 | Dosz Adam | Będargowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Pogoń Lębork | opłacono on-line |
20 | Dosz Sławomir | Będargowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | GORZOVIA Gorzów Wielkopolski | opłacono on-line |
21 | Draws Anna | Wyczechowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |
22 | Draws Ewa | Wyczechowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |
23 | Drejer Michał | Chojniczki | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
24 | Dudzicz Adam | Gdynia | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
25 | Durasiewicz Dominik | STG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
26 | Felchner Agata | STG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
27 | Firyn Mateusz | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
28 | Gajewski Hubert | Sopot | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | opłacono on-line |
29 | Geiger Andrzej | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | opłacono on-line |
30 | Glaner Wojciech | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
31 | Glanert Olaf | Grudziądz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Olimpia Unia Grudziądz | opłacono on-line |
32 | Gliniecki Sylwester | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | opłacono on-line |
33 | Goike Łukasz | Wejherowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||
34 | Gołębiewski Paweł | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | opłacono on-line |
35 | Gregorczyk Leszek Gregorczyk | Gdańsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
36 | Gregorczyk Michał Gregorczyk | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line |
37 | Gromek Artur | Lidzbark Warmiński | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
38 | Grudzień Roman | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | opłacono on-line |
39 | Januszewski Sławomir | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Krajna Sępólno Krajeńskie | opłacono on-line |
40 | Jaszczerski Kamil | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
41 | Jędrzejewski Oliwier | Grudziądz | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASTS Olimpia Unia Grudziądz | opłacono on-line |
42 | Jędrzejewski Szymon | gostynin | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | opłacono on-line | |
43 | Jędrzekewski Szymon | gostynin | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ||
44 | Kamińska Marcelina | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | LUKS STRASZYN | opłacono on-line |
45 | Konieczna Aleksandra | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
46 | Kowalik Greta | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
47 | Kubic Marcin | Lidzbark Warminski | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
48 | Kwiatkowski Patryk | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
49 | Kwieciński Hubert | Lisiec Wielki | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KTS Wicher Lisiec Wielki | opłacono on-line |
50 | Lasota Nadia | Łochowo | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | Gwiazda Bydgoszcz | opłacono on-line |
51 | Licbarska Adrianna | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line |
52 | Lunkowski Adrian | Gdynia | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Orlik Gdynia | opłacono on-line |
53 | Majkowska Andżelika | Lamk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Juvenia Półczno | opłacono on-line |
54 | Majkowski Dominik | Lamk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS Juvenia Półczno | opłacono on-line |
55 | Mateja Jakub | Trzcińsk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||
56 | Mateusz Jagodziński | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
57 | Mikołajski Mirosław | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | opłacono on-line |
58 | Misztal Krzysztof | Borkowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ||
59 | Mojka Piotr | Chojnice | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Juvenia Półczno | opłacono on-line |
60 | Mostovyi Ihor | Gdynia | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Pzts | opłacono on-line |
61 | Murenets Sofia | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | opłacono on-line |
62 | Nadolny Jakub | Zielona Góra | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ZKS PALMIARNIA Zielona Góra | opłacono on-line |
63 | Nowak Wiktoria | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
64 | Pacholczak Łukasz | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Ubezpieczenia SPECTRUM | opłacono on-line |
65 | Pankowski Jakub | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
66 | Peikowski Bartosz | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | opłacono |
67 | Peikowski Fabian | Starogard Gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
68 | Pietrzniak Zbigniew | Pruszcz Gdanski | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
69 | Połomska Aleksandra | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
70 | Pręda Paulina | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line |
71 | Puczyński Jakub | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
72 | Rękas Krzysztof Rękas | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
73 | Rogulska Julia | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
74 | Romańska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
75 | Rschenek Andrzej | Gdansk | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | opłacono on-line | |
76 | Rudolf Natasza | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
77 | Rudolf Wiktor | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
78 | Runge Filip | STG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
79 | Rybarska Kamila | RUDNO | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | UKS TENISISTA RUDNO | opłacono on-line |
80 | Stefaniak Amelia | Kwidzyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MTS KWIDZYN | opłacono on-line |
81 | Stefaniak Iga | Kwidzyn | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MTS KWIDZYN | opłacono on-line |
82 | Stefanowicz Milena | Lidzbark Warmiński | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
83 | Stefanowicz Oleg | Lidzbark Warmiński | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KSTS Warmia Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
84 | Stosio Martyna | Gdansk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | GKTS Gdansk | opłacono on-line |
85 | Sukurenko Karol | Kołobrzeg | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KTS Kołobrzeg | opłacono on-line |
86 | Szczepański Fabian | Filice | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | KS Dekorglass | opłacono on-line |
87 | Szczutkowska Amela | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
88 | Szczutkowski Kacper | Chełmno | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | LUKS Chełmno | opłacono |
89 | Szurgot Agata | STG | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
90 | Szurgot Anna | starogard gdański | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | ASIST B03 | opłacono |
91 | Szurgot Piotr | STG | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | opłacono |
92 | Słapka Kamil | Gniew | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | UKS OLIMPIA GNIEW | opłacono on-line |
93 | Tarakan Michał | Starogard Gdaski | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | 3Sts Starogard Gdański | opłacono on-line |
94 | Tebecio Wojciech | STG | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | ASIST B03 | opłacono |
95 | Teca Rajmund | Borkowo | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | STSBORKOWO | opłacono on-line |
96 | TKACZENKO ILIA | GDAŃSK | Ukraina | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 GDAŃSK | opłacono on-line |
97 | Traczyk-Kępa Beata | Gdańsk | Polska | kategorie młodzieżowe (skrzat, żak, młodzik, kadet, junior, młodzieżowiec) | MRKS GDAŃSK | opłacono on-line |
98 | Trudnowski Janusz | Elbląg | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | Elbląg | opłacono on-line |
99 | Ufnal Mateusz | Bydgoszcz | Polska | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) | IKTS Broń Radom | opłacono on-line |
100 | Veretska Valentyna | Ukraine | Ukraina | kategorie seniorskie (senior, weteran, amator, ubezpieczeniowiec) |
Wyświetleń: 7311