Bieg Sambora
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg Sambora KS Sokół Zblewo opłacono on-line
2 Czechanowska Lucyna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
3 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Sambora SP 8 Grudziądz opłacono on-line
4 Markowska Anna Grudziądz Bieg Sambora SP 8 Grudziądz opłacono on-line
5 Partyka Robert Malbork Bieg Sambora Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam opłacono on-line
6 NADOLSKI WALDEMAR TCZEW Bieg Sambora BIEGAJACY MORS Z TCZEWA opłacono on-line
7 Rambowski Marek Starogard Gdański Bieg Sambora opłacono on-line
8 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg Sambora LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
9 sojka zbigniew malbork Bieg Sambora MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
10 Siemiński Jerzy Gdańsk Bieg Sambora ARCON opłacono on-line
11 Czerwiński Krzysztof Osno Bieg Sambora polkrys team opłacono on-line
12 Puckowska Paulina Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
13 Kordowska Magdalena Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
14 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg Sambora Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
15 Gawarecki Kamil Kleszczewko Bieg Sambora Lotos Running Team opłacono on-line
16 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg Sambora LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
17 Nemczenko Maryna Ostrow Wielkopolski Bieg Sambora opłacono on-line
18 Szewczenko Sergij Ostrow Wielkopolski Bieg Sambora Raketa opłacono on-line
19 Olijnyk Pawel Czernigow Bieg Sambora Mizuno opłacono on-line
20 Puckowski Dawid Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
21 Jaskulski Kazimierz Grudziądz Bieg Sambora TIM NOGAWICA opłacono on-line
22 Jaskulska Mirela Grudziądz Bieg Sambora TIM NOGAWICA opłacono on-line
23 Siatkowski Łukasz Gdańsk Bieg Sambora Gdańskie Autobusy i Tramwaje (GAiT) opłacono on-line
24 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg Sambora LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
25 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg Sambora NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) opłacono on-line
26 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg Sambora KS Prefbet Sonarol opłacono on-line
27 Lipke Krzysztof Tczew Bieg Sambora Thales opłacono on-line
28 Kopczyński Szymon Węgorzyn Bieg Sambora opłacono on-line
29 Chamski Michał Gdańsk Bieg Sambora Za Linią Mety opłacono on-line
30 Czapiewski Marek Czarlin Bieg Sambora opłacono on-line
31 Stencel Tomasz Pinczyn Bieg Sambora Morsy Zblewo opłacono on-line
32 Czapski-Pruszak Piotr Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
33 Sarach Karolina Czarlin Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
34 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg Sambora What.now opłacono on-line
35 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg Sambora H+H Polska
36 Czapski-Pruszak Tomasz Tczew Bieg Sambora Likaony Tczew opłacono on-line
37 Skrzypek Marcin Dąbrowa Bieg Sambora opłacono on-line
38 Adamik Aleksandra Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
39 Tomaszewski Krzysztof Sobowidz Bieg Sambora opłacono on-line
40 Bołtruczyk Krzysztof Bytów Bieg Sambora opłacono on-line
41 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg Sambora Klub seniora opłacono on-line
42 Franciszkowski Antoni Rokitki Bieg Sambora opłacono on-line
43 Deptulska Agnieszka Tczew Bieg Sambora I LO Tczew/Tczewskie Stowarzyszenie Radioorienracji Sportowej / I LO Tczew opłacono on-line
44 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg Sambora opłacono on-line
45 Kuśmider Andrzej Kuśmider Czaplinek Bieg Sambora Wmlks Pomorze Stargard opłacono on-line
46 Pawelczyk KRZYSZTOF Łyśniewo Sierakowickie Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
47 Rogowski Patryk Gdańsk Bieg Sambora Lekko Podlani opłacono on-line
48 JASTRZĘBSKI Krzysztof Toruń Bieg Sambora MASTERS Toruń opłacono on-line
49 Kanczak Maciej Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
50 Hardt Piotr Tczew Bieg Sambora xXx opłacono on-line
51 Mania Roman Bedzmierowice Bieg Sambora Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia opłacono on-line
52 Hartuna zenon Piece Bieg Sambora KS Sokół Zblewo CARGO Gdynia opłacono on-line
53 Gdaniec Kamil Tczew Bieg Sambora opłacono
54 Niewiadomski Patryk Czarlin Bieg Sambora Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner opłacono
55 Szczepańska Paula Rokitki Bieg Sambora Flex Runners opłacono
56 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Sambora opłacono on-line
57 Klawikowski Jakub Malbork Bieg Sambora Beztlenowi Malbork opłacono on-line
58 Bartel Anita Gdańsk Bieg Sambora Nie Marnuj Tlenu GAiT opłacono on-line
59 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Bieg Sambora Nie Marnuj Tlenu GAiT opłacono on-line
60 Kinowska Katarzyna Gdańsk Bieg Sambora Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
61 Śpieć Sławomir Tczew Bieg Sambora TCSIR opłacono
62 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Sambora opłacono on-line
63 Jędraszewski Łukasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
64 Mamcarz Jarosław Tczew Bieg Sambora TCSIR opłacono
65 Grabowska MARIA TRZEMESZNO Bieg Sambora Fundacja Aktywne Trzemeszno opłacono on-line
66 Radtke Aurelia Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
67 Reksyn Małgorzata Tczew Bieg Sambora Crosselite opłacono on-line
68 Polaczuk Katarzyna Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
69 Didovodiuk Olesia Ivano-Frankivsk Bieg Sambora SC BIG-TIME RIVNE opłacono on-line
70 Breska Daniel Bytów Bieg Sambora Ścigał Team opłacono on-line
71 Glazik Dariusz Bytów Bieg Sambora Ścigał Team opłacono on-line
72 Czech Dariusz Płotowo Bieg Sambora Ścigał Team opłacono on-line
73 Zwolski Andrzej Bytów Bieg Sambora opłacono on-line
74 Didovodiuk Dmytro IVANO-FRANKIVSK Bieg Sambora SC BIG-TIME RIVNE opłacono on-line
75 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg Sambora ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
76 Dalke Jowita Gdańsk Bieg Sambora ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
77 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg Sambora Morsy Zblewo opłacono on-line
78 Veretska Valentyna Ukraine Bieg Sambora opłacono on-line
79 Elasri Abderrahim Chorzów Bieg Sambora opłacono on-line
80 Nowakowska Edyta Morąg Bieg Sambora Smocza Aura opłacono on-line
81 Dutkevych Viktoriya Busk Bieg Sambora
82 Barełkowski Bartek Tczew Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy. opłacono on-line
83 Mandosik Michał Toruń Bieg Sambora TEAMOCHAL opłacono on-line
84 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Bieg Sambora opłacono on-line
85 Machnio Adam Tczew Bieg Sambora Flex Runners / GK GRYF TCZEW opłacono
86 Nadolski Marcin Nadolski Rokitki Bieg Sambora ST RUNNERS
87 Morawski Wojciech Warszawa Bieg Sambora ASICS POLSKA opłacono on-line
88 Sowiński Patryk Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew
89 Kolberg Jarosław Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
90 Niespodziński Lesław Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
91 Grefka Stefan Łąg Bieg Sambora Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
92 Dywel Bogdan Łąg Bieg Sambora Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
93 Kujawski Grzegorz Leśniewo Bieg Sambora LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
94 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Sambora
95 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Sambora Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
96 Tocha Andrzej Damaszka Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
97 Cyran Tomasz Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
98 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg Sambora BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
99 Kalinowska Ewa Tczew Bieg Sambora Thales/Biegający Tczew opłacono on-line
100 Kalinowski Krzysztof Tczew Bieg Sambora Thales/Biegający Tczew opłacono on-line


Wyświetleń: 16246

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ