Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rychter Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | Asseco Gdynia | |
2 | Tsepurdey Kateryna | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | LKS Zorza Gdynia | |
3 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | ||
4 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Admirała | ||
5 | Tsepurdey Vladyslav | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | UKS Azymut 45 Gdynia | |
6 | Bumbul Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | ||
7 | Segar Kajetan | Lubichowo | Polska | Bieg Admirała | UKS Olimpik Lubichowo | |
8 | Tokarska Wiktorria | Gdynia | Polska | Bieg Admirała | ||
9 | Kucharski Amelka | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
10 | Łabuć Oliwia | Rumia | Polska | Bieg Bosmana | ||
11 | Popowicz Antoni | Rumia | Polska | Bieg Bosmana | Prency na Trasie | |
12 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | MDK | |
13 | Elmanowska Joanna | Reda | Polska | Bieg Bosmana | Sp3 Reda | |
14 | Peplińska Anna | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
15 | Miłoś Michał | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
16 | Canchaya Sean | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
17 | Brzeski Tymon | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
18 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
19 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | Active Flow | |
20 | Puchalski Adam | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
21 | Polnicka Nikoletta | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
22 | Korytko Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
23 | Wilczyński Igor | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
24 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | Bieg Bosmana | ||
25 | Gawryś Malwina | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
26 | Lis Zuzanna | Rumia | Polska | Bieg Bosmana | Gorillas OCR | |
27 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | SP 35 | |
28 | Jasiński Alan | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
29 | Krupińska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
30 | Lis Aleksander | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | SP 35 | |
31 | Klas Natan | Bolszewo | Polska | Bieg Bosmana | SP | |
32 | Krawczyk Nikola | Gdańsk | Polska | Bieg Bosmana | ||
33 | Witza Agata | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
34 | Toma Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
35 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Bieg Bosmana | Znikające punkty | |
36 | Grądalska Lena | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
37 | Konkel Antonina | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
38 | Łuchniak Sonia | Mosty | Polska | Bieg Bosmana | ||
39 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Bieg Bosmana | ||
40 | Dostatni Franciszek | Gdynia | Polska | Bieg Bosmana | ||
41 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | Bieg Bosmana | RKS Rumia | |
42 | Bączkowski Filip | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
43 | Urbanowicz Adam | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
44 | Orlikowska Marta | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
45 | Kaźmierkiewicz Lena | Rumia | Polska | Bieg Chorążego | RKS Rumia | |
46 | Dekowska Joanna | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
47 | Krasowska Milena | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
48 | Forkasiewicz Kamil | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
49 | Sławiński Stanisław | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
50 | Wolańska Lena | Rumia | Polska | Bieg Chorążego | Active Flow | |
51 | Dancewicz Amelka | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Szkoła podstawowa nr 31 | |
52 | Kulczyk Igor | Rumia | Polska | Bieg Chorążego | Arka Gdynia | |
53 | Bebko Lena | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
54 | Gill Igor | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
55 | Glen Wojtek | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
56 | Labudda Dominika | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
57 | Piernicki Jeremi | Karczemki | Polska | Bieg Chorążego | UKS Dragon Bojano | |
58 | Krajewski Arkadiusz | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | KRAJA TEAM | |
59 | Skotniewska Ola | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
60 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Active Flow | |
61 | Bomba Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia | |
62 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
63 | Rożańska Zosia | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
64 | Chmiel Weronika | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | ||
65 | Płotka Aleks | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | SP 43 | |
66 | Konkol Agata | Bolszewo | Polska | Bieg Chorążego | ||
67 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Chorążego | Active Flow | |
68 | Olek-Dejnecka Gabriela | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | UKS Azymut 45 Gdynia | |
69 | Keller Gracjan | Karczemki | Polska | Bieg Kapitana | Znikajace punkty | |
70 | Zakrzewska Karolina | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
71 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | Bieg Kapitana | RKS Rumia | |
72 | Brzeski Marcel | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
73 | Jurczyk-Kepke Wiktor | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | Szkoła nr 18 | |
74 | Kubler Julia | Rumia | Polska | Bieg Kapitana | Rumski Klub Sportowy | |
75 | Kruk Maja | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
76 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | Trek Gdynia Młode Wilki | |
77 | Kalupa Tymoteusz | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
78 | Witosławska Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Kapitana | Gala | |
79 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Bieg Kapitana | Znikające punkty | |
80 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
81 | Labudda Damian | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
82 | Prabucka Ada | Bolszewo | Polska | Bieg Kapitana | SP | |
83 | Antoniewicz Paweł | Rumia | Polska | Bieg Kapitana | ||
84 | Bumbul Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
85 | Kiński Adam | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
86 | Segar Mikołaj | Lubichowo | Polska | Bieg Kapitana | UKS Olimpik LUBICHOWO | |
87 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | ||
88 | Kaźmierkiewicz Julia | Rumia | Polska | Bieg Kapitana | RKS Rumia | |
89 | Prątnicki Miłosz | Gdynia | Polska | Bieg Kapitana | KKS Sfora | |
90 | Wolańska Julia | Rumia | Polska | Bieg Kapitana | ||
91 | Pisarek Łucja | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | Complexsportc | |
92 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Komandora | SP27 GDANSK | |
93 | Bebko Filip | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | ||
94 | Kraskowska Natasza | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | ||
95 | Smołoński Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Komandora | Niecko | |
96 | Miłoś Iza | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | ||
97 | Piernicka Kaja | Karczemki | Polska | Bieg Komandora | KKS Sfora | |
98 | Wolny Lidia | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | ||
99 | Kaczmarek Alicja | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | ||
100 | Borkała Marcin | Gdynia | Polska | Bieg Komandora | Babsy |
Wyświetleń: 11792