Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | morsik weteran | opłacono BM |
2 | Młynarczyk Dariusz | Zalesie Górne | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
3 | Młodzik Anna | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
4 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | opłacono BM |
5 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
6 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
7 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
8 | Wilk Dariusz | Marki | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono | |
9 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ElektroniczneZapisy.pl Team | |
10 | Topczyński Krystian | Morzeszczyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
11 | Kuśmierz Klaudia | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
12 | Wójcicki Paweł | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
13 | Marcinek Rafał | Wrocław | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
14 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
15 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | kijowy folk | opłacono BM |
16 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegacze Wolności | opłacono |
17 | Sawicki Radosław | Stare Pole | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
18 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GARAŻ Nasielsk | opłacono BM |
19 | Olek Medard | Kijewo szlacheckie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
20 | Zieliński Marcin | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
21 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
22 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
23 | Oleś Tomasz | Nowy Sącz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
24 | Błońska Jolanta | Rakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
25 | Prządka Agata | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
26 | Brodzik Martyna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Fundacja Wsparcie na Starcie | opłacono BM |
27 | Golicz Marzena | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
28 | Dec Jacek | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
29 | Nitychoruk Patryk | Małaszewicze | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
30 | GUZ Robert | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono BM |
31 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
32 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Safe Sport Team | opłacono BM |
33 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
34 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
35 | WROCEŃSKI MARCIN | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | opłacono BM |
36 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | opłacono BM |
37 | Wroceńska Gabriela | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
38 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
39 | Szablewski Piotr | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | opłacono BM |
40 | Matura Pawel | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | opłacono BM |
41 | Partyka Robert | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam | opłacono BM |
42 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Talex Borzytuchom | opłacono BM |
43 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
44 | Filasek Grzegorz | Powałki | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
45 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | opłacono BM |
46 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegowa Rodzinka | opłacono BM |
47 | Skowroński Andrzej | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Byle Dobiec Team | opłacono BM |
48 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 16plog Elbląg | opłacono BM |
49 | Kuternowski Dariusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
50 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DCT drużyna biegowa | opłacono BM |
51 | Rydelska Maria | Tuchola | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
52 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
53 | Leszczyński Jerzy | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
54 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | |
55 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
56 | Bielecki Michał | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
57 | Bielecka Aleksandra | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
58 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
59 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
60 | Fryca Jarosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
61 | Wądołowski Przemysław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
62 | Meller Marcin | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
63 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
64 | Ziemnicki Michał | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
65 | Wierzbicki Jakub | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
66 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Dąbrowski Team | opłacono BM |
67 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | opłacono BM |
68 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
69 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
70 | Szar Szymon | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | SZAR RUN TEAM | opłacono BM |
71 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM |
72 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
73 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |
74 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | opłacono BM |
75 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
76 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
77 | Pikała Karol | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
78 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
79 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
80 | Gąsiorowski Darek | Gardeja | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
81 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM |
82 | Krzaczkowski Tomasz | Rakowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | opłacono BM |
83 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | opłacono BM |
84 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |
85 | LUDWIK Andrzej | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
86 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
87 | Błaszczyk Dorota | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
88 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | parkrun Grudziądz | opłacono BM |
89 | mroczek zenek | Dubiel | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
90 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
91 | Piotrowski Lech | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
92 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |
93 | Stańczyk Martyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
94 | Łada Marcin | Żukowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
95 | Daszkiewicz Krzysztof Daszkiewicz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
96 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | niezrzeszony | opłacono BM |
97 | Bałata Urszula | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
98 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Runpassion.pl TEAM | opłacono BM |
99 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
100 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Team MX Skórcz | opłacono BM |
Wyświetleń: 7693