Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#8rb/#iławskiedziki/PnD
1 Etmański Radosław Iława Bieg Sambora #8rb/#iławskiedziki/PnD opłacono on-line
APATOR Metrix
2 Spławiński Paweł Tczew Bieg Sambora APATOR Metrix opłacono on-line
ARCON
3 Siemiński Jerzy Gdańsk Bieg Sambora ARCON opłacono on-line
ASICS POLSKA
4 Morawski Wojciech Warszawa Bieg Sambora ASICS POLSKA opłacono on-line
Active Malbork
5 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg Sambora Active Malbork
Aktywni Borowiacy Czersk
6 Grefka Stefan Łąg Bieg Sambora Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
7 Dywel Bogdan Łąg Bieg Sambora Aktywni Borowiacy Czersk opłacono on-line
8 Fierek Bożena Czersk Bieg Sambora - kobiety 60+ Aktywni Borowiacy Czersk
Aktywni Kociewiacy
9 Sokół Paweł Zduny Bieg Sambora Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
Amator
10 Świtała Roman Kwidzyn Bieg Sambora Amator opłacono on-line
Apator Metrix
11 Megier Maciej Tczew Bieg Sambora Apator Metrix opłacono on-line
12 Nelke Eliasz Tczew Bieg Sambora Apator Metrix opłacono on-line
Apator Metrix S.A.
13 Grubich Marcin Tczew Bieg Sambora Apator Metrix S.A. opłacono on-line
14 Murawski Mariusz Tczew Bieg Sambora Apator Metrix S.A. opłacono on-line
Atlas Running Team
15 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Sambora - mężczyźni 70+ Atlas Running Team
BEZTLENOWI MALBORK
16 KULIK GRZEGORZ MALBORK Bieg Sambora BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
17 Matejuk Arkadiusz MALBORK Bieg Sambora BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
BHMW_GDYNIA
18 GAZARKIEWICZ ANTONI GDAŃSK Bieg Sambora - mężczyźni 70+ BHMW_GDYNIA
BIEGAJACY MORS Z TCZEWA
19 NADOLSKI WALDEMAR TCZEW Bieg Sambora BIEGAJACY MORS Z TCZEWA opłacono on-line
Beztlenowi Malbork
20 Klawikowski Jakub Malbork Bieg Sambora Beztlenowi Malbork opłacono on-line
Biegacze Wolności
21 Pepliński Marek Elbląg Bieg Sambora Biegacze Wolności opłacono on-line
Biegający Tczew
22 Sarach Karolina Czarlin Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
23 Pawelczyk KRZYSZTOF Łyśniewo Sierakowickie Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
24 Sowiński Patryk Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew
25 Niespodziński Lesław Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
26 Tocha Andrzej Damaszka Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
27 Wolski Jarosław Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
28 Hulewicz Filip Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
29 Hulewicz Przemysław Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
30 Hulewicz Grażyna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
31 Frankiewicz Żaneta Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
32 Frankiewicz Andrzej Frankiewicz Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
33 Strzeszyński Wojciech Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
34 Zimna Agnieszka Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
35 Dejna Sylwia Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew
36 Brzozowski Piotr Rokitki Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
37 Sobolewski Antoni Tczew Bieg Sambora - mężczyźni 70+ Biegający Tczew
38 Dywelski Mirosław Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono
39 Plutowska Barbara Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
40 Kukula Janusz Rokitki Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
41 Liegmann Mariusz Lubiszewo Tczewskie Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
42 Liegmann Bożena Lubiszewo Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
43 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
44 Nowak Grzegorz Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
45 Nowak Katarzyna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
46 Markowska Aleksandra Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
47 Waruszewski Karol Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
48 Główczewski Grzegorz Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
49 Michalak Marek Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
50 Dubiela Halina Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
51 Zieliński Maciej Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
52 Karczewska Aleksandra Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
53 Maj Izabela Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
54 Czechowski Dawid Subkowy Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
55 Czechowska Dorota Subkowy Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
56 Zimna Anna Tczewskie Łąki Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
57 Ostrowski Piotr Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
58 Janas Anna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
59 Małkowska Marzena Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
60 Piekarska Anna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
61 Pióro Maria Gorzędziej Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
62 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
63 Mrozek Marcin Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
Biegający Tczew
64 Czechanowska Lucyna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
65 Strzeszyńska Martyna Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
66 Czechanowski Piotr Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew opłacono on-line
Biegający Tczew, Press Glass Biegamy i Wspieramy
67 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Bieg Sambora Biegający Tczew, Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
Biegający Tczew/Waniewski Coaching
68 Bollin Michał Tczew Bieg Sambora Biegający Tczew/Waniewski Coaching opłacono on-line
Brzoza Biega
69 Pilecki Gustaw Bydgoszcz Bieg Sambora - mężczyźni 70+ Brzoza Biega
CrossElite
70 Wiśniewska Marta Lubiszewo Bieg Sambora CrossElite opłacono on-line
71 Kaczmarek Aleksandra Tczew Bieg Sambora CrossElite opłacono on-line
72 Bednarek Michal Tczew Bieg Sambora CrossElite opłacono on-line
Crosselite
73 Reksyn Małgorzata Tczew Bieg Sambora Crosselite opłacono on-line
DOVISTA Active Team / biegam bo lubie Pelplin
74 Lewandowski Dariusz Pelplin Bieg Sambora DOVISTA Active Team / biegam bo lubie Pelplin opłacono on-line
Eaton Running Team
75 Grubich Bartlomiej Tczew Bieg Sambora Eaton Running Team opłacono on-line
Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
76 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg Sambora Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
EuroStyl Gdańsk
77 urtnowski henryk Gdańsk Bieg Sambora - mężczyźni 70+ EuroStyl Gdańsk
FLEX RUNNERS
78 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg Sambora FLEX RUNNERS opłacono
FLEX RUNNERS/Biegający Tczew
79 TROCHOWSKA Anna TCZEW Bieg Sambora FLEX RUNNERS/Biegający Tczew opłacono
Famoc Running Team
80 Bernacki Michał Tczew Bieg Sambora Famoc Running Team opłacono on-line
Flex Runners
81 Wicher Łucja Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
82 Szczyglak Mariusz Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
Flex Runners
83 Szczepańska Paula Rokitki Bieg Sambora Flex Runners opłacono
84 Motylski Stanisław Gdynia Bieg Sambora Flex Runners opłacono
85 Maksymiuk Piotr Gdańsk Bieg Sambora Flex Runners opłacono
86 Rybicki Bartosz Warszawa Bieg Sambora Flex Runners opłacono
87 Roman Krzysztof Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
88 NIERZWICKI SEBASTIAN STAROGARD GDAŃSKI Bieg Sambora Flex Runners opłacono
89 Kowalczyk Grzegorz Gdańsk Bieg Sambora Flex Runners opłacono
90 Jaworska Beata Gdańsk Bieg Sambora Flex Runners opłacono
91 Szyca Katarzyna Gdańsk Bieg Sambora Flex Runners opłacono
92 Eggert Piotr Kwidzyn Bieg Sambora Flex Runners opłacono
93 Borszewski Dariusz Starogard Gdański Bieg Sambora Flex Runners opłacono
94 Cierlicka Magdalena Gdansk Bieg Sambora Flex Runners opłacono
95 Trzciński Krzysztof Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
96 Kalinowska Dorota Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
97 Marchaj Tomasz Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
98 Zaremba Marcin Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
99 Żmijewska Brygida Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
100 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg Sambora Flex Runners opłacono
101 Maciejewski Paweł Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
102 Kucharski Adam Gdańsk Bieg Sambora Flex Runners opłacono
103 Kruk Agnieszka Szymankowo Bieg Sambora Flex Runners opłacono
104 Dusowski Piotr Borkowo Bieg Sambora Flex Runners opłacono
105 Kukliński Marek Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
106 Nowakowski Marcin Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
107 Kryża Rafał Tczew Bieg Sambora Flex Runners opłacono
108 Kiedrowski Grzegorz Pogódki Bieg Sambora Flex Runners opłacono
Flex Runners /Biegający Tczew
109 Piekarski Przemysław Tczew Bieg Sambora Flex Runners /Biegający Tczew opłacono
110 Maciejewski Martin Tczew Bieg Sambora Flex Runners /Biegający Tczew opłacono
Flex Runners / GK GRYF TCZEW
111 Machnio Adam Tczew Bieg Sambora Flex Runners / GK GRYF TCZEW opłacono
Fuck the PESEL
112 Morawska Katarzyna Włocławek Bieg Sambora Fuck the PESEL opłacono on-line
Fundacja Aktywne Trzemeszno
113 Grabowska MARIA TRZEMESZNO Bieg Sambora Fundacja Aktywne Trzemeszno opłacono on-line
GNIEW
114 Rejmanowski Ryszard GNIEW Bieg Sambora - mężczyźni 70+ GNIEW
Gdańskie Autobusy i Tramwaje (GAiT)
115 Siatkowski Łukasz Gdańsk Bieg Sambora Gdańskie Autobusy i Tramwaje (GAiT) opłacono on-line
Gmina Gardeja Biega
116 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg Sambora Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
117 Olińska Marzena Gardeja Bieg Sambora Gmina Gardeja Biega
Grupa Biegowa 65
118 Kinowska Katarzyna Gdańsk Bieg Sambora Grupa Biegowa 65 opłacono on-line
H+H Polska
119 Dembowski Mariusz Lidzbark Bieg Sambora H+H Polska
I LO TCZEW
120 Sommer-Smolińska Anna Tczew Bieg Sambora I LO TCZEW opłacono on-line
I LO Tczew/Tczewskie Stowarzyszenie Radioorienracji Sportowej / I LO Tczew
121 Deptulska Agnieszka Tczew Bieg Sambora I LO Tczew/Tczewskie Stowarzyszenie Radioorienracji Sportowej / I LO Tczew opłacono on-line
Investa /Biegający Tczew
122 Zimny Tomasz Tczew Bieg Sambora Investa /Biegający Tczew opłacono on-line
KS Prefbet Sonarol
123 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg Sambora KS Prefbet Sonarol opłacono on-line
KS Sokół Zblewo
124 Kurkowski Marek Starogard Gdański Bieg Sambora KS Sokół Zblewo opłacono on-line
125 Żardecki Dawid Starogard Gdański Bieg Sambora KS Sokół Zblewo
126 Grzonka Kamila Bytonia Bieg Sambora KS Sokół Zblewo
KS Sokół Zblewo CARGO Gdynia
127 Hartuna zenon Piece Bieg Sambora KS Sokół Zblewo CARGO Gdynia opłacono on-line
Kierowcy Ciężarówek
128 Kaiser Krzysztof Gniew Bieg Sambora Kierowcy Ciężarówek opłacono on-line
Klub Aktywnego Pelpliniaka
129 Waśniewski Edward Pelplin Bieg Sambora - mężczyźni 70+ Klub Aktywnego Pelpliniaka
Klub seniora
130 Wąsik Bartłomiej Gdańsk Bieg Sambora Klub seniora opłacono on-line
Kwidzyn Biega
131 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn Bieg Sambora Kwidzyn Biega opłacono on-line
LKS ZANTYR SZTUM
132 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg Sambora LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
133 Pepliński Grzegorz Sztum Bieg Sambora LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Zantyr Sztum
134 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM Bieg Sambora LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
135 Treć Leon Sztum Bieg Sambora LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
136 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Bieg Sambora LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
LKS Ziemi Puckiej Puck
137 Kujawski Grzegorz Leśniewo Bieg Sambora LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
Lekko Podlani
138 Rogowski Patryk Gdańsk Bieg Sambora Lekko Podlani opłacono on-line
Likaony Tczew
139 Czapski-Pruszak Tomasz Tczew Bieg Sambora Likaony Tczew opłacono on-line
Lotos Running Team
140 Gawarecki Kamil Kleszczewko Bieg Sambora Lotos Running Team opłacono on-line
141 Górski Marcin Tczew Bieg Sambora Lotos Running Team opłacono on-line
MASTERS Toruń
142 JASTRZĘBSKI Krzysztof Toruń Bieg Sambora MASTERS Toruń opłacono on-line
MUZEUM ZAMKOWE MALBORK
143 sojka zbigniew malbork Bieg Sambora MUZEUM ZAMKOWE MALBORK opłacono on-line
Mizuno
144 Olijnyk Pawel Czernigow Bieg Sambora Mizuno opłacono on-line
Morsy Zblewo
145 Kaczyński Daniel Starogard Gdański Bieg Sambora Morsy Zblewo opłacono on-line
Morsy Zblewo
146 Stencel Tomasz Pinczyn Bieg Sambora Morsy Zblewo opłacono on-line
Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam
147 Partyka Robert Malbork Bieg Sambora Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam opłacono on-line
NIE MARNUJ TLENU ( GAiT )
148 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg Sambora NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) opłacono on-line
Nie Marnuj Tlenu GAiT
149 Bartel Anita Gdańsk Bieg Sambora Nie Marnuj Tlenu GAiT opłacono on-line
150 Kowalski Robert Sebastian Gdańsk Bieg Sambora Nie Marnuj Tlenu GAiT opłacono on-line
Nowe Rokitki
151 Zbrzeźny Paweł Rokitki Bieg Sambora Nowe Rokitki opłacono on-line
OSP POGRODZIE
152 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Sambora OSP POGRODZIE opłacono on-line
Ostróda Runners
153 Cichowska Joanna Ostróda Bieg Sambora Ostróda Runners
PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY
154 Bondar Dmytro Tczew Bieg Sambora PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
155 Kozok Jacek Tychy Bieg Sambora PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
156 Giemlik Tadeusz Tychy Bieg Sambora PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY
157 Bolingier Dominik Częstochowa Bieg Sambora PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA
158 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg Sambora PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/NOWY STAW BIEGA opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY
159 Oziębała Adam Kobiele Wielkie Bieg Sambora PRESS GLASS BIEGAMY WSPIERAMY opłacono on-line
PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY
160 Barczyk-Strama Justyna Poraj Bieg Sambora PRESS GLASS BIEGAMY i WSPIERAMY opłacono on-line
PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy.
161 Barełkowski Bartek Tczew Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy. opłacono on-line
162 Skonieczny Patryk Witkowice Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy. opłacono on-line
163 Piętak Jacek Jaworzno Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i Wspieramy. opłacono on-line
PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
164 Wróblewski Krzysztof Tczew Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
165 Umański Mateusz Radomsko Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
166 Komraus Krzysztof Łąka Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
167 Maciejewski Michał Poczesna Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
168 Krawczyk Krzysztof Radomsko Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
169 Pułkownik Iga Częstochowa Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
170 Michalski Alan Lędziny Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
171 Kapała Paweł Mstów Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy
172 Rudzińska Ewa Tychy Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
173 Kruk Grzegorz czestochowa Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
174 Wywiał Sebastian Poczesna Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
175 Łągiewka Daniel Wałbrzych Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
176 Marczyk Kamil Tychy Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
177 Szczelina Paweł OŚWIĘCIM Bieg Sambora PRESS GLASS Biegamy i wspieramy opłacono on-line
Park Run Grudziądz
178 Szatkowski Józef Grudziądz Bieg Sambora Park Run Grudziądz opłacono on-line
Press-Glass Biegamy i Wspieramy
179 Zubert Marcin Rudnik Wielki Bieg Sambora Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
180 Zaborska Wioletta Żory Bieg Sambora Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
181 Kostrzewa Łukasz Radomsko Bieg Sambora Press-Glass Biegamy i Wspieramy
182 Małkiewicz Michał Tczew Bieg Sambora Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
183 Duda Jan Siemianowice Śląskie Bieg Sambora Press-Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
Press Glass Biegamy Wspieramy
184 Jamski Tomasz Częstochowa Bieg Sambora Press Glass Biegamy Wspieramy opłacono on-line
Press Glass Biegamy i Wspieramy
185 GOLICKI ADAM Tczew Bieg Sambora Press Glass Biegamy i Wspieramy opłacono on-line
Press Glass Biegamy i Wspieramy, CrossElite
186 Szlija Sławomir Tczew Bieg Sambora Press Glass Biegamy i Wspieramy, CrossElite opłacono on-line
Press glass biegamy i wspieramy
187 Zabrocki Łukasz Tczew Bieg Sambora Press glass biegamy i wspieramy opłacono on-line
REAL-NA GWIAZDECZKA
188 Dudziak Mateusz Tczew Bieg Sambora REAL-NA GWIAZDECZKA
Raketa
189 Szewczenko Sergij Ostrow Wielkopolski Bieg Sambora Raketa opłacono on-line
Rozbiegana Kruszwica
190 CHMIELECKA BOŻENA CHMIELECKA Kruszwica Bieg Sambora - kobiety 60+ Rozbiegana Kruszwica
SC BIG-TIME RIVNE
191 Didovodiuk Olesia Ivano-Frankivsk Bieg Sambora SC BIG-TIME RIVNE opłacono on-line
192 Didovodiuk Dmytro IVANO-FRANKIVSK Bieg Sambora SC BIG-TIME RIVNE opłacono on-line
SP 8 Grudziądz
193 DULSKI Tadeusz Grudziądz Bieg Sambora SP 8 Grudziądz opłacono on-line
194 Markowska Anna Grudziądz Bieg Sambora SP 8 Grudziądz opłacono on-line
SPRINT S.A. /KUJAWSCY RUNNERS
195 Jakubowski Marek Pszczółki Bieg Sambora SPRINT S.A. /KUJAWSCY RUNNERS opłacono on-line
ST RUNNERS
196 Nadolski Marcin Nadolski Rokitki Bieg Sambora ST RUNNERS
Smocza Aura
197 Nowakowska Edyta Morąg Bieg Sambora Smocza Aura opłacono on-line
Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia
198 Mania Roman Bedzmierowice Bieg Sambora Sokół Zblewo PKP CARGO Gdynia opłacono on-line
Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner
199 Niewiadomski Patryk Czarlin Bieg Sambora Sowiński Team / Biegający Tczew / Huber+Suhner opłacono
Starostwo Powiatowe w Tczewie
200 Koszyk Alicja Zajączkowo Bieg Sambora Starostwo Powiatowe w Tczewie opłacono on-line
201 Rębacz Kamila Tczew Bieg Sambora Starostwo Powiatowe w Tczewie opłacono on-line
Sztum biega
202 Chabowski Tomasz sztum Bieg Sambora Sztum biega opłacono on-line
TCSIR
203 Śpieć Sławomir Tczew Bieg Sambora TCSIR opłacono
204 Mamcarz Jarosław Tczew Bieg Sambora TCSIR opłacono
TEAMOCHAL
205 Mandosik Michał Toruń Bieg Sambora TEAMOCHAL opłacono on-line
TIM NOGAWICA
206 Jaskulski Kazimierz Grudziądz Bieg Sambora TIM NOGAWICA opłacono on-line
207 Jaskulska Mirela Grudziądz Bieg Sambora TIM NOGAWICA opłacono on-line
Team Tapflo
208 Steinka Mateusz Tczew Bieg Sambora Team Tapflo opłacono on-line
209 Kaczmar Błażej tczew Bieg Sambora Team Tapflo opłacono on-line
210 Żurawski Mariusz Tczew Bieg Sambora Team Tapflo opłacono on-line
211 Kordunowski Tomasz Jeleń Bieg Sambora Team Tapflo opłacono on-line
Thales
212 Lipke Krzysztof Tczew Bieg Sambora Thales opłacono on-line
Thales/Biegający Tczew
213 Kalinowska Ewa Tczew Bieg Sambora Thales/Biegający Tczew opłacono on-line
214 Kalinowski Krzysztof Tczew Bieg Sambora Thales/Biegający Tczew opłacono on-line
215 Markowski Szymon Tczew Bieg Sambora Thales/Biegający Tczew opłacono on-line
Topo Athletic/Kujawscy Runners/Harpagan
216 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg Sambora Topo Athletic/Kujawscy Runners/Harpagan opłacono on-line
Wdech i wydech
217 Kaschel Patryk Tczew Bieg Sambora Wdech i wydech opłacono on-line
What.now
218 Kozdemba Krzysztof Wiślinka Bieg Sambora What.now opłacono on-line
Wmlks Pomorze Stargard
219 Kuśmider Andrzej Kuśmider Czaplinek Bieg Sambora Wmlks Pomorze Stargard opłacono on-line
ZABIEGANE DWIE
220 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg Sambora ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
ZABIEGANE DWIE
221 Dalke Jowita Gdańsk Bieg Sambora ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
Za Linią Mety
222 Chamski Michał Gdańsk Bieg Sambora Za Linią Mety opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
223 Rambowski Marek Starogard Gdański Bieg Sambora opłacono on-line
224 Puckowska Paulina Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
225 Kordowska Magdalena Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
226 Nemczenko Maryna Ostrow Wielkopolski Bieg Sambora opłacono on-line
227 Puckowski Dawid Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
228 Kopczyński Szymon Węgorzyn Bieg Sambora opłacono on-line
229 Czapiewski Marek Czarlin Bieg Sambora opłacono on-line
230 Czapski-Pruszak Piotr Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
231 Skrzypek Marcin Dąbrowa Bieg Sambora opłacono on-line
232 Adamik Aleksandra Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
233 Tomaszewski Krzysztof Sobowidz Bieg Sambora opłacono on-line
234 Bołtruczyk Krzysztof Bytów Bieg Sambora opłacono on-line
235 Mateja Bożena Gdańsk Bieg Sambora - kobiety 60+
236 Franciszkowski Antoni Rokitki Bieg Sambora opłacono on-line
237 Schodowski Przemysław Kwidzyn Bieg Sambora opłacono on-line
238 Kanczak Maciej Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
239 Gdaniec Kamil Tczew Bieg Sambora opłacono
240 Broda Szymon Jabłonowo Pomorskie Bieg Sambora opłacono on-line
241 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Bieg Sambora opłacono on-line
242 Jędraszewski Łukasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
243 Radtke Aurelia Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
244 Polaczuk Katarzyna Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
245 Zwolski Andrzej Bytów Bieg Sambora opłacono on-line
246 Veretska Valentyna Ukraine Bieg Sambora opłacono on-line
247 Elasri Abderrahim Chorzów Bieg Sambora opłacono on-line
248 Dutkevych Viktoriya Busk Bieg Sambora
249 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Bieg Sambora opłacono on-line
250 Kolberg Jarosław Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
251 Markiewicz Paweł Elbląg Bieg Sambora
252 Cyran Tomasz Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
253 Rostykus Roman Busk Bieg Sambora
254 Keslinka Piotr Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
255 Gapski Zbigniew Starogard Gd. Bieg Sambora opłacono on-line
256 Siwczak Mariusz Sobowidz Bieg Sambora opłacono on-line
257 Klawikowski Michał Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
258 Nadolny Radosław Pelplin Bieg Sambora opłacono on-line
259 Ruchlewicz Urszula Sztum Bieg Sambora opłacono on-line
260 Dziedziński Łukasz Pelplin Bieg Sambora
261 Myśliwiec Artur Pszczółki Bieg Sambora
262 Ackermann Tomasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
263 Dudziński Tomasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
264 Kasiorek Grzegorz Rotmanka Bieg Sambora opłacono on-line
265 Wiśniewski Marek Lubiszewo Bieg Sambora opłacono on-line
266 Pęśko Michał Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
267 GUZ Robert Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
268 Wolański Tomasz Rumia Bieg Sambora opłacono on-line
269 Zacharek Piotr Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
270 Żywiecka Bożena Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
271 Żywiecki Marek Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
272 Żywiecki Mikołaj Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
273 Dukalski Adam Dukalski Chełmo Bieg Sambora opłacono on-line
274 Dering Marcin Demlin Bieg Sambora opłacono on-line
275 Patelczyk Sławomir Demlin Bieg Sambora opłacono on-line
276 Lewandowski Adam Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
277 Felton Beata Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
278 Felton Adam Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
279 Gołąbek Mariusz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
280 Śrutkowski Sylwester Sztum Bieg Sambora
281 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg Sambora
282 Kotwa Katarzyna Kotwa Koźliny Bieg Sambora opłacono on-line
283 Liegmann Aleksander Lubiszewo Tczewskie Bieg Sambora opłacono on-line
284 Liegmann Michał Lubiszewo Tczewskie Bieg Sambora opłacono on-line
285 Laskowski Marek Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
286 Balińska Martyna TCZEW Bieg Sambora opłacono on-line
287 Nagórski Jakub Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
288 Dobrzyński Paweł Tczew Bieg Sambora
289 Stankiewicz Paweł Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
290 Sobieralski Piotr tczew Bieg Sambora
291 Polaczuk Piotr Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
292 Bzdak Alicja Siedlec Bieg Sambora opłacono on-line
293 Korzeniak Jacek Turka Bieg Sambora opłacono on-line
294 Kupryciuk Magdalena Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
295 Roczyński Krzysztof Grudziądz Bieg Sambora
296 Śliwińska Ewelina Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
297 Pawełek Marcin Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
298 Modzelewska-Grzywacz Martyna Pszczółki Bieg Sambora opłacono on-line
299 Bakuła Tomasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
300 Posmyk Łukasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
301 Neumann Tomasz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
302 Ackermann Piotr Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
303 Czajka Bartłomiej Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
304 Liedtke Dariusz Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
305 Iwanowicz Adam Tczew Bieg Sambora opłacono
306 Soska Michał Wisła Bieg Sambora opłacono on-line
307 Urbański Marcin Knybawa Bieg Sambora opłacono on-line
308 Siomak Michał Gdańsk Bieg Sambora opłacono on-line
309 Wojciechowski Adam Starogard Gd. Bieg Sambora opłacono on-line
310 KARGUL JAN Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
311 Jarosz Mateusz Gorzędziej Bieg Sambora opłacono on-line
312 Syldatk KATARZYNA Tczew Bieg Sambora opłacono
313 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Bieg Sambora
314 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg Sambora opłacono on-line
315 Jaruga Michał Juszkowo Bieg Sambora opłacono on-line
316 Ubowska Monika Ubowska Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
317 Niestrój Sławomir Słowik Bieg Sambora opłacono on-line
318 Ziółek Karol Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
319 Patocki Adam Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
320 Falkowski Patryk Malbork Bieg Sambora opłacono on-line
321 Jędraszewska Monika Tczew Bieg Sambora opłacono on-line
ex-Flex
322 Tabaczyński Łukasz Pępowo Bieg Sambora ex-Flex opłacono on-line
niezrzeszony
323 Filipów Tadeusz Lębork 84-300 ,ul. 0br. Wybrzeża 5/6 Bieg Sambora - mężczyźni 70+ niezrzeszony
polkrys team
324 Czerwiński Krzysztof Osno Bieg Sambora polkrys team opłacono on-line
xXx
325 Hardt Piotr Tczew Bieg Sambora xXx opłacono on-line
Ścigał Team
326 Glazik Dariusz Bytów Bieg Sambora Ścigał Team opłacono on-line
327 Czech Dariusz Płotowo Bieg Sambora Ścigał Team opłacono on-line
Ścigał Team
328 Breska Daniel Bytów Bieg Sambora Ścigał Team opłacono on-line


Wyświetleń: 16984

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ