Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AS Pomorze | |||||||||
1 | Kuchta Antoni | Sopot | Bieg Kontradmirała | AS Pomorze | |||||
Active Flow | |||||||||
2 | Miotke Marcelina | Gdynia | Bieg Majtka | Active Flow | |||||
3 | Wit Filip | Gdynia | Bieg Porucznika | Active Flow | |||||
4 | Wolańska Lena | Rumia | Bieg Chorążego | Active Flow | |||||
5 | Teska Martyna | Gdynia | Bieg Chorążego | Active Flow | |||||
6 | Majewska Konstancja | Gdynia | Bieg Chorążego | Active Flow | |||||
7 | Miotke Kornelia | Gdynia | Bieg Bosmana | Active Flow | |||||
Activ flow | |||||||||
8 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Bieg Mata | Activ flow | |||||
Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia | |||||||||
9 | Bomba Bartosz | Gdynia | Bieg Chorążego | Akademia Piłkarska Bałtyk Gdynia | |||||
Arka Gdynia | |||||||||
10 | Kaczmarek Wojtek | Gdynia | Bieg Marynarza | Arka Gdynia | |||||
11 | Kaczmarek Maksymilian | Gdynia | Bieg Marynarza | Arka Gdynia | |||||
Bałtyk AP | |||||||||
12 | Langowski Marek | Suchy Dwór | Bieg Chorążego | Bałtyk AP | |||||
13 | Langowski Jaś | Suchy Dwór | Bieg Bosmana | Bałtyk AP | |||||
Berlinki | |||||||||
14 | Berlińska Róża | Gdynia | Bieg Majtka | Berlinki | |||||
Biegun OCR Team | |||||||||
15 | Teska Patrycja | Gdynia | Bieg Kontradmirała | Biegun OCR Team | |||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
16 | KWIATKOWSKA TATIANA | Gdańsk | Bieg Admirała | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Gala | |||||||||
17 | WITOSŁAWSKA Weronika | Gdansk | Bieg Kapitana | Gala | |||||
Gorillas | |||||||||
18 | Schweizer Konrad | Gdynia | Bieg Mata | Gorillas | |||||
19 | Kucharska Amelka | Gdynia | Bieg Bosmana | Gorillas | |||||
Gorillas OCR | |||||||||
20 | Chojnacki Mikołaj | Sopot | Bieg Starszego Marynarza | Gorillas OCR | |||||
21 | Kujałowicz Alicja | Sopot | Bieg Kontradmirała | Gorillas OCR | |||||
22 | Lis Zuzanna | Rumia | Bieg Bosmana | Gorillas OCR | |||||
Indywidualny | |||||||||
23 | Ludwiczak Filip | Rumia | Bieg Mata | Indywidualny | |||||
24 | Ludwiczak Tymon | Rumia | Bieg Mata | Indywidualny | |||||
KRAJA TEAM | |||||||||
25 | Krajewski ARKADIUSZ | Gdynia | Bieg Chorążego | KRAJA TEAM | |||||
KS Sfora | |||||||||
26 | Mischke Basia | Bojano | Bieg Komandora | KS Sfora | |||||
27 | Mischke Magda | Bojano | Bieg Chorążego | KS Sfora | |||||
Lusia+mama | |||||||||
28 | Pisarek Łucja | Gdynia | Bieg Komandora | Lusia+mama | |||||
MDK | |||||||||
29 | Kędzia Kasia | Gdynia | Bieg Bosmana | MDK | |||||
Mapeciaki Reda | |||||||||
30 | Elmanowska Natalia | Reda | Bieg Starszego Marynarza | Mapeciaki Reda | |||||
OBC Biały Kotek | |||||||||
31 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Bieg Porucznika | OBC Biały Kotek | |||||
Olimpia Osowa gdańsk | |||||||||
32 | Plichta Amelia | Gdynia | Bieg Bosmana | Olimpia Osowa gdańsk | |||||
Prency na Trasie | |||||||||
33 | Popowicz Antoni | Rumia | Bieg Bosmana | Prency na Trasie | |||||
Przedszkole 62 Gdańsk | |||||||||
34 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Bieg Mata | Przedszkole 62 Gdańsk | |||||
Przedszkole NR2 Sopot | |||||||||
35 | Buko Oskar | Sopot | Bieg Majtka | Przedszkole NR2 Sopot | |||||
Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||||||
36 | Szymański Stanisław | Gdynia | Bieg Mata | Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||
37 | Szymański Jerzy | Gdynia | Bieg Marynarza | Przedszkole nr 6 Gdynia | |||||
Przedszkole nr 55 w Gdyni | |||||||||
38 | Wysocki Adam | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | Przedszkole nr 55 w Gdyni | |||||
RKS Rumia | |||||||||
39 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Bieg Kapitana | RKS Rumia | |||||
40 | Kaźmierkiewicz Julia | Rumia | Bieg Kapitana | RKS Rumia | |||||
41 | Kaźmierkiewicz Lena | Rumia | Bieg Chorążego | RKS Rumia | |||||
42 | Czerwiec Liliana | Rumia | Bieg Bosmana | RKS Rumia | |||||
Rodzinka | |||||||||
43 | Bieleninik Nikodem | Gdynia | Bieg Marynarza | Rodzinka | |||||
44 | Bieleninik Antonia | Gdynia | Bieg Chorążego | Rodzinka | |||||
SP9 Sopot | |||||||||
45 | Buko Wiktor | Sopot | Bieg Chorążego | SP9 Sopot | |||||
SP 35 Gdynia | |||||||||
46 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Bieg Kontradmirała | SP 35 Gdynia | |||||
SP 40 | |||||||||
47 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Bieg Chorążego | SP 40 | |||||
SP 42 | |||||||||
48 | Dokrzewski Adam | Gdynia | Bieg Komandora | SP 42 | |||||
SP 43 Gdynia | |||||||||
49 | Płotka Aleks | Gdynia | Bieg Chorążego | SP 43 Gdynia | |||||
STALSPEED SPEDYCJA | |||||||||
50 | Stalka Jakub | Kościerzyna | Bieg Marynarza | STALSPEED SPEDYCJA | |||||
Sp3 Reda | |||||||||
51 | Elmanowska Joanna | Reda | Bieg Bosmana | Sp3 Reda | |||||
Społeczna Jedynka | |||||||||
52 | Chętkowski Krzysztof | Gdynia | Bieg Kontradmirała | Społeczna Jedynka | |||||
Szkoła Podstawowa nr 35 | |||||||||
53 | Lis Alicja | Gdynia | Bieg Porucznika | Szkoła Podstawowa nr 35 | |||||
54 | Lis Aleksander | Gdynia | Bieg Bosmana | Szkoła Podstawowa nr 35 | |||||
55 | Strachowicz Łukasz | Gdynia | Bieg Bosmana | Szkoła Podstawowa nr 35 | |||||
Szkoła Podstawowa nr 47 | |||||||||
56 | Wysocka Zofia | Gdynia | Bieg Bosmana | Szkoła Podstawowa nr 47 | |||||
Trek Gdynia Młode Wilki | |||||||||
57 | Chmielarski Grzegorz | Gdynia | Bieg Kapitana | Trek Gdynia Młode Wilki | |||||
Tyranozaury | |||||||||
58 | Rajkowska Zofia | Gdynia | Bieg Marynarza | Tyranozaury | |||||
59 | Rajkowska Julia | Gdynia | Bieg Majtka | Tyranozaury | |||||
60 | Barambas Małgorzata | Gdynia | Bieg Majtka | Tyranozaury | |||||
61 | Barambas Magdalena | Gdynia | Bieg Majtka | Tyranozaury | |||||
UKS Olimpik LUBICHOWO | |||||||||
62 | Segar Mikołaj | LUBICHOWO | Bieg Kapitana | UKS Olimpik LUBICHOWO | |||||
UKS Olimpik Lubichowo | |||||||||
63 | Segar Kajetan | LUBICHOWO | Bieg Admirała | UKS Olimpik Lubichowo | |||||
Zorza Gdynia | |||||||||
64 | PRĄTNICKI Miłosz | Gdynia | Bieg Kapitana | Zorza Gdynia | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
65 | Czajka Marianka | Chwaszczyno | Bieg Mata | ||||||
66 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Bieg Mata | ||||||
67 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Bieg Mata | ||||||
68 | DOSTATNI JAN | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
69 | Patała Ludwik | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
70 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
71 | Zeszutek Ziemowit | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
72 | Krzyżanowska Maria | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
73 | Orłowska Paulina | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
74 | Borek Barbara | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
75 | Kosmecki Mikołaj | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
76 | Ciężkowski Piotr | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
77 | Zęgota Olaf | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
78 | Jóźwiak Maksymilian | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
79 | Dokrzewska Julia | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
80 | Pańszczyk Wojciech | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
81 | Leszkowski Franek | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
82 | Kawałko Tymon | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
83 | Żak Adam | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
84 | Lipiec Oliwia | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
85 | Szajman Mikołaj | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
86 | Ciemny Tymon | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
87 | Łukaszewicz Mateusz | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
88 | Kijanka Daniel | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
89 | Belau Tymon | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
90 | Śmiełowski Leszek | Gdynia | Bieg Mata | ||||||
91 | Bartkowiak Emilia | Kosakowo | Bieg Mata | ||||||
92 | Kamińska Malina | Mosty | Bieg Mata | ||||||
93 | Skrzyński Bruno | Rumia | Bieg Mata | ||||||
94 | Skrzyńska Bianka | Rumia | Bieg Mata | ||||||
95 | Fede Oliwia | Gdańsk | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
96 | Bzowski Emil | Gdańsk | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
97 | Dragosz Filip | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
98 | Wit Kuba | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
99 | Lewandowska Weronika | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
100 | Kisiel Oliwia | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
101 | Binaś Zofia | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
102 | Faljewski Krzysztof | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
103 | Jaguś Helena | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
104 | Pisarek Mateusz | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
105 | Jarosz Jagoda | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
106 | Minta Mikołaj | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
107 | Dybowska Julia | Gdynia | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
108 | Raduszkiewicz Zosia | Pogórze | Bieg Starszego Marynarza | ||||||
109 | Kierska Melania | Bolszewo | Bieg Marynarza | ||||||
110 | Bluma Maksymilian | Gdańsk | Bieg Marynarza | ||||||
111 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Bieg Marynarza | ||||||
112 | Maramorosz Zuzia | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
113 | Grobelny Piotr | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
114 | Napolski Jan | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
115 | Pańszczyk Barbara | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
116 | Żak Aleksander | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
117 | KORYTKO MARCELINA | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
118 | Lipiec Kacper | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
119 | Lipińska Lilianna | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
120 | Plichta Filip | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
121 | Łukaszewicz Aleksandra | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
122 | Belau Adrianna | Gdynia | Bieg Marynarza | ||||||
123 | Rybacki Kuba | Reda | Bieg Marynarza | ||||||
124 | KRAWCZAK Kinga | RUMIA | Bieg Marynarza | ||||||
125 | Wróbel Marcel | Rumia | Bieg Marynarza | ||||||
126 | Czajka Marianna | Chwaszczyno | Bieg Majtka | ||||||
127 | Łukwiński Grzegorz | Gdańsk | Bieg Majtka | ||||||
128 | Fede Wiktoria | Gdańsk | Bieg Majtka | ||||||
129 | Mongird Jerzy | Gdańsk | Bieg Majtka | ||||||
130 | Mongird Franciszek | Gdańsk | Bieg Majtka | ||||||
131 | Bzowski Filip | Gdańsk | Bieg Majtka | ||||||
132 | Bzowski Dominik | Gdańsk | Bieg Majtka | ||||||
133 | Rąpała Klara | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
134 | Miłoś Lila | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
135 | Dragosz Cezary | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
136 | Warszawski Marcel | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
137 | Teska Robert | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
138 | Bomba Kacper | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
139 | Zeszutek Zawisza | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
140 | Grobelna Hanna | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
141 | Puchalska Oliwia | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
142 | Płotka Aleksandra | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
143 | Zalewski Marcin | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
144 | Borek Gabriela | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
145 | Binaś Aleksandra | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
146 | Jaguś Stanisław | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
147 | Kuklińska Helena | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
148 | Chmiel Kacper | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
149 | Rzoska Jakub | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
150 | Sikorska Oliwia | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
151 | Szajman Michalina | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
152 | Malanowicz Liliana | Gdynia | Bieg Majtka | ||||||
153 | Kamińska Jagna | Mosty | Bieg Majtka | ||||||
154 | Brzeziński Ryszard | Pogórze | Bieg Majtka | ||||||
155 | Elmanowska Zuzanna | Reda | Bieg Majtka | ||||||
156 | Wróbel Maksym | Rumia | Bieg Majtka | ||||||
157 | Chojnacki Marcel | Sopot | Bieg Majtka | ||||||
158 | Jaskulska Zuzanna | Sopot | Bieg Majtka | ||||||
159 | Kuchta Maria | Sopot | Bieg Majtka | ||||||
160 | Orzeł Dawid | Choczewo | Bieg Admirała | ||||||
161 | Olszowec Olga | Choczewo | Bieg Admirała | ||||||
162 | Heland Grzegorz | GDAŃSK | Bieg Admirała | ||||||
163 | Tokarska Laura | Gdynia | Bieg Admirała | ||||||
164 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Bieg Admirała | ||||||
165 | Piotrowski Paweł | Gdynia | Bieg Admirała | ||||||
166 | Dokrzewski Michał | Gdynia | Bieg Admirała | ||||||
167 | Wojtaszak Alicja | Gdynia | Bieg Admirała | ||||||
168 | Walas Daniel | Gdańsk | Bieg Kontradmirała | ||||||
169 | Zawadzka Zuzanna | Gdynia | Bieg Kontradmirała | ||||||
170 | Majchrowska Jagoda | Gdynia | Bieg Kontradmirała | ||||||
171 | Sobiczewski Paweł | Gdynia | Bieg Kontradmirała | ||||||
172 | Fetta Dominika | Gdynia | Bieg Kontradmirała | ||||||
173 | Minta Kacper | Gdynia | Bieg Kontradmirała | ||||||
174 | Rutkowski Jakub | Gdynia | Bieg Kontradmirała | ||||||
175 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Bieg Komandora | ||||||
176 | Miłoś Iza | Gdynia | Bieg Komandora | ||||||
177 | Kraskowska Natasza | Gdynia | Bieg Komandora | ||||||
178 | Fetta Maciej | Gdynia | Bieg Komandora | ||||||
179 | Berliński Michał | Gdynia | Bieg Komandora | ||||||
180 | Truszkowska Amelia | Rumia | Bieg Komandora | ||||||
181 | Kruk Maja | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
182 | MAjkowski Aleksander | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
183 | Grobelna Wiktoria | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
184 | Kierszka Ignacy | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
185 | Lewandowska Zuzanna | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
186 | Kisiel Aleksander | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
187 | Orłowska Weronika | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
188 | Brzeski Marcel | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
189 | Śmiełowski Konrad | Gdynia | Bieg Kapitana | ||||||
190 | Wolańska Julia | Rumia | Bieg Kapitana | ||||||
191 | Lasok Tymoteusz | Sopot | Bieg Mata | ||||||
192 | Jaskulska Oliwia | Sopot | Bieg Mata | ||||||
193 | Krawczak Julia | Rumia | Bieg Porucznika | ||||||
194 | Łabuć Dominik | Rumia | Bieg Porucznika | ||||||
195 | Ludwiczak Kornel | Rumia | Bieg Porucznika | ||||||
196 | Łukaszewski Filip | Rumia | Bieg Porucznika | ||||||
197 | Wasilke Julia | Reda | Bieg Porucznika | ||||||
198 | Minta Marcel | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
199 | Jóźwiak Jan | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
200 | Faljewski Łukasz | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
201 | Zęgota Tymon | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
202 | Kosmecki Piotr | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
203 | Lachowicz Szymon | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
204 | Malec Michał | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
205 | Miłoś Karol | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
206 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
207 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Bieg Porucznika | ||||||
208 | Kierski Marcel | Bolszewo | Bieg Porucznika | ||||||
209 | Wojtaszak Marcelina | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
210 | KOŁODZIEJCZAK KAJETAN | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
211 | Chmiel Weronika | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
212 | Małecki Dominik | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
213 | Ledwochowski Jakub | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
214 | Dokrzewska Marta | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
215 | Gill Igor | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
216 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
217 | Głodowski Antek | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
218 | Kisiel Antoni | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
219 | WARSZAWSKI WIKTOR | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
220 | Skotniewska Ola | Gdynia | Bieg Chorążego | ||||||
221 | Łabuć Oliwia | Rumia | Bieg Bosmana | ||||||
222 | Nastały Oskar | Robakowo | Bieg Bosmana | ||||||
223 | Rybacki Kacper | Reda | Bieg Bosmana | ||||||
224 | Wasilke Paulina | Reda | Bieg Bosmana | ||||||
225 | Brzeski Tymon | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
226 | Grądalska Lena | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
227 | Toma Tymoteusz | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
228 | KORYTKO KORNELIA | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
229 | Michałek Natalia | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
230 | Swystun Antoni | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
231 | Witza Agata | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
232 | Lewandowska Milena | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
233 | Puchalski Adam | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
234 | Maramorosz Dominika | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
235 | Miłoś Michał | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
236 | Rąpała Kostek | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
237 | DOSTATNI FRANCISZEK | Gdynia | Bieg Bosmana | ||||||
238 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Bieg Bosmana | ||||||
239 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Bieg Bosmana |
Wyświetleń: 11545