Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Goszka Agata Goszka Kopalino Bieg Główny 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono
2 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE
3 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg Główny 5 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
4 Deik Angelika Linia Bieg Główny 5 km opłacono
5 Pilch Karolina Okalice Bieg Główny 5 km opłacono
6 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
7 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
8 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
9 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM
10 Podolak Dorota Podolak Lębork Bieg Główny 5 km Night runners slupsk opłacono
11 Olczak Aneta Lębork Bieg Główny 5 km Klub biegaczy JYSK opłacono
12 Knauber Mariusz Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
13 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
14 Grzenkowicz Mateusz Rozlazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
15 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
16 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
17 Licau Anetta Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
18 Walczykowska Magdalena Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino
19 Michalak Izabela Lebork Bieg Główny 5 km
20 Walczykowski Adam Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
21 Rubaj-Królikowska Monika Słupsk Bieg Główny 5 km opłacono
22 Cieślak Miłosz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 5 km opłacono
23 Hendrich kamil Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
24 Dąbrowski Przemysław Rzekuń Bieg Główny 5 km Dąbrowski Team
25 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg Główny 5 km opłacono
26 Reclaf Daria Borzestowo Bieg Główny 5 km Borzestowo opłacono
27 Jabłonowski Wojciech Lębork Bieg Główny 5 km Klub 42,2 opłacono
28 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg Główny 5 km opłacono
29 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 5 km Żona kazała opłacono
30 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny 5 km opłacono
31 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny 5 km
32 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
33 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny 5 km niezrzeszony
34 Rusin Leszek Lębork Bieg Główny 5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK"
35 ŻMIJA KAROLINA Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 5 km LKB. im BRACI PETK LĘBORK
36 Krawiec Anna Lębork Bieg Główny 5 km
37 Borychowski Mariusz Kobylnica Bieg Główny 5 km KB TUPOT Ustka opłacono
38 Sałabon Grzegorz Lębork Bieg Główny 5 km WT Lębork
39 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
40 Heyka Jarosław Lębork Bieg Główny 5 km MJR opłacono
41 Andryskowski Zdzisław Lębork Bieg Główny 5 km Kolarz-Pol opłacono
42 SZRAMA Marian Lębork Bieg Główny 5 km BAZA 44 opłacono
43 Buś Alesander Mosty Bieg Główny 5 km opłacono
44 MONDRE PIOTR Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
45 Buś kamilla Mosty Bieg Główny 5 km opłacono
46 Serkowska Anna Kartuzy Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
47 Waldach Bogumiła Janowice 17/9 Bieg Główny 5 km opłacono
48 Waldach Daniel Janowice 17/9 Bieg Główny 5 km opłacono
49 Kiełtyka Łukasz wejherowo Bieg Główny 5 km opłacono
50 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
51 Naczk Wiktoria Lębork Bieg Główny 5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK" opłacono
52 Rogocki Artur Orle Bieg Główny 5 km ARTURO TEAM opłacono
53 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg Główny 5 km Metrożercy opłacono
54 Kwarta Maciej Warszawa Bieg Główny 5 km @ŻórawskiTeam opłacono
55 Duraj Damian Człuchów Bieg Główny 5 km opłacono
56 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Główny 5 km Atlas Running Team
57 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg Główny 5 km Dietetyka-24.pl
58 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono
59 Wróblewski Leszek Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono
60 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny 5 km PROCAR Gdynia
61 Jóskowski Sylwester Cewice Bieg Główny 5 km Klub Morsa i Biegacza opłacono
62 Hejka Władek Kartuzy Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
63 Szymański Adam Lębork Bieg Główny 5 km Lębork Biegacze 42,2 opłacono
64 Wrona Rafał Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono
65 Jabłoński Łukasz Kartuzy Bieg Główny 5 km opłacono
66 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny 5 km 1 Batalion Zmechanizowany Lębork
67 Chamier Cieminski ks.Szymon Rozlazino Bieg Główny 5 km opłacono
68 Bałut Nikodem cewice Bieg Główny 5 km opłacono
69 Błachnio Jarosław Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
70 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
71 Graff Norbert Szczenurze Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
72 Suchodolska Anna Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
73 Wolańska Agnieszka Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Urząd Gminy w Wicku opłacono
74 Wolańska Aleksandra Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lęborku opłacono
75 Wolańska Urszula Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko SP Wicko opłacono
76 Kasprzyk Piotr Nowęcin Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
77 Wroński Mirosław Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
78 Śmigaj Mirosław Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko
79 Wisniewska Marlena Wrzescienko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
80 Wiśniewski Piotr Wrześcienko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono


Wyświetleń: 3584

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ