31335 ELEKTRONICZNEZAPISY

Wyniki 2,2 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Kategoria Miejsce wg kategorii Klub Dystans Prędkość Czas/km Meta 2,2 km Dyplom
1 535 MAKIŁA KAROL M 1 STAROGARD GDAŃSKI M 15-17 1 KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 2,2 km 18.64 00:03:13 00:07:05.08 pobierz
2 526 KITOWSKI JAŚ M 2 STAROGARD GDAŃSKI M 15-17 2 SKL FILIPPIDES 2,2 km 18.5 00:03:14 00:07:08.94 pobierz
3 534 ŁADA NIKODEM M 3 NOWE POLASZKI M 13-14 1 SP 6 KOŚCIERZYNA 2,2 km 17.88 00:03:21 00:07:23.29 pobierz
4 511 PATELCZYK KAROL M 4 DEMLIN M 15-17 3 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH STAROGARD GDAŃSKI 2,2 km 16.4 00:03:39 00:08:03.32 pobierz
5 515 SEROCKI PAWEŁ M 5 STAROGARD GDAŃSKI M 13-14 2 DRUŻYNA PIERŚCIENIA 2,2 km 16.26 00:03:41 00:08:07.08 pobierz
6 523 SEGAR KAJETAN M 6 LUBICHOWO M 13-14 3 2,2 km 15.9 00:03:46 00:08:18.62 pobierz
7 509 NAGÓRSKI MIKOŁAJ M 7 STAROGARD GDAŃSKI M 13-14 4 2,2 km 15.75 00:03:48 00:08:23.45 pobierz
8 518 DERENGOWSKA PAULINA K 1 STAROGARD GDAŃSKI K 15-17 1 SKL FILIPPIDES 2,2 km 15.62 00:03:50 00:08:27.55 pobierz
9 506 KŁOS ZUZANNA K 2 BARCHNOWY K 13-14 1 SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI 2,2 km 15.56 00:03:51 00:08:29.41 pobierz
10 524 WOJAS ARTUR M 8 GRUDZIADZ M 13-14 5 2,2 km 15.5 00:03:52 00:08:31.46 pobierz
11 522 PIASKOWSKI JAKUB M 9 SUMIN M 13-14 6 PSP SUMIN 2,2 km 15.35 00:03:54 00:08:36.40 pobierz
12 527 JABŁOŃSKA LAURA K 3 DZIERZGOŃ K 13-14 2 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 2,2 km 14.97 00:04:00 00:08:49.12 pobierz
13 517 BUDA ALEKSANDER M 10 KOTEŻE M 13-14 7 SKL FILIPPIDES 2,2 km 14.83 00:04:03 00:08:54.85 pobierz
14 505 JĘDRZEJEWSKA NADIA K 4 NOWA WIEŚ RZECZNA K 13-14 3 SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI 2,2 km 14.78 00:04:03 00:08:56.04 pobierz
15 514 RYK MARTA K 5 STAROGARD GDAŃSKI K 13-14 4 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH STAROGARD GDAŃSKI 2,2 km 14.69 00:04:05 00:08:59.02 pobierz
16 502 ENGLER ZUZANNA K 6 KOKOSZKOWY K 15-17 2 SKL FILIPPIDES STAROGARD GDAŃSKI 2,2 km 14.61 00:04:06 00:09:02.51 pobierz
17 510 PATELCZYK AGATA K 7 DEMLIN K 15-17 3 ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH STAROGARD GDAŃSKI 2,2 km 14.53 00:04:08 00:09:05.85 pobierz
18 508 KUBACH JULITA K 8 STAROGARD GDAŃSKI K 15-17 4 SKL FILIPPIDES 2,2 km 14.35 00:04:11 00:09:12.58 pobierz
19 513 PONTUS MACIEJ M 11 GDAŃSK M 13-14 8 2,2 km 14.22 00:04:13 00:09:17.35 pobierz
20 516 SZCZEPANIAK KATARZYNA K 9 KOKOSZKOWY K 15-17 5 SKL FILIPPIDES 2,2 km 14.14 00:04:14 00:09:20.89 pobierz
21 525 KITOWSKI FRANEK M 12 M 13-14 9 2,2 km 14.04 00:04:16 00:09:24.28 pobierz
22 531 WEREMCZUK MARTYNA K 10 MINIĘTA 1 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 2,2 km 13.63 00:04:24 00:09:41.87 pobierz
23 503 GROBELNY MAKSYMILIAN M 13 STAROGARD GD. M 13-14 10 FC KONSTYTUCJA 2,2 km 13.03 00:04:36 00:10:08.90 pobierz
24 529 PANUŚ ANNA K 11 STANOWO K 13-14 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 2,2 km 12.38 00:04:51 00:10:40.27 pobierz
25 532 WOŻNIAK NADIA K 12 DZIERZGOŃ K 13-14 6 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 2,2 km 12.2 00:04:55 00:10:49.78 pobierz
26 507 KOWALSKI FILIP M 14 STAROGARD GD. M 13-14 11 FC KONSTYTUCJA 2,2 km 12.15 00:04:56 00:10:52.34 pobierz
27 530 STĘPAK MAŁGOSIA K 13 DZIERZGOŃ K 13-14 7 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 2,2 km 12.11 00:04:57 00:10:54.86 pobierz
28 521 LOKŚ PAULINA K 14 JANOWO K 15-17 6 1 LO 2,2 km 12.05 00:04:59 00:10:57.83 pobierz
29 528 MAŃKA MARIKA K 15 DZIERZGOŃ K 13-14 8 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 2,2 km 10.3 00:05:49 00:12:49.24 pobierz
30 533 KOSIEDOWSKA KORNELIA K 16 KOLINCZ K 15-17 7 HARDWOOD TEAM 2,2 km 8.31 00:07:13 00:15:53.26 pobierz

Wyniki 10 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Kat M kat Klub Dystans Prędkość Czas/km Czas brutto/netto Start Meta NPSR Pary Drużyna MP Energetyków Dyplom
1 281 KABAT DAMIAN M 1 STARGARD M 30 WMLKS POMORZE STARGARD 10 km 20 00:03:00 00:30:00.57 00:30:00.57 pobierz
2 119 KUJAWSKI GRZEGORZ M 2 PUCK M 40 LKS ZIEMI PUCKIEJ PUCK 10 km 18.55 00:03:14 00:32:21.94 00:32:21.94 pobierz
3 132 LEWANDOWSKI MICHAŁ M 3 MIROTKI M 20 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10 km 18.07 00:03:19 00:33:12.98 00:33:12.98 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ pobierz
4 319 POBŁOCKI PIOTR M 4 LĘBORK M 50 1 UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10 km 18.04 00:03:19 00:33:16.87 00:33:16.87 pobierz
5 346 WIETECKI ŁUKASZ M 5 POZNAŃ M 30 1 OŚ AZS POZNAŃ 10 km 17.83 00:03:21 00:33:39.58 00:33:39.58 tak pobierz
6 296 KUSMIDER ANDRZEJ KUSMIDER M 6 CZAPLINEK M 30 2 WMLKS POMORZE STARGARD 10 km 17.76 00:03:22 00:33:47.46 00:33:47.46 pobierz
7 233 TADEJEWSKI PAWEŁ M 7 OSTRÓDA M 40 1 10 km 17.59 00:03:24 00:34:07.89 00:34:07.89 pobierz
8 300 LEŚNIAK KAMIL M 8 TORUŃ M 20 1 SALCO GARMIN TEAM 10 km 17.48 00:03:25 00:34:19.75 00:34:19.75 pobierz
9 358 MAZERSKI BARTOSZ M 9 SZTUM M 40 2 LKS ZANTYR SZTUM 10 km 17.42 00:03:26 00:34:26.70 00:34:26.70 pobierz
10 86 JAKUBOWSKI MAREK M 10 PSZCZÓŁKI M 40 3 SPRINT S.A./ KUJAWSCY RUNNERS 10 km 17.11 00:03:30 00:35:04.31 00:35:04.31 pobierz
11 203 RUSOŃ BARTOSZ M 11 RUMIA M15 1 LKS ZORZA GDYNIA 10 km 17.09 00:03:30 00:35:07.48 00:35:07.48 pobierz
12 202 RUDNIK KRZYSZTOF M 12 SŁUPSK M 40 4 10 km 17.07 00:03:30 00:35:09.67 00:35:09.67 pobierz
13 275 GÓRALSKI MARCIN M 13 GDYNIA M 40 5 10 km 16.92 00:03:32 00:35:28.06 00:35:28.06 pobierz
14 256 ZIELIŃSKI KRZYSZTOF M 14 GDYNIA M15 2 LKS ZORZA GDYNIA 10 km 16.89 00:03:33 00:35:32.44 00:35:32.44 pobierz
15 105 KŁOS KLAUDIUSZ M 15 SKÓRCZ M 30 3 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10 km 16.86 00:03:33 00:35:35.70 00:35:35.70 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ pobierz
16 8 BIELSKI SEBASTIAN M 16 NOWOGARD M 20 2 ZA LINIĄ METY 10 km 16.85 00:03:33 00:35:36.24 00:35:36.24 pobierz
17 60 GAPIŃSKI ŁUKASZ M 17 WĄBRZEŹNO M 30 4 START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km 16.79 00:03:34 00:35:44.42 00:35:44.42 pobierz
18 338 WICENBACH ARKADIUSZ M 18 PRUSZCZ GDAŃSKI M 30 5 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10 km 16.39 00:03:39 00:36:36.29 00:36:36.29 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ pobierz
19 235 TOCHA ANDRZEJ M 19 DAMASZKA M 30 6 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 16.29 00:03:41 00:36:50.82 00:36:50.82 Biegający Tczew pobierz
20 25 CIEŚNIK KRZYSZTOF M 20 GRUDZIĄDZ M 30 7 10 km 16.25 00:03:41 00:36:56.65 00:36:56.65 pobierz
21 207 SEROCKI ADAM M 21 ELBLAG M 40 6 DRUŻYNA PIERŚCIENIA/#SŁAWOMIRKAMINSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km 16.21 00:03:42 00:37:01.03 00:37:01.03 pobierz
22 173 OSSOWSKI DARIUSZ M 22 KOTEŻE M 50 2 SKL FILIPPIDES 10 km 16.2 00:03:42 00:37:02.53 00:37:02.53 SKL FILIPPIDES pobierz
23 11 BLOCH PRZEMYSŁAW M 23 CZERSK M 40 7 BIEGAJĄCE ŚLIWICE 10 km 16.18 00:03:42 00:37:05.56 00:37:05.56 pobierz
24 14 BOGULSKI PIOTR M 24 ZBLEWO M 30 8 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 16.13 00:03:43 00:37:12.52 00:37:12.52 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
25 143 MAŃKA ERYK M 25 DZIERZGOŃ M15 3 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 10 km 16.05 00:03:44 00:37:23.23 00:37:23.23 pobierz
26 28 CZAJA LESZEK M 26 STAROGARD GDAŃSKI M 40 8 TRI STAROGARD GD 10 km 16 00:03:45 00:37:30.19 00:37:30.19 pobierz
27 357 SZCZEPAŃSKI MATEUSZ M 27 SZEMBRUK M 20 3 START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km 15.95 00:03:45 00:37:37.75 00:37:37.75 pobierz
28 305 MAKSYMIUK PIOTR M 28 GDAŃSK M 30 9 FLEX RUNNERS 10 km 15.84 00:03:47 00:37:53.27 00:37:53.27 pobierz
29 112 KRAIŃSKI MICHAŁ M 29 ŚLIWICE M 30 10 10 km 15.72 00:03:49 00:38:10.03 00:38:10.03 pobierz
30 80 GUZOWSKI DARIUSZ M 30 CETYŃ M 50 3 TALEX BORZYTUCHOM 10 km 15.67 00:03:49 00:38:17.32 00:38:17.32 pobierz
31 163 NAJDA SŁAWOMIR M 31 SZTUM M 40 9 LKS ZANTYR SZTUM 10 km 15.51 00:03:52 00:38:41.26 00:38:41.26 pobierz
32 44 DUBIELLA MONIKA K 1 LUBICHOWO K 20 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10 km 15.49 00:03:52 00:38:44.25 00:38:44.25 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ pobierz
33 307 MIERZWA KRZYSZTOF M 32 GDAŃSK M 30 11 KUJAWSCY RUNNERS 10 km 15.46 00:03:52 00:38:49.56 00:38:49.56 pobierz
34 42 DRZYCIMSKA MAŁGORZATA K 2 GDAŃSK K 40 LKS ZANTYR SZTUM 10 km 15.44 00:03:53 00:38:51.67 00:38:51.67 pobierz
35 65 GORNOWICZ KACPER M 33 SZLACHTA M 20 4 10 km 15.42 00:03:53 00:38:54.89 00:38:54.89 pobierz
36 299 LENKIEWICZ TOMASZ M 34 MĄTOWY WIELKIE M 30 12 10 km 15.4 00:03:53 00:38:57.32 00:38:57.32 pobierz
37 120 KURKOWSKI MAREK M 35 STAROGARD GDAŃSKI M 50 4 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 15.38 00:03:54 00:39:00.17 00:39:00.17 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
38 261 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 36 STAROGARD GDAŃSKI M 20 5 SKL FILIPPIDES 10 km 15.22 00:03:56 00:39:26.02 00:39:26.02 SKL FILIPPIDES pobierz
39 75 GRZONKA KAMILA K 3 BYTONIA K 30 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 15.2 00:03:56 00:39:29.51 00:39:29.51 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
40 336 TRZCIŃSKI KRZYSZTOF M 37 TCZEW M 40 10 FLEX RUNNERS 10 km 15.18 00:03:57 00:39:31.09 00:39:31.09 pobierz
41 22 CEBULA BOGDAN M 38 SZTUM M 60 1 LKS ZANTYR SZTUM 10 km 15.18 00:03:57 00:39:32.04 00:00:01.01 00:39:33.05 pobierz
42 245 WILCZYNSKI ROBERT M 39 STAROGARD GDAŃSKI M 30 13 POLPHARMA RUN 10 km 15.15 00:03:57 00:39:36.28 00:00:07.41 00:39:43.69 pobierz
43 94 KACPERSKI BARTOSZ M 40 DZIERZGOŃ M 20 6 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 10 km 15.13 00:03:57 00:39:39.18 00:00:01.11 00:39:40.29 pobierz
44 343 WOJCIECHOWICZ JACEK M 41 KOSZALIN M 40 11 ENERGA 10 km 15.11 00:03:58 00:39:43.90 00:00:03.62 00:39:47.52 tak pobierz
45 290 KOWALSKI JACEK M 42 ELBLĄG M 50 5 JACKO 10 km 15.08 00:03:58 00:39:47.25 00:00:04.12 00:39:51.37 pobierz
46 285 KIEDROWSKI GRZEGORZ M 43 POGÓDKI M 30 14 FLEX RUNNERS 10 km 15.08 00:03:58 00:39:47.79 00:00:02.04 00:39:49.83 pobierz
47 262 ŻOŁĄDEK PAWEŁ M 44 STAROGARD GDAŃSKI M 30 15 10 km 15.05 00:03:59 00:39:52.16 00:00:00.16 00:39:52.32 pobierz
48 128 LENZ MAGDALENA K 4 STAROGARD GDAŃSKI K 30 1 TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 km 15.05 00:03:59 00:39:52.26 00:00:01.05 00:39:53.31 pobierz
49 306 MALTSEV ARTEM M 45 ELBLĄG M15 4 KLUGETEAM 10 km 14.95 00:04:00 00:40:08.58 00:40:08.58 pobierz
50 252 WÓDKOWSKI KRZYSZTOF M 46 SZPĘGAWSK M 40 12 GOIA 10 km 14.94 00:04:01 00:40:10.33 00:00:02.04 00:40:12.37 pobierz
51 324 SIENIEK KRZYSZTOF M 47 LICZE M 40 13 10 km 14.93 00:04:01 00:40:12.74 00:00:03.01 00:40:15.75 pobierz
52 226 SZABŁOWSKA IWONA K 5 PRUSZCZ GDAŃSKI K 30 2 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ 10 km 14.86 00:04:02 00:40:23.07 00:00:01.71 00:40:24.78 LLKS ZIEMI KOCIEWSKIEJ SKÓRCZ pobierz
53 355 SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW M 48 KOKOSZKOWY M 20 7 10 km 14.85 00:04:02 00:40:25.43 00:00:01.61 00:40:27.04 pobierz
54 176 PATELCZYK SŁAWOMIR M 49 DEMLIN M 40 14 10 km 14.81 00:04:03 00:40:31.39 00:00:03.83 00:40:35.22 pobierz
55 280 JĘDRZEJEWSKI DANIEL M 50 NOWA WIEŚ RZECZNA M 40 15 DEKPOL 10 km 14.71 00:04:04 00:40:48.50 00:00:02.51 00:40:51.01 pobierz
56 311 NADOLNY RADOSŁAW M 51 PELPLIN M 30 16 10 km 14.61 00:04:06 00:41:04.65 00:00:04.72 00:41:09.37 pobierz
57 116 KRYNICKI MACIEJ M 52 ZIELONA M 30 17 10 km 14.57 00:04:07 00:41:10.50 00:00:01.56 00:41:12.06 pobierz
58 158 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 53 STAROGARD GDAŃSKI M 30 18 SKL FILIPPIDES 10 km 14.55 00:04:07 00:41:14.78 00:00:02.47 00:41:17.25 SKL FILIPPIDES pobierz
59 243 WAŚNIEWSKA MARTYNA K 6 ELBLĄG K 15 1 KLUGETEAM 10 km 14.5 00:04:08 00:41:23.27 00:41:23.27 pobierz
60 82 HEYKA JAROSŁAW M 54 LĘBORK M 50 6 MJR 10 km 14.49 00:04:08 00:41:25.15 00:00:02.24 00:41:27.39 pobierz
61 121 KWIATKOWSKA AGATA K 7 ELBLĄG K 15 2 KLUGETEAM 10 km 14.45 00:04:09 00:41:32.41 00:00:00.42 00:41:32.83 pobierz
62 159 MIKOWSKI MARIUSZ M 55 ELBLĄG M 40 16 "TEAMKARAŚ" 10 km 14.41 00:04:09 00:41:39.13 00:00:03.70 00:41:42.83 pobierz
63 68 GRALAK JACEK M 56 KOŚCIERZYNA M 40 17 AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA 10 km 14.39 00:04:10 00:41:41.92 00:00:01.93 00:41:43.85 pobierz
64 227 SZCZYPIOR MARCIN M 57 ZBLEWO M 30 19 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 14.38 00:04:10 00:41:44.07 00:00:01.67 00:41:45.74 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
65 96 KACZYŃSKI DANIEL M 58 STAROGARD GDAŃSKI M 30 20 MORSY ZBLEWO 10 km 14.37 00:04:10 00:41:46.27 00:00:03.54 00:41:49.81 pobierz
66 249 WŁOCH KRZYSZTOF M 59 BIALACHOWO M 50 7 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 14.26 00:04:12 00:42:05.07 00:00:02.84 00:42:07.91 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
67 95 KACPERSKI MATEUSZ M 60 DZIERZGOŃ M15 5 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 10 km 14.24 00:04:12 00:42:08.07 00:00:01.26 00:42:09.33 pobierz
68 201 ROGOZA MATEUSZ M 61 ZIELIN M 30 21 NIEZRZESZONY 10 km 14.23 00:04:12 00:42:09.46 00:00:01.65 00:42:11.11 pobierz
69 267 BORSZEWSKI DARIUSZ M 62 STAROGARD GDAŃSKI M 30 22 FLEX RUNNERS 10 km 14.23 00:04:13 00:42:10.69 00:00:02.98 00:42:13.67 pobierz
70 107 KORDECKI ROBERT M 63 WIELKI KLINCZ M 20 8 MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10 km 14.18 00:04:13 00:42:19.80 00:00:02.12 00:42:21.92 pobierz
71 145 MAREK KAMIL M 64 ELBLĄG M 40 18 10 km 14.11 00:04:15 00:42:32.57 00:00:05.71 00:42:38.28 pobierz
72 61 GLAZA HENRYK M 65 OSIECZNA M 40 19 10 km 14.06 00:04:16 00:42:41.74 00:00:04.33 00:42:46.07 pobierz
73 118 KUHN RAFAŁ M 66 STAROGARD GDAŃSKI M 30 23 10 km 14.05 00:04:16 00:42:42.71 00:00:06.68 00:42:49.39 pobierz
74 220 STĘPIŃSKI PAWEŁ M 67 STAROGARD GDAŃSKI M 20 9 POLPHARMA RUN 10 km 14.02 00:04:16 00:42:47.95 00:00:02.31 00:42:50.26 pobierz
75 250 WOJCIECHOWSKI SEBASTIAN M 68 SZLACHTA M 40 20 DRZEWIARZ SZLACHTA 10 km 14.02 00:04:16 00:42:48.18 00:00:03.35 00:42:51.53 pobierz
76 194 RAMBOWSKI MAREK M 69 STAROGARD GDAŃSKI M 40 21 10 km 13.94 00:04:18 00:43:02.60 00:00:02.51 00:43:05.11 pobierz
77 244 WESOŁOWSKI PAWEŁ M 70 PRUSZCZ GDAŃSKI M 30 24 STRUNNERS 10 km 13.94 00:04:18 00:43:03.33 00:00:06.76 00:43:10.09 pobierz
78 268 CHABOWSKI TOMASZ M 71 SZTUM M 50 8 SZTUM BIEGA 10 km 13.93 00:04:18 00:43:04.07 00:00:03.48 00:43:07.55 pobierz
79 348 MAŁKOWSKI DAMIAN M 72 STAROGARD GDAŃSKI M 20 10 10 km 13.88 00:04:19 00:43:13.31 00:00:05.21 00:43:18.52 pobierz
80 110 KOWALEWSKA MAŁGORZATA K 8 BANINO K 40 1 10 km 13.88 00:04:19 00:43:14.21 00:00:05.23 00:43:19.44 pobierz
81 276 GROBELNY TOMASZ M 73 STAROGARD GD. M 40 22 SKL/FILIPPIDES 10 km 13.88 00:04:19 00:43:14.67 00:00:04.25 00:43:18.92 SKL FILIPPIDES pobierz
82 179 PETKA LUCYNA K 9 STAROGARD GDAŃSKI K 40 2 SKL FILIPPIDES 10 km 13.87 00:04:19 00:43:15.20 00:00:02.10 00:43:17.30 SKL FILIPPIDES pobierz
83 10 BISEK TOMASZ M 74 LUBLIN M 30 25 10 km 13.87 00:04:19 00:43:15.43 00:00:06.20 00:43:21.63 pobierz
84 303 ŁUKOMSKI ANDRZEJ M 75 SZTUM M 60 2 LKS ZANTYR SZTUM 10 km 13.79 00:04:21 00:43:30.19 00:00:03.02 00:43:33.21 pobierz
85 340 WIKA MATEUSZ M 76 DĄBRÓWKA M 20 11 10 km 13.78 00:04:21 00:43:33.18 00:00:03.17 00:43:36.35 pobierz
86 360 RADDE WITOLD M 77 STAROGARD GDAŃSKI M 30 26 10 km 13.76 00:04:21 00:43:37.64 00:00:08.26 00:43:45.90 pobierz
87 113 KRAŚNIEŃSKI KRZYSZTOF M 78 ELBLĄG M 30 27 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 13.74 00:04:22 00:43:41.36 00:00:10.38 00:43:51.74 pobierz
88 335 TRYCZAK ANDRZEJ M 79 WĄBRZEŹNO M 40 23 START TEAM WĄBRZEŹNO 10 km 13.73 00:04:22 00:43:42.73 00:00:02.26 00:43:44.99 pobierz
89 342 WOJAS ANETA K 10 GRUDZIADZ K 30 3 10 km 13.72 00:04:22 00:43:43.90 00:00:03.94 00:43:47.84 pobierz
90 221 STOLARÓW AGNIESZKA K 11 MALBORK K 40 3 DRUŻYNA PIERŚCIENIA/#SŁAWOMIRKAMINSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km 13.68 00:04:23 00:43:52.39 00:00:01.75 00:43:54.14 pobierz
91 33 CZERNIGA MICHAŁ M 80 STAROGARD GDAŃSKI M 30 28 10 km 13.65 00:04:23 00:43:57.45 00:00:07.37 00:44:04.82 pobierz
92 7 BARTNICKI WOJCIECH M 81 ELBLĄG M 50 9 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 13.57 00:04:25 00:44:12.05 00:00:09.98 00:44:22.03 pobierz
93 150 MAZUR JAROSŁAW M 82 ELBLĄG M 50 10 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 13.57 00:04:25 00:44:12.19 00:00:09.89 00:44:22.08 pobierz
94 152 MELLER MARIUSZ M 83 STAROGARD GDAŃSKI M 40 24 POLPHARMA RUN 10 km 13.57 00:04:25 00:44:12.19 00:00:04.00 00:44:16.19 pobierz
95 155 MIESIARCZYK JANUSZ M 84 ROŻENTAL M 30 29 BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN 10 km 13.57 00:04:25 00:44:12.34 00:00:06.32 00:44:18.66 pobierz
96 5 ANDRYSKOWSKI ZDZISLAW M 85 LĘBORK M 50 11 KOLARZ-POL 10 km 13.55 00:04:25 00:44:17.28 00:00:02.20 00:44:19.48 pobierz
97 79 GUZ ROBERT M 86 TCZEW M 40 25 10 km 13.54 00:04:25 00:44:19.98 00:00:04.45 00:44:24.43 pobierz
98 237 TUWALSKA ELŻBIETA K 12 GDAŃSK K 40 4 LKS ZANTYR SZTUM 10 km 13.52 00:04:26 00:44:22.69 00:00:02.38 00:44:25.07 pobierz
99 224 STROJECKI BOGUSŁAW M 87 SZTUM M 30 30 10 km 13.52 00:04:26 00:44:23.85 00:00:05.17 00:44:29.02 pobierz
100 318 POBŁOCKA BOŻENA K 13 LĘBORK K 50 1 UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK 10 km 13.52 00:04:26 00:44:23.90 00:00:01.26 00:44:25.16 pobierz
101 212 SŁOMIŃSKA KINGA K 14 KOŚCIERZYNA K 30 4 AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 10 km 13.49 00:04:26 00:44:28.99 00:00:02.30 00:44:31.29 pobierz
102 106 KOŁODZIEJCZYK HENRYK M 88 ZBLEWO M 50 12 KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA 10 km 13.45 00:04:27 00:44:36.72 00:00:09.09 00:44:45.81 pobierz
103 310 MROCZKOWSKI TOMASZ M 89 MALBORK M 40 26 FLEX RUNNERS 10 km 13.43 00:04:28 00:44:40.13 00:00:08.68 00:44:48.81 pobierz
104 321 RUDZKI ADAM M 90 SZTUM M 40 27 10 km 13.43 00:04:28 00:44:41.32 00:00:06.10 00:44:47.42 pobierz
105 88 JANKOWSKI GRZEGORZ M 91 BYTÓW M 40 28 POZYTYWNIE NAKRĘCONY 10 km 13.42 00:04:28 00:44:43.43 00:00:03.73 00:44:47.16 pobierz
106 77 GRZONKA KRZYSZTOF M 92 STAROGARD GDAŃSKI M 50 13 LUXTORPEDA :) 10 km 13.38 00:04:29 00:44:50.71 00:44:50.71 pobierz
107 353 CZARNECKI DOBROMIŁ M 93 BORKOWO M15 6 ENERGA 10 km 13.37 00:04:29 00:44:53.65 00:00:07.89 00:45:01.54 TAK pobierz
108 223 STOSIK ARTUR M 94 PĄCZEWO M 50 14 10 km 13.37 00:04:29 00:44:53.91 00:00:02.68 00:44:56.59 pobierz
109 169 OLLER GRZEGORZ M 95 KOTEŻE M 50 15 TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 km 13.36 00:04:29 00:44:54.35 00:00:08.43 00:45:02.78 pobierz
110 39 DOMKE PATRYCJA K 15 STAROGARD GDAŃSKI K 30 5 10 km 13.31 00:04:30 00:45:04.34 00:00:01.86 00:45:06.20 pobierz
111 57 GAJDA PATRYK M 96 GDYNIA M 20 12 10 km 13.3 00:04:30 00:45:07.34 00:00:13.22 00:45:20.56 pobierz
112 31 CZECHOWSKI DAWID M 97 SUBKOWY M 40 29 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 13.29 00:04:30 00:45:09.58 00:00:04.69 00:45:14.27 1 Biegający Tczew pobierz
113 269 CICHOWSKA JOANNA K 16 OSTRÓDA K 20 1 OSTRÓDA RUNNERS 10 km 13.25 00:04:31 00:45:17.97 00:00:01.36 00:45:19.33 pobierz
114 251 WOLSKI JAROSŁAW M 98 TCZEW M 40 30 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 13.24 00:04:31 00:45:19.65 00:00:02.88 00:45:22.53 Biegający Tczew pobierz
115 211 SLISEWSKI TOMASZ M 99 STAROGARD GDAŃSKI M 40 31 POLPHARMA RUN 10 km 13.24 00:04:32 00:45:20.67 00:00:04.07 00:45:24.74 pobierz
116 123 KWIATKOWSKI ADAM M 100 WAŁDOWO SZLACHECKIE M 20 13 10 km 13.22 00:04:32 00:45:23.39 00:00:07.96 00:45:31.35 pobierz
117 166 NELKE ELIASZ M 101 TCZEW M 30 31 APATOR METRIX 10 km 13.18 00:04:33 00:45:31.74 00:00:11.30 00:45:43.04 pobierz
118 140 MAGRIAN MACIEJ M 102 GDYNIA M 20 14 AWF GDAŃSK 10 km 13.16 00:04:33 00:45:35.58 00:00:12.47 00:45:48.05 pobierz
119 195 RASZEJA JERZY M 103 SKÓRCZ M 60 3 AKTYWNI KOCIEWIACY 10 km 13.14 00:04:33 00:45:39.19 00:00:09.82 00:45:49.01 pobierz
120 131 LEWANDOWSKI DARIUSZ M 104 PELPLIN M 30 32 BIEGAM BO LUBIĘ PELPLIN 10 km 13.14 00:04:34 00:45:40.70 00:00:04.92 00:45:45.62 pobierz
121 274 FRYSZKA BŁAŻEJ M 105 TCZEW M 30 33 FLEX RUNNERS 10 km 13.12 00:04:34 00:45:44.65 00:00:05.31 00:45:49.96 pobierz
122 190 PRABUCKI ROBERT M 106 OWIDZ M 30 34 TRI STAROGARD GD 10 km 13.1 00:04:34 00:45:48.05 00:00:04.09 00:45:52.14 pobierz
123 191 PROKOPIUK JACEK M 107 BOLESŁAWOWO M 30 35 10 km 13.1 00:04:34 00:45:49.46 00:00:05.68 00:45:55.14 pobierz
124 257 ZIMA JAN M 108 MINIĘTA M 50 16 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 10 km 13.07 00:04:35 00:45:54.59 00:00:09.24 00:46:03.83 pobierz
125 23 CICHOCKI MAREK M 109 STAROGARD GDANSKI M 40 32 POLPHARMA RUN 10 km 13.07 00:04:35 00:45:55.69 00:00:08.57 00:46:04.26 pobierz
126 205 SADOWSKI TOMASZ M 110 GDAŃSK M 40 33 10 km 13.06 00:04:35 00:45:57.80 00:00:02.13 00:45:59.93 pobierz
127 103 KLAMAN JACEK M 111 ŁĄG M 20 15 10 km 13.05 00:04:35 00:45:58.45 00:00:05.65 00:46:04.10 pobierz
128 204 RYCHTER WIESŁAW M 112 ELBLĄG M 60 4 BUCHALTER 10 km 13 00:04:36 00:46:09.90 00:00:08.63 00:46:18.53 pobierz
129 92 JEDWABNIK MICHAŁ M 113 STAROGARD GD M 40 34 10 km 13 00:04:37 00:46:10.24 00:00:04.08 00:46:14.32 pobierz
130 144 MAŃKA SANDRA K 17 DZIERZGOŃ K 15 3 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ 10 km 12.99 00:04:37 00:46:11.09 00:00:01.20 00:46:12.29 pobierz
131 337 TRZOS ŁUKASZ M 114 ELBLĄG M 30 36 10 km 12.99 00:04:37 00:46:11.77 00:00:08.30 00:46:20.07 pobierz
132 185 PŁATKOWSKI MARCIN M 115 ELBLĄG M 40 35 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 12.97 00:04:37 00:46:16.03 00:00:11.91 00:46:27.94 pobierz
133 193 RADKOWSKI MARCIN M 116 STAROGARD GDAŃSKI M 30 37 HARDERSI 10 km 12.95 00:04:38 00:46:20.76 00:00:02.60 00:46:23.36 pobierz
134 329 SZCZYGLAK MARIUSZ M 117 TCZEW M 40 36 FLEX RUNNERS 10 km 12.92 00:04:38 00:46:26.46 00:00:12.84 00:46:39.30 pobierz
135 253 WÓJCIK-WICKA WERONIKA K 18 STAROGARD GDAŃSKI K 30 6 POLPHARMA RUN 10 km 12.89 00:04:39 00:46:33.69 00:00:13.75 00:46:47.44 pobierz
136 177 PAUL KRZYSZTOF M 118 STAROGARD GDAŃSKI M 40 37 TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 km 12.87 00:04:39 00:46:37.88 00:00:07.89 00:46:45.77 pobierz
137 172 ORLIKOWSKI TADEUSZ M 119 GDYNIA M 75 1 BIEGAJĄCA GDYNIA 10 km 12.86 00:04:40 00:46:40.48 00:00:09.13 00:46:49.61 pobierz
138 37 DEMIAZ PATRICK DEMIAZ M 120 WARSZAWA M 30 38 10 km 12.82 00:04:40 00:46:48.78 00:00:11.99 00:47:00.77 pobierz
139 182 PILARSKI MAKSYMILIAN M 121 OSIE M 20 16 STRAŻ POŻARNA PSP/OSP 10 km 12.78 00:04:41 00:46:58.81 00:00:07.99 00:47:06.80 pobierz
140 230 SZUBERT KATARZYNA K 19 SIWIAŁKA K 30 7 10 km 12.76 00:04:42 00:47:01.78 00:00:06.36 00:47:08.14 pobierz
141 71 GRUCHAŁA RADOSŁAW M 122 KOŚCIERZYNA M 40 38 AKADEMIA BIEGANIA KOŚCIERZYNA 10 km 12.75 00:04:42 00:47:04.30 00:00:05.67 00:47:09.97 pobierz
142 115 KRUŻYCKA ŻANETA K 20 GDYNIA K 30 8 10 km 12.74 00:04:42 00:47:05.52 00:00:03.79 00:47:09.31 pobierz
143 187 POŁOM MACIEJ M 123 BOBOWO M 40 39 POLPHARMA RUN 10 km 12.73 00:04:42 00:47:07.24 00:00:11.03 00:47:18.27 pobierz
144 19 BRZOZOWSKI JACEK M 124 ELBLĄG M 30 39 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 12.73 00:04:42 00:47:07.53 00:00:10.23 00:47:17.76 pobierz
145 90 JANOWSKI RYSZARD M 125 ELBLAG M 30 40 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 12.71 00:04:43 00:47:13.26 00:00:10.59 00:47:23.85 pobierz
146 48 DZIEDZIŃSKI ŁUKASZ M 126 PELPLIN M 30 41 PELPLIŃSCY NAPINACZE 10 km 12.66 00:04:44 00:47:24.82 00:00:05.96 00:47:30.78 pobierz
147 264 BASARA MATEUSZ M 127 STAROGARD GDAŃSKI M 30 42 TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 km 12.65 00:04:44 00:47:26.01 00:00:09.31 00:47:35.32 pobierz
148 350 PIEKARCZYK BARTOSZ M 128 ELBLĄG M 30 43 TEAM KARAŚ ELBLĄG 10 km 12.65 00:04:44 00:47:26.44 00:00:10.26 00:47:36.70 pobierz
149 38 DEPTULSKI SEBASTIAN M 129 STAROGARD GDAŃSKI M 20 17 10 km 12.64 00:04:44 00:47:28.86 00:00:10.43 00:47:39.29 pobierz
150 149 MATLEWSKA MARZENA K 21 ELBLAG K 50 2 DRUŻYNA PIERŚCIENIA/#SŁAWOMIRKAMINSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km 12.63 00:04:45 00:47:30.52 00:00:07.07 00:47:37.59 pobierz
151 70 GRUCHAŁA DANIEL M 130 STAROGARD GDAŃSKI M 30 44 10 km 12.62 00:04:45 00:47:33.32 00:00:03.42 00:47:36.74 pobierz
152 30 CZECHOWSKA DOROTA K 22 SUBKOWY K 40 5 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 12.61 00:04:45 00:47:34.10 00:00:05.62 00:47:39.72 1 Biegający Tczew pobierz
153 124 KWIATKOWSKI MACIEJ M 131 WAŁDOWO SZLACHECKIE M15 7 10 km 12.61 00:04:45 00:47:36.08 00:00:08.18 00:47:44.26 pobierz
154 217 SROKA JERZY M 132 BORZECHOWO M 50 17 TRI STAROGARD 10 km 12.58 00:04:46 00:47:41.35 00:00:09.07 00:47:50.42 13 pobierz
155 189 PRABUCKI PIOTR M 133 STAROGARD GDAŃSKI M 40 40 10 km 12.58 00:04:46 00:47:41.91 00:00:10.62 00:47:52.53 pobierz
156 34 CZYŻEWSKA PAULINA CZYŻEWSKA K 23 SMĘTOWO K 20 2 10 km 12.57 00:04:46 00:47:45.02 00:00:06.61 00:47:51.63 pobierz
157 229 SZEPIŃSKI EMIL M 134 STAROGARD GDAŃSKI M 30 45 POLPHARMA RUN 10 km 12.55 00:04:46 00:47:48.00 00:00:04.31 00:47:52.31 pobierz
158 72 GRZELECKI SEBASTIAN M 135 JUSZKOWO M 40 41 ST RUNNERS 10 km 12.54 00:04:47 00:47:51.02 00:00:06.56 00:47:57.58 pobierz
159 114 KRÓL KRZYSZTOF KRÓL M 136 STEBLEWO M 50 18 10 km 12.53 00:04:47 00:47:52.26 00:00:11.26 00:48:03.52 pobierz
160 136 LIEGMANN MICHAŁ M 137 LUBISZEWO M15 8 10 km 12.53 00:04:47 00:47:54.12 00:00:12.57 00:48:06.69 pobierz
161 133 LIEGMANN ALEKSANDER M 138 LUBISZEWO M15 9 UNIWERSYTECKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE TCZEW 10 km 12.49 00:04:48 00:48:03.19 00:00:13.27 00:48:16.46 pobierz
162 69 GREFKA STEFAN M 139 ŁĄG M 60 5 AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 12.49 00:04:48 00:48:03.29 00:00:05.88 00:48:09.17 pobierz
163 153 MIĄSEK RYSZARD M 140 SZPĘGAWA M 40 42 10 km 12.49 00:04:48 00:48:03.59 00:00:15.60 00:48:19.19 tak pobierz
164 29 CZARNECKI PIOTR M 141 GDAŃSK M 30 46 10 km 12.47 00:04:48 00:48:08.72 00:00:05.31 00:48:14.03 pobierz
165 83 HINC KAMIL M 142 STAROGARD GD. M 20 18 10 km 12.46 00:04:48 00:48:09.21 00:00:06.34 00:48:15.55 pobierz
166 45 DUSOWSKI PIOTR M 143 BORKOWO M 40 43 FLEX RUNNERS 10 km 12.45 00:04:49 00:48:11.70 00:00:13.81 00:48:25.51 pobierz
167 148 MATEJA JÓZEF M 144 JANOWO M 60 6 10 km 12.45 00:04:49 00:48:12.75 00:00:07.76 00:48:20.51 pobierz
168 209 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 145 SKARSZEWY M 40 44 PZU SPORT TEAM 10 km 12.44 00:04:49 00:48:15.56 00:00:07.72 00:48:23.28 pobierz
169 316 PARTYKA ROBERT M 146 MALBORK M 40 45 MUZEUM ZAMKOWE MALBORK 10 km 12.42 00:04:49 00:48:19.90 00:00:03.00 00:48:22.90 pobierz
170 139 ŁEPEK MAŁGORZATA K 24 STAROGARD GDAŃSKI K 30 9 10 km 12.4 00:04:50 00:48:23.74 00:00:07.03 00:48:30.77 pobierz
171 85 IWANOWICZ ADAM M 147 TCZEW M 30 47 10 km 12.39 00:04:50 00:48:25.32 00:00:12.44 00:48:37.76 pobierz
172 154 MIELEWCZYK MARCIN M 148 BOBOWO M 30 48 HARDERSI 10 km 12.39 00:04:50 00:48:26.77 00:00:02.42 00:48:29.19 pobierz
173 147 MATEJA BOŻENA K 25 GDAŃSK K60 1 10 km 12.38 00:04:50 00:48:28.72 00:00:07.52 00:48:36.24 pobierz
174 255 ZBLEWSKI KRYSTIAN M 149 SZLACHTA M 20 19 10 km 12.37 00:04:51 00:48:31.74 00:00:04.17 00:48:35.91 pobierz
175 308 MIKOŁAJEWSKI MATEUSZ M 150 ZBLEWO M 30 49 DEKPOL / SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 12.35 00:04:51 00:48:34.32 00:00:04.70 00:48:39.02 pobierz
176 241 URBAN MARCIN M 151 TORUŃ M 40 46 10 km 12.34 00:04:51 00:48:38.94 00:00:04.84 00:48:43.78 pobierz
177 135 LIEGMANN MARIUSZ M 152 LUBISZEWO M 40 47 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 12.33 00:04:52 00:48:40.34 00:00:15.11 00:48:55.45 Biegający Tczew pobierz
178 93 JUREWICZ ADAM M 153 ELBLĄG M 40 48 DRUŻYNA PIERŚCIENIA/#SŁAWOMIRKAMINSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km 12.29 00:04:53 00:48:50.61 00:00:07.25 00:48:57.86 pobierz
179 66 GÓRTOWSKI REMIGIUSZ M 154 KRETKI MAŁE M 30 50 10 km 12.29 00:04:53 00:48:50.81 00:00:09.95 00:49:00.76 pobierz
180 18 BRZOZA REMIGIUSZ M 155 STAROGARD GDAŃSKI M 20 20 POLPHARMA RUN 10 km 12.26 00:04:53 00:48:57.92 00:00:11.79 00:49:09.71 pobierz
181 259 ZNAROWSKA BOŻENA K 26 ELBLAG K 50 3 DRUŻYNA PIERŚCIENIA/#SŁAWOMIRKAMINSKI FIZJOTERAPEUTA RUNNING TEAM 10 km 12.25 00:04:53 00:48:58.88 00:00:07.27 00:49:06.15 pobierz
182 122 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K 27 ELBLĄG K 40 6 10 km 12.2 00:04:55 00:49:10.17 00:00:04.90 00:49:15.07 pobierz
183 258 ZMORZYŃSKA MARTA K 28 KWIDZYN K 30 10 KWIDZYN BIEGA 10 km 12.2 00:04:55 00:49:12.11 00:00:09.51 00:49:21.62 pobierz
184 313 OLLER JOACHIM M 156 PRUSZCZ GDAŃSKI M 20 21 TRI STAROGARD GDAŃSKI 10 km 12.17 00:04:55 00:49:18.80 00:00:07.97 00:49:26.77 pobierz
185 247 WIŚNIEWSKI MAREK M 157 LUBISZEWO M 40 49 10 km 12.15 00:04:56 00:49:22.07 00:00:11.45 00:49:33.52 15 pobierz
186 323 RYSIEWSKI ROBERT M 158 STAROGARD GDAŃSKI M 30 51 SKL FILIPPIDES 10 km 12.11 00:04:57 00:49:33.66 00:00:04.22 00:49:37.88 pobierz
187 53 FIERKA TOMASZ M 159 LĘBORK M 30 52 BIEGAM BO LUBIĘ :-) 10 km 12.09 00:04:57 00:49:37.95 00:00:04.59 00:49:42.54 pobierz
188 284 KARCZEWSKA ALEKSANDRA K 29 TCZEW K 40 7 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 12.08 00:04:57 00:49:39.49 00:00:05.08 00:49:44.57 Biegający Tczew pobierz
189 326 SPRĘGA AURELIA K 30 STAROGARD GDAŃSKI K 40 8 SKL FILIPPIDES 10 km 12.07 00:04:58 00:49:43.95 00:00:07.06 00:49:51.01 SKL FILIPPIDES pobierz
190 43 DUBIELA BEATA K 31 SKÓRCZ K 30 11 10 km 12.06 00:04:58 00:49:45.19 00:00:05.11 00:49:50.30 pobierz
191 170 OLSZEWSKI KRZYSZTOF M 160 STAROGARD GDAŃSKI M 40 50 POLPHARMA RUN 10 km 12.06 00:04:58 00:49:45.43 00:00:07.97 00:49:53.40 pobierz
192 138 ŁABIENIEC MAGDALENA K 32 KOŚCIERZYNA K 30 12 10 km 12.06 00:04:58 00:49:46.69 00:00:02.24 00:49:48.93 pobierz
193 32 CZEPURNYCH MARTA K 33 ELBLĄG K 30 13 10 km 12.02 00:04:59 00:49:56.26 00:00:07.16 00:50:03.42 pobierz
194 347 WAŚNIEWSKI EDWARD M 161 PELPLIN M 75 2 KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 10 km 11.98 00:05:00 00:50:04.55 00:00:06.98 00:50:11.53 pobierz
195 89 JANKOWSKI TOMASZ M 162 ELBLĄG M 40 51 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 11.98 00:05:00 00:50:06.77 00:00:11.94 00:50:18.71 pobierz
196 15 BOJAN ANDRZEJ M 163 GDYNIA M 40 52 ANDDACH 10 km 11.97 00:05:00 00:50:07.97 00:00:05.13 00:50:13.10 pobierz
197 200 ROGOWSKI WOJCIECH M 164 PELPLIN M 40 53 10 km 11.96 00:05:00 00:50:09.08 00:00:14.11 00:50:23.19 pobierz
198 21 BYCZYŃSKA BARBARA K 34 STAROGARD GDAŃSKI K 40 9 SKL FILIPPIDES 10 km 11.96 00:05:01 00:50:10.99 00:00:06.92 00:50:17.91 SKL FILIPPIDES pobierz
199 325 SOŁOWIEJ DANIEL M 165 ELBLĄG M 40 54 TEAM KARAŚ-ELBLĄG 10 km 11.94 00:05:01 00:50:16.35 00:00:10.97 00:50:27.32 pobierz
200 270 CZARNECKI ARTUR M 166 BORKOWO M 40 55 10 km 11.92 00:05:01 00:50:19.24 00:00:07.03 00:50:26.27 TAK pobierz
201 199 ROGALSKA MAŁGORZATA K 35 KOLINCZ K 40 10 GK STG 10 km 11.9 00:05:02 00:50:24.72 00:00:06.53 00:50:31.25 pobierz
202 356 KAMYSZ MAGDALENA K 36 ZBLEWO K 30 14 10 km 11.87 00:05:03 00:50:33.44 00:00:02.27 00:50:35.71 pobierz
203 102 KISA KRZYSZTOF M 167 KWIDZYN M 30 53 KINIO-POL POL-ANKA 10 km 11.86 00:05:03 00:50:36.54 00:00:06.72 00:50:43.26 pobierz
204 175 PAPIERNIK MAGDALENA K 37 ELBLĄG K 40 11 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 11.85 00:05:03 00:50:37.39 00:00:09.50 00:50:46.89 pobierz
205 126 LECH JACEK M 168 LUBICHOWO M 40 56 10 km 11.85 00:05:03 00:50:38.61 00:00:04.51 00:50:43.12 pobierz
206 6 BARTNICKA ANETTA K 38 ELBLĄG K 40 12 TEAM KARAŚ - ELBLĄG 10 km 11.84 00:05:04 00:50:41.76 00:00:09.24 00:50:51.00 pobierz
207 332 ŚLĘZAK ADAM M 169 ELBLĄG M 30 54 OSP POGRODZIE 10 km 11.8 00:05:05 00:50:52.58 00:00:00.46 00:50:53.04 pobierz
208 351 DELEWSKI PIOTR M 170 ROŻENTAL M 40 57 SPRINT KULICE 10 km 11.79 00:05:05 00:50:54.74 00:00:03.21 00:50:57.95 pobierz
209 55 GACEK KATARZYNA K 39 SKARSZEWY K 40 13 10 km 11.78 00:05:05 00:50:55.53 00:00:08.14 00:51:03.67 pobierz
210 277 HULEWICZ GRAŻYNA K 40 TCZEW K 40 14 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 11.78 00:05:05 00:50:56.76 00:00:04.85 00:51:01.61 14 Biegający Tczew pobierz
211 49 ELIASZ MICHAŁ M 171 STAROGARD GDANSKI M 30 55 10 km 11.78 00:05:05 00:50:57.48 00:00:11.58 00:51:09.06 pobierz
212 50 FELTON ADAM M 172 TCZEW M 30 56 10 km 11.75 00:05:06 00:51:03.10 00:00:14.87 00:51:17.97 3 pobierz
213 181 PIESIK SŁAWOMIR M 173 STAROGARD GDAŃSKI M 40 58 10 km 11.73 00:05:06 00:51:08.40 00:00:10.22 00:51:18.62 pobierz
214 282 KACZYŃSKI JANUSZ M 174 GŁUCHE M 50 19 AKTYWNI KOCIEWIACY 10 km 11.67 00:05:08 00:51:24.62 00:00:07.30 00:51:31.92 pobierz
215 206 SCHUTZ TOMASZ M 175 GDYNIA M 40 59 BROWAR GDYNIA 10 km 11.65 00:05:09 00:51:31.49 00:00:09.79 00:51:41.28 pobierz
216 231 SZYLIN SZYMON M 176 GDAŃSK M 20 22 KANCELARIA TOBOŁA 10 km 11.64 00:05:09 00:51:33.54 00:00:12.37 00:51:45.91 pobierz
217 129 LEŚNIEWSKI JAN M 177 ELBLĄG M 75 3 EL-AKTYWNI 10 km 11.59 00:05:10 00:51:45.91 00:00:08.02 00:51:53.93 pobierz
218 246 WIŚNIEWSKA MARTA K 41 LUBISZEWO K 40 15 CROSSELITE 10 km 11.59 00:05:10 00:51:46.38 00:00:11.68 00:51:58.06 15 pobierz
219 24 CIESIŃSKI LUKASZ M 178 PRUSZCZ GDAŃSKI M 30 57 10 km 11.56 00:05:11 00:51:54.07 00:00:09.00 00:52:03.07 pobierz
220 167 NIEŻURAWSKA EWA K 42 CZERSK K 40 16 AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 11.56 00:05:11 00:51:54.18 00:00:10.53 00:52:04.71 pobierz
221 46 DYWEL BOGDAN M 179 ŁĄG M 50 20 AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 11.56 00:05:11 00:51:55.43 00:00:09.20 00:52:04.63 pobierz
222 52 FIEREK BOŻENA K 43 CZERSK K60 2 AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 11.52 00:05:12 00:52:05.86 00:00:09.83 00:52:15.69 pobierz
223 344 WOJTYNA SŁAWOMIR M 180 STAROGARD GDAŃSKI M 40 60 FLEX RUNNERS 10 km 11.51 00:05:12 00:52:08.03 00:00:09.25 00:52:17.28 pobierz
224 293 KRUK AGNIESZKA K 44 SZYMANKOWO K 30 15 FLEX RUNNERS 10 km 11.49 00:05:13 00:52:12.47 00:00:07.79 00:52:20.26 pobierz
225 111 KOWALSKI ROBERT SEBASTIAN M 181 GDAŃSK M 40 61 NIE MARNUJ TLENU GAIT 10 km 11.48 00:05:13 00:52:17.99 00:00:14.83 00:52:32.82 pobierz
226 51 FELTON BEATA K 45 TCZEW K 20 3 10 km 11.47 00:05:13 00:52:18.02 00:00:14.24 00:52:32.26 3 pobierz
227 216 SPISAK KATARZYNA K 46 GDAŃSK K 40 17 10 km 11.39 00:05:16 00:52:42.59 00:00:08.72 00:52:51.31 pobierz
228 295 KUKLIŃSKI MAREK M 182 TCZEW M 30 58 FLEX RUNNERS 10 km 11.38 00:05:16 00:52:43.08 00:00:13.03 00:52:56.11 pobierz
229 265 BIELIŃSKA BARBARA K 47 STAROGARD GDAŃSKI K 40 18 SKL/FILIPPIDES 10 km 11.38 00:05:16 00:52:43.96 00:00:03.85 00:52:47.81 SKL FILIPPIDES pobierz
230 288 KOSMOL MACIEJ M 183 GDYNIA M 50 21 10 km 11.34 00:05:17 00:52:56.75 00:00:10.36 00:53:07.11 pobierz
231 283 KAMROWSKI MARCIN M 184 OWIDZ M 30 59 10 km 11.31 00:05:18 00:53:03.30 00:00:05.25 00:53:08.55 pobierz
232 314 OLSZAŃSKI PAWEŁ M 185 KWIDZYN M 30 60 10 km 11.3 00:05:18 00:53:05.36 00:00:04.33 00:53:09.69 pobierz
233 164 NARLOCH MICHAŁ M 186 STAROGARD GDAŃSKI M 30 61 10 km 11.28 00:05:19 00:53:11.57 00:00:09.22 00:53:20.79 pobierz
234 254 ZBLEWSKI ARKADIUSZ M 187 STAROGARD GDAŃSKI M 30 62 10 km 11.26 00:05:19 00:53:16.28 00:00:01.21 00:53:17.49 pobierz
235 17 BRODA MICHAŁ M 188 GDAŃSK M 30 63 10 km 11.23 00:05:20 00:53:27.20 00:00:12.27 00:53:39.47 pobierz
236 188 PONTUS KRZYSZTOF M 189 GDAŃSK M 40 62 10 km 11.18 00:05:22 00:53:41.23 00:00:16.96 00:53:58.19 pobierz
237 101 KIK ANDRZEJ M 190 GDAŃSK M 75 4 NIE MARNUJ TLENU GAIT 10 km 11.16 00:05:22 00:53:47.29 00:00:12.27 00:53:59.56 pobierz
238 20 BUDZIŃSKI RAFAŁ M 191 STAROGARD GDAŃSKI M 40 63 10 km 11.16 00:05:22 00:53:47.30 00:00:10.86 00:53:58.16 pobierz
239 134 LIEGMANN BOŻENA K 48 LUBISZEWO K 40 19 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 11.15 00:05:22 00:53:48.87 00:00:13.94 00:54:02.81 Biegający Tczew pobierz
240 320 ROMAN KRZYSZTOF M 192 TCZEW M 40 64 FLEX RUNNERS 10 km 11.15 00:05:23 00:53:50.31 00:00:15.05 00:54:05.36 pobierz
241 100 KĘDRAK ADRIAN KĘDRAK M 193 STARY LAS M 30 64 10 km 11.14 00:05:23 00:53:52.84 00:00:15.72 00:54:08.56 pobierz
242 36 DALKE JOWITA K 49 GDAŃSK K 30 16 ZABIEGANE DWIE 10 km 11.13 00:05:23 00:53:54.29 00:00:14.51 00:54:08.80 pobierz
243 184 PLUTOWSKA BARBARA K 50 TCZEW K 30 17 10 km 11.1 00:05:24 00:54:02.32 00:00:04.40 00:54:06.72 pobierz
244 137 LIPIŃSKI KRYSTIAN M 194 STAROGARD GDAŃSKI M 20 23 POLPHARMA RUN 10 km 11.09 00:05:24 00:54:05.13 00:00:17.65 00:54:22.78 pobierz
245 117 KRZYŻANOWSKI GRZEGORZ M 195 GDAŃSK M 40 65 10 km 11.06 00:05:25 00:54:15.72 00:00:16.49 00:54:32.21 pobierz
246 174 PAKEISER PIOTR M 196 GORZĘDZIEJ M 30 65 10 km 11.05 00:05:25 00:54:18.37 00:00:12.61 00:54:30.98 pobierz
247 333 ŚWITAŁA ROMAN M 197 KWIDZYN M 60 7 AMATOR 10 km 11.03 00:05:26 00:54:23.90 00:00:14.34 00:54:38.24 pobierz
248 26 CYBULSKI KRZYSZTOF M 198 GDAŃSK M 40 66 NIE MARNUJ TLENU GAIT 10 km 11.02 00:05:26 00:54:26.34 00:00:15.71 00:54:42.05 pobierz
249 99 KARGUL JAN M 199 TCZEW M 40 67 10 km 10.96 00:05:28 00:54:44.80 00:00:08.12 00:54:52.92 pobierz
250 58 GALEŃSKA DOROTA K 51 BORUCINO K 20 4 10 km 10.95 00:05:28 00:54:48.09 00:00:13.76 00:55:01.85 pobierz
251 63 GOŁĄBEK MARIUSZ M 200 TCZEW M 40 68 10 km 10.95 00:05:28 00:54:49.60 00:00:14.92 00:55:04.52 pobierz
252 327 STRZESZYŃSKA MARTYNA K 52 TCZEW K 30 18 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 10.94 00:05:29 00:54:50.85 00:00:15.62 00:55:06.47 17 Biegający Tczew pobierz
253 328 STRZESZYŃSKI WOJCIECH M 201 TCZEW M 30 66 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 10.94 00:05:29 00:54:51.30 00:00:15.30 00:55:06.60 17 Biegający Tczew pobierz
254 317 PIASKOWSKI MATEUSZ M 202 SUMIN M15 10 1 LO 10 km 10.93 00:05:29 00:54:53.27 00:00:08.89 00:55:02.16 pobierz
255 151 MAZURKIEWICZ MARCIN M 203 STAROGARD GDAŃSKI M 30 67 10 km 10.93 00:05:29 00:54:53.79 00:00:19.86 00:55:13.65 pobierz
256 302 LEWANDOWSKI TOMASZ M 204 GDAŃSK M 40 69 DEKPOL 10 km 10.89 00:05:30 00:55:05.91 00:00:14.20 00:55:20.11 pobierz
257 64 GORCZYCA JAROSŁAW M 205 GDAŃSK M 30 68 GWS 10 km 10.85 00:05:31 00:55:18.32 00:00:19.14 00:55:37.46 pobierz
258 165 NARLOCH TOMASZ M 206 STAROGARD GDANSKI M 30 69 10 km 10.83 00:05:32 00:55:25.03 00:00:11.46 00:55:36.49 pobierz
259 312 NIERZWICKI SEBASTIAN M 207 STAROGARD GDAŃSKI M 40 70 FLEX RUNNERS 10 km 10.83 00:05:32 00:55:25.16 00:00:14.34 00:55:39.50 pobierz
260 294 KRYŻA RAFAŁ M 208 TCZEW M 30 70 FLEX RUNNERS 10 km 10.83 00:05:32 00:55:25.83 00:00:13.11 00:55:38.94 pobierz
261 171 ORLIKOWSKA NATALIA K 53 SEMLIN K 30 19 10 km 10.78 00:05:34 00:55:40.29 00:00:11.95 00:55:52.24 pobierz
262 272 DUBIEL PIOTR M 209 GNISZEWO M 30 71 FLEX RUNNERS 10 km 10.78 00:05:34 00:55:40.67 00:00:13.36 00:55:54.03 pobierz
263 304 MACIEJEWSKI PAWEŁ M 210 TCZEW M 30 72 FLEX RUNNERS 10 km 10.78 00:05:34 00:55:40.85 00:00:12.99 00:55:53.84 pobierz
264 56 GAJDA ANNA K 54 GDYNIA K 40 20 10 km 10.73 00:05:35 00:55:56.95 00:00:13.42 00:56:10.37 pobierz
265 215 SOWIŃSKI PAWEŁ M 211 STAROGARD GDAŃSKI M 30 73 BROKER 10 km 10.7 00:05:36 00:56:03.69 00:00:18.68 00:56:22.37 pobierz
266 12 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 212 TCZEW M 40 71 10 km 10.66 00:05:37 00:56:16.98 00:00:08.44 00:56:25.42 pobierz
267 301 LEWANDOWSKA KAROLINA K 55 BRODNICA K 30 20 10 km 10.66 00:05:37 00:56:18.12 00:00:15.89 00:56:34.01 pobierz
268 279 JAWORSKA BEATA K 56 GDAŃSK K 50 4 FLEX RUNNERS 10 km 10.65 00:05:37 00:56:19.42 00:00:16.29 00:56:35.71 pobierz
269 330 SZYCA KATARZYNA K 57 GDAŃSK K 40 21 FLEX RUNNERS 10 km 10.62 00:05:39 00:56:30.40 00:00:14.12 00:56:44.52 pobierz
270 309 MOTYLSKI STANISŁAW M 213 GDYNIA M 40 72 FLEX RUNNERS 10 km 10.62 00:05:39 00:56:31.18 00:00:13.30 00:56:44.48 pobierz
271 98 KAMIŃSKI ARKADIUSZ M 214 GDAŃSK M 50 22 UBEZPIECZENIA-GDA.PL 10 km 10.59 00:05:40 00:56:40.77 00:00:14.83 00:56:55.60 pobierz
272 62 GNYP DANIEL M 215 RÓŻYNY M 50 23 WKURW_TEAM 10 km 10.55 00:05:41 00:56:52.82 00:00:16.20 00:57:09.02 pobierz
273 208 SIEKIERZYŃSKA DOROTA K 58 SKARSZEWY K 40 22 SKL FILIPPIDES 10 km 10.55 00:05:41 00:56:53.01 00:00:11.42 00:57:04.43 pobierz
274 218 SROKA MARIETTA K 59 BORZECHOWO K 50 5 MORSY ZBLEWO 10 km 10.52 00:05:42 00:57:01.30 00:00:12.70 00:57:14.00 13 pobierz
275 341 WIŚNIEWSKA KORNELIA K 60 GDAŃSK K 40 23 ZABIEGANE DWIE 10 km 10.52 00:05:42 00:57:03.30 00:00:14.52 00:57:17.82 pobierz
276 91 JEDTKA ANGELIKA K 61 SKARSZEWY K 40 24 10 km 10.51 00:05:42 00:57:05.65 00:00:05.99 00:57:11.64 pobierz
277 108 KORDUNOWSKI TOMASZ M 216 JELEŃ M 20 24 TEAM TAPFLO / OSP JELEŃ 10 km 10.48 00:05:43 00:57:14.88 00:00:18.14 00:57:33.02 pobierz
278 178 PEKRUL WOJCIECH M 217 GDAŃSK M 20 25 MIĘDZY TRENINGAMI / DAWAJKALACH TEAM 10 km 10.47 00:05:43 00:57:19.82 00:00:10.48 00:57:30.30 pobierz
279 292 KRAZIŃSKA SAMANTA K 62 GDAŃSK K 20 5 ENERGA 10 km 10.47 00:05:44 00:57:20.05 00:00:11.24 00:57:31.29 tak pobierz
280 349 HULEWICZ FILIP M 218 TCZEW M15 11 1 LO TCZEW 10 km 10.47 00:05:44 00:57:20.73 00:00:05.38 00:57:26.11 pobierz
281 242 WASILEWSKI BOGDAN M 219 GDANSK M 40 73 10 km 10.47 00:05:44 00:57:20.78 00:00:09.57 00:57:30.35 pobierz
282 197 REKOWSKI DARIUSZ M 220 STAROGARD GD. M 40 74 10 km 10.46 00:05:44 00:57:23.03 00:00:17.68 00:57:40.71 pobierz
283 198 REKSYN MAŁGORZATA K 63 TCZEW K 40 25 CROSSELITE 10 km 10.45 00:05:44 00:57:25.41 00:00:11.81 00:57:37.22 pobierz
284 286 KOMOROWSKA KAROLINA K 64 LUBISZEWO TCZEWSKIIE K 30 21 CROSSELITE 10 km 10.44 00:05:44 00:57:28.29 00:00:11.93 00:57:40.22 pobierz
285 192 PYŻEWSKA BEATA K 65 CZERSK K 40 26 10 km 10.4 00:05:46 00:57:41.77 00:00:12.99 00:57:54.76 pobierz
286 236 TOLLA KRZYSZTOF M 221 KOTEŻE M 40 75 BO JAK NIE MY... TO KTO? ;) 10 km 10.38 00:05:46 00:57:48.75 00:00:16.99 00:58:05.74 pobierz
287 2 ADAMKOWSKI JERZY M 222 STAROGARD GDAŃSKI M 75 5 10 km 10.38 00:05:46 00:57:49.13 00:00:09.32 00:57:58.45 pobierz
288 273 EGGERT PIOTR M 223 KWIDZYN M 40 76 FLEX RUNNERS 10 km 10.36 00:05:47 00:57:54.88 00:00:12.96 00:58:07.84 pobierz
289 27 CYSARZ ŁUKASZ M 224 STAROGARD GDAŃSKI M 30 74 FLEX RUNNERS 10 km 10.25 00:05:51 00:58:31.25 00:00:12.78 00:58:44.03 pobierz
290 354 MAZUROWSKI BARTOSZ M 225 BOBOWO M 40 77 POLPHARMA RUN 10 km 10.23 00:05:52 00:58:40.69 00:00:15.50 00:58:56.19 pobierz
291 297 KWIATKOWSKA IWONA K 66 ELBLĄG K60 3 10 km 10.2 00:05:52 00:58:49.20 00:00:13.09 00:59:02.29 pobierz
292 104 KLEJNA WIESŁAWA K 67 ZBLEWO K 50 6 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 10.19 00:05:53 00:58:52.21 00:00:04.79 00:58:57.00 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
293 157 MIESZKOWSKI ANDRZEJ M 226 POZNAŃ M 40 78 10 km 10.17 00:05:53 00:58:59.56 00:00:16.63 00:59:16.19 pobierz
294 156 MIESZKOWSKA MAGDALENA K 68 POZNAŃ K 40 27 10 km 10.17 00:05:54 00:59:00.01 00:00:16.80 00:59:16.81 pobierz
295 359 LASKOWSKI RADOSŁAW M 227 TCZEW M 20 26 10 km 10.16 00:05:54 00:59:05.61 00:00:06.14 00:59:11.75 pobierz
296 222 STOPA ANNA K 69 ELBLĄG K 40 28 10 km 10.13 00:05:55 00:59:15.65 00:00:11.83 00:59:27.48 pobierz
297 345 SZCZYGIELSKI ADAM M 228 SZPĘGAWSK M 40 79 10 km 10.1 00:05:56 00:59:26.45 00:59:26.45 pobierz
298 161 MŁYŃSKI ZBIGNIEW M 229 KOKOSZKOWY M 75 6 10 km 10.09 00:05:56 00:59:27.95 00:00:10.50 00:59:38.45 pobierz
299 260 ZWOLIŃSKI MARCIN M 230 WARSZAWA M 40 80 POLPHARMA RUN 10 km 10.06 00:05:58 00:59:40.58 00:00:03.30 00:59:43.88 pobierz
300 278 HULEWICZ PRZEMYSŁAW M 231 TCZEW M 40 81 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 10.04 00:05:58 00:59:44.77 00:00:05.16 00:59:49.93 14 Biegający Tczew pobierz
301 322 RYBICKI BARTOSZ M 232 KONSTANCIN JEZIORNA M 40 82 FLEX RUNNERS 10 km 10.04 00:05:58 00:59:44.85 00:00:13.66 00:59:58.51 pobierz
302 130 LEWANDOWSKI ADAM M 233 GDAŃSK M 30 75 10 km 10.02 00:05:59 00:59:54.08 00:00:18.60 01:00:12.68 pobierz
303 109 KOSIECKI ARTUR KOSIECKI M 234 STAROGARD GDAŃSKI M 30 76 10 km 9.97 00:06:01 01:00:12.59 00:00:18.88 01:00:31.47 pobierz
304 67 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 70 CZERSK K 30 22 AKTYWNI BOROWIACY CZERSK 10 km 9.96 00:06:01 01:00:13.82 00:00:12.75 01:00:26.57 pobierz
305 3 AMBROZIAK ADAM M 235 KOWALE M 40 83 TAKARYBA 10 km 9.93 00:06:02 01:00:24.68 00:00:10.80 01:00:35.48 2 pobierz
306 4 AMBROZIAK SYLWIA K 71 KOWALE K 40 29 TAKARYBA 10 km 9.93 00:06:02 01:00:24.81 00:00:11.31 01:00:36.12 tak 2 pobierz
307 183 PISKORSKI JERZY M 236 PELPLIN M 60 8 10 km 9.93 00:06:02 01:00:25.55 00:00:12.30 01:00:37.85 pobierz
308 16 BRAUN HONORATA K 72 WOLNY DWÓR K 40 30 10 km 9.93 00:06:02 01:00:26.88 00:00:06.01 01:00:32.89 pobierz
309 35 CZYŻEWSKI ANDRZEJ M 237 STAROGARD GDAŃSKI M 60 9 10 km 9.87 00:06:04 01:00:48.07 00:00:07.02 01:00:55.09 pobierz
310 127 LENKIEWICZ ANDRZEJ M 238 BĄDKI M 60 10 PIĘKNY 10 km 9.76 00:06:09 01:01:30.26 00:00:11.83 01:01:42.09 pobierz
311 263 BARTEL ANITA K 73 GDAŃSK K 40 31 NIE MARNUJ TLENU GAIT 10 km 9.63 00:06:13 01:02:17.85 00:00:14.90 01:02:32.75 pobierz
312 74 GRZONKA BARTOSZ M 239 STAROGARD GDAŃSKI M 30 77 10 km 9.53 00:06:17 01:02:58.44 00:00:03.75 01:03:02.19 pobierz
313 40 DORDZIK MAŁGORZATA K 74 ELBLĄG K60 4 10 km 9.49 00:06:19 01:03:15.72 00:00:17.78 01:03:33.50 pobierz
314 76 GRZONKA KAROL GRZONKA M 240 REDZIKOWO M 30 78 10 km 9.46 00:06:20 01:03:24.32 00:00:03.95 01:03:28.27 pobierz
315 289 KOWALCZYK GRZEGORZ M 241 GDAŃSK M 40 84 FLEX RUNNERS 10 km 9.42 00:06:22 01:03:41.96 01:03:41.96 pobierz
316 228 SZCZYPKOWSKA DANUTA K 75 BORZECHOWO K60 5 MORSY ZBLEWO RUN TEAM 10 km 9.36 00:06:24 01:04:07.87 00:00:15.41 01:04:23.28 pobierz
317 298 KWIATKOWSKI KRZYSZTOF M 242 ELBLĄG M 60 11 10 km 9.3 00:06:26 01:04:29.06 00:00:12.33 01:04:41.39 pobierz
318 146 MARSZAŁEK MARIAN M 243 STAROGARD GDAŃSKI M 50 24 BROKER 10 km 9.29 00:06:27 01:04:34.16 00:00:16.40 01:04:50.56 pobierz
319 142 MALISZEWSKA MARIANNA K 76 ELBLĄG K 50 7 10 km 9.29 00:06:27 01:04:37.49 00:00:03.83 01:04:41.32 pobierz
320 47 DYWELSKI MIROSŁAW M 244 TCZEW M 60 12 BIEGAJĄCY TCZEW 10 km 9.16 00:06:33 01:05:31.43 00:00:16.22 01:05:47.65 tak Biegający Tczew pobierz
321 352 KRAWCZYK KATARZYNA K 77 KOLBUDY K 50 8 ENERGA 10 km 9.09 00:06:36 01:06:00.59 00:00:09.34 01:06:09.93 TAK pobierz
322 287 KOPROWSKI ANDRZEJ M 245 GDAŃSK M 60 13 10 km 8.91 00:06:43 01:07:19.22 00:00:17.24 01:07:36.46 pobierz
323 334 TROCHOWSKA ANNA K 78 TCZEW K 30 23 FLEX RUNNERS 10 km 8.89 00:06:44 01:07:28.24 00:00:08.31 01:07:36.55 pobierz
324 339 WICHER ŁUCJA K 79 TCZEW K 30 24 FLEX RUNNERS 10 km 8.88 00:06:45 01:07:36.54 01:07:36.54 pobierz
325 78 GUMIŃSKI PIOTR M 246 ZBLEWO M 30 79 KS SOKÓŁ ZBLEWO 10 km 8.79 00:06:49 01:08:14.40 00:00:16.38 01:08:30.78 KS SOKÓŁ ZBLEWO pobierz
326 266 BOROŃ PANGLISZ ANNA K 80 STAROGARD GDAŃSKI K 30 25 STAROGARD GDAŃSKI 10 km 8.71 00:06:53 01:08:55.77 00:00:15.82 01:09:11.59 pobierz
327 240 UKLEJA KAMILA K 81 GDANSK K 20 6 10 km 8.63 00:06:57 01:09:31.73 00:00:04.34 01:09:36.07 pobierz
328 225 STARGECKI MICHAŁ M 247 CHOJNICE M 30 80 10 km 8.48 00:07:04 01:10:45.16 00:00:18.59 01:11:03.75 tak pobierz
329 315 ORZECHOWSKA-GÓRSKA KAROLINA ORZECHOWSKA-GÓRSKA K 82 TCZEW K 30 26 FLEX RUNNERS 10 km 8.17 00:07:20 01:13:25.52 00:00:18.93 01:13:44.45 pobierz
330 160 MILKOWSKI MARIUSZ M 248 GDYNIA M 50 25 10 km 7.88 00:07:37 01:16:10.95 00:00:19.80 01:16:30.75 tak pobierz
331 213 SOWA RENATA K 83 ELBLĄG K 40 32 10 km 7.48 00:08:01 01:20:14.83 00:00:19.40 01:20:34.23 tak 16 pobierz
332 214 SOWA SYLWESTER M 249 ELBLĄG M 40 85 DRUŻYNA PIERŚCIENIA 10 km 7.47 00:08:01 01:20:17.94 00:00:19.18 01:20:37.12 tak 16 pobierz
333 219 STARGECKA LUDMIŁA K 84 CHOJNICE K60 6 10 km 6.77 00:08:52 01:28:40.81 00:00:15.36 01:28:56.17 pobierz
DNF 87 JANECZEK KORNELIUSZ M DNF SKARSZEWY M15 DNF OSP SKARSZEWY 10 km 00:31:40.15 pobierz

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ