Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kulesza Kornelia Warszawa Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później 100.00 PLN
2 Żebrowski Arkadiusz GDYNIA Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później opłacono BM
3 Szymków Sławek Straszyn Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później Banach Sport Team 100.00 PLN
4 Pożdał Piotr Słupsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później 100.00 PLN
5 Dąbrowski Andrzej Dąbrowski Gościszewo Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później 100.00 PLN
6 Moniuszko Łukasz Słupsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później WSG/CSMW 100.00 PLN
7 Skiba Wojciech Londyn Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
8 Kotwas Tomasz Gdansk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później 100.00 PLN
9 Habaj Piotr Gdynia Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później Norda Active Team opłacono BM
10 OLEJNIK PIOTR Ostrów Wielkopolski Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono
11 PIORUNOWSKI MICHAŁ Kalisz Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono
12 Szkudlarek Piotr Inowrocław Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później Bike Pasja Racing Team opłacono BM
13 Skwierz Maciej Gdynia Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
14 Kwaśniak Zdzisław Słupsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później Pro Dystans 100.00 PLN
15 Śleszyński Marcin Pruszków Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
16 Bała Artur Bydgoszcz Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później opłacono BM
17 FERENC Elżbieta Inowrocław Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
18 FERENC Dawid Inowrocław Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
19 di Kapio Leon Rzeszów Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później Laluś Squad 100.00 PLN
20 Kaczmarek Adam Warszawa Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później opłacono BM
21 Nadolski Łukasz Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później VeloGD 100.00 PLN
22 Hajdukiewicz Tomasz Elbląg Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
23 BOCHAN MARIUSZ PIŁA Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
24 Leszka Maciej Gdynia Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
25 Wiśniewski Gerard Gdynia Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
26 Śliwiński Przemysław Łódź Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
27 Błaszczak Dariusz Gdynia Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później SnaT 100.00 PLN
28 Słowik Michał Gdynia Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później Yellow Cargo Express 100.00 PLN
29 Maciejewski Artur Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później 100.00 PLN
30 Sobota Agata Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później Sobota na kole opłacono BM
31 Brzezowski Łukasz Kraków Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
32 król zbigniew wołomin Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
33 Chudziński Paweł Słupsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później Pro Dystans opłacono BM
34 Madajczyk Jakub Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
35 Krysiński Andrzej Ostrołęka Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później CrossBox OKA opłacono BM
36 Kolibski Artur Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później GDN Rower 40+ opłacono BM
37 Skrzypek Hubert Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później #napedzamnieschabowy opłacono BM
38 Hetmański Bartosz Gdańsk Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 24h (solo) *możesz zmienić później #napedzamnieschabowy opłacono BM
39 Wasiak Jarek Bydgoszcz Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
40 Klęsk Krzysztof Ujście Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM
41 Kowalski Sławomir PIŁA Opłata rejestracyjna (bez startowej) Śledź 140 km *możesz zmienić później opłacono BM


Wyświetleń: 1706

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ