XXXI Bieg Niepodległości w Malborku - BIEG WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Piotr Gdynia BIEG GŁÓWNY - 10 000m morsik weteran opłacono BM
2 Młynarczyk Dariusz Zalesie Górne BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
3 Młodzik Anna Toruń BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
4 Szewczyk Adam Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m GRUPA MALBORK opłacono BM
5 Kulczycki Jan GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
6 Godziuk Roman Toruń BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
7 Kotlicka Kamila Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
8 Wilk Dariusz Marki BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono
9 Walczak Krzysztof Gdynia BIEG GŁÓWNY - 10 000m ElektroniczneZapisy.pl Team
10 Topczyński Krystian Morzeszczyn BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
11 Kuśmierz Klaudia Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
12 Wójcicki Paweł Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
13 Marcinek Rafał Wrocław BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
14 Lisogórski Krzysztof Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS Zantyr Sztum opłacono BM
15 Zakrzewska Agnieszka Cisy BIEG GŁÓWNY - 10 000m kijowy folk opłacono BM
16 Pepliński Marek Elbląg BIEG GŁÓWNY - 10 000m Biegacze Wolności opłacono
17 Sawicki Radosław Stare Pole BIEG GŁÓWNY - 10 000m
18 Maluchnik Marek Nasielsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m GARAŻ Nasielsk opłacono BM
19 Olek Medard Kijewo szlacheckie BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
20 Zieliński Marcin Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
21 Jarczewska Renata Goleniów BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
22 Kuśmierz Patryk Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
23 Oleś Tomasz Nowy Sącz BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
24 Błońska Jolanta Rakowice BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
25 Prządka Agata Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
26 Brodzik Martyna Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Fundacja Wsparcie na Starcie opłacono BM
27 Golicz Marzena Katowice BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
28 Dec Jacek Kraków BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
29 Nitychoruk Patryk Małaszewicze BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
30 GUZ Robert Tczew BIEG GŁÓWNY - 10 000m 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO opłacono BM
31 Dębski Tomasz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
32 Bogalecki Marek Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - 10 000m Safe Sport Team opłacono BM
33 SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA BIAŁYSTOK BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
34 Elendt Tomasz Elendt Tuchomie BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
35 WROCEŃSKI MARCIN MALBORK BIEG GŁÓWNY - 10 000m 22 Blt opłacono BM
36 JAREMA Krzysztof MALBORK BIEG GŁÓWNY - 10 000m 22 Blt opłacono BM
37 Wroceńska Gabriela Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
38 Leymann Mirosław Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
39 Szablewski Piotr Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m PPK Team Malbork opłacono BM
40 Matura Pawel Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m PPK Team Malbork opłacono BM
41 Partyka Robert Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam opłacono BM
42 GUZOWSKI DARIUSZ Cetyń BIEG GŁÓWNY - 10 000m Talex Borzytuchom opłacono BM
43 KAMINSKI JANUSZ STARE POLE BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
44 Filasek Grzegorz Powałki BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
45 Tobolska Grażyna Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Wtorkowy Trening opłacono BM
46 Osiński Ryszard Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Biegowa Rodzinka opłacono BM
47 Skowroński Andrzej Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Byle Dobiec Team opłacono BM
48 KUTERNOWSKI IRENEUSZ ELBLĄG BIEG GŁÓWNY - 10 000m 16plog Elbląg opłacono BM
49 Kuternowski Dariusz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
50 Kos Sławomir Nowy Dwór Gd. BIEG GŁÓWNY - 10 000m DCT drużyna biegowa opłacono BM
51 Rydelska Maria Tuchola BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
52 Fierka Adam Zblewo BIEG GŁÓWNY - 10 000m KS Sokół Zblewo opłacono BM
53 Leszczyński Jerzy Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m
54 Rozenberg Sławomir Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS ZANTYR SZTUM
55 Gostkowski Łukasz Bytów BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
56 Bielecki Michał Rumia BIEG GŁÓWNY - 10 000m UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono BM
57 Bielecka Aleksandra Rumia BIEG GŁÓWNY - 10 000m UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono BM
58 Bielecka Kornelia Rumia BIEG GŁÓWNY - 10 000m UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono BM
59 Bielecki Tadeusz Rumia BIEG GŁÓWNY - 10 000m UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono BM
60 Fryca Jarosław Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
61 Wądołowski Przemysław Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m
62 Meller Marcin Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
63 Litwin Piotr Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
64 Ziemnicki Michał Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
65 Wierzbicki Jakub Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
66 Wąsik Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Dąbrowski Team opłacono BM
67 Molenda Tomasz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m Grupa Malbork opłacono BM
68 Modrak Maciej Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Parkrun Grudziądz opłacono BM
69 Gawron Piotr Bytów BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
70 Szar Szymon Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m SZAR RUN TEAM opłacono BM
71 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA BIEG GŁÓWNY - 10 000m Gmina Gardeja Biega opłacono BM
72 Dziwosz Paweł Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
73 Kruk Agnieszka Szymankowo BIEG GŁÓWNY - 10 000m Grupa Malbork
74 Jabłońska Małgorzata Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Wtorkowy Trening opłacono BM
75 Czerwiak Robert Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - 10 000m TRI STAROGARD GDAŃSKI
76 Matyszewski Jarosław Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
77 Pikała Karol Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
78 Bieszke Artur Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m BEZTLENOWI MALBORK opłacono BM
79 Jankowska Beata Stare Pole BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
80 Gąsiorowski Darek Gardeja BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
81 Sobieś Alina Gardeja BIEG GŁÓWNY - 10 000m Gmina Gardeja Biega opłacono BM
82 Krzaczkowski Tomasz Rakowiec BIEG GŁÓWNY - 10 000m Rakowiec Team opłacono BM
83 Lemkowski Rafał Rakowiec BIEG GŁÓWNY - 10 000m Rakowiec Team opłacono BM
84 Najda Sławomir Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS Zantyr Sztum
85 LUDWIK Andrzej Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
86 Czerniakowska Paulina Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
87 Błaszczyk Dorota Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
88 Budzik Kazimierz Grudziądz BIEG GŁÓWNY - 10 000m parkrun Grudziądz opłacono BM
89 mroczek zenek Dubiel BIEG GŁÓWNY - 10 000m
90 Krygowski Tomasz Tuchola BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
91 Piotrowski Lech Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS ZANTYR SZTUM opłacono BM
92 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - 10 000m LKS Zantyr Sztum
93 Stańczyk Martyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
94 Łada Marcin Żukowo BIEG GŁÓWNY - 10 000m opłacono BM
95 Daszkiewicz Krzysztof Daszkiewicz Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m
96 Jaskot Jerzy Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m niezrzeszony opłacono BM
97 Bałata Urszula Malbork BIEG GŁÓWNY - 10 000m
98 Głombiowska Zuzanna Gdynia BIEG GŁÓWNY - 10 000m Runpassion.pl TEAM opłacono BM
99 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - 10 000m
100 Legaszewski Roman Skórcz BIEG GŁÓWNY - 10 000m Team MX Skórcz opłacono BM


Wyświetleń: 4100

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ