Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16plog Elbląg | |||||||||
1 | KUTERNOWSKI IRENEUSZ | ELBLĄG | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 16plog Elbląg | opłacono BM | ||||
22 Blt | |||||||||
2 | WROCEŃSKI MARCIN | MALBORK | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | opłacono BM | ||||
3 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | opłacono BM | ||||
4 | Groszkowski Marcin | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22 Blt | |||||
22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | |||||||||
5 | GUZ Robert | Tczew | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono BM | ||||
Amator | |||||||||
6 | Klepacz Adam | Kwidzyn | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Amator | |||||
BEZTLENOWI MALBORK | |||||||||
7 | Dziwosz Paweł | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
8 | Pikała Karol | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
9 | Bieszke Artur | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
10 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono BM | ||||
Biegacze Wolności | |||||||||
11 | Pepliński Marek | Elbląg | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegacze Wolności | opłacono | ||||
Biegowa Rodzinka | |||||||||
12 | Osiński Ryszard | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Biegowa Rodzinka | opłacono BM | ||||
Byle Dobiec Team | |||||||||
13 | Skowroński Andrzej | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Byle Dobiec Team | opłacono BM | ||||
DBZ9000 | |||||||||
14 | Jędrzejewski Mariusz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DBZ9000 | opłacono BM | ||||
DCT drużyna biegowa | |||||||||
15 | Kos Sławomir | Nowy Dwór Gd. | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DCT drużyna biegowa | opłacono BM | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
16 | Zima Jan | Minięta | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
17 | Stolarów Agnieszka | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Drużyna Pierścienia | opłacono BM | ||||
Dąbrowski Team | |||||||||
18 | Wąsik Krzysztof | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Dąbrowski Team | opłacono BM | ||||
ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||||||
19 | Walczak Krzysztof | Gdynia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ElektroniczneZapisy.pl Team | |||||
First Malbork Team | |||||||||
20 | Bieńkowski Dawid | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | First Malbork Team | |||||
Fundacja Wsparcie na Starcie | |||||||||
21 | Brodzik Martyna | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Fundacja Wsparcie na Starcie | opłacono BM | ||||
GARAŻ Nasielsk | |||||||||
22 | Maluchnik Marek | Nasielsk | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GARAŻ Nasielsk | opłacono BM | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
23 | Masys Agnieszka | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
GRUPA MALBORK | |||||||||
24 | Szewczyk Adam | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
25 | Barnaś Krzysztof | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | opłacono BM | ||||
26 | Mroczkowski Tomasz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK | |||||
GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | |||||||||
27 | Tur Marcin | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
28 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
29 | Sobieś Alina | Gardeja | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Gmina Gardeja Biega | opłacono BM | ||||
Grupa Malbork | |||||||||
30 | Molenda Tomasz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | opłacono BM | ||||
31 | Kruk Agnieszka | Szymankowo | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |||||
32 | Barnaś Agata | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |||||
33 | Dylert Arkadiusz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Grupa Malbork | |||||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
34 | Fierka Adam | Zblewo | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
35 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | KS Sokół Zblewo | opłacono BM | ||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
36 | Rozenberg Sławomir | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
37 | LUDWIK Andrzej | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM | ||||
38 | Piotrowski Lech | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM | ||||
39 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono BM | ||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
40 | Lisogórski Krzysztof | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
41 | Najda Sławomir | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |||||
42 | Cebula Bogdan | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |||||
43 | KRAWIEC ANDRZEJ | SZTUM | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | |||||
44 | Pepliński Grzegorz | Sztum | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | LKS Zantyr Sztum | opłacono BM | ||||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
45 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Maratończyk Wielki Klincz | |||||
Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam | |||||||||
46 | Partyka Robert | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Muzeum Zamkowe Malbork#Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RunningTeam | opłacono BM | ||||
Nordic Walking Malbork | |||||||||
47 | Błądek Rafał | Nowa Wieś Malborska | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Nordic Walking Malbork | opłacono BM | ||||
PPK Team Malbork | |||||||||
48 | Szablewski Piotr | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | opłacono BM | ||||
49 | Matura Pawel | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | PPK Team Malbork | opłacono BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
50 | Modrak Maciej | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
Parkrun Grudziądz | |||||||||
51 | WTOREK KRZYSZTOF | GRUDZIĄDZ | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Parkrun Grudziądz | opłacono BM | ||||
Piaski | |||||||||
52 | Krzyżykowski Mariusz | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Piaski | opłacono BM | ||||
REAL-NA GWIAZDECZKA | |||||||||
53 | Dudziak Mateusz | Tczew | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | REAL-NA GWIAZDECZKA | |||||
Rakowiec Team | |||||||||
54 | Krzaczkowski Tomasz | Rakowiec | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | opłacono BM | ||||
55 | Lemkowski Rafał | Rakowiec | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rakowiec Team | opłacono BM | ||||
Rogal Marciński | |||||||||
56 | Pawelczyk Monika | Gdańsk | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rogal Marciński | opłacono BM | ||||
57 | Abulgasem Marłan | Poznań | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Rogal Marciński | opłacono BM | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
58 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Runpassion.pl TEAM | opłacono BM | ||||
SZAR RUN TEAM | |||||||||
59 | Szar Szymon | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | SZAR RUN TEAM | opłacono BM | ||||
Safe Sport Team | |||||||||
60 | Bogalecki Marek | Starogard Gdański | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Safe Sport Team | opłacono BM | ||||
TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||||||
61 | Czerwiak Robert | Starogard Gdański | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |||||
Talex Borzytuchom | |||||||||
62 | GUZOWSKI DARIUSZ | Cetyń | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Talex Borzytuchom | opłacono BM | ||||
Team MX Skórcz | |||||||||
63 | Legaszewski Roman | Skórcz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Team MX Skórcz | opłacono BM | ||||
UKS SIÓDEMKA RUMIA | |||||||||
64 | Bielecki Michał | Rumia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM | ||||
65 | Bielecka Aleksandra | Rumia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM | ||||
66 | Bielecka Kornelia | Rumia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM | ||||
67 | Bielecki Tadeusz | Rumia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono BM | ||||
Waniewski Coaching/Lotos Running Team | |||||||||
68 | Babciak Roman | Nowy Staw | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Waniewski Coaching/Lotos Running Team | |||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
69 | Tobolska Grażyna | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
70 | Jabłońska Małgorzata | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | Wtorkowy Trening | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
71 | Młynarczyk Dariusz | Zalesie Górne | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
72 | Młodzik Anna | Toruń | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
73 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
74 | Godziuk Roman | Toruń | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
75 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
76 | Wilk Dariusz | Marki | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono | |||||
77 | Topczyński Krystian | Morzeszczyn | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
78 | Kuśmierz Klaudia | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
79 | Wójcicki Paweł | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
80 | Marcinek Rafał | Wrocław | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
81 | Sawicki Radosław | Stare Pole | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
82 | Olek Medard | Kijewo szlacheckie | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
83 | Zieliński Marcin | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
84 | Jarczewska Renata | Goleniów | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
85 | Kuśmierz Patryk | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
86 | Oleś Tomasz | Nowy Sącz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
87 | Błońska Jolanta | Rakowice | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
88 | Prządka Agata | Kwidzyn | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
89 | Golicz Marzena | Katowice | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
90 | Dec Jacek | Kraków | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
91 | Nitychoruk Patryk | Małaszewicze | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
92 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
93 | SKUTNIK-BORYS AGNIESZKA | BIAŁYSTOK | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
94 | Elendt Tomasz Elendt | Tuchomie | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
95 | Wroceńska Gabriela | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
96 | Leymann Mirosław | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
97 | KAMINSKI JANUSZ | STARE POLE | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
98 | Filasek Grzegorz | Powałki | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
99 | Kuternowski Dariusz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
100 | Rydelska Maria | Tuchola | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
101 | Leszczyński Jerzy | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
102 | Gostkowski Łukasz | Bytów | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
103 | Fryca Jarosław | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
104 | Wądołowski Przemysław | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
105 | Meller Marcin | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
106 | Litwin Piotr | Gdańsk | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
107 | Ziemnicki Michał | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
108 | Wierzbicki Jakub | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
109 | Gawron Piotr | Bytów | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
110 | Matyszewski Jarosław | Gdańsk | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
111 | Jankowska Beata | Stare Pole | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
112 | Gąsiorowski Darek | Gardeja | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
113 | Czerniakowska Paulina | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
114 | Błaszczyk Dorota | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
115 | mroczek zenek | Dubiel | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
116 | Krygowski Tomasz | Tuchola | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
117 | Stańczyk Martyna | Gdańsk | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
118 | Łada Marcin | Żukowo | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
119 | Daszkiewicz Krzysztof Daszkiewicz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
120 | Bałata Urszula | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
121 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
122 | Lewalski Mateusz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
123 | Błaszczuk Grzegorz | Mikołajki Pomorskie | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
124 | Dziweńka Beata | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
125 | Kamińska Joanna | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
126 | Minda Anna | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
127 | Przybyła Marta | Janówka | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
128 | Krakówka Kamil | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
129 | Kałuziński Tomasz | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
130 | Markowicz Paulina | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
131 | Dąbrowski Edmund | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | ||||||
132 | Woszczyk Sebastian | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
133 | Żuchowski Grzegorz | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | opłacono BM | |||||
kijowy folk | |||||||||
134 | Zakrzewska Agnieszka | Cisy | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | kijowy folk | opłacono BM | ||||
morsik weteran | |||||||||
135 | Wójcik Piotr | Gdynia | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | morsik weteran | opłacono BM | ||||
niezrzeszony | |||||||||
136 | Jaskot Jerzy | Malbork | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | niezrzeszony | opłacono BM | ||||
parkrun Grudziądz | |||||||||
137 | Budzik Kazimierz | Grudziądz | BIEG GŁÓWNY - 10 000m | parkrun Grudziądz | opłacono BM |
Wyświetleń: 7677