Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Czajka Marianka Chwaszczyno Bieg Mata
2 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Mata
3 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Mata Przedszkole 62 Gdańsk
4 Zduńczyk Bruno Gdańsk Bieg Mata
5 DOSTATNI JAN Gdynia Bieg Mata
6 Patała Ludwik Gdynia Bieg Mata
7 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Mata
8 Kamińska Wiktoria Gdynia Bieg Mata Activ flow
9 Zeszutek Ziemowit Gdynia Bieg Mata
10 Krzyżanowska Maria Gdynia Bieg Mata
11 Orłowska Paulina Gdynia Bieg Mata
12 Szymański Stanisław Gdynia Bieg Mata Przedszkole nr 6 Gdynia
13 Borek Barbara Gdynia Bieg Mata
14 Kosmecki Mikołaj Gdynia Bieg Mata
15 Ciężkowski Piotr Gdynia Bieg Mata
16 Zęgota Olaf Gdynia Bieg Mata
17 Jóźwiak Maksymilian Gdynia Bieg Mata
18 Dokrzewska Julia Gdynia Bieg Mata
19 Pańszczyk Wojciech Gdynia Bieg Mata
20 Leszkowski Franek Gdynia Bieg Mata
21 Kawałko Tymon Gdynia Bieg Mata
22 Żak Adam Gdynia Bieg Mata
23 Lipiec Oliwia Gdynia Bieg Mata
24 Schweizer Konrad Gdynia Bieg Mata Gorillas
25 Szajman Mikołaj Gdynia Bieg Mata
26 Ciemny Tymon Gdynia Bieg Mata
27 Łukaszewicz Mateusz Gdynia Bieg Mata
28 Kijanka Daniel Gdynia Bieg Mata
29 Belau Tymon Gdynia Bieg Mata
30 Śmiełowski Leszek Gdynia Bieg Mata
31 Bartkowiak Emilia Kosakowo Bieg Mata
32 Kamińska Malina Mosty Bieg Mata
33 Skrzyński Bruno Rumia Bieg Mata
34 Skrzyńska Bianka Rumia Bieg Mata
35 Ludwiczak Filip Rumia Bieg Mata Indywidualny
36 Ludwiczak Tymon Rumia Bieg Mata Indywidualny
37 Fede Oliwia Gdańsk Bieg Starszego Marynarza
38 Bzowski Emil Gdańsk Bieg Starszego Marynarza
39 Wysocki Adam Gdynia Bieg Starszego Marynarza Przedszkole nr 55 w Gdyni
40 Dragosz Filip Gdynia Bieg Starszego Marynarza
41 Wit Kuba Gdynia Bieg Starszego Marynarza
42 Lewandowska Weronika Gdynia Bieg Starszego Marynarza
43 Kisiel Oliwia Gdynia Bieg Starszego Marynarza
44 Binaś Zofia Gdynia Bieg Starszego Marynarza
45 Faljewski Krzysztof Gdynia Bieg Starszego Marynarza
46 Jaguś Helena Gdynia Bieg Starszego Marynarza
47 Pisarek Mateusz Gdynia Bieg Starszego Marynarza
48 Jarosz Jagoda Gdynia Bieg Starszego Marynarza
49 Minta Mikołaj Gdynia Bieg Starszego Marynarza
50 Dybowska Julia Gdynia Bieg Starszego Marynarza
51 Raduszkiewicz Zosia Pogórze Bieg Starszego Marynarza
52 Elmanowska Natalia Reda Bieg Starszego Marynarza Mapeciaki Reda
53 Chojnacki Mikołaj Sopot Bieg Starszego Marynarza Gorillas OCR
54 Kierska Melania Bolszewo Bieg Marynarza
55 Bluma Maksymilian Gdańsk Bieg Marynarza
56 Łukwiński Krzysztof Gdańsk Bieg Marynarza
57 Rajkowska Zofia Gdynia Bieg Marynarza Tyranozaury
58 Maramorosz Zuzia Gdynia Bieg Marynarza
59 Grobelny Piotr Gdynia Bieg Marynarza
60 Napolski Jan Gdynia Bieg Marynarza
61 Szymański Jerzy Gdynia Bieg Marynarza Przedszkole nr 6 Gdynia
62 Kaczmarek Wojtek Gdynia Bieg Marynarza Arka Gdynia
63 Pańszczyk Barbara Gdynia Bieg Marynarza
64 Żak Aleksander Gdynia Bieg Marynarza
65 KORYTKO MARCELINA Gdynia Bieg Marynarza
66 Lipiec Kacper Gdynia Bieg Marynarza
67 Kaczmarek Maksymilian Gdynia Bieg Marynarza Arka Gdynia
68 Lipińska Lilianna Gdynia Bieg Marynarza
69 Plichta Filip Gdynia Bieg Marynarza
70 Bieleninik Nikodem Gdynia Bieg Marynarza Rodzinka
71 Łukaszewicz Aleksandra Gdynia Bieg Marynarza
72 Belau Adrianna Gdynia Bieg Marynarza
73 Stalka Jakub Kościerzyna Bieg Marynarza STALSPEED SPEDYCJA
74 Rybacki Kuba Reda Bieg Marynarza
75 KRAWCZAK Kinga RUMIA Bieg Marynarza
76 Wróbel Marcel Rumia Bieg Marynarza
77 Czajka Marianna Chwaszczyno Bieg Majtka
78 Łukwiński Grzegorz Gdańsk Bieg Majtka
79 Fede Wiktoria Gdańsk Bieg Majtka
80 Mongird Jerzy Gdańsk Bieg Majtka
81 Mongird Franciszek Gdańsk Bieg Majtka
82 Bzowski Filip Gdańsk Bieg Majtka
83 Bzowski Dominik Gdańsk Bieg Majtka
84 Rąpała Klara Gdynia Bieg Majtka
85 Miłoś Lila Gdynia Bieg Majtka
86 Dragosz Cezary Gdynia Bieg Majtka
87 Warszawski Marcel Gdynia Bieg Majtka
88 Rajkowska Julia Gdynia Bieg Majtka Tyranozaury
89 Miotke Marcelina Gdynia Bieg Majtka Active Flow
90 Teska Robert Gdynia Bieg Majtka
91 Bomba Kacper Gdynia Bieg Majtka
92 Zeszutek Zawisza Gdynia Bieg Majtka
93 Grobelna Hanna Gdynia Bieg Majtka
94 Puchalska Oliwia Gdynia Bieg Majtka
95 Płotka Aleksandra Gdynia Bieg Majtka
96 Zalewski Marcin Gdynia Bieg Majtka
97 Borek Gabriela Gdynia Bieg Majtka
98 Binaś Aleksandra Gdynia Bieg Majtka
99 Jaguś Stanisław Gdynia Bieg Majtka
100 Kuklińska Helena Gdynia Bieg Majtka


Wyświetleń: 1628

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ