997121086871279866545 ELEKTRONICZNEZAPISY

Bieg Starszego Marynarza K

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 83 ELMANOWSKA NATALIA K REDA MAPECIAKI REDA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
2 89 KRUSZYŃSKA POLA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
3 96 SUCHACKA RÓŻA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
4 94 SITARZ PATRYCJA K WEJHEROWO Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
5 303 PESZEK HANNA K Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
6 92 PIASECKA MATYLDA K WARZNO Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
7 87 JASIŃSKA LAURA K GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
8 81 DASZKOWSKA MARTA K GDYNIA PRZEDSZKOLE „POD ŻAGLAMI” Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat

Bieg Starszego Marynarza M

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 79 CHOJNACKI MIKOŁAJ M SOPOT GORILLAS OCR Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
2 84 FALJEWSKI KRZYSZTOF M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
3 310 CHUDY JAKUB M Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
4 78 BZOWSKI EMIL M GDAŃSK Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
5 80 CZAJKA MATEUSZ M GDYNIA KINO REKIN Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
6 97 WERAKSA ARTUR M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
7 292 MRÓZ FRANCISZEK M Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat
8 93 PISAREK MATEUSZ M GDYNIA Bieg STARSZEGO MARYNARZA - 5 lat

Bieg Mata K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 104 GAŁUSZYŃSKA MAJA K GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
2 118 MAZUR IGA K BOJANO KKS SFORA BOJANO Bieg MATA - 6 lat
3 122 SŁAWIŃSKA ALICJA K GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
4 306 FERRA ZUZANNA K Bieg MATA - 6 lat
5 124 WOJCIECHOWSKA MARCELINA K GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
6 117 LIPIEC OLIWIA K GDYNIA Bieg MATA - 6 lat

Bieg Mata M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 130 ŻUŁAWSKI FRANCISZEK M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
2 115 LEJK JAKUB M GDYNIA PRZEDSZKOLE NR 43 JANTAREK Bieg MATA - 6 lat
3 110 KIJANKA DANIEL M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
4 308 ŚMIEŁOWSKI LESZEK M Bieg MATA - 6 lat
5 113 KUCZYŃSKI PIOTR M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
6 127 ZIEMAK TOMEK M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
7 112 KRUSZYŃSKI NATAN M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
8 121 ROSLAN-KARAŚ TADEUSZ M POGÓRZE Bieg MATA - 6 lat
9 106 HOUGHTON ABEL M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat
10 293 ZATORSKI JAN M Bieg MATA - 6 lat
11 123 ŚWIERCZYŃSKI ADAM M GDYNIA Bieg MATA - 6 lat

Bieg Bosmana K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 153 MIOTKE KORNELIA K GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg BOSMANA - 7 lat
2 139 KĘDZIA KASIA K GDYNIA MDK Bieg BOSMANA - 7 lat
3 135 ELMANOWSKA JOANNA K REDA SP3 REDA Bieg BOSMANA - 7 lat
4 149 ŁABUĆ OLIWIA K RUMIA Bieg BOSMANA - 7 lat
5 146 KUCHARSKI AMELKA K GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
6 163 WITZA AGATA K GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
7 309 WŁODARSKA OLA K GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
8 156 POLNICKA NIKOLETTA K GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
PK 320 KAMIŃSKA MALINA K Bieg MATA - 6 lat

Bieg Bosmana M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 161 TOMA TYMOTEUSZ M GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
2 134 DOSTATNI FRANCISZEK M GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
3 131 BRZESKI TYMON M GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
4 138 JASIŃSKI ALAN M GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
5 162 WILCZYŃSKI IGOR M GDYNIA Bieg BOSMANA - 7 lat
6 299 TELEŻYŃSKI HUBERT M Bieg BOSMANA - 7 lat
7 304 KUJAWA KRYSTIAN M Bieg BOSMANA - 7 lat

Bieg Chorążego K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 187 TESKA MARTYNA K GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
2 168 DANCEWICZ AMELKA K GDYNIA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
3 165 BEBKO LENA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
4 169 DEKOWSKA JOANNA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
5 167 CHMIEL WERONIKA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat

Bieg Chorążego M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 182 PIERNICKI JEREMI M KARCZEMKI UKS DRAGON BOJANO Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
2 186 SŁAWIŃSKI STANISŁAW M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
3 323 KRYGER JAN M Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
4 311 JABŁOŃSKI DOMINIK M Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
5 173 GLEN WOJTEK M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
6 171 FORKASIEWICZ KAMIL M GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat
7 319 IWANOW WOJCIECH M KKS SFORA BOJANO Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat

Bieg Porucznika K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 195 GAŁUSZYŃSKA NINA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
2 325 PAWLAK KORNELIA K GDAŃSK OLIMPIA OSOWA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
3 321 PAWŁOWSKA POLA K Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
4 212 POLNICKA LAURA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
5 218 ŚWIERCZYŃSKA AMELIA K GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
PK 181 ORLIKOWSKA MARTA K GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO - 8 lat

Bieg Porucznika M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 208 PAWLAK LEON M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
2 217 SUCHACKI FRYDERYK M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
3 324 GRABOWSKI KACPER M Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
4 318 IWANOW JAN M KKS SFORA BOJANO Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
5 317 MAZUR HENRYK M Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
6 193 FALJEWSKI ŁUKASZ M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
7 219 WIŚNIEWSKI MAKSYMILIAN M POGÓRZE Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
8 203 ŁABUĆ DOMINIK M RUMIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
9 201 LASKOWSKI NIKODEM M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
10 196 GÓRSKI JAN M BOJANO Bieg PORUCZNIKA - 9 lat
11 314 ŁUKASZEWSKI JULIAN M Bieg PORUCZNIKA - 9 lat

Bieg Kapitana K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 297 BIELECKA BARBARA K Bieg KAPITANA - 10 lat
2 229 KAŹMIERKIEWICZ JULIA K RUMIA RKS RUMIA Bieg KAPITANA - 10 lat
3 225 CZERWIEC JAŚMINA K RUMIA RKS RUMIA Bieg KAPITANA - 10 lat
4 233 KRUK MAJA K GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
5 243 ZAKRZEWSKA KAROLINA K GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
6 312 PAJĄK OLGA K Bieg KAPITANA - 10 lat

Bieg Kapitana M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 231 KIERSZKA IGNACY M GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
2 239 PRĄTNICKI MIŁOSZ M GDYNIA KKS SFORA Bieg KAPITANA - 10 lat
3 222 BRZESKI MARCEL M GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
4 240 SEGAR MIKOŁAJ M LUBICHOWO UKS OLIMPIK LUBICHOWO Bieg KAPITANA - 10 lat
5 235 LABUDDA DAMIAN M GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
6 228 KALUPA TYMOTEUSZ M GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
7 232 KIŃSKI ADAM M GDYNIA Bieg KAPITANA - 10 lat
PK 190 BIANGA MICHAŁ M GDYNIA Bieg PORUCZNIKA - 9 lat

Bieg Komandora K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 326 CZAJKOWSKA OLGA K BCT TEAM GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
2 256 ŚCIBIORSKA MAJA K BORKOWO Bieg KOMANDORA - 11 lat
3 252 PIERNICKA KAJA K KARCZEMKI KKS SFORA Bieg KOMANDORA - 11 lat
4 253 PISAREK ŁUCJA K GDYNIA COMPLEXSPORTC Bieg KOMANDORA - 11 lat
5 251 MIŁOŚ IZA K GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
6 254 RUPIŃSKA AGATA K GDYNIA ACTIVE FLOW Bieg KOMANDORA - 11 lat
7 258 WOLNY LIDIA K GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat

Bieg Komandora M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 322 KRYGER PAWEŁ M Bieg KOMANDORA - 11 lat
2 255 SMOŁOŃSKI IGNACY M GDAŃSK NIECKO Bieg KOMANDORA - 11 lat
3 244 BEBKO FILIP M GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
4 294 STEFANICKI KRZYSZTOF M SP 16 GDYNIA Bieg KOMANDORA - 11 lat
5 305 FERRA KRZYSZTOF M Bieg KOMANDORA - 11 lat

Bieg Kontradmirała K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 280 TESKA PATRYCJA K GDYNIA BIEGUN OCR TEAM Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
2 279 SMALIANKA ALISA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
3 270 LASKOWSKA JULIA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
4 282 WITKOWIAK NATALIA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
5 276 RADTKE LILIANA K GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat

Bieg Kontradmirała M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 277 RUTKOWSKI JAKUB M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
2 268 KUCHTA ANTONI M SOPOT AS POMORZE Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
3 278 SIEJKA PRZEMYSŁAW M POGÓRZE Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat
4 259 DASZKOWSKI ROBERT M GDYNIA Bieg KONTRADMIRAŁA - 12-13 lat

Bieg Admirała K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 290 TSEPURDEY KATERYNA K GDYNIA LKS ZORZA GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
2 289 TOKARSKA WIKTORRIA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
3 288 TOKARSKA LAURA K GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat

Bieg Admirała M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Dystans
1 316 JARZĄB KACPER M Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
2 291 TSEPURDEY VLADYSLAV M GDYNIA UKS AZYMUT 45 GDYNIA Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
3 315 JARZĄB BRAJAN M Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat
4 287 SEGAR KAJETAN M LUBICHOWO UKS OLIMPIK LUBICHOWO Bieg ADMIRAŁA - 14-18 lat

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ