Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abulgasem Marłan | Poznań | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rogal Marciński | opłacono BM |
2 | Babciak Roman | Nowy Staw | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Waniewski Coaching/Lotos Running Team | |
3 | Barnaś Agata | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |
4 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | opłacono BM |
5 | Bałata Urszula | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
6 | Bielecka Aleksandra | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
7 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
8 | Bielecki Michał | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
9 | Bielecki Tadeusz | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM |
10 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | First Malbork Team | |
11 | Bieszke Artur | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
12 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Safe Sport Team | opłacono BM |
13 | Brodzik Martyna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Fundacja Wsparcie na Starcie | opłacono BM |
14 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | parkrun Grudziądz | opłacono BM |
15 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Nordic Walking Malbork | opłacono BM |
16 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
17 | Błaszczyk Dorota | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
18 | Błońska Jolanta | Rakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
19 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |
20 | Czerniakowska Paulina | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
21 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
22 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
23 | Daszkiewicz Krzysztof Daszkiewicz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
24 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
25 | Dec Jacek | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
26 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | REAL-NA GWIAZDECZKA | |
27 | Dylert Arkadiusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |
28 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
29 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
30 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
31 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | KS Sokół Zblewo | opłacono BM |
32 | Filasek Grzegorz | Powałki | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
33 | Fryca Jarosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
34 | Gąsiorowski Darek | Gardeja | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
35 | Gawron Piotr | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
36 | Godziuk Roman | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
37 | Golicz Marzena | Katowice | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
38 | Gostkowski Łukasz | Bytów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
39 | Groszkowski Marcin | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | |
40 | GUZ Robert | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono BM |
41 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Talex Borzytuchom | opłacono BM |
42 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Runpassion.pl TEAM | opłacono BM |
43 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | opłacono BM |
44 | Jankowska Beata | Stare Pole | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
45 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
46 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | opłacono BM |
47 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | niezrzeszony | opłacono BM |
48 | Jędrzejewski Mariusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DBZ9000 | opłacono BM |
49 | Kamińska Joanna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
50 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
51 | Kałuziński Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
52 | Klepacz Adam | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Amator | |
53 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Maratończyk Wielki Klincz | |
54 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DCT drużyna biegowa | opłacono BM |
55 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
56 | Krakówka Kamil | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
57 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |
58 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |
59 | Krygowski Tomasz | Tuchola | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
60 | Krzaczkowski Tomasz | Rakowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | opłacono BM |
61 | Krzyżykowski Mariusz | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Piaski | opłacono BM |
62 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
63 | Kuśmierz Klaudia | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
64 | Kuśmierz Patryk | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
65 | Kuternowski Dariusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
66 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 16plog Elbląg | opłacono BM |
67 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Team MX Skórcz | opłacono BM |
68 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | opłacono BM |
69 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
70 | Leszczyński Jerzy | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
71 | Lewalski Mateusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
72 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
73 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
74 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
75 | LUDWIK Andrzej | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM |
76 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GARAŻ Nasielsk | opłacono BM |
77 | Marcinek Rafał | Wrocław | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
78 | Markowicz Paulina | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
79 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | opłacono BM |
80 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
81 | Matura Pawel | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | opłacono BM |
82 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
83 | Meller Marcin | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
84 | Minda Anna | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
85 | Modrak Maciej | Grudziądz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Parkrun Grudziądz | opłacono BM |
86 | Molenda Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | opłacono BM |
87 | mroczek zenek | Dubiel | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||
88 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | |
89 | Młodzik Anna | Toruń | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
90 | Młynarczyk Dariusz | Zalesie Górne | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
91 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |
92 | Nitychoruk Patryk | Małaszewicze | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
93 | Olek Medard | Kijewo szlacheckie | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
94 | Oleś Tomasz | Nowy Sącz | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |
95 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegowa Rodzinka | opłacono BM |
96 | Partyka Robert | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam | opłacono BM |
97 | Pawelczyk Monika | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rogal Marciński | opłacono BM |
98 | Pepliński Grzegorz | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM |
99 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegacze Wolności | opłacono |
100 | Pikała Karol | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM |
Wyświetleń: 7694