Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Bieg Główny 5 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono |
2 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Bieg Główny 5 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono |
3 | Wiśniewski Piotr | Wrześcienko | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
4 | Wisniewska Marlena | Wrzescienko | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
5 | Śmigaj Mirosław | Wicko | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | ||
6 | Błachnio Jarosław | Wicko | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
7 | Suchodolska Anna | Wicko | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
8 | Kiełtyka Łukasz | wejherowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
9 | Kwarta Maciej | Warszawa | Polska | Bieg Główny 5 km | @ŻórawskiTeam | opłacono |
10 | Dziewiatowska Joanna | Tuchom | Polska | Bieg Główny 5 km | Dietetyka-24.pl | |
11 | Graff Norbert | Szczenurze | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | UKS Ekoludek Szczenurze | opłacono |
12 | Elendt Mariusz | Strzebielino Morskie | Polska | Bieg Główny 5 km | Żona kazała | opłacono |
13 | Lewańczyk Marcin | Stężyca | Polska | Bieg Główny 5 km | Metrożercy | opłacono |
14 | Turczyn Grzegorz | Słupsk | Polska | Bieg Główny 5 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | opłacono |
15 | Tomczak Dominik | Słupsk | Polska | Bieg Główny 5 km | W.P.K SŁOŃ TEAM | |
16 | Rubaj-Królikowska Monika | Słupsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
17 | Dąbrowski Przemysław | Rzekuń | Polska | Bieg Główny 5 km | Dąbrowski Team | |
18 | Pirycki Tadeusz | Rozłazino-Karczemki | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | opłacono |
19 | Walczykowski Adam | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | opłacono |
20 | Murakowski Robert | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
21 | Murakowska Joanna | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
22 | Walczykowska Magdalena | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | |
23 | Licau Anetta | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | opłacono |
24 | Licau Krzysztof | Rozłazino | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | opłacono |
25 | Chamier Cieminski ks.Szymon | Rozlazino | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
26 | Grzenkowicz Mateusz | Rozlazino | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | opłacono |
27 | Rogocki Artur | Orle | Polska | Bieg Główny 5 km | ARTURO TEAM | opłacono |
28 | Pilch Karolina | Okalice | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
29 | Kasprzyk Piotr | Nowęcin | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
30 | ŻMIJA KAROLINA | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Główny 5 km | LKB. im BRACI PETK LĘBORK | |
31 | Cieślak Miłosz | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
32 | Lewandowska Sylwia | Niezabyszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
33 | Wróblewski Leszek | Niezabyszewo | Polska | Bieg Główny 5 km | Świat Płytek u Kryspina | opłacono |
34 | Buś kamilla | Mosty | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
35 | Buś Alesander | Mosty | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
36 | Nowicki Artur | Malczyce | Polska | Bieg Główny 5 km | 1 Batalion Zmechanizowany Lębork | |
37 | Deik Angelika | Linia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
38 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK" | opłacono |
39 | Sałabon Grzegorz | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | WT Lębork | |
40 | Heyka Jarosław | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | MJR | opłacono |
41 | Andryskowski Zdzisław | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Kolarz-Pol | opłacono |
42 | SZRAMA Marian | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | BAZA 44 | opłacono |
43 | MONDRE PIOTR | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
44 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Lębork Biegacze 42,2 | opłacono |
45 | Krawiec Anna | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
46 | Rusin Leszek | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK" | |
47 | Filipów Tadeusz | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | niezrzeszony | |
48 | Jabłonowski Wojciech | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Klub 42,2 | opłacono |
49 | Hendrich kamil | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
50 | Sikora Piotr | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | KS Rozłazino | opłacono |
51 | Knauber Mariusz | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
52 | Olczak Aneta | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Klub biegaczy JYSK | opłacono |
53 | Podolak Dorota Podolak | Lębork | Polska | Bieg Główny 5 km | Night runners slupsk | opłacono |
54 | Michalak Izabela | Lebork | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
55 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Bieg Główny 5 km | Atlas Running Team | |
56 | Goszka Agata Goszka | Kopalino | Polska | Bieg Główny 5 km | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
57 | Borychowski Mariusz | Kobylnica | Polska | Bieg Główny 5 km | KB TUPOT Ustka | opłacono |
58 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono |
59 | Serkowska Anna | Kartuzy | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono |
60 | Hejka Władek | Kartuzy | Polska | Bieg Główny 5 km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono |
61 | Frankowska Justyna | Kartuzy | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
62 | Jabłoński Łukasz | Kartuzy | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
63 | Waldach Daniel | Janowice 17/9 | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
64 | Waldach Bogumiła | Janowice 17/9 | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
65 | Wrona Rafał | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
66 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | Polska | Bieg Główny 5 km | PROCAR Gdynia | |
67 | Łubkowska Graźyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
68 | Żytkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
69 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Główny 5 km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
70 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg Główny 5 km | OSP POGRODZIE | |
71 | Duraj Damian | Człuchów | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
72 | Wroński Mirosław | Charbrowo | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | opłacono | |
73 | Wolańska Urszula | Charbrowo | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | SP Wicko | opłacono |
74 | Wolańska Aleksandra | Charbrowo | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lęborku | opłacono |
75 | Wolańska Agnieszka | Charbrowo | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Urząd Gminy w Wicku | opłacono |
76 | Mielewczyk Magdalena | Charbrowo | Polska | Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko | Biegający Dietetyk Team | opłacono |
77 | Jóskowski Sylwester | Cewice | Polska | Bieg Główny 5 km | Klub Morsa i Biegacza | opłacono |
78 | Bałut Nikodem | cewice | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
79 | Reclaf Daria | Borzestowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Borzestowo | opłacono |
80 | Reclaf Piotr | Borzestowo | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 5792