Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andryskowski Zdzisław Lębork Bieg Główny 5 km Kolarz-Pol opłacono
2 Bałut Nikodem cewice Bieg Główny 5 km opłacono
3 Borychowski Mariusz Kobylnica Bieg Główny 5 km KB TUPOT Ustka opłacono
4 Buś Alesander Mosty Bieg Główny 5 km opłacono
5 Buś kamilla Mosty Bieg Główny 5 km opłacono
6 Błachnio Jarosław Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
7 Chamier Cieminski ks.Szymon Rozlazino Bieg Główny 5 km opłacono
8 Cieślak Miłosz Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 5 km opłacono
9 Dąbrowski Przemysław Rzekuń Bieg Główny 5 km Dąbrowski Team
10 Deik Angelika Linia Bieg Główny 5 km opłacono
11 Duraj Damian Człuchów Bieg Główny 5 km opłacono
12 Dziewiatowska Joanna Tuchom Bieg Główny 5 km Dietetyka-24.pl
13 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg Główny 5 km Żona kazała opłacono
14 Filipów Tadeusz Lębork Bieg Główny 5 km niezrzeszony
15 Frankowska Justyna Kartuzy Bieg Główny 5 km opłacono
16 Goszka Agata Goszka Kopalino Bieg Główny 5 km Biegający Dietetyk Team opłacono
17 Graff Norbert Szczenurze Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
18 Grzenkowicz Mateusz Rozlazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
19 Hejka Władek Kartuzy Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
20 Hendrich kamil Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
21 Heyka Jarosław Lębork Bieg Główny 5 km MJR opłacono
22 Jabłonowski Wojciech Lębork Bieg Główny 5 km Klub 42,2 opłacono
23 Jabłoński Łukasz Kartuzy Bieg Główny 5 km opłacono
24 Jóskowski Sylwester Cewice Bieg Główny 5 km Klub Morsa i Biegacza opłacono
25 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
26 Kasprzyk Piotr Nowęcin Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
27 Kiełtyka Łukasz wejherowo Bieg Główny 5 km opłacono
28 Knauber Mariusz Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
29 Krawiec Anna Lębork Bieg Główny 5 km
30 Kwarta Maciej Warszawa Bieg Główny 5 km @ŻórawskiTeam opłacono
31 Lewańczyk Marcin Stężyca Bieg Główny 5 km Metrożercy opłacono
32 Lewandowska Sylwia Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono
33 Licau Anetta Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
34 Licau Krzysztof Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
35 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Główny 5 km Atlas Running Team
36 Marczak Andrzej Żelkowo Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
37 Marczak Małgorzata Żelkowo Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
38 Michalak Izabela Lebork Bieg Główny 5 km
39 Mielewczyk Magdalena Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Biegający Dietetyk Team opłacono
40 MONDRE PIOTR Lębork Bieg Główny 5 km opłacono
41 Murakowska Joanna Rozłazino Bieg Główny 5 km opłacono
42 Murakowski Robert Rozłazino Bieg Główny 5 km
43 Naczk Wiktoria Lębork Bieg Główny 5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK" opłacono
44 Nowicki Artur Malczyce Bieg Główny 5 km 1 Batalion Zmechanizowany Lębork
45 Olczak Aneta Lębork Bieg Główny 5 km Klub biegaczy JYSK opłacono
46 Pilch Karolina Okalice Bieg Główny 5 km opłacono
47 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
48 Podolak Dorota Podolak Lębork Bieg Główny 5 km Night runners slupsk opłacono
49 Prokopiuk Jarosław Gdynia Bieg Główny 5 km PROCAR Gdynia
50 Reclaf Daria Borzestowo Bieg Główny 5 km Borzestowo opłacono
51 Reclaf Piotr Borzestowo Bieg Główny 5 km opłacono
52 Rogocki Artur Orle Bieg Główny 5 km ARTURO TEAM opłacono
53 Rubaj-Królikowska Monika Słupsk Bieg Główny 5 km opłacono
54 Rusin Leszek Lębork Bieg Główny 5 km LKB im,, BRACI PETK LĘBORK"
55 Sałabon Grzegorz Lębork Bieg Główny 5 km WT Lębork
56 Serkowska Anna Kartuzy Bieg Główny 5 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono
57 Sikora Piotr Lębork Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
58 Ślęzak Adam Elbląg Bieg Główny 5 km OSP POGRODZIE
59 Śmigaj Mirosław Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko
60 Suchodolska Anna Wicko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
61 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Bieg Główny 5 km Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz
62 SZRAMA Marian Lębork Bieg Główny 5 km BAZA 44 opłacono
63 Szymański Adam Lębork Bieg Główny 5 km Lębork Biegacze 42,2 opłacono
64 Tomczak Dominik Słupsk Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM
65 Turczyn Grzegorz Słupsk Bieg Główny 5 km W.P.K SŁOŃ TEAM opłacono
66 Walczykowska Magdalena Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino
67 Walczykowski Adam Rozłazino Bieg Główny 5 km KS Rozłazino opłacono
68 Waldach Bogumiła Janowice 17/9 Bieg Główny 5 km opłacono
69 Waldach Daniel Janowice 17/9 Bieg Główny 5 km opłacono
70 Wisniewska Marlena Wrzescienko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
71 Wiśniewski Piotr Wrześcienko Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
72 Wolańska Agnieszka Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Urząd Gminy w Wicku opłacono
73 Wolańska Aleksandra Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Lęborku opłacono
74 Wolańska Urszula Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko SP Wicko opłacono
75 Wróblewski Leszek Niezabyszewo Bieg Główny 5 km Świat Płytek u Kryspina opłacono
76 Wrona Rafał Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono
77 Wroński Mirosław Charbrowo Bieg Główny 5 km - mieszkańcy Gminy Wicko opłacono
78 ŻMIJA KAROLINA Nowa Wieś Lęborska Bieg Główny 5 km LKB. im BRACI PETK LĘBORK
79 Żytkiewicz Katarzyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
80 Łubkowska Graźyna Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono


Wyświetleń: 3581

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ